Forma w lidze
Once Caldas w tabeli
10. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
9:7 bramki
1,50 gola/mecz
7 pkt
7:9 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Once Caldas
Wartość drużyny: 3,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 15 bramek | Kolumbia | 41 | napastnik | 33 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 9 asyst | Kolumbia | 28 | obrońca | 34 | 700 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,00 średnia ocena | Kolumbia | 26 | napastnik | 32 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 3050 minut | Kolumbia | 28 | obrońca | 34 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Once Caldas 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Once Caldas w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 40 |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 35 |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 34 |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 33 |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 33 |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 31 |
Once Caldas w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 27 |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 25 |
| ··· | |||||||
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | 18 |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 16 |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | 16 |
Wyniki Once Caldas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Once Caldas
1
Llaneros
0
Primera A, 14. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Internacional de Bogota
1
Once Caldas
1
Primera A, 17. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Once Caldas
1
Bucaramanga
3
Primera A, 12. kolejka
|
Terminarz Once Caldas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 03:10
|
Independiente Medellin
Once Caldas
Primera A, 15. kolejka
|
|
|
21 Paź 03:30
|
Millonarios
Once Caldas
Primera A, 13. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:15
|
Once Caldas
Deportivo Pereira
Primera A, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Once Caldas
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
wypożyczenie |
Once Caldas to klub piłkarski z Kolumbii występujący w Primera A. Swoim domowym obiektem jest Estadio Palogrande, który może pomieścić 42 678 widzów. Zespół prowadzi Hernan Herrera. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,8 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Kolumbii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Once Caldas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Once Caldas trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 800 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Robert Mejia do FC Orenburg za 800 tys. €.
Które miejsce zajmuje Once Caldas w tabeli Primera A?
Once Caldas zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 16 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Once Caldas?
W wyjściowym ustawieniu Once Caldas między słupkami staje J. Parra, a linię obrony najczęściej tworzą J. Cuesta, J. Cardona, D. Londono oraz A. Correa. W środku pola grają M. Barrios, A. Colorado, A. Roa, Jader Quinones oraz Felipe Gomez, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Zapata. Trener Hernan Herrera ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Kiedy Once Caldas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Once Caldas to spotkanie z Independiente Medellin, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:10 na obiekcie Estadio Atanasio Girardot w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Once Caldas?
Ostatni mecz Once Caldas to wygrana z Llaneros 1:0 w Primera A, 10 października 2026. Bramkę zdobył Cardona. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Once Caldas w tym sezonie?
Bilans Once Caldas w tym sezonie to 34 mecze i wynik 12-14-8 przy 49 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Once Caldas w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Once Caldas w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Once Caldas
Once Caldas terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 03:10
|
Primera A, 15. kolejka
|
Estadio Atanasio Girardot Wyjazd | Trudny | |
|
21 Paź 03:30
|
Primera A, 13. kolejka
|
Estadio Nemesio Camacho El Campín Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 02:15
|
Primera A, 16. kolejka
|
Estadio Palogrande U siebie | Łatwy | |
|
29 Paź 00:00
|
Primera A, 5. kolejka
|
Estadio Palogrande U siebie | Łatwy | |
|
29 Paź 00:00
|
Puchar Kolumbii
|
Estadio Nemesio Camacho El Campín Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 20:00
|
Primera A, 18. kolejka
|
Estadio Palogrande U siebie | Umiarkowany | |
|
12 Lis 22:00
|
Primera A, 19. kolejka
|
Estadio Atanasio Girardot Wyjazd | Trudny |
Kiedy Once Caldas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Once Caldas to spotkanie z Independiente Medellin, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:10 na obiekcie Estadio Atanasio Girardot w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Once Caldas w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Once Caldas w sezonie 2026.
Forma i bramki Once Caldas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Once Caldas wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Primera A, 14. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/9 | 2/6 | |
|
04 Paź Koniec
|
Primera A, 17. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 5/6 | 2/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Primera A, 12. kolejka
|
1:3 | 4-2-3-1 | 9/10 | 1/7 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Primera A, 11. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/9 | 4/7 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Primera A, 7. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 3/9 | 2/6 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Primera A, 10. kolejka
|
1:2 | 4-3-3 | 5/5 | 2/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Puchar Kolumbii, 1/8 finału
|
1:0 | – | 9/9 | 2/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Primera A, 9. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 8/12 | 4/8 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Primera A, 8. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 4/4 | 1/3 | |
|
24 Sie Koniec
|
Primera A, 6. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 3/7 | 5/10 |
Once Caldas ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 12 z 34 meczów, ze średnią 1,58 punktu. W pozostałych ustawieniach Once Caldas zdobywa 1,41 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Once Caldas?
Ostatni mecz Once Caldas to wygrana z Llaneros 1:0 w Primera A, 10 października 2026. Bramkę zdobył Cardona. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Once Caldas – tabela Primera A
Jakie miejsce w tabeli Primera A zajmuje Once Caldas w sezonie 2026.
Miejsce Once Caldas w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atletico Nacional
|
9 | 8 | 1 | 0 | 22:3 | 19 | 25 | |
| 2 |
Deportes Tolima
|
10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 12 | 23 | |
| 3 |
America de Cali
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:3 | 12 | 21 | |
| 4 |
Once Caldas
|
10 | 6 | 3 | 1 | 20:13 | 7 | 21 | |
| 5 |
Millonarios
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:7 | 12 | 21 | |
| 6 |
Deportivo Pasto
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
| 7 |
Junior
|
10 | 6 | 1 | 3 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 8 |
Deportivo Cali
|
10 | 5 | 4 | 1 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 9 |
Internacional de Bogota
|
9 | 5 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 18 | |
| 10 |
Fortaleza FC
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 11 |
Bucaramanga
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:6 | 13 | 16 | |
| 12 |
Jaguares
|
10 | 5 | 1 | 4 | 14:12 | 2 | 16 | |
| 13 |
Chico
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:5 | 8 | 16 | |
| 14 |
Santa Fe
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:10 | 7 | 15 | |
| 15 |
Independiente Medellin
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:13 | 2 | 14 | |
| 16 |
Rionegro Aguilas
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
| 17 |
Cucuta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | 12 | |
| 18 |
Alianza Petrolera
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:9 | -2 | 11 | |
| 19 |
Llaneros
|
9 | 1 | 7 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
9 | 1 | 4 | 4 | 9:13 | -4 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Junior
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 2 |
Atletico Nacional
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 3 |
Deportivo Pasto
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:17 | -2 | 14 | |
| 4 |
Santa Fe
|
10 | 3 | 5 | 2 | 12:12 | 0 | 14 | |
| 5 |
America de Cali
|
10 | 4 | 0 | 6 | 10:12 | -2 | 12 | |
| 6 |
Once Caldas
|
9 | 2 | 6 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 7 |
Independiente Medellin
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 12 | |
| 8 |
Rionegro Aguilas
|
9 | 3 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 12 | |
| 9 |
Llaneros
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 12 | |
| 10 |
Internacional de Bogota
|
10 | 2 | 4 | 4 | 10:17 | -7 | 10 | |
| 11 |
Deportes Tolima
|
9 | 1 | 5 | 3 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 12 |
Deportivo Cali
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 13 |
Bucaramanga
|
10 | 1 | 4 | 5 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 14 |
Alianza Petrolera
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:18 | -12 | 6 | |
| 15 |
Millonarios
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:17 | -9 | 4 | |
| 17 |
Cucuta
|
10 | 0 | 4 | 6 | 10:22 | -12 | 4 | |
| 18 |
Deportivo Pereira
|
10 | 0 | 3 | 7 | 6:19 | -13 | 3 | |
| 19 |
Jaguares
|
9 | 0 | 2 | 7 | 6:21 | -15 | 2 | |
| 20 |
Chico
|
10 | 0 | 1 | 9 | 2:27 | -25 | 1 |
Miejsce Once Caldas w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | -4 | 11 | |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | -10 | 10 | |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | -4 | 11 | |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | -10 | 10 | |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
America de Cali
|
7 | 5 | 0 | 2 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Cali
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:4 | 9 | 14 | |
| 3 |
Independiente Medellin
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 4 |
Santa Fe
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
| 5 |
Deportes Tolima
|
7 | 3 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 6 |
Atletico Nacional
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 7 |
Cucuta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Bucaramanga
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 9 |
Rionegro Aguilas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 10 |
Chico
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 11 |
Once Caldas
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 12 |
Llaneros
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 13 |
Internacional de Bogota
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 14 |
Jaguares
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 15 |
Millonarios
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 16 |
Junior
|
7 | 1 | 5 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 17 |
Alianza Petrolera
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
| 18 |
Fortaleza FC
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 19 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bucaramanga
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 2 |
Millonarios
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
| 3 |
America de Cali
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 4 |
Atletico Nacional
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 5 |
Deportivo Cali
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 6 |
Independiente Medellin
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 7 |
Santa Fe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
Deportes Tolima
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 9 |
Cucuta
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:13 | -8 | 7 | |
| 10 |
Once Caldas
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 11 |
Deportivo Pereira
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:9 | -4 | 7 | |
| 12 |
Rionegro Aguilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 13 |
Alianza Petrolera
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 14 |
Llaneros
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 15 |
Internacional de Bogota
|
7 | 0 | 5 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
6 | 0 | 5 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 18 |
Junior
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:14 | -5 | 3 | |
| 19 |
Chico
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:15 | -13 | 2 | |
| 20 |
Jaguares
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Once Caldas w tabeli Primera A?
Once Caldas zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 16 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Once Caldas w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Once Caldas na tle ligi w sezonie 2026.
Once Caldas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,1
- Strzały celne / mecz 5,9
- Asysty / mecz 0,94
- Udane dryblingi / mecz 4,5
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,21
- Czyste konta 18%
- Odbiory / mecz 10,4
- Przechwyty / mecz 7,2
- Wybicia / mecz 18,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,8
Strzelcy Once Caldas
Rozkład bramek w czasie
Bramki Once Caldas i rywali według minuty w ostatnich 34 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Once Caldas to 76–90+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 11 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Independiente Medellin - Once Caldas Po przerwie pada 57% bramek Once Caldas.Przebieg meczu Once Caldas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 19 | 10-9-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 2-4-8 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Remis do przerwy | 19 | 4-12-3 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 1-1-5 |
Gdy Once Caldas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 19 takich meczów.
Jak padają bramki dla Once Caldas
88% bramek Once Caldas pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Once Caldas zdobywa w sezonie średnio 1,47 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Once Caldas
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Once Caldas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Once Caldas wygra mecz Independiente Medellin - Once Caldas Once Caldas nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Once Caldas
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 24%
- Powyżej 4,5 12%
- Powyżej 5,5 9%
W 44% meczów Once Caldas padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Independiente Medellin - Once Caldas Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Once Caldas.Once Caldas – faule i karne
- Faule / mecz 10,5
- Faule rywali / mecz 10,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Once Caldas fauluje średnio 10,5 razy na mecz, a wymusza 10,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Once Caldas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Once Caldas zdobywa 1,76 punktu na mecz wobec 1,18 na wyjeździe.
Once Caldas wygra mecz Independiente Medellin - Once Caldas Once Caldas zdobywa u siebie 59% możliwych punktów, na wyjeździe 39%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 34 meczach Once Caldas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Once Caldas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 9 z 34 meczów.
Once Caldas – strzały
- Celne / mecz 5,9
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
Once Caldas oddaje 12,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Independiente Medellin - Once Caldas Once Caldas oddaje 12,1 strzałów na mecz.Once Caldas – posiadanie piłki
- U siebie 55,8%
- Na wyjeździe 50,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 8 z 34
- Mecze z posiadaniem > 55% 16 z 34
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 16 z 34 meczów. Średnio Once Caldas utrzymuje przy piłce 53,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Once Caldas wygra mecz Independiente Medellin - Once Caldas Once Caldas utrzymuje średnio 53,2% posiadania piłki.Once Caldas – podania
- Kluczowe / mecz 12,1
- Dośrodkowania / mecz 15,9
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 50%
Once Caldas wymienia średnio 424 podań na mecz przy celności 84%, z czego 12,1 to podania kluczowe.
Once Caldas – czyste konta
- U siebie 4 z 17
- Na wyjeździe 2 z 17
- Stracone / mecz 1,21
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Once Caldas to 18% meczów sezonu (6 z 34), z czego 4 w 17 meczach u siebie.
Once Caldas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 59%
- Pow. 10,5 w meczu 32%
- Rożne u siebie / mecz 5,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Once Caldas wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 59% spotkań.
Once Caldas – kartki
- Żółte kartki 91
- Pow. 3,5 kartki w meczu 82%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 76%
- Kartki rywali / mecz 3,2
- Mecze bez kartki 0%
Once Caldas ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Once Caldas – 3,2. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Once Caldas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 2-5-3 | 1,10 | 1,10 | 1,20 |
| Środka tabeli (7–14) | 12 | 6-3-3 | 1,75 | 1,67 | 1,25 |
| Dołu tabeli (15–20) | 12 | 4-6-2 | 1,50 | 1,50 | 1,17 |
Najwięcej punktów na mecz Once Caldas zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Once Caldas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,71 1,14 | 1,29 1,14 | 1,00 1,29 |
|
9.
|
1,83 1,00 | 1,83 0,71 | 1,00 1,86 |
|
10.
|
1,50 1,00 | 1,50 1,00 | 1,17 1,29 |
|
11.
|
1,67 0,86 | 1,67 1,00 | 1,17 1,57 |
|
12.
|
1,50 0,71 | 1,33 1,00 | 1,17 1,43 |
Ciekawe rekordy w meczach Once Caldas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Once Caldas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Once Caldas - Cucuta 5:1 Primera A, 27.07.2026
- Najwyższa porażka Once Caldas - Millonarios 1:4 Primera A, 22.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Once Caldas - Fortaleza FC 4:2, Primera A, 21.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Zapata, Once Caldas - Cucuta 5:1, Primera A, 27.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Cuesta Rodriguez, Once Caldas - Santa Fe 1:1, Primera A, 26.01.2026
Jakie statystyki ma Once Caldas w tym sezonie?
Bilans Once Caldas w tym sezonie to 34 mecze i wynik 12-14-8 przy 49 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 12,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Once Caldas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Once Caldas w sezonie 2026.
Przewidywany skład Once Caldas 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Once Caldas
-
Robert Mejia Pomocnik Rana pauzuje od 42 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Once Caldas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
![]() |
26 | Kolumbia | 1 mln € | 160 tys. € | 32 | 246% | 12 | 2 | 2 111' | 5 | 1 | |||||||
| 9 |
![]() |
27 | Kolumbia | 750 tys. € | 213 tys. € | 32 | 246% | 4 | 3 | 1 834' | 5 | 0 | |||||||
| 17 |
|
41 | Kolumbia | 50 tys. € | 551 tys. € | 33 | 254% | 15 | 1 | 2 253' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
|
35 | Kolumbia | 200 tys. € | 400 tys. € | 25 | 192% | 2 | 1 | 1 603' | 4 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
24 | Kolumbia | 150 tys. € | 80 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
27 | Kolumbia | 400 tys. € | 160 tys. € | 12 | 92% | 1 | 2 | 1 021' | 5 | 0 | |||||||
| 88 |
|
26 | Kolumbia | 700 tys. € | 240 tys. € | 13 | 100% | 0 | 1 | 1 104' | 6 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Kolumbia | 175 tys. € | 293 tys. € | 26 | 200% | 2 | 4 | 1 324' | 4 | 0 | |||||||
| 42 |
![]() |
25 | Kolumbia | 500 tys. € | 338 tys. € | 32 | 246% | 0 | 1 | 1 547' | 9 | 0 | |||||||
| 28 |
|
24 | Kolumbia | 800 tys. € | 240 tys. € | 30 | 231% | 3 | 0 | 1 079' | 6 | 2 | |||||||
| 29 |
|
28 | Kolumbia | 500 tys. € | – | 13 | 100% | 0 | 0 | 375' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Kolumbia | 300 tys. € | 213 tys. € | 8 | 62% | 0 | 0 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Kolumbia | 800 tys. € | 160 tys. € | 27 | 208% | 0 | 1 | 1 045' | 5 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Kolumbia | 150 tys. € | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
– | – | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | ||||||||
| 19 |
![]() |
20 | Kolumbia | – | – | 28 | 215% | 0 | 0 | 100' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
28 | Kolumbia | 700 tys. € | 267 tys. € | 34 | 262% | 0 | 9 | 3 050' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
31 | Kolumbia | 500 tys. € | 249 tys. € | 13 | 100% | 0 | 1 | 1 125' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
32 | Kolumbia | 300 tys. € | 338 tys. € | 12 | 92% | 0 | 1 | 979' | 4 | 0 | |||||||
| 2 |
|
27 | Kolumbia | 500 tys. € | – | 31 | 238% | 2 | 0 | 2 215' | 4 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
28 | Kolumbia | 250 tys. € | 240 tys. € | 30 | 231% | 0 | 0 | 1 515' | 6 | 1 | |||||||
| 33 |
|
28 | Kolumbia | 500 tys. € | 231 tys. € | 19 | 146% | 0 | 0 | 626' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
36 | Kolumbia | 100 tys. € | 98 tys. € | 15 | 115% | 0 | 0 | 645' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Kolumbia | 150 tys. € | 267 tys. € | 14 | 108% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Kolumbia | 75 tys. € | 231 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 39 |
|
18 | Kolumbia | – | – | 8 | 62% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
26 | Kolumbia | 550 tys. € | 293 tys. € | 34 | 262% | 0 | 1 | 2 970' | 3 | 0 | |||||||
| 12 |
|
28 | Wenezuela | 550 tys. € | – | 6 | 46% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
21 | Kolumbia | – | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Once Caldas
10,7 mln €
śr. 367 tys. € / zawodnika
Ile Once Caldas wydaje na pensje
5,3 mln € rocznie
śr. 182 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Kolumbia (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Once Caldas w sezonie 2026
Once Caldas wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Once Caldas
Jak wygląda skład Once Caldas?
W wyjściowym ustawieniu Once Caldas między słupkami staje J. Parra, a linię obrony najczęściej tworzą J. Cuesta, J. Cardona, D. Londono oraz A. Correa. W środku pola grają M. Barrios, A. Colorado, A. Roa, Jader Quinones oraz Felipe Gomez, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Zapata. Trener Hernan Herrera ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Once Caldas – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Once Caldas w sezonie 2026.
Once Caldas transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 03 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 26 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 33 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 26 |
|
800 tys. € | |
| 12 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 29 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 34 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Once Caldas
Once Caldas bilans transferowy
- +800 tys. € 2026
- +605 tys. € 2025
- +3,2 mln € 2024
- +233 tys. € 2023
- +3,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Once Caldas
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Once Caldas w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Once Caldas trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 800 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Robert Mejia do FC Orenburg za 800 tys. €.