Forma w lidze
Siroki Brijeg w tabeli
5. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
6 meczów bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:7 bramki
1,20 gola/mecz
5 pkt
4:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Siroki Brijeg
Wartość drużyny: 2,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Bośnia | 20 | pomocnik | 8 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 28 | napastnik | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Bośnia | 24 | bramkarz | 9 | 250 tys. € |
Siroki Brijeg w tabeli Premijer ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 24 |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 22 |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 14 |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | 12 |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | 10 |
6
|
Čelik
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:12 | 9 |
Wyniki Siroki Brijeg
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Velež
0
Siroki Brijeg
0
Premijer liga (Bośnia), 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Siroki Brijeg
2
Borac Banja Luka
3
Premijer liga (Bośnia), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Siroki Brijeg
1
BSK Banja Luka
1
Premijer liga (Bośnia), 7. kolejka
|
Terminarz Siroki Brijeg
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 18:00
|
Sloga Doboj
Siroki Brijeg
Premijer liga (Bośnia), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Siroki Brijeg
Čelik
Premijer liga (Bośnia), 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Radnik Bijeljina
Siroki Brijeg
Premijer liga (Bośnia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Siroki Brijeg
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo |
Siroki Brijeg to klub piłkarski z Bośni występujący w Premijer liga (Bośnia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Pecara, który może pomieścić 5 628 widzów. Zespół prowadzi Marijo Tot. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Siroki Brijeg?
Klub piłkarski Siroki Brijeg zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Bośni i Hercegowiny oraz Mistrzostwo Bośni i Hercegowiny.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Siroki Brijeg trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Siroki Brijeg w tabeli Premijer ligi?
Siroki Brijeg zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Premijer ligi z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Zrinjski wynosi 14 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Siroki Brijeg?
W wyjściowym ustawieniu Siroki Brijeg między słupkami staje I. Puljić, a linię obrony najczęściej tworzą B. Markovina, M. Orsolić, M. Barać oraz I. Krstanovic. W środku pola grają R. Marijanović, T. Tomić, M. Matić oraz L. Romac, a za skuteczność w ataku odpowiadają David Virgili Fernandez, F. Matić. Trener Marijo Tot ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premijer liga (Bośnia) i pucharach.
Kiedy Siroki Brijeg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Siroki Brijeg to spotkanie z Sloga Doboj, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Dvorana SC u Doboju (Stadion Luke) w ramach Premijer ligi (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Siroki Brijeg?
Ostatni mecz Siroki Brijeg to remis z Velež 0:0 w Premijer lidze, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Siroki Brijeg w tym sezonie?
Bilans Siroki Brijeg w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 10 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Siroki Brijeg
Siroki Brijeg terminarz
Kiedy Siroki Brijeg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Siroki Brijeg to spotkanie z Sloga Doboj, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Dvorana SC u Doboju (Stadion Luke) w ramach Premijer ligi (10. kolejka).
Wyniki Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Siroki Brijeg w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Siroki Brijeg wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 9. kolejka
|
0:0 | – | 2/8 | 3/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 8. kolejka
|
2:3 | – | 2/4 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 7. kolejka
|
1:1 | – | 7/9 | 0/1 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 6. kolejka
|
2:1 | – | 5/6 | 4/5 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 5. kolejka
|
1:2 | – | 0/2 | 3/8 | |
|
29 Sie Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 4. kolejka
|
1:1 | – | 3/8 | 0/0 | |
|
22 Sie Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 3. kolejka
|
2:1 | – | 8/13 | 0/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 2. kolejka
|
1:2 | – | 4/8 | 3/6 | |
|
08 Sie Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 1. kolejka
|
0:0 | – | 2/4 | 3/5 | |
|
25 Maj Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 36. kolejka
|
4:0 | – | 3/4 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Siroki Brijeg?
Ostatni mecz Siroki Brijeg to remis z Velež 0:0 w Premijer lidze, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Siroki Brijeg – tabela Premijer liga (Bośnia)
Jakie miejsce w tabeli Premijer liga (Bośnia) zajmuje Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027.
Miejsce Siroki Brijeg w tabeli Premijer ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 24 | |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 22 | |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 14 | |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
6
|
Čelik
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
7
|
Sloga Doboj
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 9 | |
8
|
BSK Banja Luka
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 8 | |
9
|
Velež
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 8 | |
10
|
Radnik Bijeljina
|
9 | 1 | 4 | 4 | 15:20 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 24 | |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 22 | |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 14 | |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
6
|
Čelik
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
7
|
Sloga Doboj
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 9 | |
8
|
BSK Banja Luka
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 8 | |
9
|
Velež
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 8 | |
10
|
Radnik Bijeljina
|
9 | 1 | 4 | 4 | 15:20 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zrinjski
|
5 | 5 | 0 | 0 | 11:3 | 8 | 15 | |
| 2 |
Borac Banja Luka
|
5 | 5 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 15 | |
| 3 |
Zeljeznicar Sarajevo
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
FK Sarajevo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 5 |
Velež
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 6 |
Čelik
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
BSK Banja Luka
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Siroki Brijeg
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 9 |
Radnik Bijeljina
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
Sloga Doboj
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zrinjski
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 8 | 9 | |
| 2 |
Borac Banja Luka
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 3 |
Sloga Doboj
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 4 |
Siroki Brijeg
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 5 |
FK Sarajevo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 6 |
Radnik Bijeljina
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 7 |
Čelik
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 8 |
Zeljeznicar Sarajevo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 9 |
BSK Banja Luka
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 10 |
Velež
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:13 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Siroki Brijeg w tabeli Premijer ligi?
Siroki Brijeg zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Premijer ligi z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Zrinjski wynosi 14 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Siroki Brijeg na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Siroki Brijeg na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 3,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,22
- Czyste konta 22%
Strzelcy Siroki Brijeg
-
Filip Matic 3

-
David Virgili Fernandez 2
-
Bartul Markovina 2
-
Mateo Barac 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Siroki Brijeg i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Siroki Brijeg to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Siroki Brijeg i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-4-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Gdy Siroki Brijeg otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Siroki Brijeg
100% bramek Siroki Brijeg pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Siroki Brijeg zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie Siroki Brijeg
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Siroki Brijeg, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Siroki Brijeg
- Powyżej 0,5 78%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 11%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Siroki Brijeg padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Siroki Brijeg – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Siroki Brijeg, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Siroki Brijeg zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Siroki Brijeg ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli Siroki Brijeg, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
Siroki Brijeg – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 33%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,7
Siroki Brijeg oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 33% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Siroki Brijeg – posiadanie piłki
- U siebie 45,4%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Siroki Brijeg utrzymuje przy piłce 46,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Siroki Brijeg – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,22
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Siroki Brijeg to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Siroki Brijeg – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 56%
- Pow. 8,5 w meczu 22%
- Pow. 10,5 w meczu 11%
- Rożne u siebie / mecz 3,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Siroki Brijeg wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 3,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 22% spotkań.
Siroki Brijeg – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 33%
Siroki Brijeg ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Siroki Brijeg – 1,7.
Siroki Brijeg według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 1,33 | 2,33 |
| Środka tabeli (4–7) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,00 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Siroki Brijeg zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Siroki Brijeg na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,00 1,00 | 0,80 0,50 | 0,20 1,00 |
|
4.
|
2,20 0,25 | 1,80 0,50 | 0,80 2,00 |
|
5.
|
1,00 1,25 | 1,20 1,00 | 1,40 1,00 |
|
6.
|
1,75 0,40 | 1,75 0,80 | 1,00 1,60 |
|
7.
|
0,50 1,40 | 1,00 0,60 | 2,25 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Siroki Brijeg
Skrajne wyniki i osiągnięcia Siroki Brijeg w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Čelik - Siroki Brijeg 1:2 Premijer liga (Bośnia), 14.08.2026
- Najwyższa porażka Siroki Brijeg - FK Sarajevo 1:2 Premijer liga (Bośnia), 2.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Siroki Brijeg - Borac Banja Luka 2:3, Premijer liga (Bośnia), 20.09.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Siroki Brijeg - BSK Banja Luka 1:1, Premijer liga (Bośnia), 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 82. minuta Virgili Fernandez, Čelik - Siroki Brijeg 1:2, Premijer liga (Bośnia), 14.08.2026
Jakie statystyki ma Siroki Brijeg w tym sezonie?
Bilans Siroki Brijeg w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-4-3 przy 10 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Siroki Brijeg – zawodnicy
Jak wygląda kadra Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027.
Kontuzje w kadrze Siroki Brijeg
-
Dominik Simcić Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 58 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Siroki Brijeg
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
28 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 1 | 516' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
– | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
28 | Burkina-Faso | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
24 | Białoruś | 200 tys. € | 116 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 37 |
![]() |
21 | Bośnia | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
![]() |
29 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 467' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
– | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
23 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
20 | Bośnia | 300 tys. € | – | 8 | 89% | 3 | 0 | 512' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 97' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
20 | Bośnia | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 451' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
23 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 750' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
19 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
|
35 | Bośnia | 50 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 690' | 4 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
24 | Słowenia | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
20 | Chorwacja | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
26 | Chorwacja | 50 tys. € | – | 7 | 78% | 1 | 0 | 451' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Chorwacja | 350 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
36 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
![]() |
19 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
24 | Niemcy | 150 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Chorwacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
28 | Chorwacja | 125 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 736' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
19 | Bośnia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 341' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
20 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 674' | 2 | 0 | |||||||
| 95 |
|
26 | Chorwacja | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
20 | Bośnia | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 43 |
|
21 | Chorwacja | 0 € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 51 |
|
24 | Bośnia | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Siroki Brijeg
3,9 mln €
śr. 129 tys. € / zawodnika
Ile Siroki Brijeg wydaje na pensje
116 tys. € rocznie
śr. 4 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Bośnia (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027
Siroki Brijeg wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Siroki Brijeg
Jak wygląda skład Siroki Brijeg?
W wyjściowym ustawieniu Siroki Brijeg między słupkami staje I. Puljić, a linię obrony najczęściej tworzą B. Markovina, M. Orsolić, M. Barać oraz I. Krstanovic. W środku pola grają R. Marijanović, T. Tomić, M. Matić oraz L. Romac, a za skuteczność w ataku odpowiadają David Virgili Fernandez, F. Matić. Trener Marijo Tot ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premijer liga (Bośnia) i pucharach.
Siroki Brijeg – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027.
Siroki Brijeg transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 Sie 2026 |
|
Niemcy | 24 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 24 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 25 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Lip 2026 |
|
Brazylia | 27 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Bośnia | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 29 | – | za darmo |
Kluczowe transfery Siroki Brijeg
Siroki Brijeg bilans transferowy
- 0 € 2026
- +200 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Siroki Brijeg
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Siroki Brijeg w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Siroki Brijeg trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Siroki Brijeg – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Siroki Brijeg? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Siroki Brijeg?
Klub piłkarski Siroki Brijeg zdobył w swojej historii 6 trofeów — 6 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Bośni i Hercegowiny oraz Mistrzostwo Bośni i Hercegowiny.