Forma w lidze
Apoel Nikozja w tabeli
5. miejsce / 9 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 3 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:3 bramki
2,50 gola/mecz
5 pkt
5:3 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Apoel Nikozja
Wartość drużyny: 9,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Republika Zielonego Przylądka | 35 | napastnik | 5 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Niemcy | 34 | bramkarz | 5 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Apoel Nikozja 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Apoel Nikozja w tabeli Protathlima A' Kategorias
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 12 |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 12 |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 11 |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 10 |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 9 |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | 8 |
Wyniki Apoel Nikozja
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Digenis Ypsonas
1
Apoel Nikozja
3
Protathlima A' Kategorias, 5. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Apoel Nikozja
2
APOEL
2
Protathlima A' Kategorias, 4. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Omonia Nikozja
0
Apoel Nikozja
0
Protathlima A' Kategorias, 3. kolejka
|
Terminarz Apoel Nikozja
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:00
|
Apoel Nikozja
Nea Salamis
Protathlima A' Kategorias, 6. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:00
|
Karmiotissa
Apoel Nikozja
Protathlima A' Kategorias, 7. kolejka
|
|
|
31 Paź 16:00
|
Apoel Nikozja
Pafos
Protathlima A' Kategorias, 8. kolejka
|
Ostatnie transfery Apoel Nikozja
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Cypr |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo |
Apoel Nikozja to klub piłkarski z Cypru występujący w Protathlima A' Kategorias. Swoim domowym obiektem jest Alphamega Stadium, który może pomieścić 10 700 widzów. Zespół prowadzi Hernan Losada. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,6 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Apoel Nikozja?
Klub piłkarski Apoel Nikozja zdobył w swojej historii 18 trofeów — 18 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Cypru oraz Superpuchar Cypru. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Cypru oraz Mistrzostwo 2. ligi Cypru.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Apoel Nikozja trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Apoel Nikozja w tabeli Protathlima A' Kategorias?
Apoel Nikozja zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego AEK Larnaca wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Apoel Nikozja?
W wyjściowym ustawieniu Apoel Nikozja między słupkami staje P. Kuhn, a linię obrony najczęściej tworzą B. Gaspar, E. Aiwu, J. Kvida oraz G. Malekkides. W środku pola grają M. Brown, L. Konomis, G. Weissbeck oraz G. Assuncao, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Escriche, B. Thomas. Trener Hernan Losada ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Protathlima A' Kategorias i pucharach.
Kiedy Apoel Nikozja gra następny mecz?
Najbliższy mecz Apoel Nikozja to spotkanie z Nea Salamis, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Alphamega Stadium w ramach Protathlima A' Kategorias (6. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Apoel Nikozja?
Ostatni mecz Apoel Nikozja to wygrana z Digenis Ypsonas 1:3 w Protathlima A' Kategorias, 10 października 2026. Bramki zdobyli Assuncao, De Lucas Perez, Gaspar oraz Rodrigues. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Apoel Nikozja w tym sezonie?
Bilans Apoel Nikozja w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-3-0 przy 10 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Apoel Nikozja
Apoel Nikozja terminarz
Kiedy Apoel Nikozja gra następny mecz?
Najbliższy mecz Apoel Nikozja to spotkanie z Nea Salamis, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Alphamega Stadium w ramach Protathlima A' Kategorias (6. kolejka).
Wyniki Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Apoel Nikozja w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Apoel Nikozja wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 5. kolejka
|
1:3 | – | 6/10 | 2/6 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 4. kolejka
|
2:2 | – | 2/3 | 2/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 3. kolejka
|
0:0 | – | 5/10 | 4/7 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 2. kolejka
|
3:1 | – | 5/8 | 0/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 1. kolejka
|
2:2 | – | 3/8 | 4/8 | |
|
11 Sie Dogryw.
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
2:4 | 4-2-3-1 | 9/10 | 3/6 | |
|
05 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/11 | 2/4 | |
|
28 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
3:0 | 4-3-3 | 8/12 | 2/3 | |
|
23 Lip Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
0:4 | 4-3-3 | 7/13 | 4/5 | |
|
29 Maj Koniec
|
Puchar Cypru, finał
|
0:2 | – | 3/9 | 5/9 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Apoel Nikozja?
Ostatni mecz Apoel Nikozja to wygrana z Digenis Ypsonas 1:3 w Protathlima A' Kategorias, 10 października 2026. Bramki zdobyli Assuncao, De Lucas Perez, Gaspar oraz Rodrigues. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Apoel Nikozja – tabela Protathlima A' Kategorias
Jakie miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias zajmuje Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027.
Miejsce Apoel Nikozja w tabeli Protathlima A' Kategorias
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 11 | |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 4 | 7 | |
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 5 | |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 4 | |
11
|
Nea Salamis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 4 | |
12
|
Karmiotissa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Anorthosis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
14
|
Digenis Ypsonas
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 11 | |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 4 | 7 | |
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 5 | |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 4 | |
11
|
Nea Salamis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 4 | |
12
|
Karmiotissa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Anorthosis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
14
|
Digenis Ypsonas
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AEL
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
AEK Larnaca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
APOEL
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 6 | |
| 4 |
Omonia Nikozja
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 5 | |
| 5 |
Apoel Nikozja
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 6 |
Omonia Aradippou
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Nea Salamis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 8 |
Anorthosis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
Aris
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 10 |
Olympiakos
|
3 | 0 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 2 | |
| 11 |
Pafos
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 12 |
Omonia 29is Maiou
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
| 13 |
Karmiotissa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 14 |
Digenis Ypsonas
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pafos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AEK Larnaca
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
Omonia Nikozja
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 6 | |
| 4 |
Aris
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 5 |
Apoel Nikozja
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 6 |
Omonia 29is Maiou
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 7 |
AEL
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 8 |
Omonia Aradippou
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 9 |
Olympiakos
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 10 |
Karmiotissa
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 11 |
APOEL
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 12 |
Nea Salamis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 13 |
Anorthosis
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 | 0 | |
| 14 |
Digenis Ypsonas
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Apoel Nikozja w tabeli Protathlima A' Kategorias?
Apoel Nikozja zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias z dorobkiem 9 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego AEK Larnaca wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Apoel Nikozja na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Apoel Nikozja na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 3,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,20
- Czyste konta 20%
Strzelcy Apoel Nikozja
Rozkład bramek w czasie
Bramki Apoel Nikozja i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Apoel Nikozja to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Apoel Nikozja - Nea Salamis Po przerwie pada 50% bramek Apoel Nikozja.Przebieg meczu Apoel Nikozja i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-2-0 |
Gdy Apoel Nikozja otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Apoel Nikozja
70% bramek Apoel Nikozja pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Apoel Nikozja zdobywa w sezonie średnio 1,80 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,80.
Aktualne serie Apoel Nikozja
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Apoel Nikozja, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Apoel Nikozja wygra mecz Apoel Nikozja - Nea Salamis Apoel Nikozja nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Apoel Nikozja
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 80%
- Powyżej 3,5 80%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 80% meczów Apoel Nikozja padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Apoel Nikozja - Nea Salamis Powyżej 2,5 bramki padło w 80% meczów Apoel Nikozja.Apoel Nikozja – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Apoel Nikozja, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Apoel Nikozja zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,67 na wyjeździe.
Apoel Nikozja wygra mecz Apoel Nikozja - Nea Salamis Apoel Nikozja zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 56%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Apoel Nikozja ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Apoel Nikozja, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
Apoel Nikozja wygra drugą połowę meczu Apoel Nikozja - Nea Salamis Drugą połowę Apoel Nikozja wygrywał w 2 z 5 meczów.Apoel Nikozja – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 5,2
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 24%
- Strzałów na gola 4,2
Apoel Nikozja oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Apoel Nikozja - Nea Salamis Apoel Nikozja oddaje 8,4 strzałów na mecz.Apoel Nikozja – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 46,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio Apoel Nikozja utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Apoel Nikozja wygra mecz Apoel Nikozja - Nea Salamis Apoel Nikozja utrzymuje średnio 48,0% posiadania piłki.Apoel Nikozja – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,20
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Apoel Nikozja to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Apoel Nikozja - Nea Salamis Czyste konto Apoel Nikozja zachowuje w 20% meczów.Apoel Nikozja – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Apoel Nikozja wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Apoel Nikozja – kartki
- Żółte kartki 12
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 80%
- Kartki rywali / mecz 3,0
- Mecze bez kartki 20%
Apoel Nikozja ogląda średnio 2,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Apoel Nikozja – 3,0.
Apoel Nikozja według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–9) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Apoel Nikozja zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–9).
Apoel Nikozja na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,67 3,00 | 1,33 3,50 | 0,33 0,50 |
|
4.
|
0,50 3,00 | 0,00 2,33 | 1,00 0,33 |
|
5.
|
2,00 1,67 | 2,50 1,67 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
0,67 3,00 | 1,00 1,50 | 2,00 0,50 |
|
7.
|
3,00 0,33 | 4,00 1,33 | 0,50 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Apoel Nikozja
Skrajne wyniki i osiągnięcia Apoel Nikozja w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Apoel Nikozja - Anorthosis 3:1 Protathlima A' Kategorias, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Aris - Apoel Nikozja 2:2, Protathlima A' Kategorias, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Rodrigues, Apoel Nikozja - APOEL 2:2, Protathlima A' Kategorias, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Rodrigues, Digenis Ypsonas - Apoel Nikozja 1:3, Protathlima A' Kategorias, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Apoel Nikozja w tym sezonie?
Bilans Apoel Nikozja w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-3-0 przy 10 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Apoel Nikozja – zawodnicy
Jak wygląda kadra Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Apoel Nikozja 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Apoel Nikozja
-
Danilo Spoljaric Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 31 dniopuszczone: 2 mecze
-
Bruno Gaspar Obrońca Stłuczenie mięśnia pauzuje od 31 dniopuszczone: 1 mecz
-
C. Evangelou Napastnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 39 dniopuszczone: 4 mecze
-
Morgan Brown Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 45 dniopuszczone: 3 mecze
-
Ivan Ljubić Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 46 dniopuszczone: 4 mecze
-
Connor Goldson Obrońca Problemy z sercem pauzuje od 103 dniopuszczone: 9 meczów
Kadra Apoel Nikozja
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
30 | Słowenia | 700 tys. € | – | 3 | 60% | 2 | 0 | 224' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
35 | Republika Zielonego Przylądka | 300 tys. € | 567 tys. € | 5 | 100% | 4 | 0 | 419' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Belgia | 225 tys. € | 42 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
24 | Cypr | 375 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 136' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Hiszpania | 1 mln € | 330 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 204' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
28 | Hiszpania | 500 tys. € | 243 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 377' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
|
28 | Kanada | 1 mln € | 1,2 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
25 | Cypr | 550 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
26 | Anglia | 400 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 103' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
26 | Brazylia | 750 tys. € | 486 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 450' | 3 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Cypr | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
|
29 | Francja | 1,3 mln € | 29 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 253' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
27 | Szwecja | 750 tys. € | 541 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 157' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
27 | Grecja | 750 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 77' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
30 | Austria | 800 tys. € | 243 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 84 |
![]() |
18 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
33 | Anglia | 1 mln € | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
25 | Austria | 700 tys. € | 800 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 288' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
29 | Cypr | 600 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 375' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 44 |
|
29 | Czechy | 1 mln € | 40 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 76 |
|
33 | Angola | 400 tys. € | 223 tys. € | 4 | 80% | 1 | 0 | 268' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
34 | Niemcy | 200 tys. € | 339 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
32 | Holandia | 250 tys. € | 290 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 71 |
|
21 | Cypr | 0 € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Apoel Nikozja
13,9 mln €
śr. 556 tys. € / zawodnika
Ile Apoel Nikozja wydaje na pensje
6,9 mln € rocznie
śr. 276 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Cypr (6 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027
Apoel Nikozja wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Apoel Nikozja
Jak wygląda skład Apoel Nikozja?
W wyjściowym ustawieniu Apoel Nikozja między słupkami staje P. Kuhn, a linię obrony najczęściej tworzą B. Gaspar, E. Aiwu, J. Kvida oraz G. Malekkides. W środku pola grają M. Brown, L. Konomis, G. Weissbeck oraz G. Assuncao, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Escriche, B. Thomas. Trener Hernan Losada ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Protathlima A' Kategorias i pucharach.
Apoel Nikozja – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027.
Apoel Nikozja transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Serbia | 32 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Cypr | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Portugalia | 28 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
|
Kanada | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Cypr | 18 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 20 Lip 2026 |
|
Finlandia | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Austria | 25 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Grecja | 31 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Tunezja | 26 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Apoel Nikozja
Apoel Nikozja bilans transferowy
- -100 tys. € 2026
- +450 tys. € 2025
- -400 tys. € 2024
- +1,2 mln € 2023
- -145 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Apoel Nikozja
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Apoel Nikozja w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Apoel Nikozja trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy.
Apoel Nikozja – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Apoel Nikozja? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Apoel Nikozja?
Klub piłkarski Apoel Nikozja zdobył w swojej historii 18 trofeów — 18 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Cypru oraz Superpuchar Cypru. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Cypru oraz Mistrzostwo 2. ligi Cypru.