Mark Mampassi jest piłkarzem występującym obecnie w Rosenborg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mark Mampassi
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mark Mampassi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mark Mampassi wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.78, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mark Mampassi oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mark Mampassi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mark Mampassi rozegrał w barwach Rosenborga w Pucharze Norwegii 2 mecze, w Eliteserien 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 217 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mark Mampassi
Pierwszy transfer Mark Mampassi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z FC Shakhtar Donetsk U19 do Lokomotiv za 3 miliony euro.
Czy Mark Mampassi ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Mark Mampassi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mark Mampassi to uraz przywodziciela z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 251 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mark Mampassi?
Mark Mampassi najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Mark Mampassi?
Wycena 23-letniego Mark Mampassi według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mark Mampassi?
Mark Mampassi urodził się 12 marca 2003 w Donetsk na Ukrainie (narodowość: Rosja). Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Mark Mampassi – statystyki
Szczegółowe statystyki Mark Mampassi w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rosenborg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mark Mampassi
Atak
Obrona
Podania Mark Mampassi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mark Mampassi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mark Mampassi wyglądają następująco: 5 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.78, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mark Mampassi oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mark Mampassi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mark Mampassi w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mark Mampassi
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
1:1 | 3' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Eliteserien (Norwegia), 21. kolejka
|
5:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Eliteserien (Norwegia), 20. kolejka
|
4:0 | 9' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Eliteserien (Norwegia), 19. kolejka
|
4:2 | 25' | 0 | 0 | – | |||
| 01.03 2026 |
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 22. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 24.02 2026 |
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 14. kolejka
|
0:3 | 44' | 0 | 0 | – | |||
| 16.02 2026 |
Premyer Liqası (Azerbejdżan), 20. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 26.05 2024 |
Jupiler Pro League (Belgia)
|
4:2 | 120' | 0 | 0 | – | |||
| 19.05 2024 |
Jupiler Pro League (Belgia)
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mark Mampassi w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mark Mampassi rozegrał w barwach Rosenborga w Pucharze Norwegii 2 mecze, w Eliteserien 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 217 minut. Średnio dawało to 31 minut gry na spotkanie.
Mark Mampassi – transfery
W trakcie kariery Mark Mampassi zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rosenborg 2026 – obecnie
-
Lokomotiv 2026 – 2026
-
Turan 2026 – 2026
-
Lokomotiv 2025 – 2026
-
KV Kortrijk 2023 – 2025
-
Lokomotiv 2023 – 2023
-
Antalyaspor 2023 – 2023
-
Lokomotiv 2021 – 2023
-
FC Shakhtar Donetsk U19 2021 – 2021

-
FC Mariupol 2021 – 2021

-
FC Shakhtar Donetsk U19 2019 – 2021

-
FC Shakhtar Donetsk U17 do 2019

Historia transferów Mark Mampassi
Pierwszy transfer Mark Mampassi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z FC Shakhtar Donetsk U19 do Lokomotiv za 3 miliony euro.
Mark Mampassi – forma
W ostatnich 5 meczach Mark Mampassi zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mark Mampassi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.31 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Mark Mampassi ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.68, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.21 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Mark Mampassi?
Mark Mampassi jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.31 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.78). Jego dyspozycja rośnie.
Mark Mampassi – zarobki
Mark Mampassi gra w Rosenborg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 202 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Mark Mampassi – kontuzje
W trakcie kariery Mark Mampassi zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 44 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mark Mampassi
-
Uraz przywodziciela
24.03.25 – 29.11.25 (251 dni)
KV Kortrijk opuszczone: 30 meczów
-
Choroba
22.01.25 – 27.01.25 (6 dni)
KV Kortrijk opuszczone: 1 mecz
-
Uraz przywodziciela
18.10.24 – 12.01.25 (87 dni)
KV Kortrijk opuszczone: 13 meczów
Czy Mark Mampassi ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Mark Mampassi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mark Mampassi to uraz przywodziciela z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 251 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mark Mampassi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mark Mampassi wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mark Mampassi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mark Mampassi?
Wycena Mark Mampassi wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Mark Mampassi wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.