Forma w lidze
Independiente Medellin w tabeli
5. miejsce / 23 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze strzeloną bramką
9 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
10:8 bramki
1,43 gola/mecz
10 pkt
11:9 bramki
1,83 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Independiente Medellin
Wartość drużyny: 7,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Kolumbia | 20 | pomocnik | 30 | 1,4 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Kolumbia | 20 | pomocnik | 30 | 1,4 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,28 średnia ocena | Kolumbia | 33 | pomocnik | 5 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2145 minut | Kolumbia | 28 | obrońca | 31 | 650 tys. € |
Przewidywany skład Independiente Medellin 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Independiente Medellin w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 40 |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 35 |
| ··· | |||||||
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 26 |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 26 |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | 26 |
Independiente Medellin w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 27 |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 25 |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 24 |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 23 |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 23 |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 22 |
Wyniki Independiente Medellin
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Atletico Nacional
3
Independiente Medellin
2
Puchar Kolumbii, 1/4 finału
|
|
|
12 Paź Koniec
|
America de Cali
1
Independiente Medellin
2
Primera A, 14. kolejka
|
|
|
06 Paź Koniec
|
Independiente Medellin
0
Santa Fe
1
Primera A, 13. kolejka
|
Terminarz Independiente Medellin
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 03:10
|
Independiente Medellin
Once Caldas
Primera A, 15. kolejka
|
|
|
26 Paź 00:10
|
Atletico Nacional
Independiente Medellin
Primera A, 16. kolejka
|
|
|
29 Paź 02:05
|
Internacional de Bogota
Independiente Medellin
Primera A, 5. kolejka
|
Ostatnie transfery Independiente Medellin
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia |
Independiente Medellin to klub piłkarski z Kolumbii występujący w Primera A. Swoim domowym obiektem jest Estadio Atanasio Girardot, który może pomieścić 45 943 widzów. Zespół prowadzi Luis Amaranto Perea. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7,9 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Independiente Medellin?
Klub piłkarski Independiente Medellin zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kolumbii oraz Puchar Kolumbii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Independiente Medellin w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Independiente Medellin trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 44 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 6,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Agustin Martegani z Boca Juniors za 44 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Juan Arizala do Udinese za 3 mln €.
Które miejsce zajmuje Independiente Medellin w tabeli Primera A?
Independiente Medellin zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 23 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Independiente Medellin?
W wyjściowym ustawieniu Independiente Medellin między słupkami staje E. Chaux, a linię obrony najczęściej tworzą H. Palacios, E. Mena, L. Escorcia oraz J. Varela. W środku pola grają Y. Gonzalez, A. Martegani, D. Moreno oraz J. Montano, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Medina, Carlos Alberto Lucumi Gonzalez. Trener Luis Amaranto Perea ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Kiedy Independiente Medellin gra następny mecz?
Najbliższy mecz Independiente Medellin to spotkanie z Once Caldas, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:10 na obiekcie Estadio Atanasio Girardot w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Independiente Medellin?
Ostatni mecz Independiente Medellin to porażka z Atletico Nacional 3:2 w Puchar Kolumbii, 15 października 2026. Bramki zdobyli Haydar, Fabra (samobójcza), Martegani, Roman oraz Martegani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Independiente Medellin w tym sezonie?
Bilans Independiente Medellin w tym sezonie to 32 mecze i wynik 14-7-11 przy 47 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Independiente Medellin w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Independiente Medellin w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Independiente Medellin
Independiente Medellin terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 03:10
|
Primera A, 15. kolejka
|
Estadio Atanasio Girardot U siebie | Umiarkowany | |
|
26 Paź 00:10
|
Primera A, 16. kolejka
|
Estadio Atanasio Girardot Wyjazd | Trudny | |
|
29 Paź 02:05
|
Primera A, 5. kolejka
|
Estadio Metropolitano de Techo Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Lis 00:10
|
Primera A, 17. kolejka
|
Estadio Atanasio Girardot U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 02:00
|
Primera A, 18. kolejka
|
Estadio Municipal de Cota Wyjazd | Łatwy | |
|
12 Lis 22:00
|
Primera A, 19. kolejka
|
Estadio Alberto Grisales Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Independiente Medellin gra następny mecz?
Najbliższy mecz Independiente Medellin to spotkanie z Once Caldas, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:10 na obiekcie Estadio Atanasio Girardot w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Independiente Medellin w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Independiente Medellin w sezonie 2026.
Forma i bramki Independiente Medellin w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Independiente Medellin wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź Koniec
|
Puchar Kolumbii, 1/4 finału
|
3:2 | – | 7/15 | 2/3 | |
|
12 Paź Koniec
|
Primera A, 14. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 7/9 | 3/7 | |
|
06 Paź Koniec
|
Primera A, 13. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 7/12 | 4/8 | |
|
30 Wrz Koniec
|
Primera A, 4. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 2/6 | 2/5 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Primera A, 12. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 6/8 | 4/5 | |
|
23 Wrz Koniec
|
Primera A, 11. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 7/10 | 2/6 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Primera A, 9. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 8/9 | 3/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Primera A, 10. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 1/6 | 3/6 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Puchar Kolumbii, 1/8 finału
|
1:4 | – | 3/9 | 1/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Primera A, 7. kolejka
|
0:3 | 4-4-2 | 4/6 | 4/6 |
Independiente Medellin ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 34 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 12 z 32 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Independiente Medellin zdobywa 1,45 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Independiente Medellin?
Ostatni mecz Independiente Medellin to porażka z Atletico Nacional 3:2 w Puchar Kolumbii, 15 października 2026. Bramki zdobyli Haydar, Fabra (samobójcza), Martegani, Roman oraz Martegani. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Independiente Medellin – tabela Primera A
Jakie miejsce w tabeli Primera A zajmuje Independiente Medellin w sezonie 2026.
Miejsce Independiente Medellin w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atletico Nacional
|
9 | 8 | 1 | 0 | 22:3 | 19 | 25 | |
| 2 |
Deportes Tolima
|
10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 12 | 23 | |
| 3 |
America de Cali
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:3 | 12 | 21 | |
| 4 |
Once Caldas
|
10 | 6 | 3 | 1 | 20:13 | 7 | 21 | |
| 5 |
Millonarios
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:7 | 12 | 21 | |
| 6 |
Deportivo Pasto
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
| 7 |
Junior
|
10 | 6 | 1 | 3 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 8 |
Deportivo Cali
|
10 | 5 | 4 | 1 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 9 |
Internacional de Bogota
|
9 | 5 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 18 | |
| 10 |
Fortaleza FC
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 11 |
Bucaramanga
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:6 | 13 | 16 | |
| 12 |
Jaguares
|
10 | 5 | 1 | 4 | 14:12 | 2 | 16 | |
| 13 |
Chico
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:5 | 8 | 16 | |
| 14 |
Santa Fe
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:10 | 7 | 15 | |
| 15 |
Independiente Medellin
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:13 | 2 | 14 | |
| 16 |
Rionegro Aguilas
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
| 17 |
Cucuta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | 12 | |
| 18 |
Alianza Petrolera
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:9 | -2 | 11 | |
| 19 |
Llaneros
|
9 | 1 | 7 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
9 | 1 | 4 | 4 | 9:13 | -4 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Junior
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 2 |
Atletico Nacional
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 3 |
Deportivo Pasto
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:17 | -2 | 14 | |
| 4 |
Santa Fe
|
10 | 3 | 5 | 2 | 12:12 | 0 | 14 | |
| 5 |
America de Cali
|
10 | 4 | 0 | 6 | 10:12 | -2 | 12 | |
| 6 |
Once Caldas
|
9 | 2 | 6 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 7 |
Independiente Medellin
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 12 | |
| 8 |
Rionegro Aguilas
|
9 | 3 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 12 | |
| 9 |
Llaneros
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 12 | |
| 10 |
Internacional de Bogota
|
10 | 2 | 4 | 4 | 10:17 | -7 | 10 | |
| 11 |
Deportes Tolima
|
9 | 1 | 5 | 3 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 12 |
Deportivo Cali
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 13 |
Bucaramanga
|
10 | 1 | 4 | 5 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 14 |
Alianza Petrolera
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:18 | -12 | 6 | |
| 15 |
Millonarios
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:17 | -9 | 4 | |
| 17 |
Cucuta
|
10 | 0 | 4 | 6 | 10:22 | -12 | 4 | |
| 18 |
Deportivo Pereira
|
10 | 0 | 3 | 7 | 6:19 | -13 | 3 | |
| 19 |
Jaguares
|
9 | 0 | 2 | 7 | 6:21 | -15 | 2 | |
| 20 |
Chico
|
10 | 0 | 1 | 9 | 2:27 | -25 | 1 |
Miejsce Independiente Medellin w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | -4 | 11 | |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | -10 | 10 | |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | -4 | 11 | |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | -10 | 10 | |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
America de Cali
|
7 | 5 | 0 | 2 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Cali
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:4 | 9 | 14 | |
| 3 |
Independiente Medellin
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 4 |
Santa Fe
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
| 5 |
Deportes Tolima
|
7 | 3 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 6 |
Atletico Nacional
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 7 |
Cucuta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Bucaramanga
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 9 |
Rionegro Aguilas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 10 |
Chico
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 11 |
Once Caldas
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 12 |
Llaneros
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 13 |
Internacional de Bogota
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 14 |
Jaguares
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 15 |
Millonarios
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 16 |
Junior
|
7 | 1 | 5 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 17 |
Alianza Petrolera
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
| 18 |
Fortaleza FC
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 19 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bucaramanga
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 2 |
Millonarios
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
| 3 |
America de Cali
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 4 |
Atletico Nacional
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 5 |
Deportivo Cali
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 6 |
Independiente Medellin
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 7 |
Santa Fe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
Deportes Tolima
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 9 |
Cucuta
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:13 | -8 | 7 | |
| 10 |
Once Caldas
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 11 |
Deportivo Pereira
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:9 | -4 | 7 | |
| 12 |
Rionegro Aguilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 13 |
Alianza Petrolera
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 14 |
Llaneros
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 15 |
Internacional de Bogota
|
7 | 0 | 5 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
6 | 0 | 5 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 18 |
Junior
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:14 | -5 | 3 | |
| 19 |
Chico
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:15 | -13 | 2 | |
| 20 |
Jaguares
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Independiente Medellin w tabeli Primera A?
Independiente Medellin zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 23 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 4 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 21:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Independiente Medellin w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Independiente Medellin na tle ligi w sezonie 2026.
Independiente Medellin na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,7
- Strzały celne / mecz 5,2
- Asysty / mecz 0,94
- Udane dryblingi / mecz 5,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,28
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 10,5
- Przechwyty / mecz 5,8
- Wybicia / mecz 15,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Independiente Medellin
Rozkład bramek w czasie
Bramki Independiente Medellin i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Independiente Medellin to 76–90+ minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 10 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Independiente Medellin - Once Caldas Po przerwie pada 58% bramek Independiente Medellin.Przebieg meczu Independiente Medellin i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 10-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 4-4-10 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 15 | 7-3-5 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 2-4-6 |
Gdy Independiente Medellin otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Independiente Medellin
88% bramek Independiente Medellin pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Independiente Medellin zdobywa w sezonie średnio 1,53 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,40.
Aktualne serie Independiente Medellin
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Independiente Medellin, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Independiente Medellin wygra mecz Independiente Medellin - Once Caldas Independiente Medellin nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Independiente Medellin
- Powyżej 0,5 97%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 28%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 0%
W 63% meczów Independiente Medellin padają co najmniej trzy bramki, a w 66% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Independiente Medellin - Once Caldas Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Independiente Medellin.Independiente Medellin – faule i karne
- Faule / mecz 11,4
- Faule rywali / mecz 12,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Independiente Medellin fauluje średnio 11,4 razy na mecz, a wymusza 12,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Independiente Medellin, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Independiente Medellin zdobywa 1,59 punktu na mecz wobec 1,47 na wyjeździe.
Independiente Medellin wygra mecz Independiente Medellin - Once Caldas Independiente Medellin zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 49%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Independiente Medellin ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Independiente Medellin, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 15 z 32 meczów.
Independiente Medellin – strzały
- Celne / mecz 5,2
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
Independiente Medellin oddaje 11,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Independiente Medellin - Once Caldas Independiente Medellin oddaje 11,7 strzałów na mecz.Independiente Medellin – posiadanie piłki
- U siebie 56,2%
- Na wyjeździe 49,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 15 z 32
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 15 z 32 meczów. Średnio Independiente Medellin utrzymuje przy piłce 53,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Independiente Medellin wygra mecz Independiente Medellin - Once Caldas Independiente Medellin utrzymuje średnio 53,2% posiadania piłki.Independiente Medellin – podania
- Kluczowe / mecz 11,7
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 51%
Independiente Medellin wymienia średnio 384 podań na mecz przy celności 83%, z czego 11,7 to podania kluczowe.
Independiente Medellin – czyste konta
- U siebie 4 z 17
- Na wyjeździe 3 z 15
- Stracone / mecz 1,28
- Bez straty do przerwy 41%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Independiente Medellin to 22% meczów sezonu (7 z 32), z czego 4 w 17 meczach u siebie.
Independiente Medellin – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 31%
- Rożne u siebie / mecz 5,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Independiente Medellin wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 3,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Independiente Medellin – kartki
- Żółte kartki 86
- Pow. 3,5 kartki w meczu 84%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 3%
Independiente Medellin ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Independiente Medellin – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 8 czerwonych kartek.
Independiente Medellin według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 9 | 3-1-5 | 1,11 | 1,33 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 13 | 4-5-4 | 1,31 | 1,54 | 1,38 |
| Dołu tabeli (15–20) | 10 | 7-1-2 | 2,20 | 1,50 | 0,80 |
Najwięcej punktów na mecz Independiente Medellin zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Independiente Medellin na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,67 2,33 | 1,67 1,83 | 1,00 0,83 |
|
4.
|
2,20 2,00 | 1,60 2,17 | 0,60 1,17 |
|
5.
|
1,86 1,67 | 1,43 1,83 | 1,14 1,50 |
|
6.
|
1,71 2,00 | 1,43 1,80 | 1,00 1,00 |
|
7.
|
1,60 1,56 | 1,20 1,44 | 0,40 1,11 |
Ciekawe rekordy w meczach Independiente Medellin
Skrajne wyniki i osiągnięcia Independiente Medellin w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Deportivo Pereira - Independiente Medellin 0:3 Primera A, 4.09.2026
- Najwyższa porażka Deportivo Cali - Independiente Medellin 3:1 Primera A, 25.01.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Independiente Medellin - Atletico Nacional 2:3, Primera A, 12.04.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Catano, Deportes Tolima - Independiente Medellin 2:3, Primera A, 5.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Moreno, Llaneros - Independiente Medellin 2:2, Primera A, 21.02.2026
Jakie statystyki ma Independiente Medellin w tym sezonie?
Bilans Independiente Medellin w tym sezonie to 32 mecze i wynik 14-7-11 przy 47 zdobytych bramkach i 41 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Independiente Medellin – zawodnicy
Jak wygląda kadra Independiente Medellin w sezonie 2026.
Przewidywany skład Independiente Medellin 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Independiente Medellin
-
Leider Berrio Pomocnik Zerwanie więzadeł kolana pauzuje od 231 dniopuszczone: 40 meczów
Kadra Independiente Medellin
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 70 |
![]() |
23 | Kolumbia | 600 tys. € | 89 tys. € | 4 | 31% | 1 | 0 | 174' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
31 | Kolumbia | 450 tys. € | 80 tys. € | 10 | 77% | 3 | 1 | 672' | 1 | 0 | |||||||
| 90 |
|
25 | Urugwaj | 400 tys. € | 142 tys. € | 15 | 115% | 1 | 1 | 610' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Kolumbia | 400 tys. € | 267 tys. € | 22 | 169% | 2 | 2 | 1 108' | 4 | 3 | |||||||
| 32 |
|
26 | Kolumbia | 450 tys. € | 178 tys. € | 11 | 85% | 1 | 0 | 389' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
17 | Kolumbia | 200 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 0 | 222' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Kolumbia | – | – | 14 | 108% | 0 | 0 | 40' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
33 | Kolumbia | 1,8 mln € | 1,2 mln € | 5 | 38% | 1 | 1 | 332' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Kolumbia | 1,4 mln € | 80 tys. € | 30 | 231% | 7 | 4 | 1 904' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Argentyna | 600 tys. € | 480 tys. € | 12 | 92% | 1 | 2 | 872' | 5 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Kolumbia | 500 tys. € | 382 tys. € | 7 | 54% | 1 | 0 | 375' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Kolumbia | 350 tys. € | 391 tys. € | 28 | 215% | 1 | 2 | 1 790' | 7 | 2 | |||||||
| 16 |
![]() |
20 | Kolumbia | 1,6 mln € | 53 tys. € | 26 | 200% | 0 | 1 | 1 365' | 5 | 0 | |||||||
| 10 |
|
34 | Kolumbia | 275 tys. € | 391 tys. € | 18 | 138% | 2 | 3 | 732' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Kolumbia | 350 tys. € | 311 tys. € | 23 | 177% | 1 | 0 | 875' | 3 | 0 | |||||||
| 31 |
|
30 | Kolumbia | 450 tys. € | 178 tys. € | 28 | 215% | 3 | 0 | 625' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
19 | Kolumbia | – | – | 8 | 62% | 1 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
19 | Kolumbia | – | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
35 | Kolumbia | 100 tys. € | 480 tys. € | 17 | 131% | 0 | 4 | 1 168' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
28 | Kolumbia | 650 tys. € | 382 tys. € | 31 | 238% | 0 | 2 | 2 145' | 4 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Kolumbia | 500 tys. € | 196 tys. € | 25 | 192% | 2 | 1 | 1 126' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Kolumbia | 1,2 mln € | 267 tys. € | 25 | 192% | 0 | 0 | 1 517' | 4 | 0 | |||||||
| 13 |
|
20 | Kolumbia | – | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 553' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
26 | Kolumbia | 350 tys. € | 160 tys. € | 11 | 85% | 0 | 0 | 567' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
28 | Urugwaj | 500 tys. € | 213 tys. € | 12 | 92% | 0 | 0 | 600' | 2 | 1 | |||||||
| 39 |
![]() |
22 | Kolumbia | 200 tys. € | 80 tys. € | 22 | 169% | 1 | 0 | 658' | 2 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
18 | Kolumbia | – | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
23 | Kolumbia | 200 tys. € | 107 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
34 | Kolumbia | 200 tys. € | 125 tys. € | 30 | 231% | 0 | 0 | 1 440' | 2 | 0 | |||||||
| 1 |
|
34 | Urugwaj | 200 tys. € | 267 tys. € | 29 | 223% | 0 | 0 | 1 440' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
|
20 | Kolumbia | – | – | 4 | 31% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Independiente Medellin
13,9 mln €
śr. 449 tys. € / zawodnika
Ile Independiente Medellin wydaje na pensje
6,5 mln € rocznie
śr. 209 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Kolumbia (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Independiente Medellin w sezonie 2026
Independiente Medellin wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Independiente Medellin
Jak wygląda skład Independiente Medellin?
W wyjściowym ustawieniu Independiente Medellin między słupkami staje E. Chaux, a linię obrony najczęściej tworzą H. Palacios, E. Mena, L. Escorcia oraz J. Varela. W środku pola grają Y. Gonzalez, A. Martegani, D. Moreno oraz J. Montano, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Medina, Carlos Alberto Lucumi Gonzalez. Trener Luis Amaranto Perea ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Independiente Medellin – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Independiente Medellin w sezonie 2026.
Independiente Medellin transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia | 27 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Kolumbia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 10 Wrz 2026 |
|
Kolumbia | 26 |
|
600 tys. € | |
| 09 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 33 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Independiente Medellin
Independiente Medellin bilans transferowy
- +6,8 mln € 2026
- +4,2 mln € 2025
- +3,7 mln € 2024
- +3,2 mln € 2023
- +2,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Independiente Medellin
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Independiente Medellin w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Independiente Medellin trafiło 15 zawodników za łączną kwotę 44 tys. €, a klub opuściło 18 piłkarzy, co przyniosło 6,8 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Agustin Martegani z Boca Juniors za 44 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Juan Arizala do Udinese za 3 mln €.
Independiente Medellin – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Independiente Medellin? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Independiente Medellin?
Klub piłkarski Independiente Medellin zdobył w swojej historii 9 trofeów — 9 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kolumbii oraz Puchar Kolumbii.