Lucas Pellegrini jest piłkarzem występującym obecnie w Farul Constanta. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lucas Pellegrini
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Lucas Pellegrini w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Lucas Pellegrini wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.16, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Pellegrini oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas Pellegrini w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Lucas Pellegrini rozegrał w barwach Farul Constanta w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 953 minuty. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Czy Lucas Pellegrini ma kontuzję?
Obecnie Lucas Pellegrini ma uraz — uraz nogi — i pauzuje w Farul Constanta.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Pellegrini to uraz nogi z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 185 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lucas Pellegrini?
Lucas Pellegrini ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Lucas Pellegrini?
Lucas Pellegrini najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Pellegrini?
Wycena 26-letniego Lucas Pellegrini według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 350 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas Pellegrini?
Lucas Pellegrini urodził się 17 kwietnia 2000 w Ajaccio we Francji. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Lucas Pellegrini – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas Pellegrini w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Farul Constanta. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Lucas Pellegrini
Atak
Obrona
Podania Lucas Pellegrini
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Lucas Pellegrini w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Lucas Pellegrini wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.16, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Pellegrini oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lucas Pellegrini – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucas Pellegrini w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Lucas Pellegrini
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 70' | 0 | 0 | ||||
| 06.03 2026 |
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
1:0 | 75' | 0 | 0 | – | |||
| 28.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 22.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
1:0 | 62' | 0 | 0 | – | |||
| 15.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 07.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 04.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
2:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 01.02 2026 |
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 25.01 2026 |
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 17.01 2026 |
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
1:1 | 61' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Lucas Pellegrini w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Lucas Pellegrini rozegrał w barwach Farul Constanta w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 31 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 953 minuty. Średnio dawało to 28 minut gry na spotkanie.
Lucas Pellegrini – transfery
W trakcie kariery Lucas Pellegrini zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Farul Constanta 2025 – obecnie
-
Nancy 2022 – 2025
-
Union Titus Pétange 2022 – 2022

-
Ajaccio 2022 – 2022
-
Bastia-Borgo 2021 – 2022
-
Ajaccio 2021 – 2021
-
Le Puy Foot 2020 – 2021
-
Ajaccio 2019 – 2020
-
AC Ajaccio II 2018 – 2019

-
AC Ajaccio U19 2017 – 2018

-
AC Ajaccio U17 2015 – 2017

-
AC Ajaccio Youth do 2015

Lucas Pellegrini – forma
W ostatnich 5 meczach Lucas Pellegrini zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,67. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Lucas Pellegrini 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.67.
W ostatnich 10 meczach Lucas Pellegrini 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.07, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52.
W jakiej formie jest Lucas Pellegrini?
Lucas Pellegrini jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.67 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.16). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Lucas Pellegrini – zarobki
Lucas Pellegrini gra w Farul Constanta na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 20 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Lucas Pellegrini – kontuzje
W trakcie kariery Lucas Pellegrini zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 30 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucas Pellegrini
-
Uraz nogi
pauzuje od 215 dni
15.03.26 (185 dni)
Farul Constanta opuszczone: 30 meczów
Czy Lucas Pellegrini ma kontuzję?
Obecnie Lucas Pellegrini ma uraz — uraz nogi — i pauzuje w Farul Constanta.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Pellegrini to uraz nogi z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 185 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucas Pellegrini – trofea
W trakcie kariery Lucas Pellegrini zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Lucas Pellegrini?
Lucas Pellegrini zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Francji — 1 raz.
Lucas Pellegrini – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas Pellegrini wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas Pellegrini na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Pellegrini?
Wycena Lucas Pellegrini wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Lucas Pellegrini wyceniano na 350 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.