Forma w lidze
9 de Octubre w tabeli
3. miejsce / 37 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
24 pkt
19:11 bramki
1,73 gola/mecz
13 pkt
3:3 bramki
0,27 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład 9 de Octubre 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
9 de Octubre w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 39 |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 38 |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 37 |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | 34 |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 31 |
Wyniki 9 de Octubre
Terminarz 9 de Octubre
9 de Octubre to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Liga Pro Serie B (Ekwador). Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal de La Troncal, który może pomieścić 1 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje 9 de Octubre w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)?
9 de Octubre zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) z dorobkiem 37 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Juniors wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Kiedy 9 de Octubre gra następny mecz?
Najbliższy mecz 9 de Octubre to spotkanie z Cuniburo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Municipal de La Troncal w ramach Liga Pro Serie B (Ekwador) (play offy baraży o awans).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz 9 de Octubre?
Ostatni mecz 9 de Octubre to porażka z Ind. Juniors 1:0 w Liga Pro Serie B (Ekwador), 8 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma 9 de Octubre w tym sezonie?
Bilans 9 de Octubre w tym sezonie to 29 meczów i wynik 11-12-6 przy 31 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz 9 de Octubre w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra 9 de Octubre w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań 9 de Octubre
9 de Octubre terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
Estadio Municipal de La Troncal U siebie | Trudny | |
|
21 Paź 22:00
|
Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
Estadio Olímpico de Ibarra Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 22:00
|
Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
Estadio Municipal de La Troncal U siebie | Trudny |
Kiedy 9 de Octubre gra następny mecz?
Najbliższy mecz 9 de Octubre to spotkanie z Cuniburo, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Municipal de La Troncal w ramach Liga Pro Serie B (Ekwador) (play offy baraży o awans).
Wyniki 9 de Octubre w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub 9 de Octubre w sezonie 2026.
Forma i bramki 9 de Octubre w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
9 de Octubre wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz 9 de Octubre?
Ostatni mecz 9 de Octubre to porażka z Ind. Juniors 1:0 w Liga Pro Serie B (Ekwador), 8 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
9 de Octubre – tabela Liga Pro Serie B (Ekwador)
Jakie miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) zajmuje 9 de Octubre w sezonie 2026.
Miejsce 9 de Octubre w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 12 | 39 | |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 11 | 38 | |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 8 | 37 | |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | -3 | 34 | |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 8 | 31 | |
6
|
San Antonio
|
22 | 7 | 10 | 5 | 24:21 | 3 | 31 | |
7
|
Gualaceo SC
|
22 | 7 | 8 | 7 | 19:16 | 3 | 29 | |
8
|
Vargas Torres
|
22 | 6 | 10 | 6 | 17:16 | 1 | 28 | |
9
|
LDU Portoviejo
|
22 | 7 | 6 | 9 | 17:22 | -5 | 27 | |
10
|
Cumbayá
|
22 | 5 | 11 | 6 | 22:22 | 0 | 26 | |
11
|
22 de Julio
|
22 | 4 | 3 | 15 | 10:31 | -21 | 15 | |
12
|
El Nacional
|
22 | 2 | 6 | 14 | 15:32 | -17 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 12 | 39 | |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 11 | 38 | |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 8 | 37 | |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | -3 | 34 | |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 8 | 31 | |
6
|
San Antonio
|
22 | 7 | 10 | 5 | 24:21 | 3 | 31 | |
7
|
Gualaceo SC
|
22 | 7 | 8 | 7 | 19:16 | 3 | 29 | |
8
|
Vargas Torres
|
22 | 6 | 10 | 6 | 17:16 | 1 | 28 | |
9
|
LDU Portoviejo
|
22 | 7 | 6 | 9 | 17:22 | -5 | 27 | |
10
|
Cumbayá
|
22 | 5 | 11 | 6 | 22:22 | 0 | 26 | |
11
|
22 de Julio
|
22 | 4 | 3 | 15 | 10:31 | -21 | 15 | |
12
|
El Nacional
|
22 | 2 | 6 | 14 | 15:32 | -17 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atletico FC
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
| 2 |
9 de Octubre
|
11 | 7 | 3 | 1 | 19:11 | 8 | 24 | |
| 3 |
Ind. Juniors
|
11 | 6 | 5 | 0 | 16:5 | 11 | 23 | |
| 4 |
LDU Portoviejo
|
11 | 6 | 4 | 1 | 10:4 | 6 | 22 | |
| 5 |
Vargas Torres
|
11 | 5 | 5 | 1 | 11:4 | 7 | 20 | |
| 6 |
San Antonio
|
11 | 4 | 7 | 0 | 16:9 | 7 | 19 | |
| 7 |
Deportivo Cuenca Juniors
|
11 | 5 | 3 | 3 | 11:10 | 1 | 18 | |
| 8 |
Cuniburo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:8 | 9 | 18 | |
| 9 |
Gualaceo SC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 10:6 | 4 | 18 | |
| 10 |
Cumbayá
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:12 | 3 | 16 | |
| 11 |
22 de Julio
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:9 | -3 | 11 | |
| 12 |
El Nacional
|
11 | 1 | 4 | 6 | 5:10 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ind. Juniors
|
11 | 4 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 16 | |
| 2 |
Deportivo Cuenca Juniors
|
11 | 4 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 16 | |
| 3 |
Atletico FC
|
11 | 2 | 8 | 1 | 9:10 | -1 | 14 | |
| 4 |
9 de Octubre
|
11 | 2 | 7 | 2 | 3:3 | 0 | 13 | |
| 5 |
Cuniburo
|
11 | 3 | 4 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
| 6 |
San Antonio
|
11 | 3 | 3 | 5 | 8:12 | -4 | 12 | |
| 7 |
Gualaceo SC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 8 |
Cumbayá
|
11 | 2 | 4 | 5 | 7:10 | -3 | 10 | |
| 9 |
Vargas Torres
|
11 | 1 | 5 | 5 | 6:12 | -6 | 8 | |
| 10 |
LDU Portoviejo
|
11 | 1 | 2 | 8 | 7:18 | -11 | 5 | |
| 11 |
El Nacional
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:22 | -12 | 5 | |
| 12 |
22 de Julio
|
11 | 1 | 1 | 9 | 4:22 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje 9 de Octubre w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)?
9 de Octubre zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) z dorobkiem 37 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Juniors wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 22:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki 9 de Octubre w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki 9 de Octubre na tle ligi w sezonie 2026.
9 de Octubre na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 3,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,72
- Czyste konta 48%
Rozkład bramek w czasie
Bramki 9 de Octubre i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres 9 de Octubre to 76–90+ minuta, w której padło 11 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 6 trafieniami.
Przebieg meczu 9 de Octubre i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 10-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 1-4-6 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 6-0-0 |
| Remis do przerwy | 17 | 4-9-4 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 1-3-2 |
Gdy 9 de Octubre otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla 9 de Octubre
97% bramek 9 de Octubre pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
9 de Octubre zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie 9 de Octubre
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów 9 de Octubre, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach 9 de Octubre
- Powyżej 0,5 76%
- Powyżej 1,5 41%
- Powyżej 2,5 31%
- Powyżej 3,5 21%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 3%
W 31% meczów 9 de Octubre padają co najmniej trzy bramki, a w 34% spotkań trafiają obie drużyny.
9 de Octubre – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla 9 de Octubre, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie 9 de Octubre zdobywa 2,14 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach 9 de Octubre ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 55% goli 9 de Octubre, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 29 meczów.
9 de Octubre – strzały
- Celne / mecz 3,7
- Niecelne / mecz 6,9
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,2
9 de Octubre oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,2 strzału.
9 de Octubre – posiadanie piłki
- U siebie 57,5%
- Na wyjeździe 49,9%
- Mecze z posiadaniem > 60% 7 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 27
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 27 meczów. Średnio 9 de Octubre utrzymuje przy piłce 53,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
9 de Octubre – czyste konta
- U siebie 6 z 14
- Na wyjeździe 8 z 15
- Stracone / mecz 0,72
- Bez straty do przerwy 69%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 17%
Czyste konto 9 de Octubre to 48% meczów sezonu (14 z 29), z czego 6 w 14 meczach u siebie.
9 de Octubre – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 52%
- Pow. 8,5 w meczu 37%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,6
9 de Octubre wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 37% spotkań.
9 de Octubre – kartki
- Żółte kartki 76
- Pow. 3,5 kartki w meczu 93%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 63%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 4%
9 de Octubre ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale 9 de Octubre – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
9 de Octubre według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 11 | 1-7-3 | 0,91 | 1,09 | 1,18 |
| Środka tabeli (5–8) | 10 | 5-3-2 | 1,80 | 0,90 | 0,30 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 1,25 | 0,63 |
Najwięcej punktów na mecz 9 de Octubre zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
9 de Octubre na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,09 1,45 | 1,45 1,09 | 0,45 1,00 |
2.
![]() |
2,18 1,27 | 1,45 0,82 | 0,36 0,91 |
|
3.
|
2,18 1,18 | 1,73 0,27 | 1,00 0,27 |
|
4.
|
1,64 1,45 | 1,00 0,82 | 0,91 1,18 |
|
5.
|
1,64 1,18 | 1,55 0,73 | 0,73 0,82 |
Ciekawe rekordy w meczach 9 de Octubre
Skrajne wyniki i osiągnięcia 9 de Octubre w tym sezonie
- Najwyższa wygrana 9 de Octubre - San Antonio 3:0 Liga Pro Serie B (Ekwador), 26.09.2026
- Najwyższa porażka 9 de Octubre - Atletico FC 1:2 Liga Pro Serie B (Ekwador), 4.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek 9 de Octubre - Deportivo Cuenca Juniors 3:3, Liga Pro Serie B (Ekwador), 30.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta 9 de Octubre - LDU Portoviejo 3:2, Liga Pro Serie B (Ekwador), 18.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta 9 de Octubre - El Nacional 3:1, Liga Pro Serie B (Ekwador), 17.05.2026
Jakie statystyki ma 9 de Octubre w tym sezonie?
Bilans 9 de Octubre w tym sezonie to 29 meczów i wynik 11-12-6 przy 31 zdobytych bramkach i 21 straconych. Czyste konto padło w 14 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 54%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
9 de Octubre – zawodnicy
Jak wygląda kadra 9 de Octubre w sezonie 2026.
Przewidywany skład 9 de Octubre 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra 9 de Octubre
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
30 | Ekwador | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
26 | Kolumbia | 100 tys. € | 107 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 59 |
![]() |
25 | Kolumbia | 100 tys. € | 72 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry 9 de Octubre
300 tys. €
śr. 100 tys. € / zawodnika
Ile 9 de Octubre wydaje na pensje
179 tys. € rocznie
śr. 60 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Kolumbia (2 zawodników)
