Forma w lidze
Bodo/Glimt w tabeli
2. miejsce / 53 punkty Awans do kwalifikacji Ligi Mistrzów UEFA
Przewaga nad 5. miejscem: 19 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 zwycięstwa z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
30 pkt
34:7 bramki
3,09 gola/mecz
23 pkt
22:13 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Bodo/Glimt
Wartość drużyny: 75,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Norwegia | 28 | napastnik | 20 | 2,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 7 asyst | Norwegia | 26 | napastnik | 22 | 5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,46 średnia ocena | Norwegia | 23 | obrońca | 22 | 10 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 1948 minut | Norwegia | 27 | obrońca | 22 | 5 mln € |
Skład i oceny Bodo/Glimt w ostatnim meczu 4-4-2
Zmiany
- 78' J. Hauge → O. Brynhildsen
Bodo/Glimt w tabeli Eliteserien
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 53 |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 53 |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 39 |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 37 |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 34 |
Wyniki Bodo/Glimt
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Bodo/Glimt
1
Borussia Dortmund
0
Liga Mistrzów, 2. runda
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Bodo/Glimt
3
Kristiansund BK
1
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
|
|
01 Paź Koniec
|
Rana FK
2
Bodo/Glimt
6
Puchar Norwegii
|
Terminarz Bodo/Glimt
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Ham-Kam
Bodo/Glimt
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
|
|
20 Paź 21:00
|
Napoli
Bodo/Glimt
Liga Mistrzów, 3. runda
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Bodo/Glimt
Valerenga
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Bodo/Glimt
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Szwecja |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania |
|
3 mln € | |
| 28 Sie 2026 |
|
Norwegia |
|
1,3 mln € |
Bodo/Glimt to klub piłkarski z Norwegii występujący w Eliteserien (Norwegia). Swoim domowym obiektem jest Aspmyra Stadion, który może pomieścić 8 270 widzów. Zespół prowadzi Kjetil Knutsen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 75,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Norwegii,w Liga Mistrzów.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bodo/Glimt?
Klub piłkarski Bodo/Glimt zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Norwegii oraz Puchar Norwegii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bodo/Glimt w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Bodo/Glimt trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 3,4 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 21,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ola Brynhildsen z FC Midtjylland za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kasper Hogh do Celtic za 12,9 mln €.
Które miejsce zajmuje Bodo/Glimt w tabeli Eliteserien?
Bodo/Glimt zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Eliteserien z dorobkiem 53 punktów po 22 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 56:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Bodo/Glimt?
W wyjściowym ustawieniu Bodo/Glimt między słupkami staje N. Haikin, a linię obrony najczęściej tworzą F. Sjovold, H. Aleesami, Odin Luras Bjortuft oraz F. Bjorkan. W środku pola grają S. Auklend, P. Berg, S. Fet oraz J. Hauge, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Blomberg, A. Helmersen. Trener Kjetil Knutsen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eliteserien (Norwegia) i pucharach.
Kiedy Bodo/Glimt gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bodo/Glimt to spotkanie z Ham-Kamem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Briskeby Arena w ramach Eliteserien (24. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bodo/Glimt?
Ostatni mecz Bodo/Glimt to wygrana z Borussią Dortmund 1:0 w Lidze Mistrzów , 14 października 2026. Bramkę zdobył Sjovold. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bodo/Glimt w tym sezonie?
Bilans Bodo/Glimt w tym sezonie to 22 mecze i wynik 17-2-3 przy 56 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 64%, a oddaje 13,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bodo/Glimt w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Bodo/Glimt w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Bodo/Glimt
Bodo/Glimt terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:00
|
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
Briskeby Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Paź 21:00
|
Liga Mistrzów, 3. runda
|
Stadio Diego Armando Maradona Wyjazd | – | |
|
24 Paź 16:00
|
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
Aspmyra Stadion U siebie | Łatwy | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Norwegii
|
Øster Hus Arena Wyjazd | – | |
|
30 Paź 19:00
|
Eliteserien (Norwegia), 25. kolejka
|
Aspmyra Stadion U siebie | Trudny | |
|
03 Lis 21:00
|
Liga Mistrzów, 4. runda
|
Aspmyra Stadion U siebie | – | |
|
08 Lis 14:30
|
Eliteserien (Norwegia), 26. kolejka
|
Romssa Arena Wyjazd | Trudny | |
|
20 Lis 19:00
|
Eliteserien (Norwegia), 27. kolejka
|
Aker Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
24 Lis 18:45
|
Liga Mistrzów, 5. runda
|
Aspmyra Stadion U siebie | – | |
|
28 Lis 16:00
|
Eliteserien (Norwegia), 28. kolejka
|
Aspmyra Stadion U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Bodo/Glimt gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bodo/Glimt to spotkanie z Ham-Kamem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Briskeby Arena w ramach Eliteserien (24. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Bodo/Glimt w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Bodo/Glimt w sezonie 2026.
Forma i bramki Bodo/Glimt w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bodo/Glimt wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
14 Paź Koniec
|
Liga Mistrzów, 2. runda
|
1:0 | 4-4-2 | 4/14 | 0/2 | |
|
10 Paź Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
3:1 | 4-1-3-2 | 5/5 | 1/2 | |
|
01 Paź Koniec
|
Puchar Norwegii
|
2:6 | – | – | – | |
|
20 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 6/9 | 1/3 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 21. kolejka
|
3:2 | 4-4-2 | 10/12 | 0/3 | |
|
10 Wrz Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda
|
5:0 | 4-3-3 | 3/9 | 2/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 20. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 5/8 | 1/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 19. kolejka
|
4:2 | 4-4-2 | 12/14 | 1/2 | |
|
26 Sie Koniec
|
![]() Puchar Norwegii
|
0:5 | – | – | – | |
|
25 Sie Koniec
|
Liga Mistrzów, play offy
|
3:0 | 4-3-3 | 4/6 | 0/3 |
Bodo/Glimt ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 11 z 22 meczów, ze średnią 2,36 punktu. W pozostałych ustawieniach Bodo/Glimt zdobywa 2,45 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bodo/Glimt?
Ostatni mecz Bodo/Glimt to wygrana z Borussią Dortmund 1:0 w Lidze Mistrzów , 14 października 2026. Bramkę zdobył Sjovold. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bodo/Glimt – tabela Eliteserien (Norwegia)
Jakie miejsce w tabeli Eliteserien (Norwegia) zajmuje Bodo/Glimt w sezonie 2026.
Miejsce Bodo/Glimt w tabeli Eliteserien
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 11 | 39 | |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 12 | 37 | |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 9 | 34 | |
6
|
Lillestrøm
|
22 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | -1 | 33 | |
7
|
Brann
|
22 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | 5 | 29 | |
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | -7 | 29 | |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | -3 | 28 | |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | -9 | 28 | |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | -13 | 26 | |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | -6 | 24 | |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | -10 | 23 | |
14
|
Aalesund
|
22 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | -15 | 21 | |
15
|
Kristiansund BK
|
22 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | -21 | 19 | |
16
|
Start
|
22 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | -24 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 11 | 39 | |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 12 | 37 | |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 9 | 34 | |
6
|
Lillestrøm
|
22 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | -1 | 33 | |
7
|
Brann
|
22 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | 5 | 29 | |
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | -7 | 29 | |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | -3 | 28 | |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | -9 | 28 | |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | -13 | 26 | |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | -6 | 24 | |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | -10 | 23 | |
14
|
Aalesund
|
22 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | -15 | 21 | |
15
|
Kristiansund BK
|
22 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | -21 | 19 | |
16
|
Start
|
22 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | -24 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viking
|
10 | 10 | 0 | 0 | 38:10 | 28 | 30 | |
| 2 |
Bodo/Glimt
|
11 | 10 | 0 | 1 | 34:7 | 27 | 30 | |
| 3 |
Tromsø
|
11 | 7 | 3 | 1 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 4 |
Rosenborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 24 | |
| 5 |
Molde
|
11 | 7 | 1 | 3 | 24:13 | 11 | 22 | |
| 6 |
KFUM Oslo
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:14 | 1 | 20 | |
| 7 |
Brann
|
12 | 6 | 0 | 6 | 20:18 | 2 | 18 | |
| 8 |
Fredrikstad
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 9 |
Ham-Kam
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:19 | -2 | 17 | |
| 10 |
Lillestrøm
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
| 11 |
Sarpsborg 08 FF
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 15 | |
| 12 |
Sandefjord
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
| 13 |
Valerenga
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:19 | 1 | 14 | |
| 14 |
Kristiansund BK
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 14 | |
| 15 |
Aalesund
|
12 | 2 | 6 | 4 | 24:30 | -6 | 12 | |
| 16 |
Start
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:19 | -5 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viking
|
12 | 7 | 2 | 3 | 18:10 | 8 | 23 | |
| 2 |
Bodo/Glimt
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:13 | 9 | 23 | |
| 3 |
Lillestrøm
|
11 | 5 | 2 | 4 | 11:14 | -3 | 17 | |
| 4 |
Tromsø
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:21 | -1 | 15 | |
| 5 |
Molde
|
11 | 4 | 3 | 4 | 22:21 | 1 | 15 | |
| 6 |
Sarpsborg 08 FF
|
12 | 3 | 4 | 5 | 16:19 | -3 | 13 | |
| 7 |
Brann
|
10 | 3 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 11 | |
| 8 |
Fredrikstad
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | 11 | |
| 9 |
Rosenborg
|
10 | 3 | 1 | 6 | 12:17 | -5 | 10 | |
| 10 |
Sandefjord
|
11 | 3 | 1 | 7 | 12:18 | -6 | 10 | |
| 11 |
Ham-Kam
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:27 | -11 | 9 | |
| 12 |
Valerenga
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:26 | -11 | 9 | |
| 13 |
Aalesund
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:20 | -9 | 9 | |
| 14 |
KFUM Oslo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 8 | |
| 15 |
Kristiansund BK
|
12 | 1 | 2 | 9 | 9:29 | -20 | 5 | |
| 16 |
Start
|
11 | 1 | 1 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
Które miejsce zajmuje Bodo/Glimt w tabeli Eliteserien?
Bodo/Glimt zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Eliteserien z dorobkiem 53 punktów po 22 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 56:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Bodo/Glimt w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Bodo/Glimt na tle ligi w sezonie 2026.
Bodo/Glimt na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,6
- Strzały celne / mecz 6,8
- Asysty / mecz 1,45
- Udane dryblingi / mecz 8,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,91
- Czyste konta 45%
- Odbiory / mecz 16,8
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 15,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,7
Strzelcy Bodo/Glimt
-
Andreas Helmersen 12
-
Kasper Hogh 7
-
Ole Didrik Blomberg 5
-
Jens Petter Hauge 5
-
Hakon Evjen 5
-
Sondre Fet 4
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bodo/Glimt i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bodo/Glimt to 16–30 minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 13 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ham-Kam - Bodo/Glimt Po przerwie pada 57% bramek Bodo/Glimt.Przebieg meczu Bodo/Glimt i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 18 | 16-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 16 | 16-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Bodo/Glimt otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 16 razy na 18 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bodo/Glimt
86% bramek Bodo/Glimt pada z gry. Z karnych odpowiadają za 9% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bodo/Glimt zdobywa w sezonie średnio 2,41 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,70.
Aktualne serie Bodo/Glimt
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 6 meczów
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 9 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Bodo/Glimt, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bodo/Glimt wygra mecz Ham-Kam - Bodo/Glimt Bodo/Glimt nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Bodo/Glimt
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 91%
- Powyżej 2,5 77%
- Powyżej 3,5 45%
- Powyżej 4,5 27%
- Powyżej 5,5 5%
W 77% meczów Bodo/Glimt padają co najmniej trzy bramki, a w 45% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ham-Kam - Bodo/Glimt Powyżej 2,5 bramki padło w 77% meczów Bodo/Glimt.Bodo/Glimt – faule i karne
- Faule / mecz 9,1
- Faule rywali / mecz 10,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bodo/Glimt fauluje średnio 9,1 razy na mecz, a wymusza 10,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bodo/Glimt, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Ham-Kam - Bodo/Glimt Bodo/Glimt popełnia 9,1 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bodo/Glimt zdobywa 2,73 punktu na mecz wobec 2,09 na wyjeździe.
Bodo/Glimt wygra mecz Ham-Kam - Bodo/Glimt Bodo/Glimt zdobywa u siebie 91% możliwych punktów, na wyjeździe 70%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Bodo/Glimt ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli Bodo/Glimt, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 13 z 22 meczów.
Bodo/Glimt wygra drugą połowę meczu Ham-Kam - Bodo/Glimt Drugą połowę Bodo/Glimt wygrywał w 13 z 22 meczów.Bodo/Glimt – strzały
- Celne / mecz 6,8
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,3
Bodo/Glimt oddaje 13,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ham-Kam - Bodo/Glimt Bodo/Glimt oddaje 13,6 strzałów na mecz.Bodo/Glimt – posiadanie piłki
- U siebie 64,9%
- Na wyjeździe 64,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 14 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 19 z 22
- Najniższe w sezonie 51%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 19 z 22 meczów. Średnio Bodo/Glimt utrzymuje przy piłce 64,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 51%.
Bodo/Glimt wygra mecz Ham-Kam - Bodo/Glimt Bodo/Glimt utrzymuje średnio 64,5% posiadania piłki.Bodo/Glimt – podania
- Kluczowe / mecz 14,1
- Dośrodkowania / mecz 22,6
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 56%
Bodo/Glimt wymienia średnio 660 podań na mecz przy celności 89%, z czego 14,1 to podania kluczowe.
Bodo/Glimt – czyste konta
- U siebie 6 z 11
- Na wyjeździe 4 z 11
- Stracone / mecz 0,91
- Bez straty do przerwy 68%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 23%
Czyste konto Bodo/Glimt to 45% meczów sezonu (10 z 22), z czego 6 w 11 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ham-Kam - Bodo/Glimt Czyste konto Bodo/Glimt zachowuje w 45% meczów.Bodo/Glimt – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 77%
- Pow. 8,5 w meczu 68%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 9,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,8
Bodo/Glimt wykonuje średnio 7,6 rzutów rożnych na mecz wobec 2,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 68% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Ham-Kam - Bodo/Glimt Powyżej 8,5 rożnego padło w 68% meczów Bodo/Glimt.Bodo/Glimt – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 18%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 5%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 50%
Bodo/Glimt ogląda średnio 0,5 żółtej kartki na mecz, a rywale Bodo/Glimt – 1,6.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Ham-Kam - Bodo/Glimt Bodo/Glimt ogląda średnio 0,5 żółtych kartek na mecz.Bodo/Glimt według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 2-1-2 | 1,40 | 2,20 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 9 | 7-1-1 | 2,44 | 2,11 | 0,56 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 8-0-0 | 3,00 | 3,25 | 0,63 |
Najwięcej punktów na mecz Bodo/Glimt zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Bodo/Glimt na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,92 | 3,80 1,50 | 1,00 0,83 |
|
2.
|
2,73 2,09 | 3,09 2,00 | 0,64 1,18 |
|
3.
|
2,18 1,36 | 1,91 1,82 | 0,82 1,91 |
|
4.
|
2,00 1,36 | 2,18 2,00 | 1,18 1,91 |
|
5.
|
2,00 1,00 | 2,33 1,20 | 1,17 1,70 |
Ciekawe rekordy w meczach Bodo/Glimt
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bodo/Glimt w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bodo/Glimt - Start 5:0 Eliteserien (Norwegia), 30.04.2026
- Najwyższa porażka Viking - Bodo/Glimt 5:0 Eliteserien (Norwegia), 11.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Bodo/Glimt - Rosenborg 4:2, Eliteserien (Norwegia), 30.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 5 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Brynhildsen, Sandefjord - Bodo/Glimt 0:3, Eliteserien (Norwegia), 26.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Helmersen, Bodo/Glimt - Start 5:0, Eliteserien (Norwegia), 30.04.2026
Jakie statystyki ma Bodo/Glimt w tym sezonie?
Bilans Bodo/Glimt w tym sezonie to 22 mecze i wynik 17-2-3 przy 56 zdobytych bramkach i 20 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 64%, a oddaje 13,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bodo/Glimt – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bodo/Glimt w sezonie 2026.
Skład i oceny Bodo/Glimt w ostatnim meczu 4-4-2
Zmiany
- 78' J. Hauge → O. Brynhildsen
Kontuzje w kadrze Bodo/Glimt
-
Nikita Haikin Bramkarz Rana pauzuje od 36 dniopuszczone: 3 mecze
-
Haitam Aleesami Obrońca Uraz nogi pauzuje od 52 dniopuszczone: 4 mecze
-
Magnus Bech Riisnaes Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 61 dniopuszczone: 10 meczów
-
Jostein Gundersen Obrońca Problemy z udem pauzuje od 66 dniopuszczone: 9 meczów
-
August Mikkelsen Napastnik Uraz pauzuje od 75 dniopuszczone: 13 meczów
-
Hakon Evjen Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 82 dniopuszczone: 15 meczów
-
Isak Aron Sjong Bramkarz Rana pauzuje od 93 dniopuszczone: 18 meczów
Kadra Bodo/Glimt
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
27 | Norwegia | 12 mln € | 1,6 mln € | 19 | 86% | 5 | 4 | 1 258' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Norwegia | 5 mln € | 270 tys. € | 22 | 100% | 5 | 7 | 1 683' | 2 | 0 | |||||||
| 25 |
|
25 | Norwegia | 2 mln € | 200 tys. € | 22 | 100% | 1 | 0 | 967' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Norwegia | 2,5 mln € | 70 tys. € | 20 | 91% | 12 | 1 | 890' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Norwegia | 2,5 mln € | 650 tys. € | 16 | 73% | 2 | 1 | 748' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
21 | Norwegia | 2 mln € | 240 tys. € | 8 | 36% | 0 | 0 | 23' | 0 | 0 | |||||||
| 94 |
|
25 | Norwegia | 500 tys. € | 360 tys. € | 4 | 18% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
28 | Norwegia | 12 mln € | 650 tys. € | 20 | 91% | 2 | 1 | 1 700' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
29 | Norwegia | 1,8 mln € | – | 21 | 95% | 4 | 2 | 1 413' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Norwegia | 3,5 mln € | 120 tys. € | 22 | 100% | 1 | 4 | 1 511' | 3 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | Norwegia | 5 mln € | 200 tys. € | 15 | 68% | 5 | 2 | 753' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
33 | Norwegia | 500 tys. € | 270 tys. € | 12 | 55% | 0 | 0 | 222' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Norwegia | 2,5 mln € | 270 tys. € | 8 | 36% | 0 | 0 | 195' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Norwegia | 1,5 mln € | 431 tys. € | 5 | 23% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
18 | Gambia | – | – | 2 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
23 | Norwegia | 10 mln € | 180 tys. € | 22 | 100% | 3 | 2 | 1 890' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Norwegia | 5 mln € | – | 22 | 100% | 0 | 1 | 1 948' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Norwegia | 3,5 mln € | – | 20 | 91% | 3 | 2 | 1 183' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
35 | Norwegia | 225 tys. € | 200 tys. € | 19 | 86% | 1 | 0 | 1 164' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Norwegia | 1,5 mln € | 360 tys. € | 18 | 82% | 0 | 0 | 562' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
21 | Dania | 2,3 mln € | 50 tys. € | 16 | 73% | 0 | 0 | 280' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
31 | Rosja | 3 mln € | – | 20 | 91% | 0 | 0 | 1 800' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
27 | Norwegia | 300 tys. € | 150 tys. € | 22 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
|
19 | Norwegia | 50 tys. € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Bodo/Glimt
79,2 mln €
śr. 3,3 mln € / zawodnika
Ile Bodo/Glimt wydaje na pensje
6,4 mln € rocznie
śr. 265 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Norwegia (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bodo/Glimt w sezonie 2026
Bodo/Glimt wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bodo/Glimt
Jak wygląda skład Bodo/Glimt?
W wyjściowym ustawieniu Bodo/Glimt między słupkami staje N. Haikin, a linię obrony najczęściej tworzą F. Sjovold, H. Aleesami, Odin Luras Bjortuft oraz F. Bjorkan. W środku pola grają S. Auklend, P. Berg, S. Fet oraz J. Hauge, a za skuteczność w ataku odpowiadają O. Blomberg, A. Helmersen. Trener Kjetil Knutsen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eliteserien (Norwegia) i pucharach.
Bodo/Glimt – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bodo/Glimt w sezonie 2026.
Bodo/Glimt transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Lis 2026 |
|
Szwecja | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania | 17 |
|
3 mln € | |
| 28 Sie 2026 |
|
Norwegia | 21 |
|
1,3 mln € | |
| 17 Sie 2026 |
|
Norwegia | 23 |
|
1,4 mln € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Dania | 25 |
|
12,9 mln € | |
| 27 Lip 2026 |
|
Dania | 26 |
|
850 tys. € | |
| 13 Lip 2026 |
|
Norwegia | 25 |
|
za darmo | |
| 30 Mar 2026 |
|
Norwegia | 27 |
|
2 mln € | |
| 26 Mar 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Bodo/Glimt
Bodo/Glimt bilans transferowy
- +18,1 mln € 2026
- -8,6 mln € 2025
- +19,6 mln € 2024
- +3,4 mln € 2023
- +1,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Bodo/Glimt
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bodo/Glimt w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Bodo/Glimt trafiło 4 zawodników za łączną kwotę 3,4 mln €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 21,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Ola Brynhildsen z FC Midtjylland za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Kasper Hogh do Celtic za 12,9 mln €.
Bodo/Glimt – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Bodo/Glimt? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bodo/Glimt?
Klub piłkarski Bodo/Glimt zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Norwegii oraz Puchar Norwegii.
