Forma w lidze
Zrinjski w tabeli
1. miejsce / 24 punkty Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 zwycięstwa z rzędu
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
11:3 bramki
2,20 gola/mecz
9 pkt
12:4 bramki
3,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Zrinjski
Wartość drużyny: 6,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Bośnia | 21 | pomocnik | 9 | 450 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Chorwacja | 31 | pomocnik | 9 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 796 minut | Bośnia | 21 | pomocnik | 9 | 450 tys. € |
Przewidywany skład Zrinjski 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Zrinjski w tabeli Premijer ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 24 |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 22 |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 14 |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | 12 |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | 10 |
Wyniki Zrinjski
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Sloga Doboj
2
Zrinjski
6
Premijer liga (Bośnia), 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Zrinjski
2
Velež
0
Premijer liga (Bośnia), 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Borac Banja Luka
1
Zrinjski
0
Premijer liga (Bośnia), 7. kolejka
|
Terminarz Zrinjski
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 20:00
|
Čelik
Zrinjski
Premijer liga (Bośnia), 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Zrinjski
Radnik Bijeljina
Premijer liga (Bośnia), 11. kolejka
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Zeljeznicar Sarajevo
Zrinjski
Premijer liga (Bośnia), 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Zrinjski
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
|
Serbia |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Bośnia |
|
180 tys. € |
Zrinjski to klub piłkarski z Bośni występujący w Premijer liga (Bośnia). Swoim domowym obiektem jest Stadion Bijeli Brijeg, który może pomieścić 20 000 widzów. Zespół prowadzi Simon Rozman. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zrinjski?
Klub piłkarski Zrinjski zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Bośni i Hercegowiny oraz Puchar Bośni i Hercegowiny. Ponadto triumfował w Superpuchar Bośni i Hercegowiny.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zrinjski w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zrinjski trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 180 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Matej Sakota do UMM Salal za 180 tys. €.
Które miejsce zajmuje Zrinjski w tabeli Premijer ligi?
Zrinjski zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Premijer ligi z dorobkiem 24 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Zrinjski?
W wyjściowym ustawieniu Zrinjski między słupkami staje G. Karacić, a linię obrony najczęściej tworzą P. Mamić, H. Barisić, K. Stapic oraz M. Vranjković. W środku pola grają A. Ivancić, A. Ilic, M. Cuić, I. Savić oraz D. Lagumdzija, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Ćuze. Trener Simon Rozman ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premijer liga (Bośnia) i pucharach.
Kiedy Zrinjski gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zrinjski to spotkanie z Čelik, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stadion Bilino Polje w ramach Premijer ligi (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zrinjski?
Ostatni mecz Zrinjski to wygrana z Sloga Doboj 2:6 w Premijer lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Ilic, Ćuze, Bilbija, Cueto, Cueto, Ilic, Ćuze oraz Ćuze. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Zrinjski w tym sezonie?
Bilans Zrinjski w tym sezonie to 9 meczów i wynik 8-0-1 przy 23 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Zrinjski w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Zrinjski w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Zrinjski
Zrinjski terminarz
Kiedy Zrinjski gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zrinjski to spotkanie z Čelik, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stadion Bilino Polje w ramach Premijer ligi (10. kolejka).
Wyniki Zrinjski w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Zrinjski w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Zrinjski w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Zrinjski wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 9. kolejka
|
2:6 | – | 2/3 | 0/0 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 8. kolejka
|
2:0 | – | 5/10 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 7. kolejka
|
1:0 | – | 5/9 | 7/12 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 6. kolejka
|
2:1 | – | 1/6 | 1/5 | |
|
01 Wrz Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 5. kolejka
|
3:1 | – | 7/10 | 2/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 4. kolejka
|
0:1 | – | 5/5 | 0/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 3. kolejka
|
2:0 | – | 8/8 | 1/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 2. kolejka
|
1:5 | – | 2/6 | 0/1 | |
|
09 Sie Koniec
|
Premijer liga (Bośnia), 1. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 8/13 | 1/1 | |
|
30 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 4-2-3-1 | 8/9 | 1/1 |
Zrinjski ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 3,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zrinjski?
Ostatni mecz Zrinjski to wygrana z Sloga Doboj 2:6 w Premijer lidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Ilic, Ćuze, Bilbija, Cueto, Cueto, Ilic, Ćuze oraz Ćuze. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Zrinjski – tabela Premijer liga (Bośnia)
Jakie miejsce w tabeli Premijer liga (Bośnia) zajmuje Zrinjski w sezonie 2026/2027.
Miejsce Zrinjski w tabeli Premijer ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 24 | |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 22 | |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 14 | |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
6
|
Čelik
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
7
|
Sloga Doboj
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 9 | |
8
|
BSK Banja Luka
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 8 | |
9
|
Velež
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 8 | |
10
|
Radnik Bijeljina
|
9 | 1 | 4 | 4 | 15:20 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 24 | |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 22 | |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 14 | |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
6
|
Čelik
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
7
|
Sloga Doboj
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 9 | |
8
|
BSK Banja Luka
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 8 | |
9
|
Velež
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 8 | |
10
|
Radnik Bijeljina
|
9 | 1 | 4 | 4 | 15:20 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zrinjski
|
5 | 5 | 0 | 0 | 11:3 | 8 | 15 | |
| 2 |
Borac Banja Luka
|
5 | 5 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 15 | |
| 3 |
Zeljeznicar Sarajevo
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
FK Sarajevo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 5 |
Velež
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 6 |
Čelik
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
BSK Banja Luka
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Siroki Brijeg
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 9 |
Radnik Bijeljina
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
Sloga Doboj
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zrinjski
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 8 | 9 | |
| 2 |
Borac Banja Luka
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 3 |
Sloga Doboj
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 4 |
Siroki Brijeg
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 5 |
FK Sarajevo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 6 |
Radnik Bijeljina
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 7 |
Čelik
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 8 |
Zeljeznicar Sarajevo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 9 |
BSK Banja Luka
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 10 |
Velež
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:13 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Zrinjski w tabeli Premijer ligi?
Zrinjski zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Premijer ligi z dorobkiem 24 punktów po 9 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 23:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Zrinjski w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Zrinjski na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Zrinjski na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 6,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,78
- Czyste konta 33%
Strzelcy Zrinjski
Rozkład bramek w czasie
Bramki Zrinjski i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Zrinjski to 46–60 minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Zrinjski i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 8-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 5-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Zrinjski otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Zrinjski
100% bramek Zrinjski pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Zrinjski zdobywa w sezonie średnio 2,67 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,67.
Aktualne serie Zrinjski
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Zrinjski, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Zrinjski
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 22%
W 56% meczów Zrinjski padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Zrinjski – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Zrinjski, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Zrinjski zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Zrinjski ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 61% goli Zrinjski, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 7 z 9 meczów.
Zrinjski – strzały
- Celne / mecz 6,0
- Niecelne / mecz 4,7
- Celność strzałów 56%
- Skuteczność (gole / strzały) 24%
- Strzałów na gola 4,2
Zrinjski oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 56% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,2 strzału.
Zrinjski – posiadanie piłki
- U siebie 58,0%
- Na wyjeździe 51,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 9
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 9 meczów. Średnio Zrinjski utrzymuje przy piłce 55,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Zrinjski – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,78
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 11%
Czyste konto Zrinjski to 33% meczów sezonu (3 z 9), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Zrinjski – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 56%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 11%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
Zrinjski wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Zrinjski – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 33%
Zrinjski ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Zrinjski – 1,7.
Zrinjski według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 0,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 3,33 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Zrinjski zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Zrinjski na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,25 | 2,20 3,00 | 0,60 1,00 |
|
2.
|
3,00 1,75 | 2,00 1,75 | 0,20 1,50 |
|
3.
|
2,00 1,00 | 0,80 0,50 | 0,20 1,00 |
|
4.
|
2,20 0,25 | 1,80 0,50 | 0,80 2,00 |
|
5.
|
1,00 1,25 | 1,20 1,00 | 1,40 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Zrinjski
Skrajne wyniki i osiągnięcia Zrinjski w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Radnik Bijeljina - Zrinjski 1:5 Premijer liga (Bośnia), 16.08.2026
- Najwyższa porażka Borac Banja Luka - Zrinjski 1:0 Premijer liga (Bośnia), 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Sloga Doboj - Zrinjski 2:6, Premijer liga (Bośnia), 11.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Bilbija, Zrinjski - Siroki Brijeg 2:1, Premijer liga (Bośnia), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Ćuze, Sloga Doboj - Zrinjski 2:6, Premijer liga (Bośnia), 11.10.2026
Jakie statystyki ma Zrinjski w tym sezonie?
Bilans Zrinjski w tym sezonie to 9 meczów i wynik 8-0-1 przy 23 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Zrinjski – zawodnicy
Jak wygląda kadra Zrinjski w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Zrinjski 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Zrinjski
-
Goran Karacić Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 96 dniopuszczone: 1 mecz
Kadra Zrinjski
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
20 | Bośnia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Serbia | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
21 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
35 | Australia | 100 tys. € | 158 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 308' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
27 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 6 | 0 | 618' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
26 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 740' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
21 | Bośnia | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 15' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
35 | Bośnia | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 7 | 0 | 789' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
20 | Bośnia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
35 | Bośnia | 50 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 729' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
![]() |
23 | Chorwacja | 500 tys. € | – | 7 | 78% | 1 | 0 | 387' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Bośnia | 500 tys. € | 29 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 440' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
21 | Bośnia | 450 tys. € | – | 9 | 100% | 7 | 1 | 796' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
31 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 2 | 671' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
28 | Chorwacja | 1 mln € | – | 3 | 33% | 1 | 0 | 249' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
|
28 | Bośnia | 400 tys. € | 836 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
30 | Chorwacja | 250 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 643' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Bośnia | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 431' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 37 |
|
31 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
30 | Bośnia | 400 tys. € | 450 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
29 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
25 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Zrinjski
8,1 mln €
śr. 312 tys. € / zawodnika
Ile Zrinjski wydaje na pensje
1,5 mln € rocznie
śr. 57 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Chorwacja (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Zrinjski w sezonie 2026/2027
Zrinjski wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Zrinjski
Jak wygląda skład Zrinjski?
W wyjściowym ustawieniu Zrinjski między słupkami staje G. Karacić, a linię obrony najczęściej tworzą P. Mamić, H. Barisić, K. Stapic oraz M. Vranjković. W środku pola grają A. Ivancić, A. Ilic, M. Cuić, I. Savić oraz D. Lagumdzija, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Ćuze. Trener Simon Rozman ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premijer liga (Bośnia) i pucharach.
Zrinjski – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Zrinjski w sezonie 2026/2027.
Zrinjski transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Wrz 2026 |
|
Serbia | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Bośnia | 28 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Sie 2026 |
|
Bośnia | 22 |
|
180 tys. € | |
| 18 Sie 2026 |
|
Niemcy | 24 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Bośnia | 20 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Bośnia | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 20 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 29 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 32 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Zrinjski
Zrinjski bilans transferowy
- +180 tys. € 2026
- +680 tys. € 2025
- +550 tys. € 2024
- -300 tys. € 2023
- +950 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Zrinjski
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zrinjski w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zrinjski trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 180 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Matej Sakota do UMM Salal za 180 tys. €.
Zrinjski – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Zrinjski? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zrinjski?
Klub piłkarski Zrinjski zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Bośni i Hercegowiny oraz Puchar Bośni i Hercegowiny. Ponadto triumfował w Superpuchar Bośni i Hercegowiny.