Forma w lidze
Deportivo Pereira w tabeli
19. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 17 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
10 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:9 bramki
0,50 gola/mecz
7 pkt
5:9 bramki
0,71 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Deportivo Pereira
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Armenia | 30 | obrońca | 31 | 300 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Kolumbia | 25 | pomocnik | 29 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,65 średnia ocena | Kolumbia | 27 | bramkarz | 14 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2490 minut | Kolumbia | 25 | pomocnik | 29 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Deportivo Pereira 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Deportivo Pereira w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 40 |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 35 |
| ··· | |||||||
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | 16 |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | 10 |
Deportivo Pereira w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 27 |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 25 |
| ··· | |||||||
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | 10 |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | 10 |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | 9 |
Wyniki Deportivo Pereira
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Junior
1
Deportivo Pereira
1
Primera A, 4. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Deportivo Pereira
0
Deportivo Cali
0
Primera A, 14. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Cucuta
4
Deportivo Pereira
0
Primera A, 13. kolejka
|
Terminarz Deportivo Pereira
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
20 Paź 23:30
|
Deportivo Pereira
Chico
Primera A, 15. kolejka
|
|
|
25 Paź 02:15
|
Once Caldas
Deportivo Pereira
Primera A, 16. kolejka
|
|
|
31 Paź 00:00
|
Deportivo Pereira
Jaguares
Primera A, 5. kolejka
|
Ostatnie transfery Deportivo Pereira
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Lip 2026 |
|
Kolumbia |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia |
Deportivo Pereira to klub piłkarski z Kolumbii występujący w Primera A. Swoim domowym obiektem jest Estadio Hernán Ramírez Villegas, który może pomieścić 30 297 widzów. Zespół prowadzi Alexis Marquez.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Deportivo Pereira?
Klub piłkarski Deportivo Pereira zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Kolumbii oraz Mistrzostwo Kolumbii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo Pereira w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Deportivo Pereira trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Deportivo Pereira w tabeli Primera A?
Deportivo Pereira zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 10 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 17 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jak wygląda skład Deportivo Pereira?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo Pereira między słupkami staje Y. Gómez, a linię obrony najczęściej tworzą J. Monroy, Santiago Andres Aguilar Murillo, N. Rengifo oraz T. Bovone. W środku pola grają W. Pacheco, Miguel Angel Aguirre, J. Largacha oraz Luis Jeiner Moreno, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Acosta, M. Perez. Trener Alexis Marquez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Kiedy Deportivo Pereira gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Pereira to spotkanie z Chico, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estadio Hernán Ramírez Villegas w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Pereira?
Ostatni mecz Deportivo Pereira to remis z Junior 1:1 w Primera A, 14 października 2026. Bramki zdobyli Pena, Plata. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Deportivo Pereira w tym sezonie?
Bilans Deportivo Pereira w tym sezonie to 32 mecze i wynik 2-14-16 przy 23 zdobytych bramkach i 50 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Deportivo Pereira w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Deportivo Pereira w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Deportivo Pereira
Deportivo Pereira terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 23:30
|
Primera A, 15. kolejka
|
Estadio Hernán Ramírez Villegas U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 02:15
|
Primera A, 16. kolejka
|
Estadio Palogrande Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 00:00
|
Primera A, 5. kolejka
|
Estadio Hernán Ramírez Villegas U siebie | Łatwy | |
|
04 Lis 00:00
|
Primera A, 17. kolejka
|
Estadio Hernán Ramírez Villegas U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 00:10
|
Primera A, 18. kolejka
|
Estadio Atanasio Girardot Wyjazd | Trudny | |
|
12 Lis 22:00
|
Primera A, 19. kolejka
|
Estadio Hernán Ramírez Villegas U siebie | Trudny |
Kiedy Deportivo Pereira gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Pereira to spotkanie z Chico, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 23:30 na obiekcie Estadio Hernán Ramírez Villegas w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Deportivo Pereira w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Deportivo Pereira w sezonie 2026.
Forma i bramki Deportivo Pereira w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Deportivo Pereira wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Primera A, 4. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/12 | 3/5 | |
|
10 Paź Koniec
|
Primera A, 14. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/6 | 2/3 | |
|
04 Paź Koniec
|
Primera A, 13. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 0/6 | 4/10 | |
|
29 Wrz Koniec
|
Primera A, 3. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 7/9 | 5/12 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Primera A, 12. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 5/9 | 6/10 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Primera A, 11. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 5/12 | 6/9 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Primera A, 10. kolejka
|
1:3 | 3-4-3 | 4/6 | 1/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Puchar Kolumbii, 1/8 finału
|
4:1 | – | 0/8 | 3/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Primera A, 9. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 2/5 | 2/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Primera A, 7. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 2/6 | 2/6 |
Deportivo Pereira ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 30 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 32 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Deportivo Pereira zdobywa 0,45 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Pereira?
Ostatni mecz Deportivo Pereira to remis z Junior 1:1 w Primera A, 14 października 2026. Bramki zdobyli Pena, Plata. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Deportivo Pereira – tabela Primera A
Jakie miejsce w tabeli Primera A zajmuje Deportivo Pereira w sezonie 2026.
Miejsce Deportivo Pereira w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atletico Nacional
|
9 | 8 | 1 | 0 | 22:3 | 19 | 25 | |
| 2 |
Deportes Tolima
|
10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 12 | 23 | |
| 3 |
America de Cali
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:3 | 12 | 21 | |
| 4 |
Once Caldas
|
10 | 6 | 3 | 1 | 20:13 | 7 | 21 | |
| 5 |
Millonarios
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:7 | 12 | 21 | |
| 6 |
Deportivo Pasto
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
| 7 |
Junior
|
10 | 6 | 1 | 3 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 8 |
Deportivo Cali
|
10 | 5 | 4 | 1 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 9 |
Internacional de Bogota
|
9 | 5 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 18 | |
| 10 |
Fortaleza FC
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 11 |
Bucaramanga
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:6 | 13 | 16 | |
| 12 |
Jaguares
|
10 | 5 | 1 | 4 | 14:12 | 2 | 16 | |
| 13 |
Chico
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:5 | 8 | 16 | |
| 14 |
Santa Fe
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:10 | 7 | 15 | |
| 15 |
Independiente Medellin
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:13 | 2 | 14 | |
| 16 |
Rionegro Aguilas
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
| 17 |
Cucuta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | 12 | |
| 18 |
Alianza Petrolera
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:9 | -2 | 11 | |
| 19 |
Llaneros
|
9 | 1 | 7 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
9 | 1 | 4 | 4 | 9:13 | -4 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Junior
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 2 |
Atletico Nacional
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 3 |
Deportivo Pasto
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:17 | -2 | 14 | |
| 4 |
Santa Fe
|
10 | 3 | 5 | 2 | 12:12 | 0 | 14 | |
| 5 |
America de Cali
|
10 | 4 | 0 | 6 | 10:12 | -2 | 12 | |
| 6 |
Once Caldas
|
9 | 2 | 6 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 7 |
Independiente Medellin
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 12 | |
| 8 |
Rionegro Aguilas
|
9 | 3 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 12 | |
| 9 |
Llaneros
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 12 | |
| 10 |
Internacional de Bogota
|
10 | 2 | 4 | 4 | 10:17 | -7 | 10 | |
| 11 |
Deportes Tolima
|
9 | 1 | 5 | 3 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 12 |
Deportivo Cali
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 13 |
Bucaramanga
|
10 | 1 | 4 | 5 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 14 |
Alianza Petrolera
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:18 | -12 | 6 | |
| 15 |
Millonarios
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:17 | -9 | 4 | |
| 17 |
Cucuta
|
10 | 0 | 4 | 6 | 10:22 | -12 | 4 | |
| 18 |
Deportivo Pereira
|
10 | 0 | 3 | 7 | 6:19 | -13 | 3 | |
| 19 |
Jaguares
|
9 | 0 | 2 | 7 | 6:21 | -15 | 2 | |
| 20 |
Chico
|
10 | 0 | 1 | 9 | 2:27 | -25 | 1 |
Miejsce Deportivo Pereira w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | -4 | 11 | |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | -10 | 10 | |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Junior
|
13 | 2 | 5 | 6 | 19:23 | -4 | 11 | |
17
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pereira
|
13 | 1 | 7 | 5 | 8:18 | -10 | 10 | |
20
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
America de Cali
|
7 | 5 | 0 | 2 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Cali
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:4 | 9 | 14 | |
| 3 |
Independiente Medellin
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 4 |
Santa Fe
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
| 5 |
Deportes Tolima
|
7 | 3 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 6 |
Atletico Nacional
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 7 |
Cucuta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Bucaramanga
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 9 |
Rionegro Aguilas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 10 |
Chico
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 11 |
Once Caldas
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 12 |
Llaneros
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 13 |
Internacional de Bogota
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 14 |
Jaguares
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 15 |
Millonarios
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 16 |
Junior
|
7 | 1 | 5 | 1 | 10:9 | 1 | 8 | |
| 17 |
Alianza Petrolera
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
| 18 |
Fortaleza FC
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 19 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bucaramanga
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 2 |
Millonarios
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
| 3 |
America de Cali
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 4 |
Atletico Nacional
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 5 |
Deportivo Cali
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 6 |
Independiente Medellin
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 7 |
Santa Fe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
Deportes Tolima
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 9 |
Cucuta
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:13 | -8 | 7 | |
| 10 |
Once Caldas
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 11 |
Deportivo Pereira
|
7 | 1 | 4 | 2 | 5:9 | -4 | 7 | |
| 12 |
Rionegro Aguilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 13 |
Alianza Petrolera
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 14 |
Llaneros
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 15 |
Internacional de Bogota
|
7 | 0 | 5 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
6 | 0 | 5 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 18 |
Junior
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:14 | -5 | 3 | |
| 19 |
Chico
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:15 | -13 | 2 | |
| 20 |
Jaguares
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Deportivo Pereira w tabeli Primera A?
Deportivo Pereira zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 10 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 17 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Deportivo Pereira w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Deportivo Pereira na tle ligi w sezonie 2026.
Deportivo Pereira na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,4
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,44
- Udane dryblingi / mecz 3,9
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,56
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 10,7
- Przechwyty / mecz 6,4
- Wybicia / mecz 23,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,6
Strzelcy Deportivo Pereira
Rozkład bramek w czasie
Bramki Deportivo Pereira i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Deportivo Pereira to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Pereira - Chico Po przerwie pada 57% bramek Deportivo Pereira.Przebieg meczu Deportivo Pereira i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 2-6-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 18 | 0-2-16 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 2-5-0 |
| Remis do przerwy | 13 | 0-7-6 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 0-2-10 |
Gdy Deportivo Pereira otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Deportivo Pereira
83% bramek Deportivo Pereira pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Deportivo Pereira zdobywa w sezonie średnio 0,63 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Deportivo Pereira
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Deportivo Pereira, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Deportivo Pereira wygra mecz Deportivo Pereira - Chico Deportivo Pereira nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Deportivo Pereira
- Powyżej 0,5 81%
- Powyżej 1,5 59%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 31%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 3%
W 44% meczów Deportivo Pereira padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Pereira - Chico Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Deportivo Pereira.Deportivo Pereira – faule i karne
- Faule / mecz 11,3
- Faule rywali / mecz 10,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Deportivo Pereira fauluje średnio 11,3 razy na mecz, a wymusza 10,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Deportivo Pereira, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Deportivo Pereira zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 0,59 na wyjeździe.
Deportivo Pereira wygra mecz Deportivo Pereira - Chico Deportivo Pereira zdobywa u siebie 22% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Deportivo Pereira ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Deportivo Pereira, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 32 meczów.
Deportivo Pereira – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,3
Deportivo Pereira oddaje 7,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Deportivo Pereira - Chico Deportivo Pereira oddaje 7,4 strzałów na mecz.Deportivo Pereira – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 43,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 32
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 32 meczów. Średnio Deportivo Pereira utrzymuje przy piłce 45,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
Deportivo Pereira wygra mecz Deportivo Pereira - Chico Deportivo Pereira utrzymuje średnio 45,1% posiadania piłki.Deportivo Pereira – podania
- Kluczowe / mecz 6,2
- Dośrodkowania / mecz 12,5
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 44%
Deportivo Pereira wymienia średnio 353 podań na mecz przy celności 81%, z czego 6,2 to podania kluczowe.
Deportivo Pereira – czyste konta
- U siebie 5 z 15
- Na wyjeździe 2 z 17
- Stracone / mecz 1,56
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 47%
Czyste konto Deportivo Pereira to 22% meczów sezonu (7 z 32), z czego 5 w 15 meczach u siebie.
Deportivo Pereira – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 69%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,9
Deportivo Pereira wykonuje średnio 2,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Deportivo Pereira – kartki
- Żółte kartki 82
- Pow. 3,5 kartki w meczu 72%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 66%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 9%
Deportivo Pereira ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Deportivo Pereira – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Deportivo Pereira według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 10 | 1-3-6 | 0,60 | 0,60 | 1,60 |
| Środka tabeli (7–14) | 13 | 0-6-7 | 0,46 | 0,62 | 1,77 |
| Dołu tabeli (15–20) | 9 | 1-5-3 | 0,89 | 1,00 | 1,22 |
Najwięcej punktów na mecz Deportivo Pereira zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Deportivo Pereira na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,14 0,50 | 1,43 1,50 | 1,29 2,33 |
|
17.
|
0,86 0,83 | 1,14 1,00 | 1,57 1,33 |
|
18.
|
1,29 0,20 | 1,43 0,80 | 1,71 2,00 |
|
19.
|
0,50 1,00 | 0,50 0,71 | 1,50 1,29 |
|
20.
|
0,67 0,83 | 0,50 1,00 | 1,17 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Deportivo Pereira
Skrajne wyniki i osiągnięcia Deportivo Pereira w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Deportivo Pereira - Atletico Nacional 1:0 Primera A, 25.04.2026
- Najwyższa porażka Millonarios - Deportivo Pereira 5:1 Primera A, 27.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Millonarios - Deportivo Pereira 5:1, Primera A, 27.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Quinones, Deportivo Pereira - Cucuta 2:2, Primera A, 24.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Monroy, Deportivo Pereira - Cucuta 2:2, Primera A, 24.03.2026
Jakie statystyki ma Deportivo Pereira w tym sezonie?
Bilans Deportivo Pereira w tym sezonie to 32 mecze i wynik 2-14-16 przy 23 zdobytych bramkach i 50 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Deportivo Pereira – zawodnicy
Jak wygląda kadra Deportivo Pereira w sezonie 2026.
Przewidywany skład Deportivo Pereira 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Deportivo Pereira
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
36 | Kolumbia | 50 tys. € | 311 tys. € | 22 | 169% | 4 | 0 | 1 178' | 6 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Kolumbia | 400 tys. € | 160 tys. € | 22 | 169% | 4 | 2 | 1 392' | 5 | 0 | |||||||
| 7 |
|
35 | Kolumbia | 50 tys. € | 293 tys. € | 13 | 100% | 1 | 0 | 294' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | Kolumbia | – | – | 6 | 46% | 0 | 0 | 48' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
17 | – | – | 8 | 62% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
25 | Kolumbia | 350 tys. € | 107 tys. € | 29 | 223% | 0 | 2 | 2 490' | 6 | 1 | |||||||
| 11 |
|
25 | Kolumbia | 350 tys. € | 240 tys. € | 27 | 208% | 2 | 2 | 1 725' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Kolumbia | 50 tys. € | 213 tys. € | 14 | 108% | 0 | 1 | 801' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
31 | Kolumbia | 100 tys. € | 240 tys. € | 25 | 192% | 1 | 1 | 1 347' | 3 | 1 | |||||||
| 19 |
|
19 | Kolumbia | – | – | 29 | 223% | 0 | 0 | 1 357' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Kolumbia | 100 tys. € | 151 tys. € | 23 | 177% | 0 | 0 | 461' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
15 | – | – | 23 | 177% | 0 | 0 | 599' | 2 | 0 | ||||||||
| 34 |
![]() |
17 | – | – | 6 | 46% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | ||||||||
| 24 |
![]() |
21 | Kolumbia | – | – | 15 | 115% | 0 | 0 | 186' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
20 | Kolumbia | – | – | 19 | 146% | 0 | 1 | 228' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
18 | Kolumbia | – | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
25 | Kolumbia | 150 tys. € | 62 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
30 | Armenia | 300 tys. € | 311 tys. € | 31 | 238% | 4 | 1 | 2 167' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Kolumbia | 350 tys. € | 427 tys. € | 26 | 200% | 1 | 2 | 2 115' | 12 | 3 | |||||||
| 15 |
![]() |
28 | Kolumbia | 150 tys. € | 160 tys. € | 12 | 92% | 1 | 0 | 959' | 5 | 2 | |||||||
| 25 |
|
27 | Kolumbia | 200 tys. € | 196 tys. € | 25 | 192% | 0 | 0 | 1 307' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
34 | Paragwaj | 100 tys. € | – | 18 | 138% | 1 | 0 | 1 325' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Kolumbia | 150 tys. € | 62 tys. € | 24 | 185% | 0 | 0 | 1 326' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
24 | Kolumbia | 200 tys. € | 62 tys. € | 27 | 208% | 0 | 2 | 1 719' | 6 | 1 | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Argentyna | 200 tys. € | – | 23 | 177% | 0 | 0 | 1 348' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Kolumbia | 50 tys. € | 196 tys. € | 20 | 154% | 2 | 0 | 1 120' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Kolumbia | 400 tys. € | 53 tys. € | 26 | 200% | 0 | 0 | 1 456' | 5 | 0 | |||||||
| 31 |
|
19 | Gwatemala | – | – | 5 | 38% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
– | – | – | 1 | 8% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Kolumbia | 150 tys. € | 178 tys. € | 14 | 108% | 0 | 0 | 1 143' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
19 | Kolumbia | – | – | 18 | 138% | 0 | 0 | 1 287' | 2 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Kolumbia | – | – | 23 | 177% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
19 | Kolumbia | – | – | 10 | 77% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Deportivo Pereira
3,9 mln €
śr. 117 tys. € / zawodnika
Ile Deportivo Pereira wydaje na pensje
3,4 mln € rocznie
śr. 104 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Kolumbia (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Deportivo Pereira w sezonie 2026
Deportivo Pereira wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Deportivo Pereira
Jak wygląda skład Deportivo Pereira?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo Pereira między słupkami staje Y. Gómez, a linię obrony najczęściej tworzą J. Monroy, Santiago Andres Aguilar Murillo, N. Rengifo oraz T. Bovone. W środku pola grają W. Pacheco, Miguel Angel Aguirre, J. Largacha oraz Luis Jeiner Moreno, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Acosta, M. Perez. Trener Alexis Marquez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Deportivo Pereira – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Deportivo Pereira w sezonie 2026.
Deportivo Pereira transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Gru 2026 |
|
Kolumbia | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 09 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 31 |
|
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Kolumbia | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Kolumbia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Kolumbia | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Kolumbia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Mar 2026 |
|
Kolumbia | 30 | – | za darmo | |
| 25 Mar 2026 |
![]() |
Kolumbia | 20 |
|
za darmo | |
| 08 Mar 2026 |
|
Kolumbia | 30 |
|
za darmo | |
| 02 Mar 2026 |
|
Kolumbia | 31 |
|
za darmo |
Deportivo Pereira bilans transferowy
- 0 € 2026
- 0 € 2025
- +1,6 mln € 2024
- +1,1 mln € 2023
Rekordy transferowe w historii Deportivo Pereira
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo Pereira w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Deportivo Pereira trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy.
Deportivo Pereira – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Deportivo Pereira? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Deportivo Pereira?
Klub piłkarski Deportivo Pereira zdobył w swojej historii 3 trofea — 3 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Kolumbii oraz Mistrzostwo Kolumbii.