Efrain Navarro jest piłkarzem występującym obecnie w Once Caldas. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Efrain Navarro
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Efrain Navarro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Efrain Navarro wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Efrain Navarro oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Efrain Navarro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Efrain Navarro rozegrał w barwach Once Caldas w Puchar Kolumbii 2 mecze, w Primera A 14 meczów. Na boisku spędził łącznie 87 minut. Średnio dawało to 5 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Efrain Navarro?
Na podstawie kontraktu z Once Caldas, Efrain Navarro otrzymuje 268,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 22,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Navarro w październiku 2026 to 5,2 tysiąca euro, a dziennie około 735 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Na jakiej pozycji gra Efrain Navarro?
Efrain Navarro najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Efrain Navarro?
Wycena 27-letniego Efrain Navarro według stanu na grudzień 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Efrain Navarro?
Efrain Navarro urodził się 12 sierpnia 1999 w Buenaventura w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Efrain Navarro – statystyki
Szczegółowe statystyki Efrain Navarro w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Once Caldas. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Efrain Navarro
Atak
Obrona
Podania Efrain Navarro
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Efrain Navarro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Efrain Navarro wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.70, a skuteczność strzałów to 0,0%. Efrain Navarro oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Efrain Navarro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Efrain Navarro w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Efrain Navarro
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09 2026 |
Primera A, 12. kolejka
|
1:3 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 03.08 2026 |
Primera A, 2. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 27.07 2026 |
Primera A, 1. kolejka
|
5:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 14.05 2026 |
Primera A, 1/4 finału
|
2:2 | 25' | 0 | 0 | – | |||
| 11.05 2026 |
Primera A, 1/4 finału
|
0:1 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 02.05 2026 |
Primera A, 19. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 26.04 2026 |
Primera A, 18. kolejka
|
2:2 | 3' | 0 | 0 | – | |||
| 21.04 2026 |
Primera A, 17. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 03.04 2026 |
Primera A, 15. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 15.02 2026 |
Primera A, 7. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Efrain Navarro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Efrain Navarro rozegrał w barwach Once Caldas w Puchar Kolumbii 2 mecze, w Primera A 14 meczów. Na boisku spędził łącznie 87 minut. Średnio dawało to 5 minut gry na spotkanie.
Efrain Navarro – transfery
W trakcie kariery Efrain Navarro zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Once Caldas 2025 – obecnie
-
Alianza Petrolera 2021 – 2025
-
SC Espinho 2020 – 2021

-
Bucaramanga 2019 – 2020
-
Atletico Bucaramanga U20 do 2019

Efrain Navarro – forma
W ostatnich 5 meczach Efrain Navarro zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Efrain Navarro ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30.
W ostatnich 10 meczach Efrain Navarro ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.17.
W jakiej formie jest Efrain Navarro?
Efrain Navarro jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.70). Jego dyspozycja rośnie.
Efrain Navarro – zarobki
Efrain Navarro gra w Once Caldas na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 268 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Efrain Navarro?
Na podstawie kontraktu z Once Caldas, Efrain Navarro otrzymuje 268,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 22,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Navarro w październiku 2026 to 5,2 tysiąca euro, a dziennie około 735 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Efrain Navarro – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Efrain Navarro wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Efrain Navarro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Efrain Navarro?
Wycena Efrain Navarro wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Efrain Navarro wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.