Forma w lidze
Deportivo Cali w tabeli
2. miejsce / 25 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
13:4 bramki
2,17 gola/mecz
11 pkt
7:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Deportivo Cali
Wartość drużyny: 10,4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Kolumbia | 28 | napastnik | 29 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 4 asyst | Kolumbia | 24 | napastnik | 31 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,13 średnia ocena | Wenezuela | 31 | napastnik | 11 | 650 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2340 minut | Peru | 36 | bramkarz | 27 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Deportivo Cali 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Deportivo Cali w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 40 |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 35 |
| ··· | |||||||
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 28 |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 27 |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 26 |
Deportivo Cali w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 27 |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 25 |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 24 |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 23 |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 23 |
Wyniki Deportivo Cali
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Deportivo Pereira
0
Deportivo Cali
0
Primera A, 14. kolejka
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Deportivo Cali
3
Alianza Petrolera
1
Primera A, 13. kolejka
|
|
|
28 Wrz Koniec
|
Deportivo Cali
2
Rionegro Aguilas
0
Primera A, 3. kolejka
|
Terminarz Deportivo Cali
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 03:10
|
Deportivo Cali
Junior
Primera A, 15. kolejka
|
|
|
22 Paź 01:15
|
Llaneros
Deportivo Cali
Primera A, 9. kolejka
|
|
|
25 Paź 20:00
|
Fortaleza FC
Deportivo Cali
Primera A, 16. kolejka
|
Ostatnie transfery Deportivo Cali
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
4,1 mln € | |
| 09 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
|
wypożyczenie |
Deportivo Cali to klub piłkarski z Kolumbii występujący w Primera A. Swoim domowym obiektem jest Estadio Deportivo Cali, który może pomieścić 52 000 widzów. Zespół prowadzi Rafael Dudamel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 10,4 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Deportivo Cali?
Klub piłkarski Deportivo Cali zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kolumbii oraz Superpuchar Kolumbii. Ponadto triumfował w Puchar Kolumbii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo Cali w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Deportivo Cali trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 4,1 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Matias Orozco do Brightonu za 4,1 mln €.
Które miejsce zajmuje Deportivo Cali w tabeli Primera A?
Deportivo Cali zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 25 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Deportivo Cali?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo Cali między słupkami staje Alejandro Rodriguez Baena, a linię obrony najczęściej tworzą F. Viafara, Jose Carlos Caldera, Fernando Antonio Alvarez Amador oraz E. Velasco. W środku pola grają J. Martinez, Leyser Chaverra Renteria, E. Reynoso, G. Cuellar oraz E. Bello, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Dinenno. Trener Rafael Dudamel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Kiedy Deportivo Cali gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Cali to spotkanie z Junior, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 03:10 na obiekcie Estadio Deportivo Cali w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Cali?
Ostatni mecz Deportivo Cali to remis z Deportivo Pereira 0:0 w Primera A, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Deportivo Cali w tym sezonie?
Bilans Deportivo Cali w tym sezonie to 32 mecze i wynik 14-10-8 przy 40 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Deportivo Cali w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Deportivo Cali w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Deportivo Cali
Deportivo Cali terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 03:10
|
Primera A, 15. kolejka
|
Estadio Deportivo Cali U siebie | Łatwy | |
|
22 Paź 01:15
|
Primera A, 9. kolejka
|
Estadio Bello Horizonte - Rey Pelé Wyjazd | Umiarkowany | |
|
25 Paź 20:00
|
Primera A, 16. kolejka
|
Estadio Municipal de Cota Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Lis 02:15
|
Primera A, 17. kolejka
|
Estadio Deportivo Cali U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 02:15
|
Primera A, 18. kolejka
|
Estadio Olímpico Pascual Guerrero Wyjazd | Trudny | |
|
12 Lis 22:00
|
Primera A, 19. kolejka
|
Estadio Deportivo Cali U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Deportivo Cali gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Cali to spotkanie z Junior, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 03:10 na obiekcie Estadio Deportivo Cali w ramach Primera A (15. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Deportivo Cali w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Deportivo Cali w sezonie 2026.
Forma i bramki Deportivo Cali w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Deportivo Cali wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Primera A, 14. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 3/6 | 1/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Primera A, 13. kolejka
|
3:1 | 4-2-3-1 | 3/8 | 5/10 | |
|
28 Wrz Koniec
|
Primera A, 3. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 4/8 | 3/5 | |
|
23 Wrz Koniec
|
Primera A, 12. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 3/12 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Primera A, 11. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 5/6 | 2/4 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Primera A, 10. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 0/5 | 3/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Primera A, 5. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/10 | 5/10 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Puchar Kolumbii, 1/8 finału
|
3:0 | 4-3-3 | 1/7 | 3/5 | |
|
31 Sie Koniec
|
Primera A, 8. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 1/3 | 4/9 | |
|
27 Sie Koniec
|
Primera A, 7. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 2/5 | 3/9 |
Deportivo Cali ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 32 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 32 meczów, ze średnią 1,60 punktu. W pozostałych ustawieniach Deportivo Cali zdobywa 1,64 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Cali?
Ostatni mecz Deportivo Cali to remis z Deportivo Pereira 0:0 w Primera A, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Deportivo Cali – tabela Primera A
Jakie miejsce w tabeli Primera A zajmuje Deportivo Cali w sezonie 2026.
Miejsce Deportivo Cali w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atletico Nacional
|
19 | 13 | 1 | 5 | 35:15 | 20 | 40 | |
2
|
Junior
|
19 | 11 | 2 | 6 | 31:24 | 7 | 35 | |
3
|
Deportivo Pasto
|
19 | 10 | 4 | 5 | 29:25 | 4 | 34 | |
4
|
America de Cali
|
19 | 10 | 3 | 6 | 25:15 | 10 | 33 | |
5
|
Once Caldas
|
19 | 8 | 9 | 2 | 31:22 | 9 | 33 | |
6
|
Deportes Tolima
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27:17 | 10 | 31 | |
7
|
Santa Fe
|
19 | 7 | 8 | 4 | 29:22 | 7 | 29 | |
8
|
Internacional de Bogota
|
19 | 7 | 7 | 5 | 26:26 | 0 | 28 | |
9
|
Deportivo Cali
|
19 | 7 | 6 | 6 | 20:16 | 4 | 27 | |
10
|
Millonarios
|
19 | 7 | 5 | 7 | 31:23 | 8 | 26 | |
11
|
Independiente Medellin
|
19 | 7 | 5 | 7 | 26:24 | 2 | 26 | |
12
|
Rionegro Aguilas
|
19 | 7 | 5 | 7 | 20:25 | -5 | 26 | |
13
|
Bucaramanga
|
19 | 5 | 8 | 6 | 26:20 | 6 | 23 | |
14
|
Llaneros
|
19 | 4 | 10 | 5 | 17:20 | -3 | 22 | |
15
|
Fortaleza FC
|
19 | 5 | 7 | 7 | 22:27 | -5 | 22 | |
16
|
Jaguares
|
19 | 5 | 3 | 11 | 20:33 | -13 | 18 | |
17
|
Alianza Petrolera
|
19 | 3 | 8 | 8 | 13:27 | -14 | 17 | |
18
|
Chico
|
19 | 5 | 2 | 12 | 15:32 | -17 | 17 | |
19
|
Cucuta
|
19 | 3 | 7 | 9 | 22:35 | -13 | 16 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
19 | 1 | 7 | 11 | 15:32 | -17 | 10 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atletico Nacional
|
9 | 8 | 1 | 0 | 22:3 | 19 | 25 | |
| 2 |
Deportes Tolima
|
10 | 7 | 2 | 1 | 19:7 | 12 | 23 | |
| 3 |
America de Cali
|
9 | 6 | 3 | 0 | 15:3 | 12 | 21 | |
| 4 |
Once Caldas
|
10 | 6 | 3 | 1 | 20:13 | 7 | 21 | |
| 5 |
Millonarios
|
10 | 6 | 3 | 1 | 19:7 | 12 | 21 | |
| 6 |
Deportivo Pasto
|
10 | 6 | 2 | 2 | 14:8 | 6 | 20 | |
| 7 |
Junior
|
10 | 6 | 1 | 3 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 8 |
Deportivo Cali
|
10 | 5 | 4 | 1 | 12:6 | 6 | 19 | |
| 9 |
Internacional de Bogota
|
9 | 5 | 3 | 1 | 16:9 | 7 | 18 | |
| 10 |
Fortaleza FC
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 11 |
Bucaramanga
|
9 | 4 | 4 | 1 | 19:6 | 13 | 16 | |
| 12 |
Jaguares
|
10 | 5 | 1 | 4 | 14:12 | 2 | 16 | |
| 13 |
Chico
|
9 | 5 | 1 | 3 | 13:5 | 8 | 16 | |
| 14 |
Santa Fe
|
9 | 4 | 3 | 2 | 17:10 | 7 | 15 | |
| 15 |
Independiente Medellin
|
10 | 4 | 2 | 4 | 15:13 | 2 | 14 | |
| 16 |
Rionegro Aguilas
|
10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | |
| 17 |
Cucuta
|
9 | 3 | 3 | 3 | 12:13 | -1 | 12 | |
| 18 |
Alianza Petrolera
|
9 | 2 | 5 | 2 | 7:9 | -2 | 11 | |
| 19 |
Llaneros
|
9 | 1 | 7 | 1 | 10:9 | 1 | 10 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
9 | 1 | 4 | 4 | 9:13 | -4 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Junior
|
9 | 5 | 1 | 3 | 14:10 | 4 | 16 | |
| 2 |
Atletico Nacional
|
10 | 5 | 0 | 5 | 13:12 | 1 | 15 | |
| 3 |
Deportivo Pasto
|
9 | 4 | 2 | 3 | 15:17 | -2 | 14 | |
| 4 |
Santa Fe
|
10 | 3 | 5 | 2 | 12:12 | 0 | 14 | |
| 5 |
America de Cali
|
10 | 4 | 0 | 6 | 10:12 | -2 | 12 | |
| 6 |
Once Caldas
|
9 | 2 | 6 | 1 | 11:9 | 2 | 12 | |
| 7 |
Independiente Medellin
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 12 | |
| 8 |
Rionegro Aguilas
|
9 | 3 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 12 | |
| 9 |
Llaneros
|
10 | 3 | 3 | 4 | 7:11 | -4 | 12 | |
| 10 |
Internacional de Bogota
|
10 | 2 | 4 | 4 | 10:17 | -7 | 10 | |
| 11 |
Deportes Tolima
|
9 | 1 | 5 | 3 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 12 |
Deportivo Cali
|
9 | 2 | 2 | 5 | 8:10 | -2 | 8 | |
| 13 |
Bucaramanga
|
10 | 1 | 4 | 5 | 7:14 | -7 | 7 | |
| 14 |
Alianza Petrolera
|
10 | 1 | 3 | 6 | 6:18 | -12 | 6 | |
| 15 |
Millonarios
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:16 | -4 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
9 | 0 | 4 | 5 | 8:17 | -9 | 4 | |
| 17 |
Cucuta
|
10 | 0 | 4 | 6 | 10:22 | -12 | 4 | |
| 18 |
Deportivo Pereira
|
10 | 0 | 3 | 7 | 6:19 | -13 | 3 | |
| 19 |
Jaguares
|
9 | 0 | 2 | 7 | 6:21 | -15 | 2 | |
| 20 |
Chico
|
10 | 0 | 1 | 9 | 2:27 | -25 | 1 |
Miejsce Deportivo Cali w tabeli Primera A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
17
|
Junior
|
12 | 2 | 4 | 6 | 18:22 | -4 | 10 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
12 | 1 | 6 | 5 | 7:17 | -10 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
America de Cali
|
13 | 8 | 3 | 2 | 25:9 | 16 | 27 | |
2
|
Deportivo Cali
|
13 | 7 | 4 | 2 | 20:9 | 11 | 25 | |
3
|
Bucaramanga
|
12 | 6 | 6 | 0 | 21:11 | 10 | 24 | |
4
|
Atletico Nacional
|
11 | 7 | 2 | 2 | 21:10 | 11 | 23 | |
5
|
Independiente Medellin
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21:17 | 4 | 23 | |
6
|
Santa Fe
|
12 | 6 | 4 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
7
|
Millonarios
|
14 | 5 | 7 | 2 | 19:12 | 7 | 22 | |
8
|
Deportes Tolima
|
14 | 5 | 5 | 4 | 17:16 | 1 | 20 | |
9
|
Cucuta
|
13 | 5 | 3 | 5 | 16:19 | -3 | 18 | |
10
|
Once Caldas
|
13 | 4 | 4 | 5 | 16:16 | 0 | 16 | |
11
|
Rionegro Aguilas
|
13 | 3 | 7 | 3 | 17:18 | -1 | 16 | |
12
|
Llaneros
|
13 | 4 | 2 | 7 | 15:17 | -2 | 14 | |
13
|
Internacional de Bogota
|
14 | 2 | 8 | 4 | 16:20 | -4 | 14 | |
14
|
Chico
|
12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | -9 | 12 | |
15
|
Alianza Petrolera
|
13 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | -12 | 12 | |
16
|
Fortaleza FC
|
13 | 1 | 8 | 4 | 14:19 | -5 | 11 | |
17
|
Junior
|
12 | 2 | 4 | 6 | 18:22 | -4 | 10 | |
18
|
Jaguares
|
12 | 2 | 4 | 6 | 14:22 | -8 | 10 | |
19
|
Deportivo Pasto
|
12 | 2 | 3 | 7 | 9:18 | -9 | 9 | |
20
|
Deportivo Pereira
|
12 | 1 | 6 | 5 | 7:17 | -10 | 9 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
America de Cali
|
7 | 5 | 0 | 2 | 17:5 | 12 | 15 | |
| 2 |
Deportivo Cali
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:4 | 9 | 14 | |
| 3 |
Independiente Medellin
|
7 | 4 | 1 | 2 | 10:8 | 2 | 13 | |
| 4 |
Santa Fe
|
7 | 3 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 12 | |
| 5 |
Deportes Tolima
|
7 | 3 | 3 | 1 | 9:7 | 2 | 12 | |
| 6 |
Atletico Nacional
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 7 |
Cucuta
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 11 | |
| 8 |
Bucaramanga
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 9 |
Rionegro Aguilas
|
6 | 2 | 4 | 0 | 10:7 | 3 | 10 | |
| 10 |
Chico
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:4 | 4 | 10 | |
| 11 |
Once Caldas
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9:7 | 2 | 9 | |
| 12 |
Llaneros
|
6 | 3 | 0 | 3 | 8:7 | 1 | 9 | |
| 13 |
Internacional de Bogota
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:11 | -1 | 9 | |
| 14 |
Jaguares
|
7 | 2 | 3 | 2 | 10:12 | -2 | 9 | |
| 15 |
Millonarios
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:2 | 4 | 8 | |
| 16 |
Junior
|
6 | 1 | 4 | 1 | 9:8 | 1 | 7 | |
| 17 |
Alianza Petrolera
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
| 18 |
Fortaleza FC
|
7 | 1 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 19 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | -4 | 4 | |
| 20 |
Deportivo Pereira
|
6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bucaramanga
|
6 | 4 | 2 | 0 | 11:5 | 6 | 14 | |
| 2 |
Millonarios
|
9 | 3 | 5 | 1 | 13:10 | 3 | 14 | |
| 3 |
America de Cali
|
6 | 3 | 3 | 0 | 8:4 | 4 | 12 | |
| 4 |
Atletico Nacional
|
6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 6 | 12 | |
| 5 |
Deportivo Cali
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
| 6 |
Independiente Medellin
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 7 |
Santa Fe
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 8 |
Deportes Tolima
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 8 | |
| 9 |
Cucuta
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:13 | -8 | 7 | |
| 10 |
Once Caldas
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7:9 | -2 | 7 | |
| 11 |
Rionegro Aguilas
|
7 | 1 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 6 | |
| 12 |
Alianza Petrolera
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 6 | |
| 13 |
Deportivo Pereira
|
6 | 1 | 3 | 2 | 4:8 | -4 | 6 | |
| 14 |
Llaneros
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 5 | |
| 15 |
Internacional de Bogota
|
7 | 0 | 5 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 16 |
Fortaleza FC
|
6 | 0 | 5 | 1 | 6:8 | -2 | 5 | |
| 17 |
Deportivo Pasto
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | |
| 18 |
Junior
|
6 | 1 | 0 | 5 | 9:14 | -5 | 3 | |
| 19 |
Chico
|
6 | 0 | 2 | 4 | 2:15 | -13 | 2 | |
| 20 |
Jaguares
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 1 |
Które miejsce zajmuje Deportivo Cali w tabeli Primera A?
Deportivo Cali zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Primera A z dorobkiem 25 punktów po 13 kolejkach. Strata do prowadzącego America de Cali wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Deportivo Cali w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Deportivo Cali na tle ligi w sezonie 2026.
Deportivo Cali na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 1,03
- Udane dryblingi / mecz 5,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,78
- Czyste konta 41%
- Odbiory / mecz 13,3
- Przechwyty / mecz 8,5
- Wybicia / mecz 21,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Deportivo Cali
-
Steven Rodriguez 10
-
Aviles Hurtado 6
-
Eduard Bello 6
-
Juan Dinenno 4
-
Nicolas Benedetti 3
-
Jose Carlos Caldera 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Deportivo Cali i rywali według minuty w ostatnich 32 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Deportivo Cali to 61–75 minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Deportivo Cali i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 13-4-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-3-7 |
| Prowadził do przerwy | 12 | 9-3-0 |
| Remis do przerwy | 15 | 5-5-5 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Deportivo Cali otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 13 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Deportivo Cali
90% bramek Deportivo Cali pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Deportivo Cali zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,90.
Aktualne serie Deportivo Cali
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 8 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Deportivo Cali, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Deportivo Cali
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 66%
- Powyżej 2,5 31%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 3%
- Powyżej 5,5 0%
W 31% meczów Deportivo Cali padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Deportivo Cali – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 11,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Deportivo Cali fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 11,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Deportivo Cali, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Deportivo Cali zdobywa 2,06 punktu na mecz wobec 1,19 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 32 meczach Deportivo Cali ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli Deportivo Cali, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 32 meczów.
Deportivo Cali – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,0
Deportivo Cali oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Deportivo Cali – posiadanie piłki
- U siebie 56,4%
- Na wyjeździe 45,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 32
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 32
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 32 meczów. Średnio Deportivo Cali utrzymuje przy piłce 51,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
Deportivo Cali – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 17,2
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 44%
Deportivo Cali wymienia średnio 381 podań na mecz przy celności 81%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Deportivo Cali – czyste konta
- U siebie 8 z 16
- Na wyjeździe 5 z 16
- Stracone / mecz 0,78
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 16%
Czyste konto Deportivo Cali to 41% meczów sezonu (13 z 32), z czego 8 w 16 meczach u siebie.
Deportivo Cali – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 72%
- Pow. 8,5 w meczu 47%
- Pow. 10,5 w meczu 31%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Deportivo Cali wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 47% spotkań.
Deportivo Cali – kartki
- Żółte kartki 89
- Pow. 3,5 kartki w meczu 88%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 69%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 3%
Deportivo Cali ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Deportivo Cali – 3,3. W sezonie zespół otrzymał 7 czerwonych kartek.
Deportivo Cali według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 9 | 4-3-2 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 13 | 4-5-4 | 1,31 | 1,31 | 1,08 |
| Dołu tabeli (15–20) | 10 | 6-2-2 | 2,00 | 1,40 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Deportivo Cali zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Deportivo Cali na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,14 2,00 | 2,43 1,33 | 0,71 0,67 |
|
2.
|
2,33 1,57 | 2,17 1,00 | 0,67 0,71 |
|
3.
|
1,67 2,33 | 1,67 1,83 | 1,00 0,83 |
|
4.
|
2,20 2,00 | 1,60 2,17 | 0,60 1,17 |
|
5.
|
1,86 1,67 | 1,43 1,83 | 1,14 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Deportivo Cali
Skrajne wyniki i osiągnięcia Deportivo Cali w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Deportivo Cali - Deportivo Pasto 3:0 Primera A, 1.02.2026
- Najwyższa porażka Deportivo Cali - Once Caldas 0:2 Primera A, 7.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Internacional de Bogota - Deportivo Cali 3:2, Primera A, 12.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Hurtado, Deportivo Cali - Fortaleza FC 1:1, Primera A, 2.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Chaverra Renteria, Deportivo Cali - Bucaramanga 1:1, Primera A, 31.08.2026
Jakie statystyki ma Deportivo Cali w tym sezonie?
Bilans Deportivo Cali w tym sezonie to 32 mecze i wynik 14-10-8 przy 40 zdobytych bramkach i 25 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Deportivo Cali – zawodnicy
Jak wygląda kadra Deportivo Cali w sezonie 2026.
Przewidywany skład Deportivo Cali 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Deportivo Cali
-
Kalazan Suarez Pomocnik Naciągnięcie więzadła krzyżowego pauzuje od 65 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Deportivo Cali
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
31 | Wenezuela | 650 tys. € | 295 tys. € | 11 | 85% | 6 | 1 | 745' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Kolumbia | 1 mln € | 420 tys. € | 10 | 77% | 3 | 1 | 468' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Kolumbia | 800 tys. € | 250 tys. € | 29 | 223% | 10 | 3 | 2 171' | 6 | 2 | |||||||
| 18 |
|
39 | Kolumbia | 50 tys. € | 385 tys. € | 25 | 192% | 6 | 0 | 1 256' | 5 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Kolumbia | 1,5 mln € | 241 tys. € | 31 | 238% | 1 | 4 | 1 938' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Argentyna | 600 tys. € | 537 tys. € | 27 | 208% | 4 | 2 | 1 729' | 5 | 0 | |||||||
| 17 |
|
20 | Wenezuela | – | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 105' | 1 | 0 | |||||||
| 70 |
|
40 | Kolumbia | 50 tys. € | 796 tys. € | 9 | 69% | 0 | 0 | 96' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
24 | Urugwaj | 750 tys. € | 98 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 31 |
![]() |
22 | Kolumbia | 100 tys. € | 54 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
23 | Kolumbia | 200 tys. € | 134 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
24 | Kolumbia | 300 tys. € | 241 tys. € | 3 | 23% | 0 | 0 | 99' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
34 | Kolumbia | 500 tys. € | 1,6 mln € | 16 | 123% | 0 | 2 | 1 046' | 6 | 1 | |||||||
| 10 |
|
30 | Argentyna | 700 tys. € | 689 tys. € | 21 | 162% | 0 | 2 | 940' | 7 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Kolumbia | 800 tys. € | 295 tys. € | 21 | 162% | 0 | 0 | 1 181' | 5 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Kolumbia | 350 tys. € | 340 tys. € | 27 | 208% | 0 | 0 | 1 168' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Kolumbia | 1,2 mln € | 585 tys. € | 10 | 77% | 1 | 1 | 161' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
21 | Kolumbia | – | – | 12 | 92% | 0 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
– | – | – | 9 | 69% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | ||||||||
| 45 |
![]() |
18 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
29 | Kolumbia | 800 tys. € | – | 13 | 100% | 1 | 3 | 906' | 2 | 1 | |||||||
| 28 |
|
34 | Kolumbia | 100 tys. € | 313 tys. € | 13 | 100% | 0 | 1 | 1 088' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Kolumbia | 1 mln € | 340 tys. € | 27 | 208% | 0 | 1 | 2 126' | 1 | 1 | |||||||
| 27 |
|
34 | Kolumbia | 250 tys. € | 313 tys. € | 32 | 246% | 0 | 2 | 2 281' | 6 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
24 | Kolumbia | 400 tys. € | 197 tys. € | 23 | 177% | 2 | 1 | 1 494' | 6 | 0 | |||||||
| 16 |
|
21 | 500 tys. € | – | 16 | 123% | 0 | 0 | 832' | 3 | 1 | ||||||||
| 2 |
|
34 | Kolumbia | 225 tys. € | 313 tys. € | 5 | 38% | 0 | 0 | 153' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
24 | Kolumbia | 150 tys. € | 116 tys. € | 28 | 215% | 0 | 0 | 151' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
– | – | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 41 |
|
20 | Kolumbia | – | – | 7 | 54% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Peru | 350 tys. € | 537 tys. € | 27 | 208% | 0 | 0 | 2 340' | 2 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
25 | Kolumbia | 600 tys. € | – | 29 | 223% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
20 | Hiszpania | – | – | 3 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
19 | Kolumbia | – | – | 5 | 38% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Deportivo Cali
13,9 mln €
śr. 410 tys. € / zawodnika
Ile Deportivo Cali wydaje na pensje
9,1 mln € rocznie
śr. 268 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Kolumbia (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Deportivo Cali w sezonie 2026
Deportivo Cali wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Deportivo Cali
Jak wygląda skład Deportivo Cali?
W wyjściowym ustawieniu Deportivo Cali między słupkami staje Alejandro Rodriguez Baena, a linię obrony najczęściej tworzą F. Viafara, Jose Carlos Caldera, Fernando Antonio Alvarez Amador oraz E. Velasco. W środku pola grają J. Martinez, Leyser Chaverra Renteria, E. Reynoso, G. Cuellar oraz E. Bello, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Dinenno. Trener Rafael Dudamel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera A i pucharach.
Deportivo Cali – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Deportivo Cali w sezonie 2026.
Deportivo Cali transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 30 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Kolumbia | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Sie 2026 |
![]() |
Kolumbia | 18 |
|
4,1 mln € | |
| 09 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Wenezuela | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 40 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 29 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 34 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Kolumbia | 29 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Deportivo Cali
Deportivo Cali bilans transferowy
- +4,1 mln € 2026
- -476 tys. € 2025
- +5,2 mln € 2024
- +1,8 mln € 2023
- +1,7 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Deportivo Cali
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Deportivo Cali w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Deportivo Cali trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 4,1 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Matias Orozco do Brightonu za 4,1 mln €.
Deportivo Cali – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Deportivo Cali? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Deportivo Cali?
Klub piłkarski Deportivo Cali zdobył w swojej historii 12 trofeów — 12 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Kolumbii oraz Superpuchar Kolumbii. Ponadto triumfował w Puchar Kolumbii.