Forma w lidze
KFUM Oslo w tabeli
10. miejsce / 28 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 25 punktów
Strata do 4. miejsca: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
20 pkt
15:14 bramki
1,25 gola/mecz
8 pkt
12:22 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy KFUM Oslo
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Somalia | 28 | napastnik | 17 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Norwegia | 27 | pomocnik | 21 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,58 średnia ocena | Filipiny | 24 | napastnik | 22 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1706 minut | Norwegia | 24 | obrońca | 20 | 700 tys. € |
Przewidywany skład KFUM Oslo 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


KFUM Oslo w tabeli Eliteserien
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 53 |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 53 |
| ··· | |||||||
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | 28 |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | 28 |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | 26 |
Wyniki KFUM Oslo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
KFUM Oslo
2
Valerenga
1
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
|
|
30 Wrz Koniec
|
Hønefoss
0
KFUM Oslo
2
Puchar Norwegii
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
KFUM Oslo
3
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
Terminarz KFUM Oslo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 19:15
|
Tromsø
KFUM Oslo
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
Kristiansund BK
KFUM Oslo
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
Viking
KFUM Oslo
Puchar Norwegii
|
Ostatnie transfery KFUM Oslo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Wrz 2026 |
![]() |
Norwegia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria |
|
200 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Somalia |
|
wypożyczenie |
KFUM Oslo to klub piłkarski z Norwegii występujący w Eliteserien (Norwegia). Swoim domowym obiektem jest KFUM Arena, który może pomieścić 3 300 widzów. Zespół prowadzi Jorgen Isnes. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Norwegii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski KFUM Oslo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do KFUM Oslo trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 2,1 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 2,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Julian Bakkeli Gonstad z Ham-Kamu za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Sverre Hakami Sandal do Luton Town za 1,3 mln €.
Które miejsce zajmuje KFUM Oslo w tabeli Eliteserien?
KFUM Oslo zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Eliteserien z dorobkiem 28 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikinga wynosi 25 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład KFUM Oslo?
W wyjściowym ustawieniu KFUM Oslo między słupkami staje E. Odegaard, a linię obrony najczęściej tworzą H. Rosten, F. Berglie oraz B. Skaret. W środku pola grają Hakon Helland Hoseth, Martin Tangen Vinjor, E. Saunes oraz Jonas Lange Hjorth, a za skuteczność w ataku odpowiadają Rasmus Eggen Vinge, B. Kristensen oraz B. Njie. Trener Jorgen Isnes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eliteserien (Norwegia) i pucharach.
Kiedy KFUM Oslo gra następny mecz?
Najbliższy mecz KFUM Oslo to spotkanie z Tromsø, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 19:15 na obiekcie Romssa Arena w ramach Eliteserien (24. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz KFUM Oslo?
Ostatni mecz KFUM Oslo to wygrana z Valerengą 2:1 w Eliteserien, 12 października 2026. Bramki zdobyli Kiil Olsen, Njie oraz Kristensen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma KFUM Oslo w tym sezonie?
Bilans KFUM Oslo w tym sezonie to 22 mecze i wynik 8-4-10 przy 27 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz KFUM Oslo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra KFUM Oslo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań KFUM Oslo
KFUM Oslo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 19:15
|
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
Romssa Arena Wyjazd | Trudny | |
|
25 Paź 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
Nordmøre stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Norwegii
|
Lyse Arena Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 25. kolejka
|
KFUM Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
08 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 26. kolejka
|
Lyse Arena Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 27. kolejka
|
KFUM Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 16:00
|
Eliteserien (Norwegia), 28. kolejka
|
Aspmyra Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
06 Gru 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 29. kolejka
|
KFUM Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
Eliteserien (Norwegia), 30. kolejka
|
Lerkendal Stadion Wyjazd | Trudny |
Kiedy KFUM Oslo gra następny mecz?
Najbliższy mecz KFUM Oslo to spotkanie z Tromsø, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 19:15 na obiekcie Romssa Arena w ramach Eliteserien (24. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki KFUM Oslo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub KFUM Oslo w sezonie 2026.
Forma i bramki KFUM Oslo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
KFUM Oslo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 23. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 7/19 | 0/2 | |
|
30 Wrz Koniec
|
Puchar Norwegii
|
0:2 | – | 2/3 | 0/1 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
1:3 | 3-4-2-1 | 1/12 | 2/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 21. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 6/10 | 1/6 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 20. kolejka
|
2:0 | 3-4-3 | 2/11 | 2/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 19. kolejka
|
4:1 | 3-4-3 | 7/13 | 4/8 | |
|
22 Sie Koniec
|
![]() Puchar Norwegii
|
0:4 | – | – | – | |
|
15 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 18. kolejka
|
1:1 | 3-4-3 | 3/10 | 1/4 | |
|
07 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 17. kolejka
|
0:1 | 3-4-3 | 6/11 | 3/6 | |
|
02 Sie Koniec
|
Eliteserien (Norwegia), 16. kolejka
|
2:1 | 3-4-3 | 3/6 | 0/1 |
KFUM Oslo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 17 z 22 meczów, ze średnią 1,24 punktu. W pozostałych ustawieniach KFUM Oslo zdobywa 1,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz KFUM Oslo?
Ostatni mecz KFUM Oslo to wygrana z Valerengą 2:1 w Eliteserien, 12 października 2026. Bramki zdobyli Kiil Olsen, Njie oraz Kristensen. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
KFUM Oslo – tabela Eliteserien (Norwegia)
Jakie miejsce w tabeli Eliteserien (Norwegia) zajmuje KFUM Oslo w sezonie 2026.
Miejsce KFUM Oslo w tabeli Eliteserien
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 11 | 39 | |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 12 | 37 | |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 9 | 34 | |
6
|
Lillestrøm
|
22 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | -1 | 33 | |
7
|
Brann
|
22 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | 5 | 29 | |
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | -7 | 29 | |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | -3 | 28 | |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | -9 | 28 | |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | -13 | 26 | |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | -6 | 24 | |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | -10 | 23 | |
14
|
Aalesund
|
22 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | -15 | 21 | |
15
|
Kristiansund BK
|
22 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | -21 | 19 | |
16
|
Start
|
22 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | -24 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
2
|
Bodo/Glimt
|
22 | 17 | 2 | 3 | 56:20 | 36 | 53 | |
3
|
Tromsø
|
22 | 11 | 6 | 5 | 41:30 | 11 | 39 | |
4
|
Molde
|
22 | 11 | 4 | 7 | 46:34 | 12 | 37 | |
5
|
Rosenborg
|
22 | 10 | 4 | 8 | 40:31 | 9 | 34 | |
6
|
Lillestrøm
|
22 | 10 | 3 | 9 | 30:31 | -1 | 33 | |
7
|
Brann
|
22 | 9 | 2 | 11 | 39:34 | 5 | 29 | |
8
|
Fredrikstad
|
22 | 8 | 5 | 9 | 26:33 | -7 | 29 | |
9
|
Sarpsborg 08 FF
|
22 | 7 | 7 | 8 | 28:31 | -3 | 28 | |
10
|
KFUM Oslo
|
22 | 8 | 4 | 10 | 27:36 | -9 | 28 | |
11
|
Ham-Kam
|
22 | 7 | 5 | 10 | 33:46 | -13 | 26 | |
12
|
Sandefjord
|
22 | 6 | 6 | 10 | 22:28 | -6 | 24 | |
13
|
Valerenga
|
22 | 6 | 5 | 11 | 35:45 | -10 | 23 | |
14
|
Aalesund
|
22 | 4 | 9 | 9 | 35:50 | -15 | 21 | |
15
|
Kristiansund BK
|
22 | 5 | 4 | 13 | 22:43 | -21 | 19 | |
16
|
Start
|
22 | 4 | 4 | 14 | 24:48 | -24 | 16 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viking
|
10 | 10 | 0 | 0 | 38:10 | 28 | 30 | |
| 2 |
Bodo/Glimt
|
11 | 10 | 0 | 1 | 34:7 | 27 | 30 | |
| 3 |
Tromsø
|
11 | 7 | 3 | 1 | 21:9 | 12 | 24 | |
| 4 |
Rosenborg
|
12 | 7 | 3 | 2 | 28:14 | 14 | 24 | |
| 5 |
Molde
|
11 | 7 | 1 | 3 | 24:13 | 11 | 22 | |
| 6 |
KFUM Oslo
|
12 | 6 | 2 | 4 | 15:14 | 1 | 20 | |
| 7 |
Brann
|
12 | 6 | 0 | 6 | 20:18 | 2 | 18 | |
| 8 |
Fredrikstad
|
11 | 5 | 3 | 3 | 14:12 | 2 | 18 | |
| 9 |
Ham-Kam
|
10 | 5 | 2 | 3 | 17:19 | -2 | 17 | |
| 10 |
Lillestrøm
|
11 | 5 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 16 | |
| 11 |
Sarpsborg 08 FF
|
10 | 4 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 15 | |
| 12 |
Sandefjord
|
11 | 3 | 5 | 3 | 10:10 | 0 | 14 | |
| 13 |
Valerenga
|
11 | 4 | 2 | 5 | 20:19 | 1 | 14 | |
| 14 |
Kristiansund BK
|
10 | 4 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 14 | |
| 15 |
Aalesund
|
12 | 2 | 6 | 4 | 24:30 | -6 | 12 | |
| 16 |
Start
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:19 | -5 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Viking
|
12 | 7 | 2 | 3 | 18:10 | 8 | 23 | |
| 2 |
Bodo/Glimt
|
11 | 7 | 2 | 2 | 22:13 | 9 | 23 | |
| 3 |
Lillestrøm
|
11 | 5 | 2 | 4 | 11:14 | -3 | 17 | |
| 4 |
Tromsø
|
11 | 4 | 3 | 4 | 20:21 | -1 | 15 | |
| 5 |
Molde
|
11 | 4 | 3 | 4 | 22:21 | 1 | 15 | |
| 6 |
Sarpsborg 08 FF
|
12 | 3 | 4 | 5 | 16:19 | -3 | 13 | |
| 7 |
Brann
|
10 | 3 | 2 | 5 | 19:16 | 3 | 11 | |
| 8 |
Fredrikstad
|
11 | 3 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | 11 | |
| 9 |
Rosenborg
|
10 | 3 | 1 | 6 | 12:17 | -5 | 10 | |
| 10 |
Sandefjord
|
11 | 3 | 1 | 7 | 12:18 | -6 | 10 | |
| 11 |
Ham-Kam
|
12 | 2 | 3 | 7 | 16:27 | -11 | 9 | |
| 12 |
Valerenga
|
11 | 2 | 3 | 6 | 15:26 | -11 | 9 | |
| 13 |
Aalesund
|
10 | 2 | 3 | 5 | 11:20 | -9 | 9 | |
| 14 |
KFUM Oslo
|
10 | 2 | 2 | 6 | 12:22 | -10 | 8 | |
| 15 |
Kristiansund BK
|
12 | 1 | 2 | 9 | 9:29 | -20 | 5 | |
| 16 |
Start
|
11 | 1 | 1 | 9 | 10:29 | -19 | 4 |
Które miejsce zajmuje KFUM Oslo w tabeli Eliteserien?
KFUM Oslo zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Eliteserien z dorobkiem 28 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Vikinga wynosi 25 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 27:36, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki KFUM Oslo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki KFUM Oslo na tle ligi w sezonie 2026.
KFUM Oslo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,95
- Udane dryblingi / mecz 5,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,64
- Czyste konta 23%
- Odbiory / mecz 16,2
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 31,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy KFUM Oslo
-
Bilal Njie 6
-
Hakon Helland Hoseth 4
-
Teodor Berg Haltvik 4
-
Bjorn Martin Kristensen 3
-
Rasmus Eggen Vinge 3
-
Magnus Eikrem 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki KFUM Oslo i rywali według minuty w ostatnich 22 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres KFUM Oslo to 16–30 minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tromsø - KFUM Oslo Po przerwie pada 33% bramek KFUM Oslo.Przebieg meczu KFUM Oslo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 7-1-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-2-8 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 8 | 2-4-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-0-8 |
Gdy KFUM Oslo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla KFUM Oslo
93% bramek KFUM Oslo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
KFUM Oslo zdobywa w sezonie średnio 1,27 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie KFUM Oslo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów KFUM Oslo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
KFUM Oslo wygra mecz Tromsø - KFUM Oslo KFUM Oslo nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach KFUM Oslo
- Powyżej 0,5 95%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 59%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 5%
W 59% meczów KFUM Oslo padają co najmniej trzy bramki, a w 59% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tromsø - KFUM Oslo Powyżej 2,5 bramki padło w 59% meczów KFUM Oslo.KFUM Oslo – faule i karne
- Faule / mecz 11,6
- Faule rywali / mecz 9,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
KFUM Oslo fauluje średnio 11,6 razy na mecz, a wymusza 9,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla KFUM Oslo, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Tromsø - KFUM Oslo KFUM Oslo popełnia 11,6 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie KFUM Oslo zdobywa 1,67 punktu na mecz wobec 0,80 na wyjeździe.
KFUM Oslo wygra mecz Tromsø - KFUM Oslo KFUM Oslo zdobywa u siebie 56% możliwych punktów, na wyjeździe 27%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 22 meczach KFUM Oslo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli KFUM Oslo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 22 meczów.
KFUM Oslo wygra drugą połowę meczu Tromsø - KFUM Oslo Drugą połowę KFUM Oslo wygrywał w 4 z 22 meczów.KFUM Oslo – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 3,5
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,2
KFUM Oslo oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Tromsø - KFUM Oslo KFUM Oslo oddaje 7,6 strzałów na mecz.KFUM Oslo – posiadanie piłki
- U siebie 43,1%
- Na wyjeździe 47,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 22
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 22
- Najniższe w sezonie 28%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 22 meczów. Średnio KFUM Oslo utrzymuje przy piłce 45,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 28%.
KFUM Oslo wygra mecz Tromsø - KFUM Oslo KFUM Oslo utrzymuje średnio 45,0% posiadania piłki.KFUM Oslo – podania
- Kluczowe / mecz 7,5
- Dośrodkowania / mecz 15,2
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 66
- Celność długich podań 33%
KFUM Oslo wymienia średnio 406 podań na mecz przy celności 77%, z czego 7,5 to podania kluczowe.
KFUM Oslo – czyste konta
- U siebie 4 z 12
- Na wyjeździe 1 z 10
- Stracone / mecz 1,64
- Bez straty do przerwy 32%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 55%
Czyste konto KFUM Oslo to 23% meczów sezonu (5 z 22), z czego 4 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Tromsø - KFUM Oslo Czyste konto KFUM Oslo zachowuje w 23% meczów.KFUM Oslo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 77%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
KFUM Oslo wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Tromsø - KFUM Oslo Powyżej 8,5 rożnego padło w 73% meczów KFUM Oslo.KFUM Oslo – kartki
- Żółte kartki 33
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 23%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 18%
KFUM Oslo ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale KFUM Oslo – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Tromsø - KFUM Oslo KFUM Oslo ogląda średnio 1,5 żółtych kartek na mecz.KFUM Oslo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 1-1-4 | 0,67 | 0,67 | 1,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 7 | 2-1-4 | 1,00 | 1,14 | 1,86 |
| Dołu tabeli (12–16) | 9 | 5-2-2 | 1,89 | 1,67 | 1,44 |
Najwięcej punktów na mecz KFUM Oslo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
KFUM Oslo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,64 1,00 | 1,27 1,09 | 1,09 1,91 |
|
9.
|
1,50 1,08 | 1,20 1,33 | 1,20 1,58 |
|
10.
|
1,67 0,80 | 1,25 1,20 | 1,17 2,20 |
|
11.
|
1,70 0,75 | 1,70 1,33 | 1,90 2,25 |
|
12.
|
1,27 0,91 | 0,91 1,09 | 0,91 1,64 |
Ciekawe rekordy w meczach KFUM Oslo
Skrajne wyniki i osiągnięcia KFUM Oslo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana KFUM Oslo - Start 2:0 Eliteserien (Norwegia), 15.03.2026
- Najwyższa porażka Ham-Kam - KFUM Oslo 4:0 Eliteserien (Norwegia), 19.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek KFUM Oslo - Molde 2:4, Eliteserien (Norwegia), 26.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Eggen Vinge, KFUM Oslo - Molde 2:4, Eliteserien (Norwegia), 26.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Kristensen, KFUM Oslo - Lillestrøm 1:1, Eliteserien (Norwegia), 15.08.2026
Jakie statystyki ma KFUM Oslo w tym sezonie?
Bilans KFUM Oslo w tym sezonie to 22 mecze i wynik 8-4-10 przy 27 zdobytych bramkach i 36 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
KFUM Oslo – zawodnicy
Jak wygląda kadra KFUM Oslo w sezonie 2026.
Przewidywany skład KFUM Oslo 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze KFUM Oslo
-
Sander Hansen Sjokvist Pomocnik Rana pauzuje od 28 dniopuszczone: 3 mecze
-
Magnus Eikrem Napastnik Rana pauzuje od 64 dniopuszczone: 4 mecze
-
Magnus Grodem Napastnik Rana pauzuje od 75 dniopuszczone: 7 meczów
-
Ayoub Aleesami Obrońca Uraz pachwiny pauzuje od 271 dniopuszczone: 27 meczów
Kadra KFUM Oslo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
24 | Filipiny | 300 tys. € | 60 tys. € | 22 | 100% | 3 | 1 | 884' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Somalia | 250 tys. € | 90 tys. € | 17 | 77% | 6 | 1 | 1 109' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
20 | Norwegia | 700 tys. € | – | 5 | 23% | 1 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
21 | Norwegia | 600 tys. € | 50 tys. € | 3 | 14% | 0 | 0 | 206' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
28 | Norwegia | 1,2 mln € | 200 tys. € | 15 | 68% | 2 | 0 | 602' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Norwegia | 500 tys. € | 70 tys. € | 22 | 100% | 3 | 0 | 968' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
36 | Norwegia | 200 tys. € | 120 tys. € | 17 | 77% | 2 | 2 | 514' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
– | – | – | 8 | 36% | 0 | 1 | 31' | 0 | 0 | ||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Nigeria | 600 tys. € | 30 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
32 | Norwegia | 350 tys. € | 60 tys. € | 17 | 77% | 0 | 2 | 950' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
27 | Norwegia | 350 tys. € | – | 21 | 95% | 0 | 4 | 1 334' | 5 | 0 | |||||||
| 14 |
|
27 | Norwegia | 400 tys. € | 60 tys. € | 20 | 91% | 4 | 2 | 1 450' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Norwegia | 400 tys. € | 60 tys. € | 17 | 77% | 0 | 4 | 1 265' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
28 | Norwegia | 350 tys. € | 80 tys. € | 11 | 50% | 0 | 0 | 664' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
27 | Norwegia | 300 tys. € | – | 20 | 91% | 0 | 1 | 908' | 1 | 1 | |||||||
| 8 |
![]() |
20 | Norwegia | 500 tys. € | – | 4 | 18% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Norwegia | 250 tys. € | – | 4 | 18% | 0 | 0 | 195' | 3 | 2 | |||||||
| 20 |
![]() |
18 | Norwegia | 100 tys. € | – | 7 | 32% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
16 | Norwegia | – | 20 tys. € | 4 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
![]() |
21 | Norwegia | 500 tys. € | – | 6 | 27% | 0 | 0 | 490' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Norwegia | 700 tys. € | 50 tys. € | 20 | 91% | 1 | 0 | 1 706' | 6 | 2 | |||||||
| 5 |
|
29 | Norwegia | 400 tys. € | 50 tys. € | 17 | 77% | 0 | 0 | 1 234' | 1 | 1 | |||||||
| 19 |
![]() |
28 | Norwegia | 450 tys. € | 70 tys. € | 22 | 100% | 0 | 0 | 1 631' | 3 | 0 | |||||||
| 42 |
|
29 | Norwegia | 250 tys. € | 50 tys. € | 17 | 77% | 0 | 1 | 467' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Norwegia | 450 tys. € | – | 17 | 77% | 0 | 1 | 1 047' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
36 | Norwegia | 50 tys. € | 50 tys. € | 15 | 68% | 0 | 0 | 92' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
30 | Norwegia | 200 tys. € | 40 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Norwegia | 450 tys. € | 40 tys. € | 13 | 59% | 0 | 0 | 1 080' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
30 | Norwegia | 250 tys. € | 120 tys. € | 18 | 82% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry KFUM Oslo
11,1 mln €
śr. 381 tys. € / zawodnika
Ile KFUM Oslo wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 47 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Norwegia (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy KFUM Oslo w sezonie 2026
KFUM Oslo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry KFUM Oslo
Jak wygląda skład KFUM Oslo?
W wyjściowym ustawieniu KFUM Oslo między słupkami staje E. Odegaard, a linię obrony najczęściej tworzą H. Rosten, F. Berglie oraz B. Skaret. W środku pola grają Hakon Helland Hoseth, Martin Tangen Vinjor, E. Saunes oraz Jonas Lange Hjorth, a za skuteczność w ataku odpowiadają Rasmus Eggen Vinge, B. Kristensen oraz B. Njie. Trener Jorgen Isnes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Eliteserien (Norwegia) i pucharach.
KFUM Oslo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub KFUM Oslo w sezonie 2026.
KFUM Oslo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Wrz 2026 |
![]() |
Norwegia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Nigeria | 19 |
|
200 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Gambia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Somalia | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 21 |
|
450 tys. € | |
| 11 Sie 2026 |
|
Norwegia | 20 |
|
500 tys. € | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Norwegia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 19 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Norwegia | 26 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Norwegia | 20 |
|
230 tys. € |
Kluczowe transfery KFUM Oslo
KFUM Oslo bilans transferowy
- +270 tys. € 2026
- +840 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +895 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii KFUM Oslo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski KFUM Oslo w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do KFUM Oslo trafiło 18 zawodników za łączną kwotę 2,1 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 2,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Julian Bakkeli Gonstad z Ham-Kamu za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Sverre Hakami Sandal do Luton Town za 1,3 mln €.