Forma w lidze
Borac Banja Luka w tabeli
2. miejsce / 22 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 zwycięstwa z rzędu
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
10:1 bramki
2,00 gola/mecz
7 pkt
7:6 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Boraca Banja Luki
Wartość drużyny: 6,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Bośnia | 29 | napastnik | 9 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Chorwacja | 30 | pomocnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 729 minut | Bośnia | 31 | obrońca | 9 | 300 tys. € |
Przewidywany skład Boraca Banja Luki 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Borac Banja Luka w tabeli Premijer ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 24 |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 22 |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 14 |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | 12 |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | 10 |
Wyniki Boraca Banja Luki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Borac Banja Luka
2
BSK Banja Luka
0
Premijer liga (Bośnia), 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Siroki Brijeg
2
Borac Banja Luka
3
Premijer liga (Bośnia), 8. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Sloga Doboj
1
Borac Banja Luka
2
Premijer liga (Bośnia), 2. kolejka
|
Terminarz Boraca Banja Luki
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 18:45
|
Panathinaikos
Borac Banja Luka
Liga Konferencji, 1. runda
|
|
|
18 Paź 17:30
|
Velež
Borac Banja Luka
Premijer liga (Bośnia), 10. kolejka
|
|
|
22 Paź 21:00
|
Borac Banja Luka
KuPS
Liga Konferencji, 2. runda
|
Ostatnie transfery Boraca Banja Luki
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo |
Borac Banja Luka to klub piłkarski z Bośni występujący w Premijer liga (Bośnia). Swoim domowym obiektem jest Gradski Stadion, który może pomieścić 9 730 widzów. Zespół prowadzi Vinko Marinovic. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 6,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Liga Konferencji.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Boraca Banja Luka?
Klub piłkarski Borac Banja Luka zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Bośni i Hercegowiny (RS) oraz Mistrzostwo Bośni i Hercegowiny. Ponadto triumfował w Puchar Bośni i Hercegowiny oraz Puchar Mitropa.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Borac Banja Luka w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Boraca Banja Luki trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Borac Banja Luka w tabeli Premijer ligi?
Borac Banja Luka zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Premijer ligi z dorobkiem 22 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Zrinjski wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Boraca Banja Luki?
W wyjściowym ustawieniu Boraca Banja Luki między słupkami staje M. Jurkas, a linię obrony najczęściej tworzą N. Jaksić, B. Meijers, S. Sanicanin oraz Sebastian Herera. W środku pola grają A. Roguljić, S. Ogrinec oraz M. Jojić, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Hiros, L. Juricić oraz P. Đajić. Trener Vinko Marinovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premijer liga (Bośnia) i pucharach.
Kiedy Borac Banja Luka gra następny mecz?
Najbliższy mecz Boraca Banja Luki to spotkanie z Panathinaikos, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Stadio Apóstolos Nikolaidis w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Boraca Banja Luki?
Ostatni mecz Boraca Banja Luki to wygrana z BSK Banja Luka 2:0 w Premijer lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Juricić, Deket. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Borac Banja Luka w tym sezonie?
Bilans Boraca Banja Luki w tym sezonie to 9 meczów i wynik 7-1-1 przy 17 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Boraca Banja Luki w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Borac Banja Luka w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Boraca Banja Luki
Borac Banja Luka terminarz
Kiedy Borac Banja Luka gra następny mecz?
Najbliższy mecz Boraca Banja Luki to spotkanie z Panathinaikos, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Stadio Apóstolos Nikolaidis w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Wyniki Boraca Banja Luki w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Borac Banja Luka w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Boraca Banja Luki w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Borac Banja Luka wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Boraca Banja Luki?
Ostatni mecz Boraca Banja Luki to wygrana z BSK Banja Luka 2:0 w Premijer lidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Juricić, Deket. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Borac Banja Luka – tabela Premijer liga (Bośnia)
Jakie miejsce w tabeli Premijer liga (Bośnia) zajmuje Borac Banja Luka w sezonie 2026/2027.
Miejsce Boraca Banja Luki w tabeli Premijer ligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 24 | |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 22 | |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 14 | |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
6
|
Čelik
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
7
|
Sloga Doboj
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 9 | |
8
|
BSK Banja Luka
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 8 | |
9
|
Velež
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 8 | |
10
|
Radnik Bijeljina
|
9 | 1 | 4 | 4 | 15:20 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zrinjski
|
9 | 8 | 0 | 1 | 23:7 | 16 | 24 | |
2
|
Borac Banja Luka
|
9 | 7 | 1 | 1 | 17:7 | 10 | 22 | |
3
|
FK Sarajevo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 14 | |
4
|
Zeljeznicar Sarajevo
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | |
5
|
Siroki Brijeg
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
6
|
Čelik
|
9 | 2 | 3 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
7
|
Sloga Doboj
|
9 | 2 | 3 | 4 | 7:14 | -7 | 9 | |
8
|
BSK Banja Luka
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:16 | -4 | 8 | |
9
|
Velež
|
9 | 2 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 8 | |
10
|
Radnik Bijeljina
|
9 | 1 | 4 | 4 | 15:20 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zrinjski
|
5 | 5 | 0 | 0 | 11:3 | 8 | 15 | |
| 2 |
Borac Banja Luka
|
5 | 5 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 15 | |
| 3 |
Zeljeznicar Sarajevo
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | 5 | 11 | |
| 4 |
FK Sarajevo
|
5 | 3 | 1 | 1 | 4:1 | 3 | 10 | |
| 5 |
Velež
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 6 |
Čelik
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
BSK Banja Luka
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 2 | 7 | |
| 8 |
Siroki Brijeg
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 9 |
Radnik Bijeljina
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 | |
| 10 |
Sloga Doboj
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:9 | -5 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Zrinjski
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 8 | 9 | |
| 2 |
Borac Banja Luka
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 3 |
Sloga Doboj
|
5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 7 | |
| 4 |
Siroki Brijeg
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 5 |
FK Sarajevo
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 | |
| 6 |
Radnik Bijeljina
|
5 | 0 | 3 | 2 | 8:10 | -2 | 3 | |
| 7 |
Čelik
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | -4 | 2 | |
| 8 |
Zeljeznicar Sarajevo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 9 |
BSK Banja Luka
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 10 |
Velež
|
5 | 0 | 0 | 5 | 2:13 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Borac Banja Luka w tabeli Premijer ligi?
Borac Banja Luka zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Premijer ligi z dorobkiem 22 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Zrinjski wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Boraca Banja Luki w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Boraca Banja Luki na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Borac Banja Luka na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,0
- Strzały celne / mecz 6,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,78
- Czyste konta 44%
Strzelcy Boraca Banja Luki
Rozkład bramek w czasie
Bramki Boraca Banja Luki i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Boraca Banja Luki to 31–45+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Panathinaikos - Borac Banja Luka Po przerwie pada 53% bramek Boraca Banja Luki.Przebieg meczu Boraca Banja Luki i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 7-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Borac Banja Luka otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Boraca Banja Luki
100% bramek Boraca Banja Luki pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Borac Banja Luka zdobywa w sezonie średnio 2,44 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,44.
Aktualne serie Boraca Banja Luki
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Boraca Banja Luki, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Borac Banja Luka wygra mecz Panathinaikos - Borac Banja Luka Borac Banja Luka nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach Boraca Banja Luki
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 78%
- Powyżej 2,5 44%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 0%
W 44% meczów Boraca Banja Luki padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Panathinaikos - Borac Banja Luka Powyżej 2,5 bramki padło w 44% meczów Boraca Banja Luki.Borac Banja Luka – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Boraca Banja Luki, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Panathinaikos - Borac Banja Luka Kursy na kartki w najbliższym meczu.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Borac Banja Luka zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Borac Banja Luka wygra mecz Panathinaikos - Borac Banja Luka Borac Banja Luka zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 58%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Boraca Banja Luki ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 53% goli Boraca Banja Luki, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Borac Banja Luka wygra drugą połowę meczu Panathinaikos - Borac Banja Luka Drugą połowę Borac Banja Luka wygrywał w 4 z 9 meczów.Borac Banja Luka – strzały
- Celne / mecz 6,2
- Niecelne / mecz 6,8
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,9
Borac Banja Luka oddaje 13,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Panathinaikos - Borac Banja Luka Borac Banja Luka oddaje 13,0 strzałów na mecz.Borac Banja Luka – posiadanie piłki
- U siebie 59,4%
- Na wyjeździe 58,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 9
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 9 meczów. Średnio Borac Banja Luka utrzymuje przy piłce 58,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Borac Banja Luka wygra mecz Panathinaikos - Borac Banja Luka Borac Banja Luka utrzymuje średnio 58,8% posiadania piłki.Borac Banja Luka – czyste konta
- U siebie 4 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 0,78
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Boraca Banja Luki to 44% meczów sezonu (4 z 9), z czego 4 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Panathinaikos - Borac Banja Luka Czyste konto Borac Banja Luka zachowuje w 44% meczów.Borac Banja Luka – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 11%
- Rożne u siebie / mecz 5,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Borac Banja Luka wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Panathinaikos - Borac Banja Luka Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Boraca Banja Luki.Borac Banja Luka – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 22%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 11%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 56%
Borac Banja Luka ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Boraca Banja Luki – 2,6.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Panathinaikos - Borac Banja Luka Borac Banja Luka ogląda średnio 1,0 żółtych kartek na mecz.Borac Banja Luka według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 3 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 0,50 |
| Środka tabeli (4–7) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 2,25 | 0,75 |
| Dołu tabeli (8–10) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Borac Banja Luka zdobywa z drużynami z środka tabeli (4–7), najmniej z drużynami z top 3 tabeli.
Borac Banja Luka na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,25 | 2,20 3,00 | 0,60 1,00 |
|
2.
|
3,00 1,75 | 2,00 1,75 | 0,20 1,50 |
|
3.
|
2,00 1,00 | 0,80 0,50 | 0,20 1,00 |
|
4.
|
2,20 0,25 | 1,80 0,50 | 0,80 2,00 |
|
5.
|
1,00 1,25 | 1,20 1,00 | 1,40 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Boraca Banja Luki
Skrajne wyniki i osiągnięcia Boraca Banja Luki w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Borac Banja Luka - Velež 3:1 Premijer liga (Bośnia), 9.08.2026
- Najwyższa porażka FK Sarajevo - Borac Banja Luka 1:0 Premijer liga (Bośnia), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Siroki Brijeg - Borac Banja Luka 2:3, Premijer liga (Bośnia), 20.09.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Pascual, Sloga Doboj - Borac Banja Luka 1:2, Premijer liga (Bośnia), 16.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Juricić, Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka 2:2, Premijer liga (Bośnia), 30.08.2026
Jakie statystyki ma Borac Banja Luka w tym sezonie?
Bilans Boraca Banja Luki w tym sezonie to 9 meczów i wynik 7-1-1 przy 17 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 13,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Borac Banja Luka – zawodnicy
Jak wygląda kadra Boraca Banja Luki w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Boraca Banja Luki 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Boraca Banja Luki
-
Karlo Perić Napastnik Uraz łydki pauzuje od 121 dniopuszczone: 16 meczów
-
Nikola Terzic Napastnik Uraz więzadła pobocznego pauzuje od 430 dniopuszczone: 30 meczów
Kadra Boraca Banja Luki
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Serbia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
29 | Bośnia | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 5 | 0 | 587' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Bośnia | 500 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
30 | Bośnia | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 587' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Bośnia | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 346' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
24 | Czarnogóra | 50 tys. € | 141 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 29' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
![]() |
20 | Bośnia | 250 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 93 |
|
33 | Bośnia | 50 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
31 | Hiszpania | 150 tys. € | 90 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 223' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
32 | Nigeria | 200 tys. € | 899 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
34 | Bośnia | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
|
34 | Serbia | 200 tys. € | 253 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 481' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Bośnia | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
40 | Bośnia | 50 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 44 |
|
30 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 2 | 2 | 526' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
|
32 | Austria | 300 tys. € | 58 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 417' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
|
28 | Słowenia | 400 tys. € | 77 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 696' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
29 | Holandia | 400 tys. € | 32 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
30 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Bośnia | 350 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 1 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
31 | Bośnia | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 729' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Macedonia | 350 tys. € | – | 8 | 89% | 2 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 1 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Curacao | 450 tys. € | 201 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 171' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
31 | Serbia | 300 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 436' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
21 | Bośnia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Macedonia | 100 tys. € | 20 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Bośnia | 50 tys. € | – | 3 | 33% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 72 |
![]() |
19 | Bośnia | 700 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Boraca Banja Luki
7,3 mln €
śr. 242 tys. € / zawodnika
Ile Borac Banja Luka wydaje na pensje
1,8 mln € rocznie
śr. 59 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Bośnia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Boraca Banja Luki w sezonie 2026/2027
Borac Banja Luka wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Boraca Banja Luki
Jak wygląda skład Boraca Banja Luki?
W wyjściowym ustawieniu Boraca Banja Luki między słupkami staje M. Jurkas, a linię obrony najczęściej tworzą N. Jaksić, B. Meijers, S. Sanicanin oraz Sebastian Herera. W środku pola grają A. Roguljić, S. Ogrinec oraz M. Jojić, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Hiros, L. Juricić oraz P. Đajić. Trener Vinko Marinovic ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Premijer liga (Bośnia) i pucharach.
Borac Banja Luka – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Borac Banja Luka w sezonie 2026/2027.
Borac Banja Luka transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Bośnia | 31 |
|
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Bośnia | 25 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Serbia | 23 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Holandia | 22 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Nigeria | 32 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Serbia | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
|
Bośnia | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Bośnia | 22 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Holandia | 29 |
|
za darmo | |
| 19 Lip 2026 |
|
Bośnia | 38 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Boraca Banja Luki

Borac Banja Luka bilans transferowy
- +500 tys. € 2026
- +1,2 mln € 2025
- +350 tys. € 2024
Rekordy transferowe w historii Boraca Banja Luki
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Borac Banja Luka w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Boraca Banja Luki trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Borac Banja Luka – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Borac Banja Luka? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Boraca Banja Luka?
Klub piłkarski Borac Banja Luka zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Bośni i Hercegowiny (RS) oraz Mistrzostwo Bośni i Hercegowiny. Ponadto triumfował w Puchar Bośni i Hercegowiny oraz Puchar Mitropa.