Forma w lidze
Sporting San Miguelito w tabeli
6. miejsce / 18 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do 3. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
8:12 bramki
1,00 gola/mecz
10 pkt
11:9 bramki
1,38 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Sporting San Miguelito
Wartość drużyny: 2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Panama | 23 | pomocnik | 24 | 250 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 2070 minut | Panama | 29 | pomocnik | 23 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Sporting San Miguelito 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Sporting San Miguelito w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Sporting San Miguelito w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
3
|
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4
|
Deportivo Universitario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
5
|
Alianza FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 31 |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 27 |
| ··· | |||||||
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | 21 |
6
|
Sporting San Miguelito
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | 18 |
Wyniki Sporting San Miguelito
Terminarz Sporting San Miguelito
Ostatnie transfery Sporting San Miguelito
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Panama |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 09 Sie 2026 |
|
Panama |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Panama | – | za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Panama |
![]() |
za darmo |
Sporting San Miguelito to klub piłkarski z Panamy występujący w Liga Panamena de Futbol. Swoim domowym obiektem jest Estadio Los Andes, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi Julio Dely Valdes. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2 miliony euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sporting San Miguelito?
Klub piłkarski Sporting San Miguelito zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Clausury Panamy.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sporting San Miguelito w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sporting San Miguelito trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Sporting San Miguelito w tabeli Liga Panamena de Futbol?
Sporting San Miguelito zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol z dorobkiem 18 punktów po 16 kolejkach. Strata do prowadzącego Plaza Amador wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Sporting San Miguelito?
W wyjściowym ustawieniu Sporting San Miguelito między słupkami staje Marcos de León, a linię obrony najczęściej tworzą J. Hall, C. Hormechea oraz D. Hoyos. W środku pola grają L. Heraldez, R. Tello oraz O. Castillo, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Zuniga, J. Caicedo. Trener Julio Dely Valdes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Panamena de Futbol i pucharach.
Kiedy Sporting San Miguelito gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sporting San Miguelito to spotkanie z Tauro FC, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Los Andes w ramach Liga Panamena de Futbol (12. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting San Miguelito?
Ostatni mecz Sporting San Miguelito to wygrana z Union Cocle 3:1 w Liga Panamena de Futbol, 6 października 2026. Bramkę zdobył Zuniga. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sporting San Miguelito w tym sezonie?
Bilans Sporting San Miguelito w tym sezonie to 27 meczów i wynik 7-10-10 przy 31 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sporting San Miguelito w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Sporting San Miguelito w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Sporting San Miguelito
Sporting San Miguelito terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
20 Paź 03:00
|
Liga Panamena de Futbol, 12. kolejka
|
Estadio Los Andes U siebie | Trudny | |
|
27 Paź 02:30
|
![]() Liga Panamena de Futbol, 14. kolejka
|
Estadio Los Andes U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 02:00
|
Liga Panamena de Futbol, 15. kolejka
|
Estadio Prof. Javier Cruz Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 02:00
|
Liga Panamena de Futbol, 16. kolejka
|
Estadio Los Andes U siebie | Trudny |
Kiedy Sporting San Miguelito gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sporting San Miguelito to spotkanie z Tauro FC, które odbędzie się 20 października 2026 o godzinie 03:00 na obiekcie Estadio Los Andes w ramach Liga Panamena de Futbol (12. kolejka).
Wyniki Sporting San Miguelito w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Sporting San Miguelito w sezonie 2026.
Forma i bramki Sporting San Miguelito w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sporting San Miguelito wyniki
Sporting San Miguelito ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 32 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 8 z 25 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Sporting San Miguelito zdobywa 1,06 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting San Miguelito?
Ostatni mecz Sporting San Miguelito to wygrana z Union Cocle 3:1 w Liga Panamena de Futbol, 6 października 2026. Bramkę zdobył Zuniga. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sporting San Miguelito – tabela Liga Panamena de Futbol
Jakie miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol zajmuje Sporting San Miguelito w sezonie 2026.
Miejsce Sporting San Miguelito w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
8
|
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
9
|
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
10
|
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
12
|
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
2
|
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
4
|
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
7
|
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
8
|
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
9
|
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
10
|
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
11
|
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
12
|
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
San Francisco FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 2 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
Independiente de La Chorrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Deportivo Universitario
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
Union Cocle
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 11 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 | |
| 12 |
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente de La Chorrera
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 4 | 3 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Veraguas
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 7 |
Herrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 8 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Plaza Amador
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
San Francisco FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 12 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
2
|
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
3
|
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
4
|
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
5
|
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
6
|
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 3 |
Tauro FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Sporting San Miguelito
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 | 3 | |
| 2 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 3 |
Alianza FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 5 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 6 |
Plaza Amador
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Miejsce Sporting San Miguelito w tabeli Liga Panamena de Futbol
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
4
|
Deportivo Universitario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
5
|
Alianza FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
6
|
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
7
|
Union Cocle
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
8
|
Tauro FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
9
|
Veraguas
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
10
|
CD Arabe Unido
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
11
|
Herrera
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | |
12
|
Plaza Amador
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
2
|
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
3
|
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
4
|
Deportivo Universitario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
5
|
Alianza FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
6
|
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
7
|
Union Cocle
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
8
|
Tauro FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
9
|
Veraguas
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
10
|
CD Arabe Unido
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | |
11
|
Herrera
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | |
12
|
Plaza Amador
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
UMECIT
|
2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 2 | 6 | |
| 2 |
San Francisco FC
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 4 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 5 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 0 | 1 | |
| 7 |
CD Arabe Unido
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 8 |
Independiente de La Chorrera
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 9 |
Sporting San Miguelito
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
Veraguas
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | |
| 11 |
Herrera
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 | |
| 12 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Independiente de La Chorrera
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 | 4 | |
| 2 |
Sporting San Miguelito
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 4 | |
| 3 |
Deportivo Universitario
|
1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 1 | 3 | |
| 4 |
Alianza FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 5 |
Union Cocle
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 6 |
Tauro FC
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | |
| 7 |
Veraguas
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 8 |
Herrera
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | |
| 9 |
UMECIT
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 10 |
San Francisco FC
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | |
| 11 |
CD Arabe Unido
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | |
| 12 |
Plaza Amador
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Tabela - Grupa A
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 12 | 31 | |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 6 | 27 | |
3
|
UMECIT
|
16 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | 8 | 25 | |
4
|
Tauro FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | 3 | 21 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | -4 | 21 | |
6
|
Sporting San Miguelito
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Plaza Amador
|
16 | 9 | 4 | 3 | 28:16 | 12 | 31 | |
2
|
Alianza FC
|
16 | 6 | 9 | 1 | 26:20 | 6 | 27 | |
3
|
UMECIT
|
16 | 6 | 7 | 3 | 28:20 | 8 | 25 | |
4
|
Tauro FC
|
16 | 5 | 6 | 5 | 22:19 | 3 | 21 | |
5
|
CD Arabe Unido
|
16 | 6 | 3 | 7 | 16:20 | -4 | 21 | |
6
|
Sporting San Miguelito
|
16 | 4 | 6 | 6 | 19:21 | -2 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
UMECIT
|
8 | 5 | 3 | 0 | 15:6 | 9 | 18 | |
| 2 |
Alianza FC
|
8 | 4 | 4 | 0 | 18:13 | 5 | 16 | |
| 3 |
Plaza Amador
|
8 | 4 | 2 | 2 | 14:10 | 4 | 14 | |
| 4 |
CD Arabe Unido
|
8 | 4 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 14 | |
| 5 |
Tauro FC
|
8 | 3 | 3 | 2 | 11:6 | 5 | 12 | |
| 6 |
Sporting San Miguelito
|
8 | 2 | 2 | 4 | 8:12 | -4 | 8 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Plaza Amador
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 17 | |
| 2 |
Alianza FC
|
8 | 2 | 5 | 1 | 8:7 | 1 | 11 | |
| 3 |
Sporting San Miguelito
|
8 | 2 | 4 | 2 | 11:9 | 2 | 10 | |
| 4 |
Tauro FC
|
8 | 2 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 9 | |
| 5 |
UMECIT
|
8 | 1 | 4 | 3 | 13:14 | -1 | 7 | |
| 6 |
CD Arabe Unido
|
8 | 2 | 1 | 5 | 6:11 | -5 | 7 |
Które miejsce zajmuje Sporting San Miguelito w tabeli Liga Panamena de Futbol?
Sporting San Miguelito zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Liga Panamena de Futbol z dorobkiem 18 punktów po 16 kolejkach. Strata do prowadzącego Plaza Amador wynosi 13 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:21, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Sporting San Miguelito w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Sporting San Miguelito na tle ligi w sezonie 2026.
Sporting San Miguelito na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,7
- Strzały celne / mecz 3,6
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 0,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,26
- Czyste konta 26%
- Odbiory / mecz 0,0
- Przechwyty / mecz 0,0
- Wybicia / mecz 0,0
- Zablokowane strzały / mecz 0,0
Strzelcy Sporting San Miguelito
-
Rodrigo Tello 4

-
Joel Barria 3

-
Julio Betancourt 2

-
Ramses Leon de 2
-
Angel Joriel Valencia Dejud 2

-
Gustavo Herrera 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sporting San Miguelito i rywali według minuty w ostatnich 27 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sporting San Miguelito to 31–45+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting San Miguelito - Tauro FC Po przerwie pada 39% bramek Sporting San Miguelito.Przebieg meczu Sporting San Miguelito i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 13 | 7-4-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 0-3-8 |
| Prowadził do przerwy | 10 | 5-4-1 |
| Remis do przerwy | 9 | 2-5-2 |
| Przegrywał do przerwy | 8 | 0-1-7 |
Gdy Sporting San Miguelito otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 13 takich meczów.
Jak padają bramki dla Sporting San Miguelito
100% bramek Sporting San Miguelito pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sporting San Miguelito zdobywa w sezonie średnio 1,15 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Sporting San Miguelito
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sporting San Miguelito, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sporting San Miguelito wygra mecz Sporting San Miguelito - Tauro FC Sporting San Miguelito nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach Sporting San Miguelito
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 37%
- Powyżej 3,5 26%
- Powyżej 4,5 11%
- Powyżej 5,5 4%
W 37% meczów Sporting San Miguelito padają co najmniej trzy bramki, a w 48% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting San Miguelito - Tauro FC Powyżej 2,5 bramki padło w 37% meczów Sporting San Miguelito.Sporting San Miguelito – faule i karne
- Faule / mecz 0,0
- Faule rywali / mecz 0,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sporting San Miguelito fauluje średnio 0,0 razy na mecz, a wymusza 0,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sporting San Miguelito, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sporting San Miguelito zdobywa 1,15 punktu na mecz wobec 1,14 na wyjeździe.
Sporting San Miguelito wygra mecz Sporting San Miguelito - Tauro FC Sporting San Miguelito zdobywa u siebie 38% możliwych punktów, na wyjeździe 38%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 27 meczach Sporting San Miguelito ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 39% goli Sporting San Miguelito, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 27 meczów.
Sporting San Miguelito – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Sporting San Miguelito oddaje 8,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sporting San Miguelito - Tauro FC Sporting San Miguelito oddaje 8,7 strzałów na mecz.Sporting San Miguelito – posiadanie piłki
- U siebie 51,7%
- Na wyjeździe 52,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 27
- Mecze z posiadaniem > 55% 12 z 27
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 12 z 27 meczów. Średnio Sporting San Miguelito utrzymuje przy piłce 52,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Sporting San Miguelito wygra mecz Sporting San Miguelito - Tauro FC Sporting San Miguelito utrzymuje średnio 52,0% posiadania piłki.Sporting San Miguelito – podania
- Kluczowe / mecz 0,0
- Dośrodkowania / mecz 0,0
- Podania długie / mecz 0
Sporting San Miguelito wymienia średnio 0 podań na mecz, z czego 0,0 to podania kluczowe.
Sporting San Miguelito – czyste konta
- U siebie 3 z 13
- Na wyjeździe 4 z 14
- Stracone / mecz 1,26
- Bez straty do przerwy 52%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Sporting San Miguelito to 26% meczów sezonu (7 z 27), z czego 3 w 13 meczach u siebie.
Sporting San Miguelito – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 70%
- Pow. 8,5 w meczu 48%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 4,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Sporting San Miguelito wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 48% spotkań.
Sporting San Miguelito – kartki
- Żółte kartki 76
- Pow. 3,5 kartki w meczu 85%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 11%
Sporting San Miguelito ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Sporting San Miguelito – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Sporting San Miguelito według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,00 | 1,33 |
| Środka tabeli (3–4) | 6 | 2-4-0 | 1,67 | 1,17 | 0,67 |
| Dołu tabeli (5–6) | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,00 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Sporting San Miguelito zdobywa z drużynami z środka tabeli (3–4), najmniej z drużynami z dołu tabeli (5–6).
Sporting San Miguelito na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,00 1,38 | 2,25 1,00 | 1,63 0,88 |
3.
![]() |
2,25 0,88 | 1,88 1,63 | 0,75 1,75 |
|
4.
|
1,50 1,13 | 1,38 1,38 | 0,75 1,63 |
|
5.
|
1,75 0,88 | 1,25 0,75 | 1,13 1,38 |
|
6.
|
1,00 1,25 | 1,00 1,38 | 1,50 1,13 |
Ciekawe rekordy w meczach Sporting San Miguelito
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sporting San Miguelito w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Plaza Amador - Sporting San Miguelito 0:3 Liga Panamena de Futbol, 18.01.2026
- Najwyższa porażka Sporting San Miguelito - Plaza Amador 0:3 Liga Panamena de Futbol, 20.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Independiente de La Chorrera - Sporting San Miguelito 4:3, Liga Panamena de Futbol, 21.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 4. minuta Tello, Sporting San Miguelito - UMECIT 2:2, Liga Panamena de Futbol, 14.04.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Independiente de La Chorrera - Sporting San Miguelito 4:3, Liga Panamena de Futbol, 21.09.2026
Jakie statystyki ma Sporting San Miguelito w tym sezonie?
Bilans Sporting San Miguelito w tym sezonie to 27 meczów i wynik 7-10-10 przy 31 zdobytych bramkach i 34 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 8,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sporting San Miguelito – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sporting San Miguelito w sezonie 2026.
Przewidywany skład Sporting San Miguelito 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kontuzje w kadrze Sporting San Miguelito
-
Ervin Zorrilla Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 62 dniopuszczone: 8 meczów
-
Leslie Heraldez Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 230 dniopuszczone: 12 meczów
Kadra Sporting San Miguelito
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
32 | Panama | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
30 | Panama | 100 tys. € | – | 2 | 13% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Panama | 125 tys. € | – | 9 | 56% | 1 | 0 | 613' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Panama | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
23 | Panama | – | – | 12 | 75% | 2 | 0 | 481' | 3 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
20 | Panama | 200 tys. € | – | 11 | 69% | 0 | 0 | 157' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
20 | Panama | 250 tys. € | – | 8 | 50% | 2 | 0 | 363' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
22 | Panama | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
33 | Panama | – | – | 9 | 56% | 0 | 0 | 138' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
25 | Panama | 175 tys. € | – | 6 | 38% | 0 | 0 | 142' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Panama | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | Panama | – | – | 8 | 50% | 2 | 0 | 415' | 3 | 1 | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | Panama | 250 tys. € | – | 24 | 150% | 4 | 0 | 1 733' | 5 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 62 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
25 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Panama | 125 tys. € | – | 9 | 56% | 0 | 0 | 744' | 5 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Panama | – | – | 3 | 19% | 0 | 0 | 148' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
25 | Panama | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | Kolumbia | – | – | 19 | 119% | 1 | 0 | 1 295' | 6 | 1 | |||||||
| 24 |
|
30 | Panama | – | – | 8 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
30 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
|
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 31 |
|
34 | Panama | 75 tys. € | 240 tys. € | 12 | 75% | 0 | 0 | 2' | 1 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
22 | Panama | 75 tys. € | – | 14 | 88% | 0 | 0 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Panama | 175 tys. € | – | 14 | 88% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
![]() |
24 | Panama | – | – | 7 | 44% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
28 | Panama | 250 tys. € | – | 8 | 50% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
41 | Panama | – | – | 14 | 88% | 0 | 0 | 0' | 1 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sporting San Miguelito
2,6 mln €
śr. 88 tys. € / zawodnika
Ile Sporting San Miguelito wydaje na pensje
240 tys. € rocznie
śr. 8 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Panama (25 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sporting San Miguelito w sezonie 2026
Sporting San Miguelito wycena zawodników


Struktura wieku i wartości kadry Sporting San Miguelito
Jak wygląda skład Sporting San Miguelito?
W wyjściowym ustawieniu Sporting San Miguelito między słupkami staje Marcos de León, a linię obrony najczęściej tworzą J. Hall, C. Hormechea oraz D. Hoyos. W środku pola grają L. Heraldez, R. Tello oraz O. Castillo, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. Zuniga, J. Caicedo. Trener Julio Dely Valdes ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Liga Panamena de Futbol i pucharach.
Sporting San Miguelito – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sporting San Miguelito w sezonie 2026.
Sporting San Miguelito transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Panama | 22 |
![]() |
koniec wypożyczenia | |
| 09 Sie 2026 |
|
Panama | 18 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Panama | 30 | – | za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
![]() |
Panama | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Panama | 38 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Panama | 30 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Panama | 29 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Panama | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Panama | 34 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Panama | 25 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sporting San Miguelito w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Sporting San Miguelito trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Sporting San Miguelito – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sporting San Miguelito? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sporting San Miguelito?
Klub piłkarski Sporting San Miguelito zdobył w swojej historii 1 trofeum. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Clausury Panamy.