Luka Juricic
napastnik #7Luka Juricić jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Luka Juricic
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Luka Juricic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luka Juricic wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Luka Juricic oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luka Juricic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luka Juricic rozegrał w barwach Boraca Banja Luki w Premijer lidze 11 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 061 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Luka Juricic
Pierwszy transfer Luka Juricic w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Piunika Erywań do CFR Cluj za 200 tysięcy euro.
Czy Luka Juricic ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Luka Juricic nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luka Juricic to operacja kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 243 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Luka Juricic?
Luka Juricic ma na koncie 6 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Luka Juricic?
Luka Juricic najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Luka Juricic?
Wycena 29-letniego Luka Juricic według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luka Juricic?
Luka Juricic urodził się 25 listopada 1996 w Neustadt a.d.Aisch w Bośni. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Luka Juricic – statystyki
Szczegółowe statystyki Luka Juricic w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Borac Banja Luka. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luka Juricic
Luka Juricić vs. inni
Atak
Obrona
Podania Luka Juricic
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luka Juricic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luka Juricic wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Luka Juricic oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Luka Juricic – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luka Juricic w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Luka Juricic
Ile meczów rozegrał Luka Juricic w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luka Juricic rozegrał w barwach Boraca Banja Luki w Premijer lidze 11 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 061 minut. Średnio dawało to 71 minut gry na spotkanie.
Luka Juricic – transfery
W trakcie kariery Luka Juricic zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Borac Banja Luka 2025 – obecnie
-
CFR Cluj 2024 – 2025
-
Piunik Erywań 2024 – 2024
-
CFR Cluj 2023 – 2024
-
Piunik Erywań 2022 – 2023
-
Gimpo Citizen 2022 – 2022
-
Zeljeznicar Sarajevo 2020 – 2022
-
Sibenik 2019 – 2020
-
NK Neretva Metkovic 2018 – 2019

-
NK Neretvanac Opuzen 2018 – 2018

-
Siroki Brijeg 2016 – 2017
-
NK Neretvanac Opuzen 2015 – 2016

-
Siroki Brijeg U19 2014 – 2015

-
Zrinjski U19 do 2014

Historia transferów Luka Juricic
Pierwszy transfer Luka Juricic w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Piunika Erywań do CFR Cluj za 200 tysięcy euro.
Luka Juricic – forma
W ostatnich 5 meczach Luka Juricic zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,09. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Luka Juricic 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.09.
W ostatnich 10 meczach Luka Juricic 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.90.
W jakiej formie jest Luka Juricic?
Luka Juricic jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki i zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.09. Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Luka Juricic – kontuzje
W trakcie kariery Luka Juricic zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 29 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luka Juricic
-
Operacja kolana
02.05.24 – 30.12.24 (243 dni)
Piunik Erywań opuszczone: 29 meczów
Czy Luka Juricic ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Luka Juricic nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luka Juricic to operacja kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 243 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luka Juricic – trofea
W trakcie kariery Luka Juricic zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Luka Juricic?
Luka Juricic zdobył w karierze 6 trofeów — 4 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Boracu Banja Luka — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Luka Juricic – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luka Juricic wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luka Juricic na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Luka Juricic?
Wycena Luka Juricic wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Luka Juricic wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.