Ivan Rojas jest piłkarzem występującym obecnie w Rionegro Aguilas. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Rojas
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Ivan Rojas w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ivan Rojas wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ivan Rojas oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Rojas w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ivan Rojas rozegrał w barwach Rionegro Aguilas w Primera A 13 meczów, a w barwach Once Caldas w Primera A 16 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 089 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Ivan Rojas?
Ivan Rojas ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivan Rojas?
Ivan Rojas najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Rojas?
Wycena 29-letniego Ivan Rojas według stanu na marzec 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ivan Rojas?
Ivan Rojas urodził się 24 lipca 1997 w El Espinal w Kolumbii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Ivan Rojas – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Rojas w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rionegro Aguilas. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ivan Rojas
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Ivan Rojas
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ivan Rojas w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ivan Rojas wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ivan Rojas oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ivan Rojas – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Rojas w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Ivan Rojas
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10 2026 |
Primera A, 7. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
| 10.10 2026 |
Primera A, 14. kolejka
|
2:2 | 77' | 1 | 0 | – | 7.6 | ||
| 03.10 2026 |
Primera A, 13. kolejka
|
2:0 | 67' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
| 28.09 2026 |
Primera A, 3. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
| 24.09 2026 |
Primera A, 12. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
| 18.09 2026 |
Primera A, 11. kolejka
|
2:2 | 18' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
| 13.09 2026 |
Primera A, 10. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
| 06.09 2026 |
Primera A, 9. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
| 30.08 2026 |
Primera A, 8. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
| 22.08 2026 |
Primera A, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Ivan Rojas w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ivan Rojas rozegrał w barwach Rionegro Aguilas w Primera A 13 meczów, a w barwach Once Caldas w Primera A 16 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 089 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Ivan Rojas – transfery
W trakcie kariery Ivan Rojas zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rionegro Aguilas 2026 – obecnie
-
Once Caldas 2023 – 2026
-
Santa Fe 2022 – 2023
-
Envigado 2015 – 2022
-
Envigado FC Youth 2015 – 2015

-
Internacional de Bogotá U20 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ivan Rojas
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 12.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.12.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Ivan Rojas – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Rojas zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ivan Rojas i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Wynik | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10 2026 |
Primera A, 7. kolejka
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
| 10.10 2026 |
Primera A, 14. kolejka
|
2:2 |
77'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
| 03.10 2026 |
Primera A, 13. kolejka
|
2:0 |
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 28.09 2026 |
Primera A, 3. kolejka
|
2:0 |
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 24.09 2026 |
Primera A, 12. kolejka
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 18.09 2026 |
Primera A, 11. kolejka
|
2:2 |
18'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
| 13.09 2026 |
Primera A, 10. kolejka
|
2:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 06.09 2026 |
Primera A, 9. kolejka
|
2:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 30.08 2026 |
Primera A, 8. kolejka
|
2:2 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 22.08 2026 |
Primera A, 6. kolejka
|
1:1 |
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 19.08 2026 |
Primera A, 4. kolejka
|
1:1 |
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 01.08 2026 |
Primera A, 2. kolejka
|
1:2 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
| 26.07 2026 |
Primera A, 1. kolejka
|
2:1 |
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 14.05 2026 |
Primera A, 1/4 finału
|
2:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 11.05 2026 |
Primera A, 1/4 finału
|
0:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 02.05 2026 |
Primera A, 19. kolejka
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 26.04 2026 |
Primera A, 18. kolejka
|
2:2 |
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
| 21.04 2026 |
Primera A, 17. kolejka
|
2:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 10.04 2026 |
Primera A, 16. kolejka
|
0:0 |
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
| 14.03 2026 |
Primera A, 11. kolejka
|
4:2 |
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 07.03 2026 |
Primera A, 10. kolejka
|
0:2 |
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
| 28.02 2026 |
Primera A, 9. kolejka
|
3:0 |
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 21.02 2026 |
Primera A, 8. kolejka
|
4:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 15.02 2026 |
Primera A, 7. kolejka
|
2:1 |
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 13.02 2026 |
Primera A, 6. kolejka
|
2:1 |
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
| 08.02 2026 |
Primera A, 5. kolejka
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 30.01 2026 |
Primera A, 3. kolejka
|
1:1 |
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 26.01 2026 |
Primera A, 2. kolejka
|
1:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 19.01 2026 |
Primera A, 1. kolejka
|
1:2 |
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
| 10.10 2025 |
Puchar Kolumbii, 1/4 finału
|
0:1 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 25.09 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
0:2 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 18.09 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
0:2 |
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 20.08 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
1:3 |
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 13.08 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
1:0 |
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 24.07 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
4:0 |
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
| 17.07 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
0:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 30.05 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
2:0 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 16.05 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
2:1 |
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 08.05 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
1:0 |
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 23.04 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
2:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 10.04 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
0:2 |
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 02.04 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
0:1 |
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 06.03 2025 |
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
1:0 |
77'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
| 16.10 2023 |
Primera A
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 25.09 2023 |
Primera A
|
1:0 |
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
| 14.09 2023 |
Primera A
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 11.09 2023 |
Primera A
|
2:4 |
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
| 07.09 2023 |
Primera A
|
2:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 28.08 2023 |
Primera A
|
2:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
| 20.08 2023 |
Primera A
|
2:2 |
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 03.08 2023 |
Primera A
|
1:0 |
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 29.06 2023 |
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
1:2 |
88'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
| 09.06 2023 |
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
2:0 |
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
| 24.05 2023 |
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 18.05 2023 |
Primera A
|
3:1 |
87'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
| 29.04 2023 |
Primera A
|
2:0 |
61'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
| 27.04 2023 |
Primera A
|
3:1 |
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
| 23.04 2023 |
Primera A
|
3:0 |
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 19.04 2023 |
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
2:1 |
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
| 16.04 2023 |
Primera A
|
2:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
| 10.04 2023 |
Primera A
|
3:1 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
| 05.04 2023 |
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
0:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
| 01.04 2023 |
Primera A
|
1:0 |
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
| 27.03 2023 |
Primera A
|
1:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
| 22.03 2023 |
Primera A
|
3:0 |
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
| 09.03 2023 |
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
1:2 |
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
| 19.02 2023 |
Primera A
|
0:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 15.02 2023 |
Primera A
|
0:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
| 04.02 2023 |
Primera A
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 27.01 2023 |
Primera A
|
2:2 |
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
| 01.10 2019 |
Primera A
|
1:3 |
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 26.08 2019 |
Primera A
|
1:0 |
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 17.03 2019 |
Primera A
|
1:1 |
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 10.03 2019 |
Primera A
|
1:3 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 18.11 2017 |
Primera A
|
0:0 |
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
| 21.10 2017 |
![]() Primera A
|
1:2 |
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
| 25.09 2017 |
Primera A
|
0:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 05.08 2017 |
Primera A
|
3:1 |
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
| 25.07 2017 |
Primera A
|
0:0 |
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 21.03 2017 |
Primera A
|
1:2 |
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
| 14.03 2017 |
Primera A
|
1:1 |
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
| 26.02 2017 |
Primera A
|
2:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
| 11.09 2016 |
Primera A
|
1:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 31.07 2016 |
Primera A
|
1:1 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
| 10.07 2016 |
![]() Primera A
|
1:0 |
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
| 22.05 2016 |
Primera A
|
0:0 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
| 16.04 2016 |
Primera A
|
3:2 |
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Ivan Rojas 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (5.85).
W ostatnich 10 meczach Ivan Rojas 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (5.85).
W jakiej formie jest Ivan Rojas?
Ivan Rojas jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.02). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ivan Rojas – zarobki
Ivan Rojas gra w Rionegro Aguilas na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 241 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ivan Rojas w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
241 tys. € |
| 2025 |
|
241 tys. € |
| 2024 |
|
241 tys. € |
| 2023 |
|
152 tys. € |
| 2022 |
|
27 tys. € |
| 2021 |
|
27 tys. € |
| 2020 |
|
27 tys. € |
Ivan Rojas – trofea
W trakcie kariery Ivan Rojas zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ivan Rojas
Jakie trofea zdobył Ivan Rojas?
Ivan Rojas zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Złoty medal Igrzysk Ameryki Środkowej i Karaibów — 1 raz.
Ivan Rojas – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Rojas wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Rojas na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ivan Rojas
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 16.03.2026 | 28 |
|
550 tys. € |
| 04.12.2025 | 28 |
|
650 tys. € |
| 19.06.2025 | 27 |
|
650 tys. € |
| 09.12.2024 | 27 |
|
650 tys. € |
| 10.06.2024 | 26 |
|
650 tys. € |
| 06.12.2023 | 26 |
|
700 tys. € |
| 14.09.2023 | 26 |
|
700 tys. € |
| 06.07.2023 | 25 |
|
550 tys. € |
| 11.12.2022 | 25 |
|
550 tys. € |
| 04.09.2022 | 25 |
|
450 tys. € |
| 16.06.2022 | 24 |
|
350 tys. € |
| 12.01.2022 | 24 |
|
350 tys. € |
| 06.06.2021 | 23 |
|
350 tys. € |
| 15.01.2021 | 23 |
|
450 tys. € |
| 07.04.2020 | 22 |
|
325 tys. € |
| 14.06.2019 | 21 |
|
400 tys. € |
| 08.10.2018 | 21 |
|
200 tys. € |
| 07.06.2018 | 20 |
|
200 tys. € |
| 06.03.2018 | 20 |
|
150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Rojas?
Wycena Ivan Rojas wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Ivan Rojas wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.