Francisco Mera jest piłkarzem występującym obecnie w Cuniburo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Francisco Mera
OcenaTransfery


Profil gry
Jakie statystyki ma Francisco Mera w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Francisco Mera wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.18, a skuteczność strzałów to 14,8%. Francisco Mera oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Francisco Mera w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Francisco Mera rozegrał w barwach Cuniburo w Ekwadorska Liga Pro 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 090 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Czy Francisco Mera ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Francisco Mera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Francisco Mera to zerwanie mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Francisco Mera?
Francisco Mera ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2019 roku.
Na jakiej pozycji gra Francisco Mera?
Francisco Mera najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Francisco Mera?
Wycena 34-letniego Francisco Mera według stanu na grudzień 2024 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Francisco Mera?
Francisco Mera urodził się 6 czerwca 1992 w Tulcán w Ekwadorze. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Francisco Mera – statystyki
Szczegółowe statystyki Francisco Mera w sezonie 2025 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cuniburo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Francisco Mera
Francisco Mera vs. inni
Atak
Obrona
Podania Francisco Mera
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Francisco Mera w sezonie 2025?
W obecnym sezonie 2025 statystyki Francisco Mera wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.18, a skuteczność strzałów to 14,8%. Francisco Mera oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Francisco Mera – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Francisco Mera w sezonie 2025. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Francisco Mera
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
0:0 | 4' | 0 | 0 | – | |||
| 22.11 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 09.11 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 02.11 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 1' | 0 | 0 | – | |||
| 26.10 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 18.10 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, play offy baraży o utrzymanie
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 28.09 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, 30. kolejka
|
1:0 | 54' | 0 | 0 | – | |||
| 20.09 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, 29. kolejka
|
4:1 | 11' | 0 | 0 | – | |||
| 13.09 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, 28. kolejka
|
3:1 | 16' | 0 | 0 | – | |||
| 01.07 2025 |
Ekwadorska Liga Pro, 18. kolejka
|
0:1 | 8' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Francisco Mera w sezonie 2025?
W obecnym sezonie Francisco Mera rozegrał w barwach Cuniburo w Ekwadorska Liga Pro 27 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 090 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Francisco Mera – transfery
W trakcie kariery Francisco Mera zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Deportivo Quito 2026 – obecnie

-
Vinotinto FC 2025 – 2026

-
Deportivo Cuenca 2021 – 2025
-
Delfin SC 2017 – 2021
-
Imbabura SC U20 2014 – 2017

-
Tecnico Universitario 2014 – 2014
-
Imbabura SC U20 2010 – 2014

-
Imbabura SC U20 do 2010

Francisco Mera – forma
W ostatnich 5 meczach Francisco Mera zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Francisco Mera ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.63, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (4.76).
W ostatnich 10 meczach Francisco Mera ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.46 — wynik powyżej średniej ligowej (4.76).
W jakiej formie jest Francisco Mera?
Francisco Mera jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.18). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Francisco Mera – kontuzje
W trakcie kariery Francisco Mera zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Francisco Mera
-
Zerwanie mięśnia
06.03.23 – 16.03.23 (11 dni)
Deportivo Cuenca opuszczone: 1 mecz
Czy Francisco Mera ma kontuzję?
Według stanu na 12 października 2026 Francisco Mera nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Francisco Mera to zerwanie mięśnia z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 11 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Francisco Mera – trofea
W trakcie kariery Francisco Mera zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Francisco Mera?
Francisco Mera zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Delfin SC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Ekwadoru — 1 raz.
Francisco Mera – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Francisco Mera wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Francisco Mera na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Francisco Mera?
Wycena Francisco Mera wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Francisco Mera wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.