Mio Zimmermann jest piłkarzem występującym obecnie w FC Luzern. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mio Zimmermann
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Mio Zimmermann w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mio Zimmermann wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.09, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mio Zimmermann oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mio Zimmermann w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mio Zimmermann rozegrał w barwach FC Luzern w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 633 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Mio Zimmermann?
Na podstawie kontraktu z FC Luzern, Mio Zimmermann otrzymuje 70 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zimmermann w październiku 2026 to 1,3 tysiąca euro, a dziennie około 192 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Mio Zimmermann ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Mio Zimmermann nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mio Zimmermann to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 282 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mio Zimmermann?
Mio Zimmermann najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Mio Zimmermann?
Wycena 19-letniego Mio Zimmermann według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mio Zimmermann?
Mio Zimmermann urodził się 8 sierpnia 2007, ma narodowość szwajcarską. Obecnie piłkarz ma 19 lat.
Mio Zimmermann – statystyki
Szczegółowe statystyki Mio Zimmermann w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Luzern. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mio Zimmermann
Mio Zimmermann vs. inni
Atak
Obrona
Podania Mio Zimmermann
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mio Zimmermann w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mio Zimmermann wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.09, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mio Zimmermann oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Mio Zimmermann – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mio Zimmermann w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Mio Zimmermann
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Swiss Super League, 10. kolejka
|
4:0 | 83' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Swiss Super League, 9. kolejka
|
5:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Swiss Super League, 8. kolejka
|
2:4 | 60' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Swiss Super League, 7. kolejka
|
3:3 | 82' | 0 | 0 | ||||
| 02.09 2026 |
Swiss Super League, 6. kolejka
|
2:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
| 29.08 2026 |
Swiss Super League, 5. kolejka
|
1:1 | 69' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Swiss Super League, 4. kolejka
|
1:0 | 65' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Swiss Super League, 3. kolejka
|
2:2 | 11' | 0 | 0 | ||||
| 02.08 2026 |
Swiss Super League, 2. kolejka
|
3:0 | 32' | 0 | 0 | – | |||
| 25.07 2026 |
Swiss Super League, 1. kolejka
|
1:3 | 16' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Mio Zimmermann w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mio Zimmermann rozegrał w barwach FC Luzern w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 633 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Mio Zimmermann – transfery
W trakcie kariery Mio Zimmermann zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Luzern 2025 – obecnie
-
Luzern U19 2024 – 2025

-
FC Luzern U17 2023 – 2024

-
FC Luzern Youth do 2023

Mio Zimmermann – forma
W ostatnich 5 meczach Mio Zimmermann zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,13. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mio Zimmermann ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.15, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.13 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Mio Zimmermann ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.15, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.09 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Mio Zimmermann?
Mio Zimmermann jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.13 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.09). Jego dyspozycja słabnie.
Mio Zimmermann – zarobki
Mio Zimmermann gra w FC Luzern na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 70 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Mio Zimmermann?
Na podstawie kontraktu z FC Luzern, Mio Zimmermann otrzymuje 70 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 5,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Zimmermann w październiku 2026 to 1,3 tysiąca euro, a dziennie około 192 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Mio Zimmermann – kontuzje
W trakcie kariery Mio Zimmermann zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 36 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mio Zimmermann
-
Uraz
09.09.25 – 17.06.26 (282 dni)
FC Luzern opuszczone: 36 meczów
Czy Mio Zimmermann ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Mio Zimmermann nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mio Zimmermann to uraz z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 282 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mio Zimmermann – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mio Zimmermann wynosi obecnie 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mio Zimmermann na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mio Zimmermann?
Wycena Mio Zimmermann wynosi obecnie 1,2 mln €. W szczycie kariery Mio Zimmermann wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 25 tys. €.