Mauricio Cuero jest piłkarzem występującym obecnie w Chacarita Juniors. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mauricio Cuero
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mauricio Cuero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mauricio Cuero wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.82. Mauricio Cuero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mauricio Cuero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauricio Cuero rozegrał w barwach Deportivo Madryn w Primera Nacional 16 meczów, w Pucharze Argentyny 1 mecz, a w barwach Chacarita Juniors w Primera Nacional 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 257 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Mauricio Cuero
Pierwszy transfer Mauricio Cuero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Internacional de Bogota do Levante za 3,2 miliona euro.
Czy Mauricio Cuero ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Mauricio Cuero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mauricio Cuero to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 280 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mauricio Cuero?
Mauricio Cuero ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2013 roku.
Na jakiej pozycji gra Mauricio Cuero?
Mauricio Cuero najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mauricio Cuero?
Wycena 33-letniego Mauricio Cuero według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mauricio Cuero?
Mauricio Cuero urodził się 28 stycznia 1993, ma narodowość kolumbijską. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Mauricio Cuero – statystyki
Szczegółowe statystyki Mauricio Cuero w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Chacarita Juniors. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mauricio Cuero
Atak
Obrona
Podania Mauricio Cuero
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mauricio Cuero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mauricio Cuero wyglądają następująco: 16 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 2.82. Mauricio Cuero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Mauricio Cuero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mauricio Cuero w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mauricio Cuero
Ile meczów rozegrał Mauricio Cuero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mauricio Cuero rozegrał w barwach Deportivo Madryn w Primera Nacional 16 meczów, w Pucharze Argentyny 1 mecz, a w barwach Chacarita Juniors w Primera Nacional 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 257 minut. Średnio dawało to 42 minuty gry na spotkanie.
Mauricio Cuero – transfery
W trakcie kariery Mauricio Cuero zmieniał klub 24 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Chacarita Juniors 2026 – obecnie
-
Deportivo Madryn 2025 – 2026
-
Deportivo Garcilaso 2024 – 2024

-
Independiente 2022 – 2023
-
Banfield 2020 – 2022
-
Santos Laguna 2020 – 2020
-
Atlas 2019 – 2020
-
Santos Laguna 2019 – 2019
-
Belgrano Cordoba 2019 – 2019
-
Santos Laguna 2018 – 2019
-
Olimpia 2017 – 2018
-
Santos Laguna 2017 – 2017
-
Club Tijuana 2017 – 2017
-
Santos Laguna 2016 – 2017
-
Levante 2015 – 2016
-
Internacional de Bogota 2015 – 2015
-
Banfield 2015 – 2015
-
Internacional de Bogota 2015 – 2015
-
Olimpo Bahia Blanca 2014 – 2015
-
Internacional de Bogota 2014 – 2014
-
FC Vaslui (- 2014) 2014 – 2014

-
Internacional de Bogota 2011 – 2014
-
Internacional de Bogotá U20 do 2011

Historia transferów Mauricio Cuero
Pierwszy transfer Mauricio Cuero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Internacional de Bogota do Levante za 3,2 miliona euro.
Mauricio Cuero – forma
W ostatnich 5 meczach Mauricio Cuero zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,05. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mauricio Cuero ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.05 — wynik powyżej średniej ligowej (4.33).
W ostatnich 10 meczach Mauricio Cuero ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.14 — wynik powyżej średniej ligowej (4.33).
W jakiej formie jest Mauricio Cuero?
Mauricio Cuero jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.05 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.82). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Mauricio Cuero – zarobki
Mauricio Cuero gra w Chacarita Juniors na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 508 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Mauricio Cuero – kontuzje
W trakcie kariery Mauricio Cuero zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 51 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mauricio Cuero
-
Uraz
23.02.23 – 09.04.23 (46 dni)
Independiente opuszczone: 7 meczów
-
Braki w przygotowaniu
25.08.22 – 08.09.22 (15 dni)
Banfield opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
18.11.21 – 24.08.22 (280 dni)
Banfield opuszczone: 41 meczów
Czy Mauricio Cuero ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Mauricio Cuero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mauricio Cuero to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 280 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mauricio Cuero – trofea
W trakcie kariery Mauricio Cuero zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mauricio Cuero?
Mauricio Cuero zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Ameryki Południowej U20 — 1 raz.
Mauricio Cuero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mauricio Cuero wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mauricio Cuero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mauricio Cuero?
Wycena Mauricio Cuero wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Mauricio Cuero wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.