Forma w lidze
Fortaleza FC w tabeli
17. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 16 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:11 bramki
1,14 gola/mecz
5 pkt
6:8 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Fortaleza FC
Wartość drużyny: 1,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 9 bramek | Kolumbia | 24 | pomocnik | 19 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Kolumbia | 26 | pomocnik | 31 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,34 średnia ocena | Kolumbia | 24 | pomocnik | 19 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2820 minut | Kolumbia | 29 | pomocnik | 32 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Fortaleza FC 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Fortaleza FC w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 40 |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 35 |
| ··· | |||||||
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | 22 |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | 22 |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | 18 |
Fortaleza FC w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 27 |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 25 |
| ··· | |||||||
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | 11 |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | 11 |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | 10 |
Wyniki Fortaleza FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Karne
|
Santa Fe
2
(9)
Fortaleza FC
2
(8)
Puchar Kolumbii, 1/8 finału
|
|
|
09 Paź Koniec
|
Fortaleza FC
1
Millonarios
1
Primera A, 14. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Deportivo Pasto
0
Fortaleza FC
0
Primera A, 13. kolejka
|
Terminarz Fortaleza FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
21 Paź 01:00
|
Internacional de Bogota
Fortaleza FC
Primera A, 15. kolejka
|
|
|
25 Paź 20:00
|
Fortaleza FC
Deportivo Cali
Primera A, 16. kolejka
|
|
|
30 Paź 00:15
|
America de Cali
Fortaleza FC
Primera A, 5. kolejka
|
Ostatnie transfery Fortaleza FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Argentyna |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
wypożyczenie |
Fortaleza FC to klub piłkarski z Kolumbii występujący w Primera A. Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal de Cota, który może pomieścić 4 000 widzów. Zespół prowadzi Diego Arias. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fortaleza FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Fortaleza FC trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 1,4 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Cristian Orozco do Manchester United U21 za 850 tys. €.
Które miejsce zajmuje Fortaleza FC w tabeli Primera A?
Fortaleza FC zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 11 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 16 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Fortaleza FC?
W wyjściowym ustawieniu Fortaleza FC między słupkami staje W. Barlasina, a linię obrony najczęściej tworzą J. Cajares, Y. Diaz, J. Medina oraz S. Cuero. W środku pola grają M. Vazquez, S. Navarro, L. Pico, Santiago Vivas Velez oraz A. Copete, a za skuteczność w ataku odpowiadają Juan Sebastian Herrera. Trener Diego Arias ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Kiedy Fortaleza FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fortaleza FC to spotkanie z Internacional de Bogota, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio Metropolitano de Techo w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fortaleza FC?
Ostatni mecz Fortaleza FC to porażka z Santa Fe 2:2 w Puchar Kolumbii, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rodallega, Wilke, Palacios Mena oraz Pulicastro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Fortaleza FC w tym sezonie?
Bilans Fortaleza FC w tym sezonie to 32 mecze i wynik 6-15-11 przy 36 zdobytych bramkach i 46 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Fortaleza FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Fortaleza FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Fortaleza FC
Fortaleza FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
21 Paź 01:00
|
Primera A, 15. kolejka
|
Estadio Metropolitano de Techo Wyjazd | Łatwy | |
|
25 Paź 20:00
|
Primera A, 16. kolejka
|
Estadio Municipal de Cota U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 00:15
|
Primera A, 5. kolejka
|
Estadio Olímpico Pascual Guerrero Wyjazd | Trudny | |
|
02 Lis 22:05
|
Primera A, 17. kolejka
|
Estadio Alberto Grisales Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 02:00
|
Primera A, 18. kolejka
|
Estadio Municipal de Cota U siebie | Trudny | |
|
12 Lis 22:00
|
Primera A, 19. kolejka
|
Estadio Américo Montanini Wyjazd | Trudny |
Kiedy Fortaleza FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Fortaleza FC to spotkanie z Internacional de Bogota, które odbędzie się 21 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio Metropolitano de Techo w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Fortaleza FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Fortaleza FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Fortaleza FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Fortaleza FC wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Karne
|
Puchar Kolumbii, 1/8 finału
|
2:2 | – | 1/8 | 4/9 | |
|
09 Paź Koniec
|
Primera A, 14. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 3/8 | 3/6 | |
|
04 Paź Koniec
|
Primera A, 13. kolejka
|
0:0 | 4-1-4-1 | 1/4 | 1/4 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Primera A, 12. kolejka
|
2:2 | 4-1-4-1 | 8/8 | 6/12 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Primera A, 11. kolejka
|
1:4 | 4-2-3-1 | 2/3 | 4/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Primera A, 10. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 7/12 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Primera A, 9. kolejka
|
2:2 | 4-3-3 | 3/7 | 3/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Primera A, 8. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 0/4 | 2/3 | |
|
26 Sie Koniec
|
Primera A, 7. kolejka
|
0:0 | 4-3-3 | 4/7 | 2/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Primera A, 6. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 4/11 | 2/5 |
Fortaleza FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 38 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 15 z 32 meczów, ze średnią 1,13 punktu. W pozostałych ustawieniach Fortaleza FC zdobywa 0,94 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Fortaleza FC?
Ostatni mecz Fortaleza FC to porażka z Santa Fe 2:2 w Puchar Kolumbii, 11 października 2026. Bramki zdobyli Rodallega, Wilke, Palacios Mena oraz Pulicastro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Fortaleza FC – tabela Primera A
Jakie miejsce w tabeli Primera A zajmuje Fortaleza FC w sezonie 2026.
Miejsce Fortaleza FC w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atletico Nacional
|
9 | 8 | 1 | 0 | 22:3 | 19 | 25 | |
| 2 |
Deportes Tolima
|
10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 12 | 23 | |
| 3 |
America de Cali
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:3 | 12 | 21 | |
| 4 |
Once Caldas
|
10 | 6 | 3 | 1 | 20:13 | 7 | 21 | |
| 5 |
Millonarios
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:7 | 12 | 21 | |
| 6 |
Deportivo Pasto
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
| 7 |
Junior
|
10 | 6 | 1 | 3 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 8 |
Deportivo Cali
|
10 | 5 | 4 | 1 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 9 |
Internacional de Bogota
|
9 | 5 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 18 | |
| 10 |
Fortaleza FC
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 11 |
Bucaramanga
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:6 | 13 | 16 | |
| 12 |
Jaguares
|
10 | 5 | 1 | 4 | 14:12 | 2 | 16 | |
| 13 |
Chico
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:5 | 8 | 16 | |
| 14 |
Santa Fe
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:10 | 7 | 15 | |
| 15 |
Independiente Medellin
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:13 | 2 | 14 | |
| 16 |
Rionegro Aguilas
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
| 17 |
Cucuta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | 12 | |
| 18 |
Alianza Petrolera
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:9 | -2 | 11 | |
| 19 |
Llaneros
|
9 | 1 | 7 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
9 | 1 | 4 | 4 | 9:13 | -4 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Junior
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 2 |
Atletico Nacional
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 3 |
Deportivo Pasto
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:17 | -2 | 14 | |
| 4 |
Santa Fe
|
10 | 3 | 5 | 2 | 12:12 | 0 | 14 | |
| 5 |
America de Cali
|
10 | 4 | 0 | 6 | 10:12 | -2 | 12 | |
| 6 |
Once Caldas
|
9 | 2 | 6 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 7 |
Independiente Medellin
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 12 | |
| 8 |
Rionegro Aguilas
|
9 | 3 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 12 | |
| 9 |
Llaneros
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 12 | |
| 10 |
Internacional de Bogota
|
10 | 2 | 4 | 4 | 10:17 | -7 | 10 | |
| 11 |
Deportes Tolima
|
9 | 1 | 5 | 3 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 12 |
Deportivo Cali
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 13 |
Bucaramanga
|
10 | 1 | 4 | 5 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 14 |
Alianza Petrolera
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:18 | -12 | 6 | |
| 15 |
Millonarios
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:17 | -9 | 4 | |
| 17 |
Cucuta
|
10 | 0 | 4 | 6 | 10:22 | -12 | 4 | |
| 18 |
Deportivo Pereira
|
10 | 0 | 3 | 7 | 6:19 | -13 | 3 | |
| 19 |
Jaguares
|
9 | 0 | 2 | 7 | 6:21 | -15 | 2 | |
| 20 |
Chico
|
10 | 0 | 1 | 9 | 2:27 | -25 | 1 |
Miejsce Fortaleza FC w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | -4 | 11 | |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | -10 | 10 | |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | -4 | 11 | |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | -10 | 10 | |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
America de Cali
|
7 | 5 | 0 | 2 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Cali
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:4 | 9 | 14 | |
| 3 |
Independiente Medellin
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 4 |
Santa Fe
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
| 5 |
Deportes Tolima
|
7 | 3 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 6 |
Atletico Nacional
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 7 |
Cucuta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Bucaramanga
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 9 |
Rionegro Aguilas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 10 |
Chico
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 11 |
Once Caldas
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 12 |
Llaneros
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 13 |
Internacional de Bogota
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 14 |
Jaguares
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 15 |
Millonarios
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 16 |
Junior
|
7 | 1 | 5 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 17 |
Alianza Petrolera
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
| 18 |
Fortaleza FC
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 19 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bucaramanga
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 2 |
Millonarios
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
| 3 |
America de Cali
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 4 |
Atletico Nacional
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 5 |
Deportivo Cali
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 6 |
Independiente Medellin
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 7 |
Santa Fe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
Deportes Tolima
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 9 |
Cucuta
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:13 | -8 | 7 | |
| 10 |
Once Caldas
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 11 |
Deportivo Pereira
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:9 | -4 | 7 | |
| 12 |
Rionegro Aguilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 13 |
Alianza Petrolera
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 14 |
Llaneros
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 15 |
Internacional de Bogota
|
7 | 0 | 5 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
6 | 0 | 5 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 18 |
Junior
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:14 | -5 | 3 | |
| 19 |
Chico
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:15 | -13 | 2 | |
| 20 |
Jaguares
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Fortaleza FC w tabeli Primera A?
Fortaleza FC zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 11 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 16 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Fortaleza FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Fortaleza FC na tle ligi w sezonie 2026.
Fortaleza FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,0
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,84
- Udane dryblingi / mecz 4,9
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 9,5
- Przechwyty / mecz 6,2
- Wybicia / mecz 16,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Fortaleza FC
-
Andres Arroyo 9
-
Juan Sebastian Herrera 5
-
Richardson Rivas 4
-
Sebastian Navarro 2
-
Jhoiner Salas 2
-
Andres Amaya 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Fortaleza FC i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Fortaleza FC to 76–90+ minuta, w której padło 14 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Internacional de Bogota - Fortaleza FC Po przerwie pada 64% bramek Fortaleza FC.Przebieg meczu Fortaleza FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 5-5-4 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 1-6-7 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 3-2-1 |
| Remis do przerwy | 14 | 3-7-4 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-6-6 |
Gdy Fortaleza FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Fortaleza FC
86% bramek Fortaleza FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Fortaleza FC zdobywa w sezonie średnio 1,03 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Fortaleza FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Fortaleza FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Fortaleza FC wygra mecz Internacional de Bogota - Fortaleza FC Fortaleza FC nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Fortaleza FC
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 81%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 3%
W 50% meczów Fortaleza FC padają co najmniej trzy bramki, a w 72% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Internacional de Bogota - Fortaleza FC Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Fortaleza FC.Fortaleza FC – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 12,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Fortaleza FC fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 12,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Fortaleza FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Fortaleza FC zdobywa 1,41 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Fortaleza FC wygra mecz Internacional de Bogota - Fortaleza FC Fortaleza FC zdobywa u siebie 47% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Fortaleza FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Fortaleza FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 32 meczów.
Fortaleza FC – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,0
Fortaleza FC oddaje 9,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Internacional de Bogota - Fortaleza FC Fortaleza FC oddaje 9,0 strzałów na mecz.Fortaleza FC – posiadanie piłki
- U siebie 55,8%
- Na wyjeździe 49,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 15 z 32
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 15 z 32 meczów. Średnio Fortaleza FC utrzymuje przy piłce 52,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Fortaleza FC wygra mecz Internacional de Bogota - Fortaleza FC Fortaleza FC utrzymuje średnio 52,9% posiadania piłki.Fortaleza FC – podania
- Kluczowe / mecz 8,5
- Dośrodkowania / mecz 15,3
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 51
- Celność długich podań 49%
Fortaleza FC wymienia średnio 396 podań na mecz przy celności 83%, z czego 8,5 to podania kluczowe.
Fortaleza FC – czyste konta
- U siebie 4 z 17
- Na wyjeździe 3 z 15
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 47%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Fortaleza FC to 22% meczów sezonu (7 z 32), z czego 4 w 17 meczach u siebie.
Fortaleza FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 66%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 16%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Fortaleza FC wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Fortaleza FC – kartki
- Żółte kartki 73
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 3%
Fortaleza FC ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Fortaleza FC – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Fortaleza FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 8 | 1-3-4 | 0,75 | 1,13 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–14) | 14 | 3-7-4 | 1,14 | 1,29 | 1,43 |
| Dołu tabeli (15–20) | 10 | 2-5-3 | 1,10 | 0,90 | 1,20 |
Najwięcej punktów na mecz Fortaleza FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Fortaleza FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
0,75 1,20 | 1,13 1,00 | 2,13 1,80 |
|
16.
|
1,14 0,50 | 1,43 1,50 | 1,29 2,33 |
|
17.
|
0,86 0,83 | 1,14 1,00 | 1,57 1,33 |
|
18.
|
1,29 0,20 | 1,43 0,80 | 1,71 2,00 |
|
19.
|
0,50 1,00 | 0,50 0,71 | 1,50 1,29 |
Ciekawe rekordy w meczach Fortaleza FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Fortaleza FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Fortaleza FC - Rionegro Aguilas 2:0 Primera A, 19.04.2026
- Najwyższa porażka Atletico Nacional - Fortaleza FC 4:1 Primera A, 13.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Once Caldas - Fortaleza FC 4:2, Primera A, 21.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Arroyo, Fortaleza FC - Chico 2:1, Primera A, 16.02.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Arroyo, Fortaleza FC - Llaneros 1:1, Primera A, 28.01.2026
Jakie statystyki ma Fortaleza FC w tym sezonie?
Bilans Fortaleza FC w tym sezonie to 32 mecze i wynik 6-15-11 przy 36 zdobytych bramkach i 46 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 9,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Fortaleza FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Fortaleza FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Fortaleza FC 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Fortaleza FC
-
Mariano Vazquez Pomocnik Operacja ścięgna Achillesa pauzuje od 555 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Fortaleza FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
31 | Kolumbia | 175 tys. € | 196 tys. € | 22 | 169% | 5 | 0 | 1 449' | 6 | 0 | |||||||
| 11 |
|
20 | Kolumbia | – | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 168' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
25 | Kolumbia | 150 tys. € | 196 tys. € | 9 | 69% | 1 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Meksyk | 500 tys. € | 196 tys. € | 24 | 185% | 0 | 0 | 987' | 2 | 3 | |||||||
| 27 |
|
17 | Kolumbia | – | – | 16 | 123% | 0 | 2 | 284' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Argentyna | 50 tys. € | – | 22 | 169% | 0 | 1 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
29 | Kolumbia | 500 tys. € | 133 tys. € | 32 | 246% | 1 | 1 | 2 820' | 7 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Kolumbia | – | – | 10 | 77% | 2 | 1 | 443' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Kolumbia | 300 tys. € | 338 tys. € | 32 | 246% | 0 | 2 | 2 756' | 6 | 0 | |||||||
| 32 |
|
33 | Argentyna | 200 tys. € | 89 tys. € | 5 | 38% | 1 | 1 | 271' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Kolumbia | 700 tys. € | 160 tys. € | 31 | 238% | 2 | 4 | 1 867' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Kolumbia | 50 tys. € | 44 tys. € | 15 | 115% | 2 | 1 | 592' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | Kolumbia | – | – | 24 | 185% | 4 | 0 | 1 219' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
22 | Kolumbia | 400 tys. € | 44 tys. € | 23 | 177% | 0 | 2 | 1 347' | 5 | 2 | |||||||
| 10 |
|
31 | Kolumbia | 100 tys. € | 196 tys. € | 23 | 177% | 1 | 0 | 819' | 4 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Kolumbia | 350 tys. € | – | 11 | 85% | 1 | 0 | 293' | 3 | 0 | |||||||
| 28 |
|
20 | Kolumbia | – | – | 21 | 162% | 0 | 1 | 1 012' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
20 | Kolumbia | – | – | 6 | 46% | 0 | 0 | 141' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
30 | Kolumbia | 100 tys. € | 240 tys. € | 6 | 46% | 0 | 2 | 426' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
28 | Kolumbia | 450 tys. € | 240 tys. € | 20 | 154% | 1 | 0 | 1 671' | 5 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Kolumbia | 300 tys. € | 340 tys. € | 7 | 54% | 0 | 0 | 553' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Kolumbia | 350 tys. € | 107 tys. € | 23 | 177% | 0 | 1 | 1 512' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
23 | Kolumbia | 400 tys. € | – | 30 | 231% | 1 | 1 | 2 123' | 7 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
26 | Kolumbia | – | – | 13 | 100% | 1 | 1 | 694' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
24 | Kolumbia | 150 tys. € | 240 tys. € | 17 | 131% | 0 | 0 | 346' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
20 | Kolumbia | – | – | 22 | 169% | 0 | 0 | 604' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Argentyna | 250 tys. € | 107 tys. € | 13 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Kolumbia | – | 44 tys. € | 7 | 54% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Kolumbia | 150 tys. € | 80 tys. € | 26 | 200% | 0 | 0 | 455' | 0 | 1 | |||||||
Wartość całej kadry Fortaleza FC
5,6 mln €
śr. 194 tys. € / zawodnika
Ile Fortaleza FC wydaje na pensje
3 mln € rocznie
śr. 103 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Kolumbia (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Fortaleza FC w sezonie 2026
Fortaleza FC wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Fortaleza FC
Jak wygląda skład Fortaleza FC?
W wyjściowym ustawieniu Fortaleza FC między słupkami staje W. Barlasina, a linię obrony najczęściej tworzą J. Cajares, Y. Diaz, J. Medina oraz S. Cuero. W środku pola grają M. Vazquez, S. Navarro, L. Pico, Santiago Vivas Velez oraz A. Copete, a za skuteczność w ataku odpowiadają Juan Sebastian Herrera. Trener Diego Arias ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Fortaleza FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Fortaleza FC w sezonie 2026.
Fortaleza FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Argentyna | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Kolumbia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Kolumbia | 18 |
|
850 tys. € | |
| 21 Lip 2026 |
|
Argentyna | 28 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Wenezuela | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Kolumbia | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Fortaleza FC
Fortaleza FC bilans transferowy
- +1,4 mln € 2026
- +3,2 mln € 2025
Rekordy transferowe w historii Fortaleza FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Fortaleza FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Fortaleza FC trafiło 15 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 1,4 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Cristian Orozco do Manchester United U21 za 850 tys. €.