Niko Vukancic
obrońca #3Niko Vukancić jest piłkarzem występującym obecnie w Zrinjski. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Niko Vukancic
OcenaTransfery
Profil gry
Na jakiej pozycji gra Niko Vukancic?
Niko Vukancic najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Niko Vukancic?
Wycena 24-letniego Niko Vukancic według stanu na maj 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 275 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Niko Vukancic?
Niko Vukancic urodził się 16 lutego 2002 w Hannover (Niemcy). Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Niko Vukancic – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Niko Vukancic. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Niko Vukancic
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05 2026 |
3. Liga (Niemcy), 38. kolejka
|
2:3 | 95' | 0 | 0 | – | ||
| 09.05 2026 |
3. Liga (Niemcy), 37. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 25.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 35. kolejka
|
3:2 | 80' | 0 | 0 | |||
| 18.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 34. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | |||
| 11.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 33. kolejka
|
5:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 08.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 32. kolejka
|
1:1 | 79' | 0 | 1 | – | ||
| 05.04 2026 |
3. Liga (Niemcy), 31. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 21.03 2026 |
3. Liga (Niemcy), 30. kolejka
|
1:1 | 70' | 0 | 0 | – | ||
| 15.03 2026 |
3. Liga (Niemcy), 29. kolejka
|
1:3 | – | 0 | 0 | – | ||
| 03.03 2026 |
3. Liga (Niemcy), 27. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – |
Niko Vukancic – transfery
W trakcie kariery Niko Vukancic zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zrinjski 2026 – obecnie
-
SSV Ulm 1846 2025 – 2026
-
Skalica 2025 – 2025
-
Erzgebirge Aue 2023 – 2025
-
Dusseldorf II 2022 – 2023

-
HSC Hannover 2021 – 2022

-
VfL Wolfsburg U19 2019 – 2021

-
VfL Wolfsburg U17 2018 – 2019

-
VfL Wolfsburg Youth 2017 – 2018

-
Hannover 96 Youth do 2017

Niko Vukancic – forma
W ostatnich 5 meczach Niko Vukancic zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Niko Vukancic – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Niko Vukancic wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Niko Vukancic na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Niko Vukancic?
Wycena Niko Vukancic wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Niko Vukancic wyceniano na 275 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.