Forma w lidze
Cuniburo w tabeli
5. miejsce / 31 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
17:8 bramki
1,55 gola/mecz
13 pkt
8:9 bramki
0,73 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Przewidywany skład Cuniburo 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Cuniburo w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 39 |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 38 |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 37 |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | 34 |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 31 |
6
|
San Antonio
|
22 | 7 | 10 | 5 | 24:21 | 31 |
Wyniki Cuniburo
Terminarz Cuniburo
Cuniburo to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Liga Pro Serie B (Ekwador). Zespół prowadzi Gabriel Schurrer. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 600 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Cuniburo w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)?
Cuniburo zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) z dorobkiem 31 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Juniors wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Cuniburo?
W wyjściowym ustawieniu Cuniburo między słupkami staje L. Mitre, a linię obrony najczęściej tworzą Kevin Miguel Coba Ojeda, A. Aguirre, Edison Tito Hernandez Montano oraz A. Mina. W środku pola grają F. Mera, Kevin Xavier Ushina Goyes, C. Ona oraz A. Melo, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Lugo, Rafael Monti Azpiazu. Trener Gabriel Schurrer ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Pro Serie B (Ekwador) i pucharach.
Kiedy Cuniburo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cuniburo to spotkanie z 9 de Octubre, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Municipal de La Troncal w ramach Liga Pro Serie B (Ekwador) (play offy baraży o awans).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cuniburo?
Ostatni mecz Cuniburo to remis z Deportivo Cuenca Juniors 1:1 w Liga Pro Serie B (Ekwador), 7 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cuniburo w tym sezonie?
Bilans Cuniburo w tym sezonie to 29 meczów i wynik 13-9-7 przy 37 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cuniburo w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Cuniburo w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Cuniburo
Cuniburo terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:00
|
Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
Estadio Municipal de La Troncal Wyjazd | Trudny | |
|
21 Paź 22:00
|
Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
U siebie | Trudny | |
|
28 Paź 22:00
|
![]() Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
Wyjazd | Trudny |
Kiedy Cuniburo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cuniburo to spotkanie z 9 de Octubre, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Municipal de La Troncal w ramach Liga Pro Serie B (Ekwador) (play offy baraży o awans).
Wyniki Cuniburo w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Cuniburo w sezonie 2026.
Forma i bramki Cuniburo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone


Cuniburo wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cuniburo?
Ostatni mecz Cuniburo to remis z Deportivo Cuenca Juniors 1:1 w Liga Pro Serie B (Ekwador), 7 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cuniburo – tabela Liga Pro Serie B (Ekwador)
Jakie miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) zajmuje Cuniburo w sezonie 2026.
Miejsce Cuniburo w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 12 | 39 | |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 11 | 38 | |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 8 | 37 | |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | -3 | 34 | |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 8 | 31 | |
6
|
San Antonio
|
22 | 7 | 10 | 5 | 24:21 | 3 | 31 | |
7
|
Gualaceo SC
|
22 | 7 | 8 | 7 | 19:16 | 3 | 29 | |
8
|
Vargas Torres
|
22 | 6 | 10 | 6 | 17:16 | 1 | 28 | |
9
|
LDU Portoviejo
|
22 | 7 | 6 | 9 | 17:22 | -5 | 27 | |
10
|
Cumbayá
|
22 | 5 | 11 | 6 | 22:22 | 0 | 26 | |
11
|
22 de Julio
|
22 | 4 | 3 | 15 | 10:31 | -21 | 15 | |
12
|
El Nacional
|
22 | 2 | 6 | 14 | 15:32 | -17 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 12 | 39 | |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 11 | 38 | |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 8 | 37 | |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | -3 | 34 | |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 8 | 31 | |
6
|
San Antonio
|
22 | 7 | 10 | 5 | 24:21 | 3 | 31 | |
7
|
Gualaceo SC
|
22 | 7 | 8 | 7 | 19:16 | 3 | 29 | |
8
|
Vargas Torres
|
22 | 6 | 10 | 6 | 17:16 | 1 | 28 | |
9
|
LDU Portoviejo
|
22 | 7 | 6 | 9 | 17:22 | -5 | 27 | |
10
|
Cumbayá
|
22 | 5 | 11 | 6 | 22:22 | 0 | 26 | |
11
|
22 de Julio
|
22 | 4 | 3 | 15 | 10:31 | -21 | 15 | |
12
|
El Nacional
|
22 | 2 | 6 | 14 | 15:32 | -17 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atletico FC
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
| 2 |
9 de Octubre
|
11 | 7 | 3 | 1 | 19:11 | 8 | 24 | |
| 3 |
Ind. Juniors
|
11 | 6 | 5 | 0 | 16:5 | 11 | 23 | |
| 4 |
LDU Portoviejo
|
11 | 6 | 4 | 1 | 10:4 | 6 | 22 | |
| 5 |
Vargas Torres
|
11 | 5 | 5 | 1 | 11:4 | 7 | 20 | |
| 6 |
San Antonio
|
11 | 4 | 7 | 0 | 16:9 | 7 | 19 | |
| 7 |
Deportivo Cuenca Juniors
|
11 | 5 | 3 | 3 | 11:10 | 1 | 18 | |
| 8 |
Cuniburo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:8 | 9 | 18 | |
| 9 |
Gualaceo SC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 10:6 | 4 | 18 | |
| 10 |
Cumbayá
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:12 | 3 | 16 | |
| 11 |
22 de Julio
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:9 | -3 | 11 | |
| 12 |
El Nacional
|
11 | 1 | 4 | 6 | 5:10 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ind. Juniors
|
11 | 4 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 16 | |
| 2 |
Deportivo Cuenca Juniors
|
11 | 4 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 16 | |
| 3 |
Atletico FC
|
11 | 2 | 8 | 1 | 9:10 | -1 | 14 | |
| 4 |
9 de Octubre
|
11 | 2 | 7 | 2 | 3:3 | 0 | 13 | |
| 5 |
Cuniburo
|
11 | 3 | 4 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
| 6 |
San Antonio
|
11 | 3 | 3 | 5 | 8:12 | -4 | 12 | |
| 7 |
Gualaceo SC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 8 |
Cumbayá
|
11 | 2 | 4 | 5 | 7:10 | -3 | 10 | |
| 9 |
Vargas Torres
|
11 | 1 | 5 | 5 | 6:12 | -6 | 8 | |
| 10 |
LDU Portoviejo
|
11 | 1 | 2 | 8 | 7:18 | -11 | 5 | |
| 11 |
El Nacional
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:22 | -12 | 5 | |
| 12 |
22 de Julio
|
11 | 1 | 1 | 9 | 4:22 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Cuniburo w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)?
Cuniburo zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) z dorobkiem 31 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Juniors wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Cuniburo w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Cuniburo na tle ligi w sezonie 2026.
Cuniburo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,7
- Strzały celne / mecz 4,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,76
- Czyste konta 45%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cuniburo i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cuniburo to 61–75 minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Cuniburo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 10-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 2-3-6 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 8-1-1 |
| Remis do przerwy | 15 | 5-6-4 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy Cuniburo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Cuniburo
100% bramek Cuniburo pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cuniburo zdobywa w sezonie średnio 1,66 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie Cuniburo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Cuniburo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Cuniburo
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 62%
- Powyżej 2,5 34%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 3%
W 34% meczów Cuniburo padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Cuniburo – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cuniburo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cuniburo zdobywa 1,87 punktu na mecz wobec 1,43 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Cuniburo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 59% goli Cuniburo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 12 z 29 meczów.
Cuniburo – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 8,0
Cuniburo oddaje 10,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,0 strzału.
Cuniburo – posiadanie piłki
- U siebie 54,5%
- Na wyjeździe 44,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 7 z 27
- Najniższe w sezonie 0%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 7 z 27 meczów. Średnio Cuniburo utrzymuje przy piłce 50,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 0%.
Cuniburo – czyste konta
- U siebie 7 z 15
- Na wyjeździe 6 z 14
- Stracone / mecz 0,76
- Bez straty do przerwy 79%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 21%
Czyste konto Cuniburo to 45% meczów sezonu (13 z 29), z czego 7 w 15 meczach u siebie.
Cuniburo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 56%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Cuniburo wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 2,8 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Cuniburo – kartki
- Żółte kartki 48
- Pow. 3,5 kartki w meczu 74%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 44%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 11%
Cuniburo ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Cuniburo – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Cuniburo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 13 | 7-2-4 | 1,77 | 1,46 | 0,85 |
| Środka tabeli (5–8) | 8 | 2-4-2 | 1,25 | 1,13 | 0,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 4-3-1 | 1,88 | 1,13 | 0,63 |
Najwięcej punktów na mecz Cuniburo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Cuniburo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
2,18 1,18 | 1,73 0,27 | 1,00 0,27 |
|
4.
|
1,64 1,45 | 1,00 0,82 | 0,91 1,18 |
|
5.
|
1,64 1,18 | 1,55 0,73 | 0,73 0,82 |
|
6.
|
1,73 1,09 | 1,45 0,73 | 0,82 1,09 |
|
7.
|
1,64 1,00 | 0,91 0,82 | 0,55 0,91 |
Ciekawe rekordy w meczach Cuniburo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cuniburo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cuniburo - Vargas Torres 3:0 Liga Pro Serie B (Ekwador), 18.03.2026
- Najwyższa porażka Ind. Juniors - Cuniburo 2:0 Liga Pro Serie B (Ekwador), 23.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Cuniburo - San Antonio 4:2, Liga Pro Serie B (Ekwador), 3.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Lugo, Cuniburo - Cumbayá 1:1, Liga Pro Serie B (Ekwador), 4.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Cuniburo - 22 de Julio 2:0, Liga Pro Serie B (Ekwador), 25.04.2026
Jakie statystyki ma Cuniburo w tym sezonie?
Bilans Cuniburo w tym sezonie to 29 meczów i wynik 13-9-7 przy 37 zdobytych bramkach i 22 straconych. Czyste konto padło w 13 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 10,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cuniburo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cuniburo w sezonie 2026.
Przewidywany skład Cuniburo 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.







Kadra Cuniburo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
33 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
23 | Ekwador | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
26 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
30 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 53 |
![]() |
22 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
33 | Ekwador | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Argentyna | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 40 |
|
34 | Ekwador | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
20 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
33 | Argentyna | 225 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
30 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
27 | Honduras | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
27 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
24 | Ekwador | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Ekwador | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
30 | Argentyna | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Cuniburo
1,3 mln €
śr. 83 tys. € / zawodnika
Ile Cuniburo wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Ekwador (11 zawodników)
Cuniburo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cuniburo
Jak wygląda skład Cuniburo?
W wyjściowym ustawieniu Cuniburo między słupkami staje L. Mitre, a linię obrony najczęściej tworzą Kevin Miguel Coba Ojeda, A. Aguirre, Edison Tito Hernandez Montano oraz A. Mina. W środku pola grają F. Mera, Kevin Xavier Ushina Goyes, C. Ona oraz A. Melo, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Lugo, Rafael Monti Azpiazu. Trener Gabriel Schurrer ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Pro Serie B (Ekwador) i pucharach.