Ervin-Raul Bakos jest piłkarzem występującym obecnie w Csikszereda. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ervin-Raul Bakos
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Ervin-Raul Bakos w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ervin-Raul Bakos wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.55, a skuteczność strzałów to 12,5%. Ervin-Raul Bakos oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ervin-Raul Bakos w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ervin-Raul Bakos rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 19 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 513 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Czy Ervin-Raul Bakos ma kontuzję?
Obecnie Ervin-Raul Bakos ma uraz — rana — i pauzuje w Csikszereda.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ervin-Raul Bakos to rana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 217 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ervin-Raul Bakos?
Ervin-Raul Bakos najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Ervin-Raul Bakos?
Wycena 22-letniego Ervin-Raul Bakos według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 10 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ervin-Raul Bakos?
Ervin-Raul Bakos urodził się 27 maja 2004 w Timișoara w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Ervin-Raul Bakos – statystyki
Szczegółowe statystyki Ervin-Raul Bakos w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Csikszereda. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Ervin-Raul Bakos
Atak
Obrona
Podania Ervin-Raul Bakos
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Ervin-Raul Bakos w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Ervin-Raul Bakos wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.55, a skuteczność strzałów to 12,5%. Ervin-Raul Bakos oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ervin-Raul Bakos – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ervin-Raul Bakos w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Ervin-Raul Bakos
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.12 2025 |
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
5:0 | 34' | 0 | 0 | – | |||
| 12.12 2025 |
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 06.12 2025 |
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 02.12 2025 |
Puchar Rumunii, 2. runda
|
1:2 | 12' | 0 | 0 | – | |||
| 28.11 2025 |
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 21.11 2025 |
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 08.11 2025 |
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
4:0 | 63' | 0 | 0 | – | |||
| 03.11 2025 |
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 28.10 2025 |
Puchar Rumunii, 1. runda
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 24.10 2025 |
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ervin-Raul Bakos w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Ervin-Raul Bakos rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 19 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 513 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Ervin-Raul Bakos – transfery
W trakcie kariery Ervin-Raul Bakos zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Csikszereda 2023 – obecnie
-
AFC Odorheiu Secuiesc 2023 – 2023

-
Csikszereda 2023 – 2023
-
FC Politehnica Timisoara 2023 – 2023
-
Csikszereda 2023 – 2023
-
FC Politehnica Timisoara do 2023
Ervin-Raul Bakos – forma
W ostatnich 5 meczach Ervin-Raul Bakos zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ervin-Raul Bakos ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.77.
W ostatnich 10 meczach Ervin-Raul Bakos ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.83.
W jakiej formie jest Ervin-Raul Bakos?
Ervin-Raul Bakos jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.77 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.55). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ervin-Raul Bakos – kontuzje
W trakcie kariery Ervin-Raul Bakos zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 40 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ervin-Raul Bakos
-
Rana
pauzuje od 296 dni
22.12.25 (217 dni)
Csikszereda opuszczone: 40 meczów
Czy Ervin-Raul Bakos ma kontuzję?
Obecnie Ervin-Raul Bakos ma uraz — rana — i pauzuje w Csikszereda.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ervin-Raul Bakos to rana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 217 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ervin-Raul Bakos – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ervin-Raul Bakos wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ervin-Raul Bakos na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ervin-Raul Bakos?
Wycena Ervin-Raul Bakos wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Ervin-Raul Bakos wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 10 tys. €.