Forma w lidze
CD Arabe Unido w tabeli
5. miejsce / 21 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Strata do 3. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
9 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
14 pkt
10:9 bramki
1,25 gola/mecz
7 pkt
6:11 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy CD Arabe Unido
Wartość drużyny: 625 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 5 bramek | Panama | 27 | napastnik | 13 | 150 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 1854 minut | Panama | 19 | pomocnik | 24 | – |
Przewidywany skład CD Arabe Unido 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




CD Arabe Unido w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
CD Arabe Unido w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
| ··· | |||||||
9
|
Veraguas
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
10
|
CD Arabe Unido
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
11
|
Herrera
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 31 |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 27 |
3
|
UMECIT
|
16 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | 25 |
4
|
Tauro FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | 21 |
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | 21 |
6
|
Sporting San Miguelito
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | 18 |
Wyniki CD Arabe Unido
Terminarz CD Arabe Unido
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 03:30
|
Plaza Amador
CD Arabe Unido
Liga Panamena de Futbol, 12. kolejka
|
|
|
24 Paź 03:30
|
CD Arabe Unido
Tauro FC
Liga Panamena de Futbol, 14. kolejka
|
|
|
31 Paź 02:00
|
Alianza FC
CD Arabe Unido
Liga Panamena de Futbol, 15. kolejka
|
Ostatnie transfery CD Arabe Unido
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lip 2026 |
|
Panama |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Panama |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Panama |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Panama |
![]() |
za darmo |
CD Arabe Unido to klub piłkarski z Panamy występujący w Liga Panamena de Futbol. Swoim domowym obiektem jest Estadio Armando Dely Valdés, który może pomieścić 4 500 widzów. Zespół prowadzi Sergio Guzman. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 625 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez CD Arabe Unido?
Klub piłkarski CD Arabe Unido zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Apertury Panamy oraz Mistrzostwo Clausury Panamy. Ponadto triumfował w Superpuchar Panamy oraz Mistrzostwo Panamy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CD Arabe Unido w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CD Arabe Unido trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje CD Arabe Unido w tabeli Liga Panamena de Futbol?
CD Arabe Unido zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol z dorobkiem 21 punktów po 16 kolejkach. Strata do prowadzącego Plaza Amador wynosi 10 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład CD Arabe Unido?
W wyjściowym ustawieniu CD Arabe Unido między słupkami staje Kevin Abdiel Mosquera Lim, a linię obrony najczęściej tworzą G. Chara, Llerena Omar. W środku pola grają Jaime Juvenal Harrison Danies, A. Cooper, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Mcclean, J. Villalobos. Trener Sergio Guzman ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Panamena de Futbol i pucharach.
Kiedy CD Arabe Unido gra następny mecz?
Najbliższy mecz CD Arabe Unido to spotkanie z Plaza Amador, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:30 na obiekcie Estadio Prof. Javier Cruz w ramach Liga Panamena de Futbol (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CD Arabe Unido?
Ostatni mecz CD Arabe Unido to remis z Independiente de La Chorrera 1:1 w Liga Panamena de Futbol, 5 października 2026. Bramki zdobyli Giron, Collymore. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma CD Arabe Unido w tym sezonie?
Bilans CD Arabe Unido w tym sezonie to 27 meczów i wynik 12-7-8 przy 32 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz CD Arabe Unido w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra CD Arabe Unido w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań CD Arabe Unido
CD Arabe Unido terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 03:30
|
Liga Panamena de Futbol, 12. kolejka
|
Estadio Prof. Javier Cruz Wyjazd | Trudny | |
|
24 Paź 03:30
|
Liga Panamena de Futbol, 14. kolejka
|
Estadio Armando Dely Valdés U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 02:00
|
Liga Panamena de Futbol, 15. kolejka
|
Estadio Rommel Fernández Gutiérrez Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 02:00
|
Liga Panamena de Futbol, 16. kolejka
|
Estadio Los Andes Wyjazd | Trudny |
Kiedy CD Arabe Unido gra następny mecz?
Najbliższy mecz CD Arabe Unido to spotkanie z Plaza Amador, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 03:30 na obiekcie Estadio Prof. Javier Cruz w ramach Liga Panamena de Futbol (12. kolejka).
Wyniki CD Arabe Unido w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub CD Arabe Unido w sezonie 2026.
Forma i bramki CD Arabe Unido w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
CD Arabe Unido wyniki
CD Arabe Unido ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 28 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 9 z 26 meczów, ze średnią 2,33 punktu. W pozostałych ustawieniach CD Arabe Unido zdobywa 1,24 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz CD Arabe Unido?
Ostatni mecz CD Arabe Unido to remis z Independiente de La Chorrera 1:1 w Liga Panamena de Futbol, 5 października 2026. Bramki zdobyli Giron, Collymore. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
CD Arabe Unido – tabela Liga Panamena de Futbol
Jakie miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol zajmuje CD Arabe Unido w sezonie 2026.
Miejsce CD Arabe Unido w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
8
|
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
9
|
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
10
|
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
12
|
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
8
|
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
9
|
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
10
|
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
12
|
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 2 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Independiente de La Chorrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Deportivo Universitario
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Cocle
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 11 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 12 |
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Veraguas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Herrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Plaza Amador
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
San Francisco FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 2 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 3 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Plaza Amador
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Miejsce CD Arabe Unido w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
4
|
Deportivo Universitario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
5
|
Alianza FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
6
|
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
7
|
Union Cocle
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
8
|
Tauro FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
9
|
Veraguas
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
10
|
CD Arabe Unido
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
11
|
Herrera
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | |
12
|
Plaza Amador
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
4
|
Deportivo Universitario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
5
|
Alianza FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
6
|
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
7
|
Union Cocle
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
8
|
Tauro FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
9
|
Veraguas
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
10
|
CD Arabe Unido
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
11
|
Herrera
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | |
12
|
Plaza Amador
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 2 |
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 4 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 7 |
CD Arabe Unido
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 8 |
Independiente de La Chorrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 11 |
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 12 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 5 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Veraguas
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 8 |
Herrera
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 9 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
San Francisco FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
CD Arabe Unido
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 12 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 12 | 31 | |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 6 | 27 | |
3
|
UMECIT
|
16 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | 8 | 25 | |
4
|
Tauro FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | 3 | 21 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | -4 | 21 | |
6
|
Sporting San Miguelito
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 12 | 31 | |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 6 | 27 | |
3
|
UMECIT
|
16 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | 8 | 25 | |
4
|
Tauro FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | 3 | 21 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | -4 | 21 | |
6
|
Sporting San Miguelito
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
UMECIT
|
8 | 5 | 3 | 0 | 15:6 | 9 | 18 | |
| 2 |
Alianza FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 18:13 | 5 | 16 | |
| 3 |
Plaza Amador
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 14 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
| 5 |
Tauro FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
Sporting San Miguelito
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plaza Amador
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 17 | |
| 2 |
Alianza FC
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 3 |
Sporting San Miguelito
|
8 | 2 | 4 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 4 |
Tauro FC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 9 | |
| 5 |
UMECIT
|
8 | 1 | 4 | 3 | 13:14 | -1 | 7 | |
| 6 |
CD Arabe Unido
|
8 | 2 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 7 |
Które miejsce zajmuje CD Arabe Unido w tabeli Liga Panamena de Futbol?
CD Arabe Unido zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol z dorobkiem 21 punktów po 16 kolejkach. Strata do prowadzącego Plaza Amador wynosi 10 punktów, a przewaga nad 6. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:20, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki CD Arabe Unido w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki CD Arabe Unido na tle ligi w sezonie 2026.
CD Arabe Unido na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,8
- Strzały celne / mecz 2,9
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,04
- Czyste konta 37%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy CD Arabe Unido
-
Alessandro Anel Canales Castillo 5

-
Ruben Collymore 4

-
Armando Cooper 4
-
Palacios, Alexis 2

-
Gustavo Chara 2
-
Dwann Dionny Oliveira E. Silva 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki CD Arabe Unido i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres CD Arabe Unido to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 7 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Plaza Amador - CD Arabe Unido Po przerwie pada 56% bramek CD Arabe Unido.Przebieg meczu CD Arabe Unido i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 15 | 11-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 10 | 1-3-6 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Remis do przerwy | 12 | 5-4-3 |
| Przegrywał do przerwy | 7 | 0-2-5 |
Gdy CD Arabe Unido otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 11 razy na 15 takich meczów.
Jak padają bramki dla CD Arabe Unido
97% bramek CD Arabe Unido pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
CD Arabe Unido zdobywa w sezonie średnio 1,59 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,10.
Aktualne serie CD Arabe Unido
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 9 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 5 meczów
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów CD Arabe Unido, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
CD Arabe Unido wygra mecz Plaza Amador - CD Arabe Unido CD Arabe Unido nie przegrywa od 9 meczów.Bramki w meczach CD Arabe Unido
- Powyżej 0,5 93%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 41%
- Powyżej 3,5 26%
- Powyżej 4,5 7%
- Powyżej 5,5 0%
W 41% meczów CD Arabe Unido padają co najmniej trzy bramki, a w 41% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Plaza Amador - CD Arabe Unido Powyżej 2,5 bramki padło w 41% meczów CD Arabe Unido.CD Arabe Unido – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
CD Arabe Unido fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla CD Arabe Unido, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie CD Arabe Unido zdobywa 1,93 punktu na mecz wobec 1,23 na wyjeździe.
CD Arabe Unido wygra mecz Plaza Amador - CD Arabe Unido CD Arabe Unido zdobywa u siebie 64% możliwych punktów, na wyjeździe 41%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach CD Arabe Unido ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli CD Arabe Unido, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 10 z 27 meczów.
CD Arabe Unido – strzały
- Celne / mecz 2,9
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
CD Arabe Unido oddaje 7,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Plaza Amador - CD Arabe Unido CD Arabe Unido oddaje 7,8 strzałów na mecz.CD Arabe Unido – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 49,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 9 z 27
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 9 z 27 meczów. Średnio CD Arabe Unido utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
CD Arabe Unido wygra mecz Plaza Amador - CD Arabe Unido CD Arabe Unido utrzymuje średnio 49,7% posiadania piłki.CD Arabe Unido – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
CD Arabe Unido wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
CD Arabe Unido – czyste konta
- U siebie 5 z 14
- Na wyjeździe 5 z 13
- Stracone / mecz 1,04
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 26%
Czyste konto CD Arabe Unido to 37% meczów sezonu (10 z 27), z czego 5 w 14 meczach u siebie.
CD Arabe Unido – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 59%
- Pow. 8,5 w meczu 26%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
CD Arabe Unido wykonuje średnio 3,7 rzutów rożnych na mecz wobec 3,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 26% spotkań.
CD Arabe Unido – kartki
- Żółte kartki 83
- Pow. 3,5 kartki w meczu 93%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 81%
- Kartki rywali / mecz 3,1
- Mecze bez kartki 0%
CD Arabe Unido ogląda średnio 3,1 żółtej kartki na mecz, a rywale CD Arabe Unido – 3,1. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
CD Arabe Unido według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 6 | 0-3-3 | 0,50 | 1,00 | 1,83 |
| Środka tabeli (3–4) | 6 | 2-2-2 | 1,33 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (5–6) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 1,33 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz CD Arabe Unido zdobywa z drużynami z dołu tabeli (5–6), najmniej z drużynami z top 2 tabeli.
CD Arabe Unido na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,00 1,38 | 2,25 1,00 | 1,63 0,88 |
3.
![]() |
2,25 0,88 | 1,88 1,63 | 0,75 1,75 |
|
4.
|
1,50 1,13 | 1,38 1,38 | 0,75 1,63 |
|
5.
|
1,75 0,88 | 1,25 0,75 | 1,13 1,38 |
|
6.
|
1,00 1,25 | 1,00 1,38 | 1,50 1,13 |
Ciekawe rekordy w meczach CD Arabe Unido
Skrajne wyniki i osiągnięcia CD Arabe Unido w tym sezonie
- Najwyższa wygrana CD Arabe Unido - Union Cocle 4:1 Liga Panamena de Futbol, 12.09.2026
- Najwyższa porażka Tauro FC - CD Arabe Unido 4:0 Liga Panamena de Futbol, 11.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek CD Arabe Unido - Veraguas 2:3, Liga Panamena de Futbol, 10.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 4 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Cox, Herrera - CD Arabe Unido 2:1, Liga Panamena de Futbol, 1.03.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta CD Arabe Unido - Veraguas 3:1, Liga Panamena de Futbol, 5.09.2026
Jakie statystyki ma CD Arabe Unido w tym sezonie?
Bilans CD Arabe Unido w tym sezonie to 27 meczów i wynik 12-7-8 przy 32 zdobytych bramkach i 28 straconych. Czyste konto padło w 10 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
CD Arabe Unido – zawodnicy
Jak wygląda kadra CD Arabe Unido w sezonie 2026.
Przewidywany skład CD Arabe Unido 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra CD Arabe Unido
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 9 |
![]() |
26 | Panama | 275 tys. € | – | 7 | 44% | 0 | 0 | 50' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Panama | 25 tys. € | – | 24 | 150% | 0 | 0 | 515' | 2 | 0 | |||||||
| 52 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
38 | Panama | 50 tys. € | 168 tys. € | 9 | 56% | 4 | 0 | 0' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
28 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
22 | Panama | 125 tys. € | – | 27 | 169% | 0 | 0 | 1 316' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
27 | Panama | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
23 | Panama | – | – | 23 | 144% | 0 | 0 | 1 132' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
28 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 18 |
![]() |
29 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 35 |
![]() |
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 94 |
|
30 | Kolumbia | 200 tys. € | 18 tys. € | 24 | 150% | 2 | 0 | 151' | 7 | 1 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 12 |
|
27 | Panama | 175 tys. € | – | 11 | 69% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
29 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry CD Arabe Unido
925 tys. €
śr. 49 tys. € / zawodnika
Ile CD Arabe Unido wydaje na pensje
186 tys. € rocznie
śr. 10 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Panama (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy CD Arabe Unido w sezonie 2026
CD Arabe Unido wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry CD Arabe Unido
Jak wygląda skład CD Arabe Unido?
W wyjściowym ustawieniu CD Arabe Unido między słupkami staje Kevin Abdiel Mosquera Lim, a linię obrony najczęściej tworzą G. Chara, Llerena Omar. W środku pola grają Jaime Juvenal Harrison Danies, A. Cooper, a za skuteczność w ataku odpowiadają F. Mcclean, J. Villalobos. Trener Sergio Guzman ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Panamena de Futbol i pucharach.
CD Arabe Unido – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub CD Arabe Unido w sezonie 2026.
CD Arabe Unido transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 Lip 2026 |
|
Panama | 27 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Panama | 33 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Panama | 38 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Panama | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Panama | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Panama | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Panama | 26 | – | za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Panama | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Cze 2026 |
|
Panama | 21 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 29 Cze 2026 |
|
Panama | 28 |
![]() |
koniec wypożyczenia |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski CD Arabe Unido w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do CD Arabe Unido trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
CD Arabe Unido – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski CD Arabe Unido? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez CD Arabe Unido?
Klub piłkarski CD Arabe Unido zdobył w swojej historii 15 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Apertury Panamy oraz Mistrzostwo Clausury Panamy. Ponadto triumfował w Superpuchar Panamy oraz Mistrzostwo Panamy.