Sigurd Kvile
obrońca #17Sigurd Kvile jest piłkarzem występującym obecnie w Fredrikstad. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Sigurd Kvile
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Sigurd Kvile w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sigurd Kvile wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.19. Sigurd Kvile oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sigurd Kvile w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sigurd Kvile rozegrał w barwach Fredrikstadu w Eliteserien 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 30 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sigurd Kvile
Pierwszy transfer Sigurd Kvile w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Asane do Bodo/Glimt za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Sigurd Kvile było przejście z Bodo/Glimt do Fredrikstadu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 125 tysięcy euro.
Ile zarabia Sigurd Kvile?
Na podstawie kontraktu z Fredrikstad, Sigurd Kvile otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kvile w sierpniu 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Na jakiej pozycji gra Sigurd Kvile?
Sigurd Kvile najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Sigurd Kvile?
Wycena 26-letniego Sigurd Kvile według stanu na maj 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sigurd Kvile?
Sigurd Kvile urodził się 26 lutego 2000 w Bergen (Norwegia). Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Sigurd Kvile – statystyki
Szczegółowe statystyki Sigurd Kvile w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Fredrikstad. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Sigurd Kvile
Sigurd Kvile vs. inni
Atak
Obrona
Podania Sigurd Kvile
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Sigurd Kvile w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Sigurd Kvile wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.19. Sigurd Kvile oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Sigurd Kvile – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sigurd Kvile w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Sigurd Kvile
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04 2026 |
Eliteserien (Norwegia), 4. kolejka
|
1:1 | 7' | 0 | 0 | |||
| 30.11 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 30. kolejka
|
5:0 | 75' | 0 | 0 | – | ||
| 23.11 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 29. kolejka
|
0:1 | 76' | 0 | 0 | – | ||
| 08.11 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 28. kolejka
|
0:2 | 74' | 0 | 0 | – | ||
| 02.11 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 27. kolejka
|
3:1 | 66' | 0 | 0 | – | ||
| 26.10 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 26. kolejka
|
0:0 | 62' | 0 | 0 | – | ||
| 19.10 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 25. kolejka
|
0:3 | 10' | 0 | 0 | – | ||
| 05.10 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
1:1 | 3' | 0 | 0 | – | ||
| 20.09 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 22. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 13.09 2025 |
Eliteserien (Norwegia), 21. kolejka
|
1:2 | 8' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Sigurd Kvile w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sigurd Kvile rozegrał w barwach Fredrikstadu w Eliteserien 2 mecze. Na boisku spędził łącznie 30 minut. Średnio dawało to 15 minut gry na spotkanie.
Sigurd Kvile – transfery
W trakcie kariery Sigurd Kvile zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 175 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Fredrikstad 2024 – obecnie
-
Bodo/Glimt 2023 – 2024
-
Fredrikstad 2023 – 2023
-
Bodo/Glimt 2023 – 2023
-
Sarpsborg 08 FF 2023 – 2023
-
Bodo/Glimt 2022 – 2023
-
Kristiansund BK 2022 – 2022
-
Bodo/Glimt 2022 – 2022
-
Kristiansund BK 2022 – 2022
-
Bodo/Glimt 2021 – 2022
-
Asane 2020 – 2021
-
Sarpsborg 08 FF II 2018 – 2020

-
Fana Fotball II 2016 – 2018

-
SK Brann Youth do 2016

Historia transferów Sigurd Kvile
Pierwszy transfer Sigurd Kvile w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Asane do Bodo/Glimt za 50 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Sigurd Kvile było przejście z Bodo/Glimt do Fredrikstadu w 2024 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 125 tysięcy euro.
Sigurd Kvile – forma
W ostatnich 5 meczach Sigurd Kvile zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Sigurd Kvile – zarobki
Sigurd Kvile gra w Fredrikstad na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 90 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
90 tys. € |
| 2025 |
|
90 tys. € |
| 2024 |
|
90 tys. € |
Ile zarabia Sigurd Kvile?
Na podstawie kontraktu z Fredrikstad, Sigurd Kvile otrzymuje 90 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 7,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Kvile w sierpniu 2026 to 1,7 tysiąca euro, a dziennie około 247 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Sigurd Kvile – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sigurd Kvile wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sigurd Kvile na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Sigurd Kvile?
Wycena Sigurd Kvile wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Sigurd Kvile wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.