Forma w lidze
Sandefjord w tabeli
12. miejsce / 24 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 29 punktów
Strata do 4. miejsca: 13 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
10:10 bramki
0,91 gola/mecz
10 pkt
12:18 bramki
1,09 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sandefjordu
Wartość drużyny: 3,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Belgia | 25 | napastnik | 22 | 1,2 mln € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Norwegia | 22 | obrońca | 22 | 1,2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,11 średnia ocena | Bośnia | 22 | obrońca | 10 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 1980 minut | Syria | 28 | bramkarz | 22 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Sandefjordu 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Sandefjord w tabeli Eliteserien
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 53 |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 53 |
| ··· | |||||||
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | 26 |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | 24 |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | 23 |
Wyniki Sandefjordu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rosenborg
1
Sandefjord
1
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
|
|
30 Wrz Koniec
|
Flint
0
Sandefjord
1
Puchar Norwegii
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Sandefjord
3
Start
0
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
Terminarz Sandefjordu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:00
|
Sandefjord
Lillestrøm
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
Start
Sandefjord
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
ODD Ballklubb
Sandefjord
Puchar Norwegii
|
Ostatnie transfery Sandefjordu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Norwegia |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja |
|
400 tys. € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Norwegia |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Norwegia |
|
wypożyczenie |
Sandefjord to klub piłkarski z Norwegii występujący w Eliteserien (Norwegia). Swoim domowym obiektem jest Jotun Arena, który może pomieścić 6 598 widzów. Zespół prowadzi Andreas Tegstrom. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Norwegii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sandefjord w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sandefjordu trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 1,6 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 9,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nikolaj Moller z Dundee United za 450 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Zinedin Smajlovic do Olympiakos za 5 mln €.
Które miejsce zajmuje Sandefjord w tabeli Eliteserien?
Sandefjord zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Eliteserien z dorobkiem 24 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikinga wynosi 29 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Sandefjordu?
W wyjściowym ustawieniu Sandefjordu między słupkami staje E. Hadaya, a linię obrony najczęściej tworzą F. Pedersen, R. Holten, X. Lambrix oraz Vetle Walle Egeli. W środku pola grają E. Patoulidis, E. Gigović, Sander Risan Mork, Edvard Sundbo Pettersen oraz Jakob Vester Nielsen, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jakob Maslo Dunsby. Trener Andreas Tegstrom ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eliteserien (Norwegia) i pucharach.
Kiedy Sandefjord gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sandefjordu to spotkanie z Lillestrømem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Jotun Arena w ramach Eliteserien (24. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sandefjordu?
Ostatni mecz Sandefjordu to remis z Rosenborgiem 1:1 w Eliteserien, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chiakha, Walle Egeli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sandefjord w tym sezonie?
Bilans Sandefjordu w tym sezonie to 22 mecze i wynik 6-6-10 przy 22 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sandefjordu w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sandefjord w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sandefjordu
Sandefjord terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
Jotun Arena U siebie | Trudny | |
|
25 Paź 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
Sparebanken Sør Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Norwegii
|
Skagerak Arena Wyjazd | – | |
|
31 Paź 18:00
|
Eliteserien (Norwegia), 25. kolejka
|
Color Line Stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 26. kolejka
|
Jotun Arena U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 27. kolejka
|
Nordmøre stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 28. kolejka
|
Jotun Arena U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 19:15
|
Eliteserien (Norwegia), 29. kolejka
|
Briskeby Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 30. kolejka
|
Jotun Arena U siebie | Łatwy |
Kiedy Sandefjord gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sandefjordu to spotkanie z Lillestrømem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Jotun Arena w ramach Eliteserien (24. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Sandefjordu w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sandefjord w sezonie 2026.
Forma i bramki Sandefjordu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sandefjord wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 1/8 | 2/6 | |
|
30 Wrz Koniec
|
Puchar Norwegii
|
0:1 | – | 3/5 | 0/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 5/9 | 2/5 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 21. kolejka
|
3:2 | 5-4-1 | 2/12 | 3/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 20. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 7/12 | 5/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 19. kolejka
|
0:0 | 5-4-1 | 5/8 | 2/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
![]() Puchar Norwegii
|
0:15 | – | – | – | |
|
16 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 18. kolejka
|
1:2 | 5-4-1 | 6/10 | 4/5 | |
|
07 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 17. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/11 | 3/6 | |
|
01 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 16. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 5/11 | 0/1 |
Sandefjord ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 24 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 7 z 22 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Sandefjord zdobywa 1,13 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sandefjordu?
Ostatni mecz Sandefjordu to remis z Rosenborgiem 1:1 w Eliteserien, 10 października 2026. Bramki zdobyli Chiakha, Walle Egeli. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sandefjord – tabela Eliteserien (Norwegia)
Jakie miejsce w tabeli Eliteserien (Norwegia) zajmuje Sandefjord w sezonie 2026.
Miejsce Sandefjordu w tabeli Eliteserien
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 11 | 39 | |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 12 | 37 | |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 9 | 34 | |
6
|
Lillestrøm
|
22 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | -1 | 33 | |
7
|
Brann
|
22 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | 5 | 29 | |
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | -7 | 29 | |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | -3 | 28 | |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | -9 | 28 | |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | -13 | 26 | |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | -6 | 24 | |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | -10 | 23 | |
14
|
Aalesund
|
22 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | -15 | 21 | |
15
|
Kristiansund BK
|
22 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | -21 | 19 | |
16
|
Start
|
22 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | -24 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 11 | 39 | |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 12 | 37 | |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 9 | 34 | |
6
|
Lillestrøm
|
22 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | -1 | 33 | |
7
|
Brann
|
22 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | 5 | 29 | |
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | -7 | 29 | |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | -3 | 28 | |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | -9 | 28 | |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | -13 | 26 | |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | -6 | 24 | |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | -10 | 23 | |
14
|
Aalesund
|
22 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | -15 | 21 | |
15
|
Kristiansund BK
|
22 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | -21 | 19 | |
16
|
Start
|
22 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | -24 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viking
|
10 | 10 | 0 | 0 | 38:10 | 28 | 30 | |
| 2 |
Bodo/Glimt
|
11 | 10 | 0 | 1 | 34:7 | 27 | 30 | |
| 3 |
Tromsø
|
11 | 7 | 3 | 1 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 4 |
Rosenborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 24 | |
| 5 |
Molde
|
11 | 7 | 1 | 3 | 24:13 | 11 | 22 | |
| 6 |
KFUM Oslo
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:14 | 1 | 20 | |
| 7 |
Brann
|
12 | 6 | 0 | 6 | 20:18 | 2 | 18 | |
| 8 |
Fredrikstad
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 9 |
Ham-Kam
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:19 | -2 | 17 | |
| 10 |
Lillestrøm
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
| 11 |
Sarpsborg 08 FF
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 15 | |
| 12 |
Sandefjord
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
| 13 |
Valerenga
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:19 | 1 | 14 | |
| 14 |
Kristiansund BK
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 14 | |
| 15 |
Aalesund
|
12 | 2 | 6 | 4 | 24:30 | -6 | 12 | |
| 16 |
Start
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:19 | -5 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viking
|
12 | 7 | 2 | 3 | 18:10 | 8 | 23 | |
| 2 |
Bodo/Glimt
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:13 | 9 | 23 | |
| 3 |
Lillestrøm
|
11 | 5 | 2 | 4 | 11:14 | -3 | 17 | |
| 4 |
Tromsø
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:21 | -1 | 15 | |
| 5 |
Molde
|
11 | 4 | 3 | 4 | 22:21 | 1 | 15 | |
| 6 |
Sarpsborg 08 FF
|
12 | 3 | 4 | 5 | 16:19 | -3 | 13 | |
| 7 |
Brann
|
10 | 3 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 11 | |
| 8 |
Fredrikstad
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | 11 | |
| 9 |
Rosenborg
|
10 | 3 | 1 | 6 | 12:17 | -5 | 10 | |
| 10 |
Sandefjord
|
11 | 3 | 1 | 7 | 12:18 | -6 | 10 | |
| 11 |
Ham-Kam
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:27 | -11 | 9 | |
| 12 |
Valerenga
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:26 | -11 | 9 | |
| 13 |
Aalesund
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:20 | -9 | 9 | |
| 14 |
KFUM Oslo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 8 | |
| 15 |
Kristiansund BK
|
12 | 1 | 2 | 9 | 9:29 | -20 | 5 | |
| 16 |
Start
|
11 | 1 | 1 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
Które miejsce zajmuje Sandefjord w tabeli Eliteserien?
Sandefjord zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Eliteserien z dorobkiem 24 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikinga wynosi 29 punktów, a przewaga nad 13. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:28, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Sandefjordu w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sandefjordu na tle ligi w sezonie 2026.
Sandefjord na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,68
- Udane dryblingi / mecz 7,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,27
- Czyste konta 27%
- Odbiory / mecz 14,5
- Przechwyty / mecz 8,0
- Wybicia / mecz 27,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,8
Strzelcy Sandefjordu
-
Evangelos Patoulidis 4
-
Nikolaj Moller 3
-
Sebastian Holm Mathisen 2
-
Edvard Sundbo Pettersen 2
-
Sander Risan Mork 1
-
Vetle Walle Egeli 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Sandefjordu i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sandefjordu to 61–75 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 5 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandefjord - Lillestrøm Po przerwie pada 73% bramek Sandefjordu.Przebieg meczu Sandefjordu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 6-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 0-1-10 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 3-1-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 3-4-0 |
| Przegrywał do przerwy | 11 | 0-1-10 |
Gdy Sandefjord otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sandefjordu
95% bramek Sandefjordu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 5% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sandefjord zdobywa w sezonie średnio 1,09 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,90.
Aktualne serie Sandefjordu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sandefjordu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sandefjord wygra mecz Sandefjord - Lillestrøm Sandefjord nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Sandefjordu
- Powyżej 0,5 91%
- Powyżej 1,5 68%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 5%
- Powyżej 5,5 0%
W 45% meczów Sandefjordu padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandefjord - Lillestrøm Powyżej 2,5 bramki padło w 45% meczów Sandefjordu.Sandefjord – faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 12,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sandefjord fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 12,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sandefjordu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sandefjord zdobywa 1,27 punktu na mecz wobec 0,91 na wyjeździe.
Sandefjord wygra mecz Sandefjord - Lillestrøm Sandefjord zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 30%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach Sandefjordu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Sandefjordu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 22 meczów.
Sandefjord wygra drugą połowę meczu Sandefjord - Lillestrøm Drugą połowę Sandefjord wygrywał w 5 z 22 meczów.Sandefjord – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 9,4
Sandefjord oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sandefjord - Lillestrøm Sandefjord oddaje 9,4 strzałów na mecz.Sandefjord – posiadanie piłki
- U siebie 50,9%
- Na wyjeździe 48,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 22
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 22 meczów. Średnio Sandefjord utrzymuje przy piłce 49,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Sandefjord wygra mecz Sandefjord - Lillestrøm Sandefjord utrzymuje średnio 49,8% posiadania piłki.Sandefjord – podania
- Kluczowe / mecz 10,9
- Dośrodkowania / mecz 15,8
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 47%
Sandefjord wymienia średnio 465 podań na mecz przy celności 83%, z czego 10,9 to podania kluczowe.
Sandefjord – czyste konta
- U siebie 5 z 11
- Na wyjeździe 1 z 11
- Stracone / mecz 1,27
- Bez straty do przerwy 41%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Sandefjordu to 27% meczów sezonu (6 z 22), z czego 5 w 11 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sandefjord - Lillestrøm Czyste konto Sandefjord zachowuje w 27% meczów.Sandefjord – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 64%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Sandefjord wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 6,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Sandefjord - Lillestrøm Powyżej 8,5 rożnego padło w 86% meczów Sandefjordu.Sandefjord – kartki
- Żółte kartki 45
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 14%
Sandefjord ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Sandefjordu – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Sandefjord według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 0-3-5 | 0,38 | 0,88 | 1,88 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 3-3-4 | 1,20 | 0,90 | 1,20 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,50 | 0,25 |
Najwięcej punktów na mecz Sandefjord zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Sandefjord na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,67 0,80 | 1,25 1,20 | 1,17 2,20 |
|
11.
|
1,70 0,75 | 1,70 1,33 | 1,90 2,25 |
|
12.
|
1,27 0,91 | 0,91 1,09 | 0,91 1,64 |
|
13.
|
1,27 0,82 | 1,82 1,36 | 1,73 2,36 |
|
14.
|
1,00 0,90 | 2,00 1,10 | 2,50 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Sandefjordu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sandefjordu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sandefjord - Start 3:0 Eliteserien (Norwegia), 20.09.2026
- Najwyższa porażka Sandefjord - Bodo/Glimt 0:3 Eliteserien (Norwegia), 26.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Bodo/Glimt - Sandefjord 3:2, Eliteserien (Norwegia), 14.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Berntsen, Sandefjord - Ham-Kam 2:2, Eliteserien (Norwegia), 12.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Patoulidis, Bodo/Glimt - Sandefjord 3:2, Eliteserien (Norwegia), 14.09.2026
Jakie statystyki ma Sandefjord w tym sezonie?
Bilans Sandefjordu w tym sezonie to 22 mecze i wynik 6-6-10 przy 22 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sandefjord – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sandefjordu w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sandefjordu 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Sandefjordu
-
Marcus Melchior Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 75 dniopuszczone: 10 meczów
-
Nikolaj Moller Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 81 dniopuszczone: 11 meczów
-
Devon Koswal Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 89 dniopuszczone: 13 meczów
Kadra Sandefjordu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Norwegia | 450 tys. € | 180 tys. € | 5 | 23% | 1 | 2 | 395' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
25 | Belgia | 1,2 mln € | 90 tys. € | 22 | 100% | 4 | 0 | 1 438' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Szwecja | 600 tys. € | 240 tys. € | 14 | 64% | 3 | 0 | 1 056' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Norwegia | 700 tys. € | 90 tys. € | 16 | 73% | 1 | 0 | 1 002' | 4 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Norwegia | 450 tys. € | 40 tys. € | 22 | 100% | 2 | 0 | 508' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Norwegia | 700 tys. € | 70 tys. € | 21 | 95% | 1 | 1 | 800' | 3 | 0 | |||||||
| 18 |
|
22 | Dania | 300 tys. € | 110 tys. € | 6 | 27% | 1 | 1 | 71' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
18 | Ghana | 700 tys. € | – | 19 | 86% | 1 | 2 | 235' | 4 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
19 | Norwegia | 500 tys. € | 40 tys. € | 5 | 23% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
23 | Norwegia | 25 tys. € | 60 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
27 | Norwegia | 450 tys. € | 500 tys. € | 5 | 23% | 1 | 0 | 411' | 4 | 2 | |||||||
| 6 |
|
25 | Norwegia | 600 tys. € | – | 22 | 100% | 1 | 1 | 1 945' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
20 | Norwegia | 1,2 mln € | 60 tys. € | 19 | 86% | 2 | 1 | 1 341' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Norwegia | 450 tys. € | 60 tys. € | 11 | 50% | 0 | 0 | 711' | 2 | 0 | |||||||
| 37 |
|
21 | Dania | 200 tys. € | 90 tys. € | 17 | 77% | 1 | 0 | 773' | 2 | 2 | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Norwegia | – | – | 9 | 41% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
18 | Norwegia | – | – | 5 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | Norwegia | – | – | 1 | 5% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
26 | Belgia | 700 tys. € | – | 21 | 95% | 0 | 1 | 1 882' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Norwegia | 600 tys. € | 70 tys. € | 22 | 100% | 0 | 0 | 1 892' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Norwegia | 1,2 mln € | 60 tys. € | 22 | 100% | 1 | 2 | 1 746' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
21 | Norwegia | 500 tys. € | 70 tys. € | 9 | 41% | 0 | 0 | 586' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
21 | Norwegia | 500 tys. € | 50 tys. € | 4 | 18% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
22 | Norwegia | 300 tys. € | – | 12 | 55% | 0 | 0 | 289' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
22 | Dania | 100 tys. € | – | 11 | 50% | 0 | 0 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Szwecja | 600 tys. € | – | 5 | 23% | 1 | 1 | 235' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Norwegia | 250 tys. € | 60 tys. € | 10 | 45% | 0 | 1 | 130' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Holandia | 450 tys. € | 70 tys. € | 1 | 5% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
19 | Norwegia | – | – | 5 | 23% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
28 | Syria | 700 tys. € | 60 tys. € | 22 | 100% | 0 | 0 | 1 980' | 3 | 0 | |||||||
| 1 |
|
22 | Norwegia | 100 tys. € | 30 tys. € | 22 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sandefjordu
14,5 mln €
śr. 469 tys. € / zawodnika
Ile Sandefjord wydaje na pensje
2,1 mln € rocznie
śr. 68 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Norwegia (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sandefjordu w sezonie 2026
Sandefjord wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sandefjordu
Jak wygląda skład Sandefjordu?
W wyjściowym ustawieniu Sandefjordu między słupkami staje E. Hadaya, a linię obrony najczęściej tworzą F. Pedersen, R. Holten, X. Lambrix oraz Vetle Walle Egeli. W środku pola grają E. Patoulidis, E. Gigović, Sander Risan Mork, Edvard Sundbo Pettersen oraz Jakob Vester Nielsen, a za skuteczność w ataku odpowiadają Jakob Maslo Dunsby. Trener Andreas Tegstrom ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eliteserien (Norwegia) i pucharach.
Sandefjord – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sandefjord w sezonie 2026.
Sandefjord transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Norwegia | 23 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Szwecja | 23 |
|
400 tys. € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Norwegia | 27 |
|
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Norwegia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Lip 2026 |
|
Norwegia | 27 |
|
180 tys. € | |
| 16 Lip 2026 |
|
Norwegia | 21 |
|
420 tys. € | |
| 15 Lip 2026 |
|
Dania | 22 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Norwegia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Holandia | 23 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 19 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Sandefjordu
Sandefjord bilans transferowy
- +7,6 mln € 2026
- -415 tys. € 2025
- +960 tys. € 2024
- +500 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Sandefjordu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sandefjord w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sandefjordu trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 1,6 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 9,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Nikolaj Moller z Dundee United za 450 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Zinedin Smajlovic do Olympiakos za 5 mln €.