Forma w lidze
Sarpsborg 08 FF w tabeli
9. miejsce / 28 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Strata do 4. miejsca: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
12:12 bramki
1,20 gola/mecz
13 pkt
16:19 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sarpsborga 08 FF
Wartość drużyny: 9,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Norwegia | 23 | napastnik | 22 | 4,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Norwegia | 30 | napastnik | 22 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,88 średnia ocena | Irak | 23 | pomocnik | 20 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 1942 minut | Norwegia | 23 | napastnik | 22 | 4,5 mln € |
Przewidywany skład Sarpsborga 08 FF 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Sarpsborg 08 FF w tabeli Eliteserien
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 53 |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 53 |
| ··· | |||||||
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | 29 |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | 28 |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | 28 |
Wyniki Sarpsborga 08 FF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Aalesund
2
Sarpsborg 08 FF
4
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
|
|
30 Wrz Koniec
|
Follo
0
Sarpsborg 08 FF
2
Puchar Norwegii
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
KFUM Oslo
3
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
Terminarz Sarpsborga 08 FF
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Sarpsborg 08 FF
Rosenborg
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
Sarpsborg 08 FF
Aalesund
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Sarpsborg 08 FF
Valerenga
Puchar Norwegii
|
Ostatnie transfery Sarpsborga 08 FF
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Norwegia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Norwegia | – | za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Holandia |
![]() |
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
|
Norwegia |
|
wypożyczenie |
Sarpsborg 08 FF to klub piłkarski z Norwegii występujący w Eliteserien (Norwegia). Swoim domowym obiektem jest Sarpsborg Stadion, który może pomieścić 8 022 widzów. Zespół prowadzi Even Sel. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Norwegii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sarpsborg 08 FF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sarpsborga 08 FF trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 1,2 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Noa Williams z Kongsvingeru za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mamour Ndiaye do Saint-Étienne za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Sarpsborg 08 FF w tabeli Eliteserien?
Sarpsborg 08 FF zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Eliteserien z dorobkiem 28 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikinga wynosi 25 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Sarpsborga 08 FF?
W wyjściowym ustawieniu Sarpsborga 08 FF między słupkami staje L. Oy, a linię obrony najczęściej tworzą Claus Babo Niyukuri, B. Utvik, M. Lode oraz A. Hiim. W środku pola grają S. Sorli, S. Christiansen, A. Sher, A. Hansen oraz O. Skarsem, a za skuteczność w ataku odpowiadają Daniel Seland Karlsbakk. Trener Even Sel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eliteserien (Norwegia) i pucharach.
Kiedy Sarpsborg 08 FF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sarpsborga 08 FF to spotkanie z Rosenborgiem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Sarpsborg Stadion w ramach Eliteserien (24. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sarpsborga 08 FF?
Ostatni mecz Sarpsborga 08 FF to wygrana z Aalesundem 2:4 w Eliteserien, 11 października 2026. Bramki zdobyli Wichne, Sorli, Williams, Skarsem, Kristoffersen Hagen oraz Kristoffersen Hagen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sarpsborg 08 FF w tym sezonie?
Bilans Sarpsborga 08 FF w tym sezonie to 22 mecze i wynik 7-7-8 przy 28 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sarpsborga 08 FF w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sarpsborg 08 FF w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sarpsborga 08 FF
Sarpsborg 08 FF terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
Sarpsborg Stadion U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
Sarpsborg Stadion U siebie | Łatwy | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Norwegii
|
Sarpsborg Stadion U siebie | Łatwy | |
|
01 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 25. kolejka
|
Sarpsborg Stadion U siebie | Łatwy | |
|
08 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 26. kolejka
|
Briskeby Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
22 Lis 19:15
|
Eliteserien (Norwegia), 27. kolejka
|
Sarpsborg Stadion U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 28. kolejka
|
Sparebanken Sør Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 14:30
|
Eliteserien (Norwegia), 29. kolejka
|
Sarpsborg Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 30. kolejka
|
Aspmyra Stadion Wyjazd | Trudny |
Kiedy Sarpsborg 08 FF gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sarpsborga 08 FF to spotkanie z Rosenborgiem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Sarpsborg Stadion w ramach Eliteserien (24. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Sarpsborga 08 FF w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sarpsborg 08 FF w sezonie 2026.
Forma i bramki Sarpsborga 08 FF w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sarpsborg 08 FF wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
2:4 | 4-4-2 | 6/14 | 2/3 | |
|
30 Wrz Koniec
|
Puchar Norwegii
|
0:2 | – | – | – | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
1:3 | 4-1-4-1 | 11/12 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 21. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 3/9 | 0/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 20. kolejka
|
2:2 | 4-4-2 | 7/15 | 1/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 19. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 3/8 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() Puchar Norwegii
|
0:2 | – | – | – | |
|
16 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 18. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 4/10 | 1/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 17. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/19 | 3/5 | |
|
02 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 16. kolejka
|
3:3 | 4-2-3-1 | 4/9 | 1/2 |
Sarpsborg 08 FF ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 13 z 22 meczów, ze średnią 1,62 punktu. W pozostałych ustawieniach Sarpsborg 08 FF zdobywa 0,78 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sarpsborga 08 FF?
Ostatni mecz Sarpsborga 08 FF to wygrana z Aalesundem 2:4 w Eliteserien, 11 października 2026. Bramki zdobyli Wichne, Sorli, Williams, Skarsem, Kristoffersen Hagen oraz Kristoffersen Hagen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sarpsborg 08 FF – tabela Eliteserien (Norwegia)
Jakie miejsce w tabeli Eliteserien (Norwegia) zajmuje Sarpsborg 08 FF w sezonie 2026.
Miejsce Sarpsborga 08 FF w tabeli Eliteserien
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 11 | 39 | |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 12 | 37 | |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 9 | 34 | |
6
|
Lillestrøm
|
22 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | -1 | 33 | |
7
|
Brann
|
22 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | 5 | 29 | |
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | -7 | 29 | |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | -3 | 28 | |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | -9 | 28 | |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | -13 | 26 | |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | -6 | 24 | |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | -10 | 23 | |
14
|
Aalesund
|
22 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | -15 | 21 | |
15
|
Kristiansund BK
|
22 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | -21 | 19 | |
16
|
Start
|
22 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | -24 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 11 | 39 | |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 12 | 37 | |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 9 | 34 | |
6
|
Lillestrøm
|
22 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | -1 | 33 | |
7
|
Brann
|
22 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | 5 | 29 | |
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | -7 | 29 | |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | -3 | 28 | |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | -9 | 28 | |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | -13 | 26 | |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | -6 | 24 | |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | -10 | 23 | |
14
|
Aalesund
|
22 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | -15 | 21 | |
15
|
Kristiansund BK
|
22 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | -21 | 19 | |
16
|
Start
|
22 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | -24 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viking
|
10 | 10 | 0 | 0 | 38:10 | 28 | 30 | |
| 2 |
Bodo/Glimt
|
11 | 10 | 0 | 1 | 34:7 | 27 | 30 | |
| 3 |
Tromsø
|
11 | 7 | 3 | 1 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 4 |
Rosenborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 24 | |
| 5 |
Molde
|
11 | 7 | 1 | 3 | 24:13 | 11 | 22 | |
| 6 |
KFUM Oslo
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:14 | 1 | 20 | |
| 7 |
Brann
|
12 | 6 | 0 | 6 | 20:18 | 2 | 18 | |
| 8 |
Fredrikstad
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 9 |
Ham-Kam
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:19 | -2 | 17 | |
| 10 |
Lillestrøm
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
| 11 |
Sarpsborg 08 FF
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 15 | |
| 12 |
Sandefjord
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
| 13 |
Valerenga
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:19 | 1 | 14 | |
| 14 |
Kristiansund BK
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 14 | |
| 15 |
Aalesund
|
12 | 2 | 6 | 4 | 24:30 | -6 | 12 | |
| 16 |
Start
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:19 | -5 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viking
|
12 | 7 | 2 | 3 | 18:10 | 8 | 23 | |
| 2 |
Bodo/Glimt
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:13 | 9 | 23 | |
| 3 |
Lillestrøm
|
11 | 5 | 2 | 4 | 11:14 | -3 | 17 | |
| 4 |
Tromsø
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:21 | -1 | 15 | |
| 5 |
Molde
|
11 | 4 | 3 | 4 | 22:21 | 1 | 15 | |
| 6 |
Sarpsborg 08 FF
|
12 | 3 | 4 | 5 | 16:19 | -3 | 13 | |
| 7 |
Brann
|
10 | 3 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 11 | |
| 8 |
Fredrikstad
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | 11 | |
| 9 |
Rosenborg
|
10 | 3 | 1 | 6 | 12:17 | -5 | 10 | |
| 10 |
Sandefjord
|
11 | 3 | 1 | 7 | 12:18 | -6 | 10 | |
| 11 |
Ham-Kam
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:27 | -11 | 9 | |
| 12 |
Valerenga
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:26 | -11 | 9 | |
| 13 |
Aalesund
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:20 | -9 | 9 | |
| 14 |
KFUM Oslo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 8 | |
| 15 |
Kristiansund BK
|
12 | 1 | 2 | 9 | 9:29 | -20 | 5 | |
| 16 |
Start
|
11 | 1 | 1 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
Które miejsce zajmuje Sarpsborg 08 FF w tabeli Eliteserien?
Sarpsborg 08 FF zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Eliteserien z dorobkiem 28 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikinga wynosi 25 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 28:31, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Sarpsborga 08 FF w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sarpsborga 08 FF na tle ligi w sezonie 2026.
Sarpsborg 08 FF na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,8
- Strzały celne / mecz 4,5
- Asysty / mecz 0,68
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,41
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 16,6
- Przechwyty / mecz 9,9
- Wybicia / mecz 28,2
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Sarpsborga 08 FF
-
Daniel Seland Karlsbakk 7
-
Sondre Sorlie 5
-
Victor Emanuel Halvorsen 3
-
Andreas Hansen 3
-
Claus Babo Niyukuri 2
-
Olaus Jair Skarsem 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sarpsborga 08 FF i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sarpsborga 08 FF to 31–45+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Po przerwie pada 32% bramek Sarpsborga 08 FF.Przebieg meczu Sarpsborga 08 FF i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 5-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 2-3-7 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 5-2-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 2-5-4 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Sarpsborg 08 FF otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sarpsborga 08 FF
82% bramek Sarpsborga 08 FF pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 4% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sarpsborg 08 FF zdobywa w sezonie średnio 1,27 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,10.
Aktualne serie Sarpsborga 08 FF
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sarpsborga 08 FF, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sarpsborg 08 FF wygra mecz Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Sarpsborg 08 FF nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Sarpsborga 08 FF
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 73%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów Sarpsborga 08 FF padają co najmniej trzy bramki, a w 64% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów Sarpsborga 08 FF.Sarpsborg 08 FF – faule i karne
- Faule / mecz 10,6
- Faule rywali / mecz 11,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sarpsborg 08 FF fauluje średnio 10,6 razy na mecz, a wymusza 11,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sarpsborga 08 FF, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Sarpsborg 08 FF popełnia 10,6 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sarpsborg 08 FF zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,08 na wyjeździe.
Sarpsborg 08 FF wygra mecz Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Sarpsborg 08 FF zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 36%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Sarpsborga 08 FF ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 32% goli Sarpsborga 08 FF, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 22 meczów.
Sarpsborg 08 FF wygra drugą połowę meczu Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Drugą połowę Sarpsborg 08 FF wygrywał w 3 z 22 meczów.Sarpsborg 08 FF – strzały
- Celne / mecz 4,5
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Sarpsborg 08 FF oddaje 9,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Sarpsborg 08 FF oddaje 9,8 strzałów na mecz.Sarpsborg 08 FF – posiadanie piłki
- U siebie 44,7%
- Na wyjeździe 44,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 22
- Najniższe w sezonie 23%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 22 meczów. Średnio Sarpsborg 08 FF utrzymuje przy piłce 44,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 23%.
Sarpsborg 08 FF wygra mecz Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Sarpsborg 08 FF utrzymuje średnio 44,7% posiadania piłki.Sarpsborg 08 FF – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 19,5
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 60
- Celność długich podań 41%
Sarpsborg 08 FF wymienia średnio 408 podań na mecz przy celności 79%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Sarpsborg 08 FF – czyste konta
- U siebie 2 z 10
- Na wyjeździe 3 z 12
- Stracone / mecz 1,41
- Bez straty do przerwy 41%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 41%
Czyste konto Sarpsborga 08 FF to 23% meczów sezonu (5 z 22), z czego 2 w 10 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Czyste konto Sarpsborg 08 FF zachowuje w 23% meczów.Sarpsborg 08 FF – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 6,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Sarpsborg 08 FF wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Powyżej 8,5 rożnego padło w 73% meczów Sarpsborga 08 FF.Sarpsborg 08 FF – kartki
- Żółte kartki 29
- Pow. 3,5 kartki w meczu 36%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 18%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 23%
Sarpsborg 08 FF ogląda średnio 1,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Sarpsborga 08 FF – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Sarpsborg 08 FF - Rosenborg Sarpsborg 08 FF ogląda średnio 1,3 żółtych kartek na mecz.Sarpsborg 08 FF według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 2-3-3 | 1,13 | 1,13 | 1,25 |
| Środka tabeli (6–11) | 7 | 3-1-3 | 1,43 | 1,00 | 1,57 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 2-3-2 | 1,29 | 1,71 | 1,43 |
Najwięcej punktów na mecz Sarpsborg 08 FF zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Sarpsborg 08 FF na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,50 1,10 | 1,67 1,90 | 1,50 1,60 |
|
8.
|
1,64 1,00 | 1,27 1,09 | 1,09 1,91 |
|
9.
|
1,50 1,08 | 1,20 1,33 | 1,20 1,58 |
|
10.
|
1,67 0,80 | 1,25 1,20 | 1,17 2,20 |
|
11.
|
1,70 0,75 | 1,70 1,33 | 1,90 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Sarpsborga 08 FF
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sarpsborga 08 FF w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sandefjord - Sarpsborg 08 FF 0:2 Eliteserien (Norwegia), 22.03.2026
- Najwyższa porażka Lillestrøm - Sarpsborg 08 FF 4:0 Eliteserien (Norwegia), 3.05.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Molde - Sarpsborg 08 FF 3:3, Eliteserien (Norwegia), 2.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Sher, Rosenborg - Sarpsborg 08 FF 2:1, Eliteserien (Norwegia), 12.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Halvorsen, Sarpsborg 08 FF - Fredrikstad 2:1, Eliteserien (Norwegia), 9.05.2026
Jakie statystyki ma Sarpsborg 08 FF w tym sezonie?
Bilans Sarpsborga 08 FF w tym sezonie to 22 mecze i wynik 7-7-8 przy 28 zdobytych bramkach i 31 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sarpsborg 08 FF – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sarpsborga 08 FF w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sarpsborga 08 FF 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Sarpsborga 08 FF
-
Frederik Carstensen Napastnik Rana pauzuje od 13 dniopuszczone: 1 mecz
-
Michael Opoku Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 32 dniopuszczone: 4 mecze
-
Sigurd Rosted Obrońca Uraz kostki pauzuje od 171 dniopuszczone: 16 meczów
Kadra Sarpsborga 08 FF
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
30 | Norwegia | 450 tys. € | – | 22 | 100% | 5 | 4 | 1 859' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
23 | Norwegia | 4,5 mln € | 240 tys. € | 22 | 100% | 7 | 0 | 1 942' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
24 | Szwecja | 700 tys. € | – | 22 | 100% | 1 | 2 | 831' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Dania | 700 tys. € | 150 tys. € | 10 | 45% | 0 | 1 | 306' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Maroko | 300 tys. € | 150 tys. € | 10 | 45% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Dania | 350 tys. € | 70 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
23 | Irak | 1,5 mln € | 180 tys. € | 20 | 91% | 1 | 0 | 1 560' | 3 | 0 | |||||||
| 77 |
|
28 | Norwegia | 400 tys. € | – | 10 | 45% | 2 | 0 | 616' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Norwegia | 900 tys. € | 90 tys. € | 22 | 100% | 3 | 2 | 1 270' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Norwegia | 900 tys. € | 150 tys. € | 20 | 91% | 1 | 2 | 1 593' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
23 | Dania | 700 tys. € | – | 22 | 100% | 3 | 0 | 1 524' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
19 | Senegal | – | – | 22 | 100% | 0 | 0 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
22 | Norwegia | 275 tys. € | 50 tys. € | 3 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
30 | Norwegia | 600 tys. € | 320 tys. € | 21 | 95% | 0 | 0 | 1 890' | 7 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Norwegia | 350 tys. € | 316 tys. € | 10 | 45% | 0 | 0 | 672' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Burundi | 600 tys. € | 180 tys. € | 22 | 100% | 2 | 4 | 1 352' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Norwegia | 900 tys. € | 50 tys. € | 22 | 100% | 1 | 0 | 1 850' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Norwegia | 600 tys. € | 320 tys. € | 9 | 41% | 0 | 0 | 609' | 1 | 0 | |||||||
| 32 |
|
29 | Norwegia | 350 tys. € | 120 tys. € | 22 | 100% | 1 | 0 | 623' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Norwegia | 300 tys. € | 100 tys. € | 8 | 36% | 0 | 0 | 208' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
20 | Norwegia | 300 tys. € | – | 5 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 87 |
![]() |
22 | Norwegia | 1,5 mln € | 40 tys. € | 22 | 100% | 0 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
28 | Dania | 300 tys. € | 100 tys. € | 6 | 27% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sarpsborga 08 FF
17,5 mln €
śr. 760 tys. € / zawodnika
Ile Sarpsborg 08 FF wydaje na pensje
2,6 mln € rocznie
śr. 114 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Norwegia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sarpsborga 08 FF w sezonie 2026
Sarpsborg 08 FF wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sarpsborga 08 FF
Jak wygląda skład Sarpsborga 08 FF?
W wyjściowym ustawieniu Sarpsborga 08 FF między słupkami staje L. Oy, a linię obrony najczęściej tworzą Claus Babo Niyukuri, B. Utvik, M. Lode oraz A. Hiim. W środku pola grają S. Sorli, S. Christiansen, A. Sher, A. Hansen oraz O. Skarsem, a za skuteczność w ataku odpowiadają Daniel Seland Karlsbakk. Trener Even Sel ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eliteserien (Norwegia) i pucharach.
Sarpsborg 08 FF – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sarpsborg 08 FF w sezonie 2026.
Sarpsborg 08 FF transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Norwegia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Norwegia | 36 | – | za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
|
Holandia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Sie 2026 |
|
Norwegia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Dania | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Finlandia | 31 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 20 |
|
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
|
Norwegia | 33 | – | za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Norwegia | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Sarpsborga 08 FF
Sarpsborg 08 FF bilans transferowy
- -230 tys. € 2026
- +5,5 mln € 2025
- +9,4 mln € 2024
- +4,8 mln € 2023
- +4,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Sarpsborga 08 FF
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sarpsborg 08 FF w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sarpsborga 08 FF trafiło 13 zawodników za łączną kwotę 1,2 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 1 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Noa Williams z Kongsvingeru za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mamour Ndiaye do Saint-Étienne za 1 mln €.