Forma w lidze
Alianza FC w tabeli
2. miejsce / 27 punktów Play-offy (ćwierćfinał)
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 4. miejscem: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
18:13 bramki
2,25 gola/mecz
11 pkt
8:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Alianza FC
Wartość drużyny: 1,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Panama | 24 | obrońca | 26 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 2160 minut | Wenezuela | 31 | bramkarz | 29 | – |
Przewidywany skład Alianza FC 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Alianza FC w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Alianza FC w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
3
|
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4
|
Deportivo Universitario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
5
|
Alianza FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
6
|
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 31 |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 27 |
3
|
UMECIT
|
16 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | 25 |
4
|
Tauro FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | 21 |
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | 21 |
Wyniki Alianza FC
Terminarz Alianza FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
19 Paź 01:15
|
![]()
UMECIT
Alianza FC
Liga Panamena de Futbol, 12. kolejka
|
|
|
26 Paź 03:30
|
Plaza Amador
Alianza FC
Liga Panamena de Futbol, 14. kolejka
|
|
|
31 Paź 02:00
|
Alianza FC
CD Arabe Unido
Liga Panamena de Futbol, 15. kolejka
|
Ostatnie transfery Alianza FC
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Panama |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Panama |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Panama |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Panama |
|
za darmo |
Alianza FC to klub piłkarski z Panamy występujący w Liga Panamena de Futbol. Swoim domowym obiektem jest Estadio Rommel Fernández Gutiérrez, który może pomieścić 45 000 widzów. Zespół prowadzi Jair Palacios. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Alianza FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Alianza FC trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Eduardo Anderson do Baltika za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje Alianza FC w tabeli Liga Panamena de Futbol?
Alianza FC zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol z dorobkiem 27 punktów po 16 kolejkach. Strata do prowadzącego Plaza Amador wynosi 4 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 26:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Alianza FC?
W wyjściowym ustawieniu Alianza FC między słupkami staje Jean Pierre Ambuila Gonzalez, a linię obrony najczęściej tworzą Yahir Yeison Lu Ortega, A. Machado oraz R. Perdomo. W środku pola grają A. Mendoza, R. Mitre, J. Asprilla oraz G. Rangel, a za skuteczność w ataku odpowiadają Daniel Fernando Vargas Campbell, John Jairo Alvarado Maxwell oraz A. Stewart. Trener Jair Palacios ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Panamena de Futbol i pucharach.
Kiedy Alianza FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Alianza FC to spotkanie z UMECIT, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 01:15 w ramach Liga Panamena de Futbol (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Alianza FC?
Ostatni mecz Alianza FC to porażka z Herrera 1:0 w Liga Panamena de Futbol, 4 października 2026. Bramkę zdobył Betegón. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Alianza FC w tym sezonie?
Bilans Alianza FC w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-15-5 przy 44 zdobytych bramkach i 38 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Alianza FC w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Alianza FC w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Alianza FC
Alianza FC terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
19 Paź 01:15
|
![]() Liga Panamena de Futbol, 12. kolejka
|
Wyjazd | Trudny | |
|
26 Paź 03:30
|
Liga Panamena de Futbol, 14. kolejka
|
Estadio Prof. Javier Cruz Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 02:00
|
Liga Panamena de Futbol, 15. kolejka
|
Estadio Rommel Fernández Gutiérrez U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 02:00
|
Liga Panamena de Futbol, 16. kolejka
|
Estadio Rommel Fernández Gutiérrez Wyjazd | Trudny |
Kiedy Alianza FC gra następny mecz?
Najbliższy mecz Alianza FC to spotkanie z UMECIT, które odbędzie się 19 października 2026 o godzinie 01:15 w ramach Liga Panamena de Futbol (12. kolejka).
Wyniki Alianza FC w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Alianza FC w sezonie 2026.
Forma i bramki Alianza FC w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Alianza FC wyniki
Alianza FC ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-3 29 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-3 – w 12 z 28 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Alianza FC zdobywa 1,56 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Alianza FC?
Ostatni mecz Alianza FC to porażka z Herrera 1:0 w Liga Panamena de Futbol, 4 października 2026. Bramkę zdobył Betegón. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Alianza FC – tabela Liga Panamena de Futbol
Jakie miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol zajmuje Alianza FC w sezonie 2026.
Miejsce Alianza FC w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
8
|
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
9
|
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
10
|
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
12
|
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
8
|
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
9
|
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
10
|
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
12
|
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 2 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Independiente de La Chorrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Deportivo Universitario
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Cocle
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 11 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 12 |
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Veraguas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Herrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Plaza Amador
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
San Francisco FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 2 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 3 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Plaza Amador
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Miejsce Alianza FC w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
4
|
Deportivo Universitario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
5
|
Alianza FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
6
|
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
7
|
Union Cocle
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
8
|
Tauro FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
9
|
Veraguas
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
10
|
CD Arabe Unido
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
11
|
Herrera
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | |
12
|
Plaza Amador
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
4
|
Deportivo Universitario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
5
|
Alianza FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
6
|
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
7
|
Union Cocle
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
8
|
Tauro FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
9
|
Veraguas
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
10
|
CD Arabe Unido
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
11
|
Herrera
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | |
12
|
Plaza Amador
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 2 |
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 4 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 7 |
CD Arabe Unido
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 8 |
Independiente de La Chorrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 11 |
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 12 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 5 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Veraguas
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 8 |
Herrera
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 9 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
San Francisco FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
CD Arabe Unido
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 12 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 12 | 31 | |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 6 | 27 | |
3
|
UMECIT
|
16 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | 8 | 25 | |
4
|
Tauro FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | 3 | 21 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | -4 | 21 | |
6
|
Sporting San Miguelito
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 12 | 31 | |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 6 | 27 | |
3
|
UMECIT
|
16 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | 8 | 25 | |
4
|
Tauro FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | 3 | 21 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | -4 | 21 | |
6
|
Sporting San Miguelito
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
UMECIT
|
8 | 5 | 3 | 0 | 15:6 | 9 | 18 | |
| 2 |
Alianza FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 18:13 | 5 | 16 | |
| 3 |
Plaza Amador
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 14 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
| 5 |
Tauro FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
Sporting San Miguelito
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plaza Amador
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 17 | |
| 2 |
Alianza FC
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 3 |
Sporting San Miguelito
|
8 | 2 | 4 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 4 |
Tauro FC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 9 | |
| 5 |
UMECIT
|
8 | 1 | 4 | 3 | 13:14 | -1 | 7 | |
| 6 |
CD Arabe Unido
|
8 | 2 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 7 |
Które miejsce zajmuje Alianza FC w tabeli Liga Panamena de Futbol?
Alianza FC zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol z dorobkiem 27 punktów po 16 kolejkach. Strata do prowadzącego Plaza Amador wynosi 4 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 26:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Alianza FC w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Alianza FC na tle ligi w sezonie 2026.
Alianza FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,9
- Strzały celne / mecz 4,7
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,23
- Czyste konta 32%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Alianza FC
-
Yahir Yeison Lu Ortega 3

-
Gabriel Chiari 3

-
Bayron Walters 3
-
Alvin Mendoza 2

-
Reyniel Perdomo 2

-
Axel Manuel Edwards Rodriguez 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Alianza FC i rywali według minuty w ostatnich 31 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Alianza FC to 76–90+ minuta, w której padło 12 bramek. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 9 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu UMECIT - Alianza FC Po przerwie pada 50% bramek Alianza FC.Przebieg meczu Alianza FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 17 | 10-6-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 9 | 1-4-4 |
| Prowadził do przerwy | 11 | 6-5-0 |
| Remis do przerwy | 15 | 5-7-3 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-3-2 |
Gdy Alianza FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 10 razy na 17 takich meczów.
Jak padają bramki dla Alianza FC
98% bramek Alianza FC pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 2% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Alianza FC zdobywa w sezonie średnio 1,55 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Alianza FC
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Alianza FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Alianza FC wygra mecz UMECIT - Alianza FC Alianza FC przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Alianza FC
- Powyżej 0,5 84%
- Powyżej 1,5 68%
- Powyżej 2,5 42%
- Powyżej 3,5 32%
- Powyżej 4,5 19%
- Powyżej 5,5 13%
W 42% meczów Alianza FC padają co najmniej trzy bramki, a w 61% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu UMECIT - Alianza FC Powyżej 2,5 bramki padło w 42% meczów Alianza FC.Alianza FC – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Alianza FC fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Alianza FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Alianza FC zdobywa 1,81 punktu na mecz wobec 1,27 na wyjeździe.
Alianza FC wygra mecz UMECIT - Alianza FC Alianza FC zdobywa u siebie 60% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 31 meczach Alianza FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Alianza FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 8 z 31 meczów.
Alianza FC – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,7
Alianza FC oddaje 10,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu UMECIT - Alianza FC Alianza FC oddaje 10,9 strzałów na mecz.Alianza FC – posiadanie piłki
- U siebie 45,1%
- Na wyjeździe 45,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 31
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 31
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 31 meczów. Średnio Alianza FC utrzymuje przy piłce 45,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Alianza FC wygra mecz UMECIT - Alianza FC Alianza FC utrzymuje średnio 45,2% posiadania piłki.Alianza FC – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Alianza FC wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Alianza FC – czyste konta
- U siebie 6 z 16
- Na wyjeździe 4 z 15
- Stracone / mecz 1,23
- Bez straty do przerwy 65%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 35%
Czyste konto Alianza FC to 32% meczów sezonu (10 z 31), z czego 6 w 16 meczach u siebie.
Alianza FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 74%
- Pow. 8,5 w meczu 42%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 3,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,4
Alianza FC wykonuje średnio 3,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 42% spotkań.
Alianza FC – kartki
- Żółte kartki 81
- Pow. 3,5 kartki w meczu 81%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 68%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 3%
Alianza FC ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Alianza FC – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Alianza FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,50 | 2,25 |
| Środka tabeli (3–4) | 6 | 2-4-0 | 1,67 | 1,17 | 0,67 |
| Dołu tabeli (5–6) | 6 | 2-3-1 | 1,50 | 1,33 | 1,17 |
Najwięcej punktów na mecz Alianza FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (3–4), najmniej z drużynami z top 2 tabeli.
Alianza FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,75 2,13 | 1,75 1,75 | 1,25 0,75 |
|
2.
|
2,00 1,38 | 2,25 1,00 | 1,63 0,88 |
3.
![]() |
2,25 0,88 | 1,88 1,63 | 0,75 1,75 |
|
4.
|
1,50 1,13 | 1,38 1,38 | 0,75 1,63 |
|
5.
|
1,75 0,88 | 1,25 0,75 | 1,13 1,38 |
Ciekawe rekordy w meczach Alianza FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia Alianza FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Alianza FC - Veraguas 5:3 Liga Panamena de Futbol, 23.02.2026
- Najwyższa porażka Alianza FC - Plaza Amador 2:4 Liga Panamena de Futbol, 17.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Alianza FC - Veraguas 5:3, Liga Panamena de Futbol, 23.02.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 5. minuta Chiari, Plaza Amador - Alianza FC 3:2, Liga Panamena de Futbol, 24.05.2026
- Najpóźniejsza bramka 103. minuta Alianza FC - Independiente de La Chorrera 3:3, Liga Panamena de Futbol, 6.05.2026
Jakie statystyki ma Alianza FC w tym sezonie?
Bilans Alianza FC w tym sezonie to 31 meczów i wynik 11-15-5 przy 44 zdobytych bramkach i 38 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 10,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Alianza FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra Alianza FC w sezonie 2026.
Przewidywany skład Alianza FC 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.









Kontuzje w kadrze Alianza FC
-
Ansony Frias Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 77 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra Alianza FC
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
25 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
30 | Panama | 100 tys. € | – | 1 | 6% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
21 | – | – | 28 | 175% | 1 | 0 | 889' | 2 | 0 | ||||||||
| 27 |
|
25 | Panama | – | – | 2 | 13% | 0 | 0 | 95' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
24 | Panama | 125 tys. € | – | 19 | 119% | 1 | 0 | 605' | 2 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
22 | Panama | – | – | 26 | 163% | 0 | 0 | 614' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
22 | Panama | – | – | 1 | 6% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
24 | Panama | 175 tys. € | – | 27 | 169% | 2 | 0 | 1 989' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Panama | – | – | 27 | 169% | 1 | 0 | 2 015' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Panama | 225 tys. € | – | 29 | 181% | 0 | 0 | 1 236' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
29 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
24 | Panama | 275 tys. € | – | 1 | 6% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
24 | Panama | – | – | 26 | 163% | 3 | 0 | 1 715' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Panama | – | – | 19 | 119% | 0 | 0 | 903' | 5 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
25 | Panama | 250 tys. € | – | 18 | 113% | 2 | 0 | 1 474' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
41 | Panama | 25 tys. € | 196 tys. € | 26 | 163% | 0 | 0 | 88' | 3 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
31 | Wenezuela | – | – | 29 | 181% | 0 | 0 | 2 160' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Alianza FC
1,2 mln €
śr. 69 tys. € / zawodnika
Ile Alianza FC wydaje na pensje
196 tys. € rocznie
śr. 12 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Panama (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Alianza FC w sezonie 2026
Alianza FC wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Alianza FC
Jak wygląda skład Alianza FC?
W wyjściowym ustawieniu Alianza FC między słupkami staje Jean Pierre Ambuila Gonzalez, a linię obrony najczęściej tworzą Yahir Yeison Lu Ortega, A. Machado oraz R. Perdomo. W środku pola grają A. Mendoza, R. Mitre, J. Asprilla oraz G. Rangel, a za skuteczność w ataku odpowiadają Daniel Fernando Vargas Campbell, John Jairo Alvarado Maxwell oraz A. Stewart. Trener Jair Palacios ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Panamena de Futbol i pucharach.
Alianza FC – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Alianza FC w sezonie 2026.
Alianza FC transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Panama | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 07 Lip 2026 |
![]() |
Panama | 24 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
![]() |
Panama | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Panama | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Panama | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Panama | 25 |
|
250 tys. € | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Panama | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Panama | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Panama | 25 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Panama | 25 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Alianza FC
Alianza FC bilans transferowy
- +250 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Alianza FC
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Alianza FC w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Alianza FC trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 250 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Eduardo Anderson do Baltika za 250 tys. €.