Adi Nalić jest piłkarzem występującym obecnie w CFR Cluj. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Adi Nalić
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Adi Nalić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Adi Nalić wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Adi Nalić oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Adi Nalić w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Adi Nalić rozegrał w barwach CFR Cluj w rumuńskiej Lidze I 3 mecze, a w barwach Zrinjski w Premijer lidze 1 mecz, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 230 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Czy Adi Nalić ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Adi Nalić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Adi Nalić to uraz kolana z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 371 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Adi Nalić?
Adi Nalić ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Szwecji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Malmo — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Adi Nalić?
Adi Nalić najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Adi Nalić?
Wycena 28-letniego Adi Nalić według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Adi Nalić?
Adi Nalić urodził się 1 grudnia 1997 w Szwecji, ma narodowość bośniacką. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Adi Nalić – statystyki
Szczegółowe statystyki Adi Nalić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CFR Cluj. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Adi Nalić
Adi Nalić vs. inni
Atak
Obrona
Podania Adi Nalić
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Adi Nalić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Adi Nalić wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.84, a skuteczność strzałów to 0,0%. Adi Nalić oddaje średnio 1,3 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Adi Nalić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Adi Nalić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Adi Nalić
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.10 2026 |
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
1:3 | 58' | 0 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
3:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 12.09 2026 |
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 30.07 2026 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 23.07 2026 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 56' | 0 | 0 | – | |||
| 26.02 2026 |
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 19.02 2026 |
Liga Konferencji, 1/32 finału
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 18.05 2025 |
Eredivisie, 34. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 14.05 2025 |
Eredivisie, 33. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 27.04 2025 |
Eredivisie, 30. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Adi Nalić w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Adi Nalić rozegrał w barwach CFR Cluj w rumuńskiej Lidze I 3 mecze, a w barwach Zrinjski w Premijer lidze 1 mecz, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 230 minut. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Adi Nalić – transfery
W trakcie kariery Adi Nalić zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CFR Cluj 2026 – obecnie
-
Zrinjski 2026 – 2026
-
Free Player 2025 – 2026

-
Almere City 2024 – 2025
-
Free Player 2023 – 2024

-
Hammarby FF 2023 – 2023
-
Malmo 2019 – 2023
-
AFC Eskilstuna 2019 – 2019
-
Malmo 2019 – 2019
-
Landskrona BoIS 2017 – 2019
-
Mjallby AIF 2016 – 2017
-
Mjällby AIF U19 2015 – 2016

-
Mjällby AIF U17 do 2015

Adi Nalić – forma
W ostatnich 5 meczach Adi Nalić zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Adi Nalić 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84.
W ostatnich 10 meczach Adi Nalić 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.84.
W jakiej formie jest Adi Nalić?
Adi Nalić jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.84). Jego dyspozycja słabnie.
Adi Nalić – zarobki
Adi Nalić gra w CFR Cluj na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 302 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Adi Nalić – kontuzje
W trakcie kariery Adi Nalić zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 57 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Adi Nalić
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.04.24 – 01.05.24 (20 dni)
Almere City opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
20.04.22 – 25.04.23 (371 dni)
Malmo opuszczone: 56 meczów
Czy Adi Nalić ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Adi Nalić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Adi Nalić to uraz kolana z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 371 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Adi Nalić – trofea
W trakcie kariery Adi Nalić zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Adi Nalić?
Adi Nalić zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Malmo — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Szwecji — 2 razy.
Adi Nalić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Adi Nalić wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Adi Nalić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Adi Nalić?
Wycena Adi Nalić wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Adi Nalić wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.