Forma w lidze
Pafos w tabeli
4. miejsce / 10 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
0:2 bramki
0,00 gola/mecz
9 pkt
7:1 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Pafos
Wartość drużyny: 28,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Brazylia | 29 | napastnik | 4 | 750 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Polska | 26 | bramkarz | 5 | 2,5 mln € |
Przewidywany skład Pafos 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Pafos w tabeli Protathlima A' Kategorias
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 12 |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 12 |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 11 |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 10 |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 9 |
Wyniki Pafos
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Anorthosis
1
Pafos
3
Protathlima A' Kategorias, 5. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Pafos
0
AEL
2
Protathlima A' Kategorias, 4. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
AEK Larnaca
0
Pafos
1
Protathlima A' Kategorias, 3. kolejka
|
Terminarz Pafos
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 21:00
|
Atalanta
Pafos
Liga Konferencji, 1. runda
|
|
|
19 Paź 17:00
|
Pafos
APOEL
Protathlima A' Kategorias, 6. kolejka
|
|
|
22 Paź 18:45
|
Pafos
Riga
Liga Konferencji, 2. runda
|
Ostatnie transfery Pafos
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
DR Konga |
|
352 € | |
| 24 Sie 2026 |
|
Francja |
|
wypożyczenie |
Pafos to klub piłkarski z Cypru występujący w Protathlima A' Kategorias. Swoim domowym obiektem jest Stadio Stelios Kyriakides, który może pomieścić 9 394 widzów. Zespół prowadzi Ricardo Sa Pinto. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 28,8 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Konferencji,w Liga Europy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pafos?
Klub piłkarski Pafos zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Cypru oraz Superpuchar Cypru. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Cypru.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pafos w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pafos trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 352 € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mons Rogeani Bassouamina do CS Marítimo za 352 €.
Które miejsce zajmuje Pafos w tabeli Protathlima A' Kategorias?
Pafos zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias z dorobkiem 10 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego AEK Larnaca wynosi 2 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Pafos?
W wyjściowym ustawieniu Pafos między słupkami staje R. Majecki, a linię obrony najczęściej tworzą S. Mmaee, D. Goldar, David Luiz oraz N. Ioannou. W środku pola grają V. Dragomir, Pepe oraz I. Sunjić, a za skuteczność w ataku odpowiadają Felipe Bruno, Gabriel Teixeira Aragao oraz A. Silva. Trener Ricardo Sa Pinto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Protathlima A' Kategorias i pucharach.
Kiedy Pafos gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pafos to spotkanie z Atalantą, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Gewiss Stadium w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pafos?
Ostatni mecz Pafos to wygrana z Anorthosis 1:3 w Protathlima A' Kategorias, 11 października 2026. Bramki zdobyli Da Cruz, Zague, Da Silva Genesio oraz Da Silva Genesio. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pafos w tym sezonie?
Bilans Pafos w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-1-1 przy 7 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 16,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pafos w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Pafos w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Pafos
Pafos terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 21:00
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
Gewiss Stadium Wyjazd | – | |
|
19 Paź 17:00
|
Protathlima A' Kategorias, 6. kolejka
|
Stadio Stelios Kyriakides U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Paź 18:45
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
Stadio Stelios Kyriakides U siebie | – | |
|
26 Paź 17:00
|
Protathlima A' Kategorias, 7. kolejka
|
Stadio Vitex Ammochostos Epistrofi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
31 Paź 18:00
|
Protathlima A' Kategorias, 8. kolejka
|
Alphamega Stadium Wyjazd | Trudny | |
|
05 Lis 21:00
|
Liga Konferencji, 3. runda
|
De Grolsch Veste Wyjazd | – | |
|
07 Lis 18:00
|
Protathlima A' Kategorias, 9. kolejka
|
Stadio Stelios Kyriakides U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 18:00
|
Protathlima A' Kategorias, 10. kolejka
|
Dimotiko Stadio Aradippou Wyjazd | Umiarkowany | |
|
26 Lis 18:45
|
Liga Konferencji, 4. runda
|
Stadio Stelios Kyriakides U siebie | – | |
|
28 Lis 18:00
|
Protathlima A' Kategorias, 11. kolejka
|
Stadio Stelios Kyriakides U siebie | Trudny |
Kiedy Pafos gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pafos to spotkanie z Atalantą, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Gewiss Stadium w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Wyniki Pafos w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Pafos w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Pafos w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pafos wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 5. kolejka
|
1:3 | – | 4/10 | 2/4 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 4. kolejka
|
0:2 | – | 7/9 | 4/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 3. kolejka
|
0:1 | – | 6/9 | 2/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 2. kolejka
|
0:0 | – | 12/14 | 1/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 1. kolejka
|
0:3 | – | 4/8 | 0/0 | |
|
27 Sie Dogryw.
|
Liga Konferencji, play offy
|
4:2 | 4-3-3 | 5/7 | 6/11 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:1 | 4-3-3 | 1/4 | 2/6 | |
|
13 Sie Koniec
|
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
3:3 | 4-1-4-1 | 4/6 | 1/2 | |
|
06 Sie Koniec
|
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 4-3-3 | 0/13 | 6/7 | |
|
30 Lip Dogryw.
|
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
4:0 | 4-3-3 | 9/11 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pafos?
Ostatni mecz Pafos to wygrana z Anorthosis 1:3 w Protathlima A' Kategorias, 11 października 2026. Bramki zdobyli Da Cruz, Zague, Da Silva Genesio oraz Da Silva Genesio. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pafos – tabela Protathlima A' Kategorias
Jakie miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias zajmuje Pafos w sezonie 2026/2027.
Miejsce Pafos w tabeli Protathlima A' Kategorias
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 11 | |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 4 | 7 | |
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 5 | |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 4 | |
11
|
Nea Salamis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 4 | |
12
|
Karmiotissa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Anorthosis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
14
|
Digenis Ypsonas
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 11 | |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 4 | 7 | |
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 5 | |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 4 | |
11
|
Nea Salamis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 4 | |
12
|
Karmiotissa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Anorthosis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
14
|
Digenis Ypsonas
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AEL
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
AEK Larnaca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
APOEL
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 6 | |
| 4 |
Omonia Nikozja
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 5 | |
| 5 |
Apoel Nikozja
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 6 |
Omonia Aradippou
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Nea Salamis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 8 |
Anorthosis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
Aris
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 10 |
Olympiakos
|
3 | 0 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 2 | |
| 11 |
Pafos
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 12 |
Omonia 29is Maiou
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
| 13 |
Karmiotissa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 14 |
Digenis Ypsonas
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pafos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AEK Larnaca
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
Omonia Nikozja
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 6 | |
| 4 |
Aris
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 5 |
Apoel Nikozja
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 6 |
Omonia 29is Maiou
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 7 |
AEL
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 8 |
Omonia Aradippou
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 9 |
Olympiakos
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 10 |
Karmiotissa
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 11 |
APOEL
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 12 |
Nea Salamis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 13 |
Anorthosis
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 | 0 | |
| 14 |
Digenis Ypsonas
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Pafos w tabeli Protathlima A' Kategorias?
Pafos zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias z dorobkiem 10 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego AEK Larnaca wynosi 2 punkty, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:3, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Pafos w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Pafos na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Pafos na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 16,2
- Strzały celne / mecz 6,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,60
- Czyste konta 60%
Strzelcy Pafos
-
Leanderson da Silva Genesio 2
-
Anderson Silva 1
-
Domingos Quina 1
-
Yoram Zague 1
-
Vlad Dragomir 1
-
Nicolas Moumi Ngamaleu 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pafos i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pafos to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Atalanta - Pafos Po przerwie pada 86% bramek Pafos.Przebieg meczu Pafos i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy Pafos otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Pafos
100% bramek Pafos pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pafos zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Pafos
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Pafos, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Pafos wygra mecz Atalanta - Pafos Pafos nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Pafos
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Pafos padają co najmniej trzy bramki, a w 20% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Atalanta - Pafos Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Pafos.Pafos – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pafos, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Atalanta - Pafos Kursy na kartki w najbliższym meczu.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pafos zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Pafos wygra mecz Atalanta - Pafos Pafos zdobywa u siebie 17% możliwych punktów, na wyjeździe 100%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Pafos ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 86% goli Pafos, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 5 meczów.
Pafos wygra drugą połowę meczu Atalanta - Pafos Drugą połowę Pafos wygrywał w 3 z 5 meczów.Pafos – strzały
- Celne / mecz 6,2
- Niecelne / mecz 10,0
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,6
Pafos oddaje 16,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Atalanta - Pafos Pafos oddaje 16,2 strzałów na mecz.Pafos – posiadanie piłki
- U siebie 57,5%
- Na wyjeździe 57,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 5
- Najniższe w sezonie 52%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 5 meczów. Średnio Pafos utrzymuje przy piłce 57,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 52%.
Pafos wygra mecz Atalanta - Pafos Pafos utrzymuje średnio 57,2% posiadania piłki.Pafos – czyste konta
- U siebie 1 z 2
- Na wyjeździe 2 z 3
- Stracone / mecz 0,60
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto Pafos to 60% meczów sezonu (3 z 5), z czego 1 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Atalanta - Pafos Czyste konto Pafos zachowuje w 60% meczów.Pafos – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 9,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,7
Pafos wykonuje średnio 6,6 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Atalanta - Pafos Powyżej 8,5 rożnego padło w 80% meczów Pafos.Pafos – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 20%
Pafos ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Pafos – 1,2.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Atalanta - Pafos Pafos ogląda średnio 1,8 żółtych kartek na mecz.Pafos według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Pafos zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Pafos na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
3,00 1,50 | 2,00 1,00 | 0,67 3,00 |
|
3.
|
1,67 3,00 | 1,33 3,50 | 0,33 0,50 |
|
4.
|
0,50 3,00 | 0,00 2,33 | 1,00 0,33 |
|
5.
|
2,00 1,67 | 2,50 1,67 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
0,67 3,00 | 1,00 1,50 | 2,00 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Pafos
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pafos w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Karmiotissa - Pafos 0:3 Protathlima A' Kategorias, 30.08.2026
- Najwyższa porażka Pafos - AEL 0:2 Protathlima A' Kategorias, 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Anorthosis - Pafos 1:3, Protathlima A' Kategorias, 11.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 45. minuta Quina, Karmiotissa - Pafos 0:3, Protathlima A' Kategorias, 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 62. minuta Dragomir, AEK Larnaca - Pafos 0:1, Protathlima A' Kategorias, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Pafos w tym sezonie?
Bilans Pafos w tym sezonie to 5 meczów i wynik 3-1-1 przy 7 zdobytych bramkach i 3 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 16,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pafos – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pafos w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Pafos 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Pafos
-
Nicolas Moumi Ngamaleu Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 5 dniopuszczone: 1 mecz
-
Jaja Napastnik Zerwanie więzadła krzyżowego pauzuje od 74 dniopuszczone: 10 meczów
-
Joao Correia Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 75 dniopuszczone: 11 meczów
-
Charalambos Kyriakidis Bramkarz Uraz dłoni pauzuje od 103 dniopuszczone: 12 meczów
Kadra Pafos
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Portugalia | 1,3 mln € | 280 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Brazylia | 1,3 mln € | 160 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
32 | Kamerun | 2 mln € | 1,7 mln € | 3 | 60% | 1 | 0 | 230' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Brazylia | 4 mln € | 1,2 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
28 | Brazylia | 1 mln € | 609 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 190' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Azerbejdżan | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
29 | Portugalia | 2 mln € | 126 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 156' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Portugalia | 1 mln € | 561 tys. € | 4 | 80% | 1 | 0 | 271' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
30 | Bośnia | 2 mln € | 1 mln € | 4 | 80% | 0 | 0 | 281' | 2 | 0 | |||||||
| 30 |
|
27 | Rumunia | 2,2 mln € | 211 tys. € | 4 | 80% | 1 | 0 | 246' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
21 | Portugalia | 200 tys. € | 253 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
30 | Republika Zielonego Przylądka | 1,2 mln € | 106 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
21 | Cypr | 75 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 2' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
29 | Portugalia | 2,2 mln € | 648 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 328' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
19 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
20 | Francja | 1,6 mln € | 546 tys. € | 4 | 80% | 1 | 0 | 216' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
30 | Maroko | 450 tys. € | 95 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
39 | Brazylia | 175 tys. € | 1,3 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Hiszpania | 700 tys. € | 360 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Brazylia | 750 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 208' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
33 | Szwecja | 800 tys. € | 922 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 250' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Cypr | 700 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 297' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
21 | Portugalia | 900 tys. € | 120 tys. € | 3 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
27 | Cypr | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
26 | Holandia | 650 tys. € | 424 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| 82 |
![]() |
20 | Cypr | – | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
|
26 | Polska | 2,5 mln € | 2,2 mln € | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Pafos
30 mln €
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Ile Pafos wydaje na pensje
12,9 mln € rocznie
śr. 477 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Portugalia (6 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pafos w sezonie 2026/2027
Pafos wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Pafos
Jak wygląda skład Pafos?
W wyjściowym ustawieniu Pafos między słupkami staje R. Majecki, a linię obrony najczęściej tworzą S. Mmaee, D. Goldar, David Luiz oraz N. Ioannou. W środku pola grają V. Dragomir, Pepe oraz I. Sunjić, a za skuteczność w ataku odpowiadają Felipe Bruno, Gabriel Teixeira Aragao oraz A. Silva. Trener Ricardo Sa Pinto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Protathlima A' Kategorias i pucharach.
Pafos – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pafos w sezonie 2026/2027.
Pafos transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 21 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia | 19 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
DR Konga | 28 |
|
352 € | |
| 24 Sie 2026 |
|
Francja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
|
Kamerun | 32 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 22 |
|
za darmo | |
| 23 Lip 2026 |
|
Ghana | 31 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Gwinea | 29 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Polska | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 11 Lip 2026 |
|
Maroko | 30 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Pafos
Pafos bilans transferowy
- +1,3 mln € 2026
- -1,7 mln € 2025
- -1,8 mln € 2024
- -4,5 mln € 2023
- -1,9 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Pafos
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pafos w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pafos trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 4 piłkarzy, co przyniosło 352 € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mons Rogeani Bassouamina do CS Marítimo za 352 €.
Pafos – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Pafos? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pafos?
Klub piłkarski Pafos zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Cypru oraz Superpuchar Cypru. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Cypru.
