David Hickson Gyedu

obrońca #42
Narodowość Norwegia Aktualny klub KFUM Oslo
Wiek / data ur.29 lat (09.07.1997)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjaobrońca
Preferowana noganieznana
Zarobki50 tys. €
Dołączyłb.d.
Kontrakt do30.12.2023
Wartość rynkowa125 tys. €

David Hickson Gyedu jest piłkarzem występującym obecnie w KFUM Oslo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.

Liczby David Hickson Gyedu w Eliteserien 2026
Mecze
9
Bramki
0
Asysty
1
Minuty
308'
Średnia ocena
5.77
Kartki
2 / 0

Forma w ostatnich meczach David Hickson Gyedu

Ocena
26.07 KFUM Oslo Molde 2:4 6.2
18.07 Lillestrøm KFUM Oslo 2:1 6.4
12.07 KFUM Oslo Bodo/Glimt 0:2 6.2
29.05 KFUM Oslo Tromsø 0:0 6.5
25.05 KFUM Oslo Rosenborg 2:0 7.3
Najbliższy mecz David Hickson Gyedu
KFUM Oslo Kristiansund BK
02.08.2026·17:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

5,77
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

50 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 4 tys. €
tygodniowo: 962 €
Zobacz zarobki

Wartość rynkowa

125 tys. €
-50 tys. € (-28,6%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewoskrzydłowy (11)
Preferowana noga Nieznana
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma David Hickson Gyedu w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki David Hickson Gyedu wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.77, a skuteczność strzałów to 0,0%. David Hickson Gyedu oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał David Hickson Gyedu w sezonie 2026?

W obecnym sezonie David Hickson Gyedu rozegrał w barwach KFUM Oslo w Eliteserien 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 308 minut. Średnio dawało to 34 minuty gry na spotkanie.

Ile zarabia David Hickson Gyedu?

Na podstawie kontraktu z KFUM Oslo, David Hickson Gyedu otrzymuje 50 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 4,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Hickson Gyedu w sierpniu 2026 to 1 tysiąc euro, a dziennie około 137 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2023.

Na jakiej pozycji gra David Hickson Gyedu?

David Hickson Gyedu najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).

Jaka jest wartość rynkowa David Hickson Gyedu?

Wycena 29-letniego David Hickson Gyedu według stanu na grudzień 2023 wynosi 125 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się David Hickson Gyedu?

David Hickson Gyedu urodził się 9 lipca 1997 (Norwegia). Obecnie piłkarz ma 29 lat.