Nando Toggenburger jest piłkarzem występującym obecnie w FC Luzern. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Nando Toggenburger
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Nando Toggenburger w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nando Toggenburger wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.27, a skuteczność strzałów to 16,7%. Nando Toggenburger oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nando Toggenburger w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nando Toggenburger rozegrał w barwach FC Luzern w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 148 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Nando Toggenburger?
Na podstawie kontraktu z FC Luzern, Nando Toggenburger otrzymuje 43,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 3,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Toggenburger w październiku 2026 to 833 euro, a dziennie około 119 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Nando Toggenburger ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Nando Toggenburger nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nando Toggenburger to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nando Toggenburger?
Nando Toggenburger ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 3. ligi Szwajcarii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Nando Toggenburger?
Nando Toggenburger najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Nando Toggenburger?
Wycena 22-letniego Nando Toggenburger według stanu na wrzesień 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nando Toggenburger?
Nando Toggenburger urodził się 17 marca 2004 w Altdorf w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Nando Toggenburger – statystyki
Szczegółowe statystyki Nando Toggenburger w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Luzern. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nando Toggenburger
Atak
Obrona
Podania Nando Toggenburger
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nando Toggenburger w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nando Toggenburger wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.27, a skuteczność strzałów to 16,7%. Nando Toggenburger oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Nando Toggenburger – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nando Toggenburger w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Nando Toggenburger
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Swiss Super League, 10. kolejka
|
4:0 | 23' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Swiss Super League, 9. kolejka
|
5:1 | 2' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2026 |
Swiss Super League, 8. kolejka
|
2:4 | 18' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Swiss Super League, 7. kolejka
|
3:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 02.09 2026 |
Swiss Super League, 6. kolejka
|
2:1 | 33' | 1 | 0 | ||||
| 29.08 2026 |
Swiss Super League, 5. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Swiss Super League, 4. kolejka
|
1:0 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 09.08 2026 |
Swiss Super League, 3. kolejka
|
2:2 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 02.08 2026 |
Swiss Super League, 2. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 12.03 2023 |
Swiss Super League
|
0:1 | 9' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Nando Toggenburger w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nando Toggenburger rozegrał w barwach FC Luzern w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 148 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Nando Toggenburger – transfery
W trakcie kariery Nando Toggenburger zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Luzern 2026 – obecnie
-
SC Kriens 2025 – 2026
-
FC Luzern 2025 – 2025
-
Lausanne Ouchy 2024 – 2025
-
FC Luzern 2024 – 2024
-
FC Thun 2023 – 2024
-
FC Luzern 2022 – 2023
-
FC Luzern U21 2021 – 2022

-
Team FC Luzern-SC Kriens U18 2021 – 2021

-
FC Luzern U17 2020 – 2021

-
FC Luzern U16 2019 – 2020

-
SC Kriens Youth do 2019

Nando Toggenburger – forma
W ostatnich 5 meczach Nando Toggenburger zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nando Toggenburger 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.85.
W ostatnich 10 meczach Nando Toggenburger 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77.
W jakiej formie jest Nando Toggenburger?
Nando Toggenburger jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.85 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.27). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Nando Toggenburger – zarobki
Nando Toggenburger gra w FC Luzern na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 43 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Nando Toggenburger?
Na podstawie kontraktu z FC Luzern, Nando Toggenburger otrzymuje 43,3 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 3,6 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Toggenburger w październiku 2026 to 833 euro, a dziennie około 119 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Nando Toggenburger – kontuzje
W trakcie kariery Nando Toggenburger zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nando Toggenburger
-
Uraz
27.06.26 – 28.07.26 (32 dni)
FC Luzern opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
31.03.25 – 06.05.25 (37 dni)
FC Luzern opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.02.25 – 25.03.25 (43 dni)
Lausanne Ouchy opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.12.23 – 30.12.23 (19 dni)
FC Thun opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
19.09.23 – 28.09.23 (10 dni)
FC Thun opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.03.23 – 10.05.23 (44 dni)
FC Luzern opuszczone: 7 meczów
-
Choroba
08.02.23 – 15.02.23 (8 dni)
FC Luzern opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.08.22 – 24.08.22 (14 dni)
FC Luzern opuszczone: 2 mecze
Czy Nando Toggenburger ma kontuzję?
Według stanu na 17 października 2026 Nando Toggenburger nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nando Toggenburger to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 44 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nando Toggenburger – trofea
W trakcie kariery Nando Toggenburger zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nando Toggenburger?
Nando Toggenburger zdobył w karierze 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Szwajcarii — 2 razy.
Nando Toggenburger – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nando Toggenburger wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nando Toggenburger na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nando Toggenburger?
Wycena Nando Toggenburger wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Nando Toggenburger wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.