Forma w lidze
Deportivo Cuenca Juniors w tabeli
4. miejsce / 34 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
18 pkt
11:10 bramki
1,00 gola/mecz
16 pkt
9:13 bramki
0,82 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Deportivo Cuenca Juniors w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 39 |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 38 |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 37 |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | 34 |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 31 |
Wyniki Deportivo Cuenca Juniors
Terminarz Deportivo Cuenca Juniors
Deportivo Cuenca Juniors to klub piłkarski z Ekwadoru występujący w Liga Pro Serie B (Ekwador).
Które miejsce zajmuje Deportivo Cuenca Juniors w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)?
Deportivo Cuenca Juniors zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) z dorobkiem 34 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Juniors wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy Deportivo Cuenca Juniors gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Cuenca Juniors to spotkanie z San Antonio, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Olímpico de Ibarra w ramach Liga Pro Serie B (Ekwador) (play offy baraży o awans).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Cuenca Juniors?
Ostatni mecz Deportivo Cuenca Juniors to remis z Cuniburo 1:1 w Liga Pro Serie B (Ekwador), 7 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Deportivo Cuenca Juniors w tym sezonie?
Bilans Deportivo Cuenca Juniors w tym sezonie to 29 meczów i wynik 10-9-10 przy 23 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Deportivo Cuenca Juniors w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Deportivo Cuenca Juniors w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Deportivo Cuenca Juniors
Deportivo Cuenca Juniors terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
Estadio Olímpico de Ibarra Wyjazd | Trudny | |
|
21 Paź 22:00
|
![]() Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
U siebie | Trudny | |
|
28 Paź 22:00
|
Liga Pro Serie B (Ekwador), play offy baraży o awans
|
Estadio Municipal de La Troncal Wyjazd | Trudny |
Kiedy Deportivo Cuenca Juniors gra następny mecz?
Najbliższy mecz Deportivo Cuenca Juniors to spotkanie z San Antonio, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Estadio Olímpico de Ibarra w ramach Liga Pro Serie B (Ekwador) (play offy baraży o awans).
Wyniki Deportivo Cuenca Juniors w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Deportivo Cuenca Juniors w sezonie 2026.
Forma i bramki Deportivo Cuenca Juniors w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Deportivo Cuenca Juniors wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Deportivo Cuenca Juniors?
Ostatni mecz Deportivo Cuenca Juniors to remis z Cuniburo 1:1 w Liga Pro Serie B (Ekwador), 7 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Deportivo Cuenca Juniors – tabela Liga Pro Serie B (Ekwador)
Jakie miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) zajmuje Deportivo Cuenca Juniors w sezonie 2026.
Miejsce Deportivo Cuenca Juniors w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 12 | 39 | |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 11 | 38 | |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 8 | 37 | |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | -3 | 34 | |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 8 | 31 | |
6
|
San Antonio
|
22 | 7 | 10 | 5 | 24:21 | 3 | 31 | |
7
|
Gualaceo SC
|
22 | 7 | 8 | 7 | 19:16 | 3 | 29 | |
8
|
Vargas Torres
|
22 | 6 | 10 | 6 | 17:16 | 1 | 28 | |
9
|
LDU Portoviejo
|
22 | 7 | 6 | 9 | 17:22 | -5 | 27 | |
10
|
Cumbayá
|
22 | 5 | 11 | 6 | 22:22 | 0 | 26 | |
11
|
22 de Julio
|
22 | 4 | 3 | 15 | 10:31 | -21 | 15 | |
12
|
El Nacional
|
22 | 2 | 6 | 14 | 15:32 | -17 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ind. Juniors
|
22 | 10 | 9 | 3 | 28:16 | 12 | 39 | |
2
|
Atletico FC
|
22 | 9 | 11 | 2 | 25:14 | 11 | 38 | |
3
|
9 de Octubre
|
22 | 9 | 10 | 3 | 22:14 | 8 | 37 | |
4
|
Deportivo Cuenca Juniors
|
22 | 9 | 7 | 6 | 20:23 | -3 | 34 | |
5
|
Cuniburo
|
22 | 8 | 7 | 7 | 25:17 | 8 | 31 | |
6
|
San Antonio
|
22 | 7 | 10 | 5 | 24:21 | 3 | 31 | |
7
|
Gualaceo SC
|
22 | 7 | 8 | 7 | 19:16 | 3 | 29 | |
8
|
Vargas Torres
|
22 | 6 | 10 | 6 | 17:16 | 1 | 28 | |
9
|
LDU Portoviejo
|
22 | 7 | 6 | 9 | 17:22 | -5 | 27 | |
10
|
Cumbayá
|
22 | 5 | 11 | 6 | 22:22 | 0 | 26 | |
11
|
22 de Julio
|
22 | 4 | 3 | 15 | 10:31 | -21 | 15 | |
12
|
El Nacional
|
22 | 2 | 6 | 14 | 15:32 | -17 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Atletico FC
|
11 | 7 | 3 | 1 | 16:4 | 12 | 24 | |
| 2 |
9 de Octubre
|
11 | 7 | 3 | 1 | 19:11 | 8 | 24 | |
| 3 |
Ind. Juniors
|
11 | 6 | 5 | 0 | 16:5 | 11 | 23 | |
| 4 |
LDU Portoviejo
|
11 | 6 | 4 | 1 | 10:4 | 6 | 22 | |
| 5 |
Vargas Torres
|
11 | 5 | 5 | 1 | 11:4 | 7 | 20 | |
| 6 |
San Antonio
|
11 | 4 | 7 | 0 | 16:9 | 7 | 19 | |
| 7 |
Deportivo Cuenca Juniors
|
11 | 5 | 3 | 3 | 11:10 | 1 | 18 | |
| 8 |
Cuniburo
|
11 | 5 | 3 | 3 | 17:8 | 9 | 18 | |
| 9 |
Gualaceo SC
|
11 | 5 | 3 | 3 | 10:6 | 4 | 18 | |
| 10 |
Cumbayá
|
11 | 3 | 7 | 1 | 15:12 | 3 | 16 | |
| 11 |
22 de Julio
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:9 | -3 | 11 | |
| 12 |
El Nacional
|
11 | 1 | 4 | 6 | 5:10 | -5 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ind. Juniors
|
11 | 4 | 4 | 3 | 12:11 | 1 | 16 | |
| 2 |
Deportivo Cuenca Juniors
|
11 | 4 | 4 | 3 | 9:13 | -4 | 16 | |
| 3 |
Atletico FC
|
11 | 2 | 8 | 1 | 9:10 | -1 | 14 | |
| 4 |
9 de Octubre
|
11 | 2 | 7 | 2 | 3:3 | 0 | 13 | |
| 5 |
Cuniburo
|
11 | 3 | 4 | 4 | 8:9 | -1 | 13 | |
| 6 |
San Antonio
|
11 | 3 | 3 | 5 | 8:12 | -4 | 12 | |
| 7 |
Gualaceo SC
|
11 | 2 | 5 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
| 8 |
Cumbayá
|
11 | 2 | 4 | 5 | 7:10 | -3 | 10 | |
| 9 |
Vargas Torres
|
11 | 1 | 5 | 5 | 6:12 | -6 | 8 | |
| 10 |
LDU Portoviejo
|
11 | 1 | 2 | 8 | 7:18 | -11 | 5 | |
| 11 |
El Nacional
|
11 | 1 | 2 | 8 | 10:22 | -12 | 5 | |
| 12 |
22 de Julio
|
11 | 1 | 1 | 9 | 4:22 | -18 | 4 |
Które miejsce zajmuje Deportivo Cuenca Juniors w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador)?
Deportivo Cuenca Juniors zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Liga Pro Serie B (Ekwador) z dorobkiem 34 punktów po 22 kolejkach. Strata do prowadzącego Ind. Juniors wynosi 5 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 20:23, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Deportivo Cuenca Juniors w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Deportivo Cuenca Juniors na tle ligi w sezonie 2026.
Deportivo Cuenca Juniors na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 3,5
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,10
- Czyste konta 41%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Deportivo Cuenca Juniors i rywali według minuty w ostatnich 29 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Deportivo Cuenca Juniors to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 5 trafieniami.
Przebieg meczu Deportivo Cuenca Juniors i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 12 | 9-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 12 | 1-1-10 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 7-3-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-6-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-0-8 |
Gdy Deportivo Cuenca Juniors otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 9 razy na 12 takich meczów.
Jak padają bramki dla Deportivo Cuenca Juniors
100% bramek Deportivo Cuenca Juniors pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Deportivo Cuenca Juniors zdobywa w sezonie średnio 1,34 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie Deportivo Cuenca Juniors
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 7 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Deportivo Cuenca Juniors, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Deportivo Cuenca Juniors
- Powyżej 0,5 83%
- Powyżej 1,5 55%
- Powyżej 2,5 31%
- Powyżej 3,5 10%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 3%
W 31% meczów Deportivo Cuenca Juniors padają co najmniej trzy bramki, a w 24% spotkań trafiają obie drużyny.
Deportivo Cuenca Juniors – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Deportivo Cuenca Juniors, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Deportivo Cuenca Juniors zdobywa 1,47 punktu na mecz wobec 1,21 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 29 meczach Deportivo Cuenca Juniors ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 30% goli Deportivo Cuenca Juniors, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 29 meczów.
Deportivo Cuenca Juniors – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 6,5
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,9
Deportivo Cuenca Juniors oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,9 strzału.
Deportivo Cuenca Juniors – posiadanie piłki
- U siebie 48,9%
- Na wyjeździe 43,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 27
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 27 meczów. Średnio Deportivo Cuenca Juniors utrzymuje przy piłce 46,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Deportivo Cuenca Juniors – czyste konta
- U siebie 7 z 15
- Na wyjeździe 5 z 14
- Stracone / mecz 1,10
- Bez straty do przerwy 59%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 31%
Czyste konto Deportivo Cuenca Juniors to 41% meczów sezonu (12 z 29), z czego 7 w 15 meczach u siebie.
Deportivo Cuenca Juniors – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,4
Deportivo Cuenca Juniors wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Deportivo Cuenca Juniors – kartki
- Żółte kartki 72
- Pow. 3,5 kartki w meczu 85%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 52%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Deportivo Cuenca Juniors ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Deportivo Cuenca Juniors – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Deportivo Cuenca Juniors według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 10 | 1-5-4 | 0,80 | 0,60 | 1,40 |
| Środka tabeli (5–8) | 11 | 4-3-4 | 1,36 | 0,55 | 1,09 |
| Dołu tabeli (9–12) | 8 | 5-1-2 | 2,00 | 1,38 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Deportivo Cuenca Juniors zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Deportivo Cuenca Juniors na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
2.
![]() |
2,18 1,27 | 1,45 0,82 | 0,36 0,91 |
|
3.
|
2,18 1,18 | 1,73 0,27 | 1,00 0,27 |
|
4.
|
1,64 1,45 | 1,00 0,82 | 0,91 1,18 |
|
5.
|
1,64 1,18 | 1,55 0,73 | 0,73 0,82 |
|
6.
|
1,73 1,09 | 1,45 0,73 | 0,82 1,09 |
Ciekawe rekordy w meczach Deportivo Cuenca Juniors
Skrajne wyniki i osiągnięcia Deportivo Cuenca Juniors w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Deportivo Cuenca Juniors - 22 de Julio 3:0 Liga Pro Serie B (Ekwador), 21.05.2026
- Najwyższa porażka Ind. Juniors - Deportivo Cuenca Juniors 4:0 Liga Pro Serie B (Ekwador), 10.06.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek 9 de Octubre - Deportivo Cuenca Juniors 3:3, Liga Pro Serie B (Ekwador), 30.05.2026
- Najdłużej bez straty gola 5 meczów z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Deportivo Cuenca Juniors - El Nacional 4:1, Liga Pro Serie B (Ekwador), 7.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta 9 de Octubre - Deportivo Cuenca Juniors 3:3, Liga Pro Serie B (Ekwador), 30.05.2026
Jakie statystyki ma Deportivo Cuenca Juniors w tym sezonie?
Bilans Deportivo Cuenca Juniors w tym sezonie to 29 meczów i wynik 10-9-10 przy 23 zdobytych bramkach i 32 straconych. Czyste konto padło w 12 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Deportivo Cuenca Juniors – zawodnicy
Jak wygląda kadra Deportivo Cuenca Juniors w sezonie 2026.
Kadra Deportivo Cuenca Juniors
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
![]() |
28 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
|
32 | Ekwador | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 14 |
![]() |
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 15 |
|
34 | Ekwador | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 53 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 58 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
![]() |
32 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
35 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 51 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Deportivo Cuenca Juniors
200 tys. €
śr. 17 tys. € / zawodnika
Ile Deportivo Cuenca Juniors wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Ekwador (2 zawodników)
