Forma w lidze
Omonia 29is Maiou w tabeli
9. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 7 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
3:4 bramki
1,50 gola/mecz
4 pkt
7:5 bramki
2,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Omonia 29is Maiou
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Gwinea Bissau | 29 | napastnik | 4 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 450 minut | Chorwacja | 31 | obrońca | 5 | 100 tys. € |
Omonia 29is Maiou w tabeli Protathlima A' Kategorias
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 12 |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 12 |
| ··· | |||||||
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 5 |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | 4 |
Wyniki Omonia 29is Maiou
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
AEL
2
Omonia 29is Maiou
1
Protathlima A' Kategorias, 5. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Omonia 29is Maiou
1
AEK Larnaca
2
Protathlima A' Kategorias, 4. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Olympiakos
3
Omonia 29is Maiou
3
Protathlima A' Kategorias, 3. kolejka
|
Terminarz Omonia 29is Maiou
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 19:00
|
Omonia 29is Maiou
![]()
AEP Polemidion
Puchar Cypru, 1/16 finału
|
|
|
18 Paź 18:00
|
Omonia 29is Maiou
Anorthosis
Protathlima A' Kategorias, 6. kolejka
|
|
|
25 Paź 17:00
|
APOEL
Omonia 29is Maiou
Protathlima A' Kategorias, 7. kolejka
|
Ostatnie transfery Omonia 29is Maiou
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Cypr |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Cypr |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Grecja |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Cypr |
![]() |
za darmo |
Omonia 29is Maiou to klub piłkarski z Cypru występujący w Protathlima A' Kategorias. Swoim domowym obiektem jest Makareio Stadio, który może pomieścić 16 000 widzów. Zespół prowadzi Nedim Tutić. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Cypru.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Omonia 29is Maiou?
Klub piłkarski Omonia 29is Maiou zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Cypru oraz Superpuchar Cypru.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Omonia 29is Maiou trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Omonia 29is Maiou w tabeli Protathlima A' Kategorias?
Omonia 29is Maiou zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias z dorobkiem 5 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego AEK Larnaca wynosi 7 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy Omonia 29is Maiou gra następny mecz?
Najbliższy mecz Omonia 29is Maiou to spotkanie z AEP Polemidion, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Makareio Stadio w ramach Pucharu Cypru (1/16 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Omonia 29is Maiou?
Ostatni mecz Omonia 29is Maiou to porażka z AEL 2:1 w Protathlima A' Kategorias, 11 października 2026. Bramki zdobyli Tavares, Tierney oraz Oudin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Omonia 29is Maiou w tym sezonie?
Bilans Omonia 29is Maiou w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-2-2 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Omonia 29is Maiou

Omonia 29is Maiou terminarz
Kiedy Omonia 29is Maiou gra następny mecz?
Najbliższy mecz Omonia 29is Maiou to spotkanie z AEP Polemidion, które odbędzie się 14 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Makareio Stadio w ramach Pucharu Cypru (1/16 finału).
Wyniki Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Omonia 29is Maiou w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Omonia 29is Maiou wyniki
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Omonia 29is Maiou?
Ostatni mecz Omonia 29is Maiou to porażka z AEL 2:1 w Protathlima A' Kategorias, 11 października 2026. Bramki zdobyli Tavares, Tierney oraz Oudin. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Omonia 29is Maiou – tabela Protathlima A' Kategorias
Jakie miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias zajmuje Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027.
Miejsce Omonia 29is Maiou w tabeli Protathlima A' Kategorias
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 11 | |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 4 | 7 | |
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 5 | |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 4 | |
11
|
Nea Salamis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 4 | |
12
|
Karmiotissa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Anorthosis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
14
|
Digenis Ypsonas
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AEK Larnaca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | 6 | 12 | |
2
|
AEL
|
5 | 4 | 0 | 1 | 8:8 | 0 | 12 | |
3
|
Omonia Nikozja
|
5 | 3 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 11 | |
4
|
Pafos
|
5 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | 4 | 10 | |
5
|
Apoel Nikozja
|
5 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | 4 | 9 | |
6
|
Aris
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 8 | |
7
|
APOEL
|
5 | 2 | 1 | 2 | 12:8 | 4 | 7 | |
8
|
Omonia Aradippou
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
9
|
Omonia 29is Maiou
|
5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | 1 | 5 | |
10
|
Olympiakos
|
5 | 0 | 4 | 1 | 8:9 | -1 | 4 | |
11
|
Nea Salamis
|
5 | 1 | 1 | 3 | 9:11 | -2 | 4 | |
12
|
Karmiotissa
|
5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | -6 | 3 | |
13
|
Anorthosis
|
5 | 1 | 0 | 4 | 4:12 | -8 | 3 | |
14
|
Digenis Ypsonas
|
5 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | -10 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
AEL
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
AEK Larnaca
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 3 |
APOEL
|
2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 6 | |
| 4 |
Omonia Nikozja
|
3 | 1 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 5 | |
| 5 |
Apoel Nikozja
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 6 |
Omonia Aradippou
|
2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 7 |
Nea Salamis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 8 |
Anorthosis
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 9 |
Aris
|
3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | -3 | 2 | |
| 10 |
Olympiakos
|
3 | 0 | 2 | 1 | 7:8 | -1 | 2 | |
| 11 |
Pafos
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | -2 | 1 | |
| 12 |
Omonia 29is Maiou
|
2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | |
| 13 |
Karmiotissa
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 14 |
Digenis Ypsonas
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Pafos
|
3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 9 | |
| 2 |
AEK Larnaca
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 6 | |
| 3 |
Omonia Nikozja
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | 6 | 6 | |
| 4 |
Aris
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 2 | 6 | |
| 5 |
Apoel Nikozja
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 5 | |
| 6 |
Omonia 29is Maiou
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 4 | |
| 7 |
AEL
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | |
| 8 |
Omonia Aradippou
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
| 9 |
Olympiakos
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 10 |
Karmiotissa
|
2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | |
| 11 |
APOEL
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 12 |
Nea Salamis
|
3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 1 | |
| 13 |
Anorthosis
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 | 0 | |
| 14 |
Digenis Ypsonas
|
2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 |
Które miejsce zajmuje Omonia 29is Maiou w tabeli Protathlima A' Kategorias?
Omonia 29is Maiou zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Protathlima A' Kategorias z dorobkiem 5 punktów po 5 kolejkach. Strata do prowadzącego AEK Larnaca wynosi 7 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Omonia 29is Maiou na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Omonia 29is Maiou na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,0
- Strzały celne / mecz 3,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,80
- Czyste konta 20%
Strzelcy Omonia 29is Maiou
-
Steve Brahim Joshep Omar Ambri 4
-
Fergus Tierney 2
-
Sotiris Fiakas 1
-
Dimitris Chantakias 1
-
Panagiotis Zachariou 1
-
Rashaan Fernandes 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Omonia 29is Maiou i rywali według minuty w ostatnich 5 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Omonia 29is Maiou to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Po przerwie pada 70% bramek Omonia 29is Maiou.Przebieg meczu Omonia 29is Maiou i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Omonia 29is Maiou otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Omonia 29is Maiou
100% bramek Omonia 29is Maiou pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Omonia 29is Maiou zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 5 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Omonia 29is Maiou
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 5 meczów Omonia 29is Maiou, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Omonia 29is Maiou wygra mecz Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Omonia 29is Maiou przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Omonia 29is Maiou
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 20%
W 100% meczów Omonia 29is Maiou padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Powyżej 2,5 bramki padło w 100% meczów Omonia 29is Maiou.Omonia 29is Maiou – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Omonia 29is Maiou, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Omonia 29is Maiou zdobywa 0,50 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Omonia 29is Maiou wygra mecz Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Omonia 29is Maiou zdobywa u siebie 17% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 5 meczach Omonia 29is Maiou ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Omonia 29is Maiou, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 5 meczów.
Omonia 29is Maiou wygra drugą połowę meczu Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Drugą połowę Omonia 29is Maiou wygrywał w 2 z 5 meczów.Omonia 29is Maiou – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 25%
- Strzałów na gola 4,0
Omonia 29is Maiou oddaje 8,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Omonia 29is Maiou oddaje 8,0 strzałów na mecz.Omonia 29is Maiou – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 37,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 5
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 5 meczów. Średnio Omonia 29is Maiou utrzymuje przy piłce 42,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Omonia 29is Maiou wygra mecz Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Omonia 29is Maiou utrzymuje średnio 42,8% posiadania piłki.Omonia 29is Maiou – czyste konta
- U siebie 0 z 2
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,80
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 80%
Czyste konto Omonia 29is Maiou to 20% meczów sezonu (1 z 5), z czego 0 w 2 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Czyste konto Omonia 29is Maiou zachowuje w 20% meczów.Omonia 29is Maiou – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 2,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,3
Omonia 29is Maiou wykonuje średnio 2,8 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Omonia 29is Maiou - AEP Polemidion Powyżej 8,5 rożnego padło w 60% meczów Omonia 29is Maiou.Omonia 29is Maiou – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 80%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Omonia 29is Maiou ogląda średnio 3,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Omonia 29is Maiou – 1,6.
Omonia 29is Maiou według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (10–14) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Omonia 29is Maiou zdobywa z drużynami z dołu tabeli (10–14), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Omonia 29is Maiou na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
3,00 0,33 | 4,00 1,33 | 0,50 2,33 |
|
8.
|
2,00 0,67 | 1,50 0,33 | 1,00 0,67 |
|
9.
|
0,50 1,33 | 1,50 2,33 | 2,00 1,67 |
|
10.
|
0,67 1,00 | 2,33 0,50 | 2,67 0,50 |
|
11.
|
1,50 0,33 | 2,00 1,67 | 2,00 2,33 |
Ciekawe rekordy w meczach Omonia 29is Maiou
Skrajne wyniki i osiągnięcia Omonia 29is Maiou w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Digenis Ypsonas - Omonia 29is Maiou 0:3 Protathlima A' Kategorias, 28.08.2026
- Najwyższa porażka Omonia 29is Maiou - AEK Larnaca 1:2 Protathlima A' Kategorias, 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Olympiakos - Omonia 29is Maiou 3:3, Protathlima A' Kategorias, 13.09.2026
- Najszybsza bramka 28. minuta Ambri, Digenis Ypsonas - Omonia 29is Maiou 0:3, Protathlima A' Kategorias, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 68. minuta Ambri, Olympiakos - Omonia 29is Maiou 3:3, Protathlima A' Kategorias, 13.09.2026
Jakie statystyki ma Omonia 29is Maiou w tym sezonie?
Bilans Omonia 29is Maiou w tym sezonie to 5 meczów i wynik 1-2-2 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Omonia 29is Maiou – zawodnicy
Jak wygląda kadra Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027.
Kadra Omonia 29is Maiou
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
28 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
22 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Gambia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
28 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
23 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Grecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
22 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
|
32 | Gwinea Bissau | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
27 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
![]() |
32 | Francja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 99 |
![]() |
22 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
22 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
35 | Gwinea Bissau | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Grecja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
24 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
26 | Australia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
|
33 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
24 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
29 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Cypr | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
20 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
28 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
20 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
23 | Włochy | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
21 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Cypr | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
30 | Polska | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
28 | Cypr | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Omonia 29is Maiou
175 tys. €
śr. 5 tys. € / zawodnika
Ile Omonia 29is Maiou wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Cypr (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027
Omonia 29is Maiou wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Omonia 29is Maiou
Omonia 29is Maiou – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027.
Omonia 29is Maiou transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 Wrz 2026 |
![]() |
Cypr | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Cypr | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
|
Grecja | 22 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Cypr | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Polska | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Włochy | 25 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Gwinea Bissau | 35 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Grecja | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
![]() |
Cypr | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Cypr | 27 |
![]() |
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Omonia 29is Maiou
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Omonia 29is Maiou w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Omonia 29is Maiou trafiło 6 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Omonia 29is Maiou – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Omonia 29is Maiou? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Omonia 29is Maiou?
Klub piłkarski Omonia 29is Maiou zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Cypru oraz Superpuchar Cypru.