Forma w lidze
Aris w tabeli
6. miejsce / 8 punktów Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 4 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
2 pkt
3:6 bramki
1,00 gola/mecz
6 pkt
3:1 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Aris
Wartość drużyny: 9,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Gabon | 22 | napastnik | 5 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Chorwacja | 23 | bramkarz | 5 | 600 tys. € |
Przewidywany skład Aris 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Aris w tabeli Protathlima A' Kategorias
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 12 |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 12 |
| ··· | |||||||
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 9 |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | 8 |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 7 |
Wyniki Aris
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Olympiakos
1
Aris
2
Protathlima A' Kategorias, 5. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Aris
0
Karmiotissa
0
Protathlima A' Kategorias, 4. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Digenis Ypsonas
0
Aris
1
Protathlima A' Kategorias, 3. kolejka
|
Terminarz Aris
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 18:00
|
Aris
Ethnikos Achna
Puchar Cypru, 1/16 finału
|
|
|
17 Paź 18:00
|
Aris
AEK Larnaca
Protathlima A' Kategorias, 6. kolejka
|
|
|
25 Paź 18:00
|
AEL
Aris
Protathlima A' Kategorias, 7. kolejka
|
Ostatnie transfery Aris
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Nigeria |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Czarnogóra |
|
70 tys. € |
Aris to klub piłkarski z Cypru występujący w Protathlima A' Kategorias. Swoim domowym obiektem jest Alphamega Stadium, który może pomieścić 10 700 widzów. Zespół prowadzi Artem Radkov. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Cypru.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Aris?
Klub piłkarski Aris zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Cypru oraz Superpuchar Cypru. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Cypru.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Aris w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Aris trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 750 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Juraj Badelj z Universitatea Craiova za 600 tys. €.
Które miejsce zajmuje Aris w tabeli Protathlima A' Kategorias?
Aris zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias z dorobkiem 8 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego AEK Larnaca wynosi 4 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Aris?
W wyjściowym ustawieniu Aris między słupkami staje M. Zadro, a linię obrony najczęściej tworzą A. Correia, G. Kalulu oraz J. Badelj. W środku pola grają D. Galyata, Alex Opoku Sarfo, D. Gaustad oraz Gustavo Paje, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Ovsyannikov, O. Lebi oraz Werton. Trener Artem Radkov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Protathlima A' Kategorias i pucharach.
Kiedy Aris gra następny mecz?
Najbliższy mecz Aris to spotkanie z Ethnikos Achna, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Alphamega Stadium w ramach Pucharu Cypru (1/16 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Aris?
Ostatni mecz Aris to wygrana z Olympiakos 1:2 w Protathlima A' Kategorias, 11 października 2026. Bramki zdobyli Effaghe, Savva oraz Effaghe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Aris w tym sezonie?
Bilans Aris w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-2-1 przy 6 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Aris w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Aris w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Aris
Aris terminarz
Kiedy Aris gra następny mecz?
Najbliższy mecz Aris to spotkanie z Ethnikos Achna, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 18:00 na obiekcie Alphamega Stadium w ramach Pucharu Cypru (1/16 finału).
Wyniki Aris w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Aris w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Aris w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Aris wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 5. kolejka
|
1:2 | – | 5/13 | 6/10 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 4. kolejka
|
0:0 | – | 7/10 | 4/7 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 3. kolejka
|
0:1 | – | 3/5 | 4/6 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 2. kolejka
|
1:4 | – | 2/8 | 3/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, 1. kolejka
|
2:2 | – | 5/8 | 4/8 | |
|
22 Maj Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, play offy
|
3:4 | – | 3/4 | 4/5 | |
|
16 Maj Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, play offy
|
3:2 | – | 7/8 | 1/2 | |
|
10 Maj Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, play offy
|
2:0 | – | 10/11 | 1/6 | |
|
06 Maj Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, play offy
|
1:0 | 3-4-3 | 8/14 | 1/6 | |
|
02 Maj Koniec
|
Protathlima A' Kategorias, play offy
|
3:0 | – | 3/6 | 1/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Aris?
Ostatni mecz Aris to wygrana z Olympiakos 1:2 w Protathlima A' Kategorias, 11 października 2026. Bramki zdobyli Effaghe, Savva oraz Effaghe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Aris – tabela Protathlima A' Kategorias
Jakie miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias zajmuje Aris w sezonie 2026/2027.
Miejsce Aris w tabeli Protathlima A' Kategorias
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 11 | |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 4 | 7 | |
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 5 | |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 4 | |
11
|
Nea Salamis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 4 | |
12
|
Karmiotissa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Anorthosis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
14
|
Digenis Ypsonas
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 11 | |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 4 | 7 | |
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 5 | |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 4 | |
11
|
Nea Salamis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 4 | |
12
|
Karmiotissa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Anorthosis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
14
|
Digenis Ypsonas
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AEL
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
AEK Larnaca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
APOEL
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 6 | |
| 4 |
Omonia Nikozja
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 5 | |
| 5 |
Apoel Nikozja
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 6 |
Omonia Aradippou
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Nea Salamis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 8 |
Anorthosis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
Aris
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 10 |
Olympiakos
|
3 | 0 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 2 | |
| 11 |
Pafos
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 12 |
Omonia 29is Maiou
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
| 13 |
Karmiotissa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 14 |
Digenis Ypsonas
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pafos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AEK Larnaca
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
Omonia Nikozja
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 6 | |
| 4 |
Aris
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 5 |
Apoel Nikozja
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 6 |
Omonia 29is Maiou
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 7 |
AEL
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 8 |
Omonia Aradippou
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 9 |
Olympiakos
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 10 |
Karmiotissa
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 11 |
APOEL
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 12 |
Nea Salamis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 13 |
Anorthosis
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 | 0 | |
| 14 |
Digenis Ypsonas
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Aris w tabeli Protathlima A' Kategorias?
Aris zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias z dorobkiem 8 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego AEK Larnaca wynosi 4 punkty, a przewaga nad 7. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Aris w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Aris na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Aris na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 6,4
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 40%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Aris i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Aris to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Aris i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Aris otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Aris
83% bramek Aris pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Aris zdobywa w sezonie średnio 1,60 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,60.
Aktualne serie Aris
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Aris, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Aris
- Powyżej 0,5 80%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 60% meczów Aris padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Aris – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Aris, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Aris zdobywa 0,67 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Aris ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Aris, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 5 meczów.
Aris – strzały
- Celne / mecz 6,4
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 53%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 10,0
Aris oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 53% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 10,0 strzału.
Aris – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 48,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Aris utrzymuje przy piłce 51,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Aris – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 2
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Aris to 40% meczów sezonu (2 z 5), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Aris – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 4,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Aris wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Aris – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 80%
- Kartki rywali / mecz 2,8
- Mecze bez kartki 0%
Aris ogląda średnio 3,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Aris – 2,8. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Aris według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 3,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Aris zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Aris na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
0,50 3,00 | 0,00 2,33 | 1,00 0,33 |
|
5.
|
2,00 1,67 | 2,50 1,67 | 1,50 1,00 |
|
6.
|
0,67 3,00 | 1,00 1,50 | 2,00 0,50 |
|
7.
|
3,00 0,33 | 4,00 1,33 | 0,50 2,33 |
|
8.
|
2,00 0,67 | 1,50 0,33 | 1,00 0,67 |
Ciekawe rekordy w meczach Aris
Skrajne wyniki i osiągnięcia Aris w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Digenis Ypsonas - Aris 0:1 Protathlima A' Kategorias, 14.09.2026
- Najwyższa porażka Aris - Omonia Nikozja 1:4 Protathlima A' Kategorias, 7.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Aris - Omonia Nikozja 1:4, Protathlima A' Kategorias, 7.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Matysik, Aris - Apoel Nikozja 2:2, Protathlima A' Kategorias, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Effaghe, Olympiakos - Aris 1:2, Protathlima A' Kategorias, 11.10.2026
Jakie statystyki ma Aris w tym sezonie?
Bilans Aris w tym sezonie to 5 meczów i wynik 2-2-1 przy 6 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Aris – zawodnicy
Jak wygląda kadra Aris w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Aris 3-4-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Aris
-
Charalambos Charalambous Pomocnik Uraz pleców pauzuje od 46 dniopuszczone: 5 meczów
-
Wes Foderingham Bramkarz Skręcenie kostki pauzuje od 161 dniopuszczone: 10 meczów
Kadra Aris
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
20 | Nigeria | 100 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 44' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
22 | Norwegia | 500 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 283' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Brazylia | 350 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 386' | 2 | 0 | |||||||
| 70 |
![]() |
22 | Holandia | 300 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 161' | 0 | 0 | |||||||
| 78 |
![]() |
19 | Białoruś | 150 tys. € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
25 | Cypr | 650 tys. € | 310 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
23 | Brazylia | 700 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 306' | 2 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
24 | Cypr | 1,2 mln € | – | 2 | 40% | 0 | 0 | 170' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
19 | Białoruś | 400 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 269' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Serbia | 450 tys. € | – | 3 | 60% | 0 | 0 | 74' | 2 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Portugalia | 500 tys. € | 180 tys. € | 1 | 20% | 0 | 0 | 44' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Ghana | 1 mln € | 170 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 360' | 3 | 0 | |||||||
| 88 |
|
24 | Finlandia | 4 mln € | 470 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
20 | Czarnogóra | 400 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 165' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Niemcy | 200 tys. € | – | 4 | 80% | 0 | 0 | 65' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
35 | Cypr | 225 tys. € | 51 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 256' | 2 | 1 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Polska | 500 tys. € | 90 tys. € | 5 | 100% | 1 | 0 | 295' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Węgry | 200 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
21 | Senegal | 250 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 106' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Burkina-Faso | 375 tys. € | 370 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 340' | 3 | 0 | |||||||
| 24 |
|
29 | Kongo | 1 mln € | 546 tys. € | 5 | 100% | 0 | 0 | 295' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Rumunia | 800 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 361' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
20 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
35 | Brazylia | 225 tys. € | 296 tys. € | 4 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
35 | Anglia | 200 tys. € | 923 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 90 |
|
31 | Cypr | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
|
23 | Chorwacja | 600 tys. € | – | 5 | 100% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Aris
15,3 mln €
śr. 568 tys. € / zawodnika
Ile Aris wydaje na pensje
3,4 mln € rocznie
śr. 126 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
20
najliczniej: Cypr (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Aris w sezonie 2026/2027
Aris wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Aris
Jak wygląda skład Aris?
W wyjściowym ustawieniu Aris między słupkami staje M. Zadro, a linię obrony najczęściej tworzą A. Correia, G. Kalulu oraz J. Badelj. W środku pola grają D. Galyata, Alex Opoku Sarfo, D. Gaustad oraz Gustavo Paje, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Ovsyannikov, O. Lebi oraz Werton. Trener Artem Radkov ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Protathlima A' Kategorias i pucharach.
Aris – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Aris w sezonie 2026/2027.
Aris transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 21 Sie 2026 |
![]() |
Brazylia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Nigeria | 20 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Czarnogóra | 20 |
|
70 tys. € | |
| 19 Sie 2026 |
|
Rosja | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Węgry | 19 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Cypr | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Rumunia | 23 |
|
600 tys. € | |
| 04 Sie 2026 |
|
Nigeria | 38 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
![]() |
Brazylia | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Aris
Aris bilans transferowy
- -483 tys. € 2026
- +2,9 mln € 2025
- +4,4 mln € 2024
- -1,4 mln € 2023
- -1,1 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Aris
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Aris w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Aris trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 750 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Juraj Badelj z Universitatea Craiova za 600 tys. €.
Aris – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Aris? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Aris?
Klub piłkarski Aris zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Cypru oraz Superpuchar Cypru. Ponadto triumfował w Mistrzostwo Cypru.