Valentin Cretu jest piłkarzem występującym obecnie w FCSB. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Valentin Cretu
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Valentin Cretu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Valentin Cretu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.65, a skuteczność strzałów to 0,0%. Valentin Cretu oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Valentin Cretu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Valentin Cretu rozegrał w barwach FCSB w rumuńskiej Lidze I 10 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 556 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Valentin Cretu
Pierwszy transfer Valentin Cretu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Gaz Metan Medias do FCSB za 125 tysięcy euro.
Czy Valentin Cretu ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Valentin Cretu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Valentin Cretu to stłuczenie z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 45 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Valentin Cretu?
Valentin Cretu ma na koncie 6 trofeów. Najczęściej sięgał po Superpuchar Rumunii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FCSB — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Valentin Cretu?
Valentin Cretu najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Valentin Cretu?
Wycena 37-letniego Valentin Cretu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Valentin Cretu?
Valentin Cretu urodził się 2 stycznia 1989 w Buzău w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 37 lat.
Valentin Cretu – statystyki
Szczegółowe statystyki Valentin Cretu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FCSB oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Valentin Cretu
Valentin Cretu vs. inni
Atak
Obrona
Podania Valentin Cretu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Valentin Cretu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Valentin Cretu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.65, a skuteczność strzałów to 0,0%. Valentin Cretu oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Valentin Cretu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Valentin Cretu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
Mecze Valentin Cretu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10 2026 |
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 1 | ||||
| 19.09 2026 |
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
5:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 14.09 2026 |
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 05.09 2026 |
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
2:1 | 61' | 0 | 0 | – | |||
| 23.08 2026 |
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 17.08 2026 |
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 10.08 2026 |
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 03.08 2026 |
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | ||||
| 30.07 2026 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2026 |
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Valentin Cretu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Valentin Cretu rozegrał w barwach FCSB w rumuńskiej Lidze I 10 meczów, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 556 minut. Średnio dawało to 46 minut gry na spotkanie.
Valentin Cretu – transfery
W trakcie kariery Valentin Cretu zmieniał klub 16 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 125 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FCSB 2019 – obecnie
-
Gaz Metan Medias 2018 – 2019

-
ACS Poli Timisoara 2017 – 2018

-
Gaz Metan Medias 2016 – 2017

-
Energie Cottbus 2016 – 2016
-
Gaz Metan Medias 2014 – 2016

-
Concordia 2013 – 2014
-
Sageata Navodari (- 2015) 2013 – 2013

-
Beroe 2013 – 2013
-
Concordia 2012 – 2013
-
Rapid 2011 – 2012
-
Concordia 2009 – 2011
-
FC Gloria Buzau (1971 - 2016) 2009 – 2009

-
CSM Ramnicu Sarat 2008 – 2009

-
FC Gloria Buzau (1971 - 2016) 2008 – 2008

-
CSM Ramnicu Sarat 2007 – 2008

-
FC Gloria Buzau (1971 - 2016) do 2007

Historia transferów Valentin Cretu
Pierwszy transfer Valentin Cretu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Gaz Metan Medias do FCSB za 125 tysięcy euro.
Valentin Cretu – forma
W ostatnich 5 meczach Valentin Cretu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,78. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Valentin Cretu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W ostatnich 10 meczach Valentin Cretu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (6.24).
W jakiej formie jest Valentin Cretu?
Valentin Cretu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.78 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.65). Jego dyspozycja rośnie.
Valentin Cretu – kontuzje
W trakcie kariery Valentin Cretu zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Valentin Cretu
-
Stłuczenie
06.10.25 – 19.11.25 (45 dni)
FCSB opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
01.09.25 – 28.09.25 (28 dni)
FCSB opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
13.10.21 – 27.10.21 (15 dni)
FCSB opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
21.09.20 – 01.10.20 (11 dni)
FCSB opuszczone: 2 mecze
- Uraz 28.04.16 – 28.04.16 (1 dzień)
-
Uraz
20.04.16 – 26.04.16 (7 dni)
Energie Cottbus opuszczone: 1 mecz
Czy Valentin Cretu ma kontuzję?
Według stanu na 16 października 2026 Valentin Cretu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Valentin Cretu to stłuczenie z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 45 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Valentin Cretu – trofea
W trakcie kariery Valentin Cretu zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Valentin Cretu?
Valentin Cretu zdobył w karierze 6 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w FCSB — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Superpuchar Rumunii — 2 razy.
Valentin Cretu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Valentin Cretu wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Valentin Cretu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Valentin Cretu?
Wycena Valentin Cretu wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Valentin Cretu wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.