Forma w lidze
FC Midtjylland w tabeli
2. miejsce / 22 punkty Awans do wyższej klasy rozgrykowej
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
11:5 bramki
2,20 gola/mecz
9 pkt
8:5 bramki
1,60 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Midtjylland
Wartość drużyny: 53,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Nigeria | 24 | napastnik | 10 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Nigeria | 24 | napastnik | 10 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,38 średnia ocena | Nigeria | 24 | napastnik | 10 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 853 minut | Dania | 30 | pomocnik | 10 | 5,5 mln € |
Skład i oceny FC Midtjylland w ostatnim meczu 3-4-1-2

Zmiany
- 45' D. Martinez → Sofus Johannesen
- 54' K. Watjen → H. Hong
- 78' S. Iheanacho → J. Emefile
- 78' D. Castillo → G. Cho
- 90' F. Etim → M. Rajović
FC Midtjylland w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 24 |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 22 |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 20 |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 18 |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 16 |
Wyniki FC Midtjylland
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FC Midtjylland
2
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Odense
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
FC Midtjylland
4
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
Terminarz FC Midtjylland
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 18:45
|
Egnatia
FC Midtjylland
Liga Konferencji, 1. runda
|
|
|
19 Paź 19:00
|
Viborg
FC Midtjylland
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
|
|
22 Paź 21:00
|
FC Midtjylland
Sint-Truidense VV
Liga Konferencji, 2. runda
|
Ostatnie transfery FC Midtjylland
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia | |
| 28 Wrz 2026 |
|
Dania |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Zambia |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Korea Południowa |
|
wypożyczenie |
FC Midtjylland to klub piłkarski z Danii występujący w Superligaen (Dania). Swoim domowym obiektem jest MCH Arena, który może pomieścić 12 152 widzów. Zespół prowadzi Mike Tullberg. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 53,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Konferencji,w Liga Europy orazw Puchar Danii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Midtjylland?
Klub piłkarski FC Midtjylland zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Danii oraz Puchar Danii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Danii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Midtjylland w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Midtjylland trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 10,9 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 57,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został David Martinez z Los Angeles FC za 7,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Franculino Gluda Dju do Trabzonsporu za 25 mln €.
Które miejsce zajmuje FC Midtjylland w tabeli Superligi Danii?
FC Midtjylland zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 22 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład FC Midtjylland?
W wyjściowym ustawieniu FC Midtjylland między słupkami staje N. Bakker, a linię obrony najczęściej tworzą Abdou Aziz Ndiaye, A. Maxso oraz Beni Junior. W środku pola grają D. Martinez, P. Billing, D. Castillo, P. Bravo oraz K. Watjen, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Iheanacho, F. Etim. Trener Mike Tullberg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
Kiedy FC Midtjylland gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Midtjylland to spotkanie z Egnatią, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Arena Egnatia w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Midtjylland?
Ostatni mecz FC Midtjylland to wygrana z FC Kopenhagą 2:1 w Superlidze Danii, 11 października 2026. Bramki zdobyli Etim, Elyounoussi oraz Castillo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Midtjylland w tym sezonie?
Bilans FC Midtjylland w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-4-0 przy 19 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Midtjylland w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Midtjylland w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Midtjylland
FC Midtjylland terminarz
Kiedy FC Midtjylland gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Midtjylland to spotkanie z Egnatią, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Arena Egnatia w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Wyniki FC Midtjylland w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Midtjylland w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Midtjylland w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Midtjylland wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
2:1 | 3-4-1-2 | 4/6 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
1:1 | 3-4-1-2 | 2/11 | 3/5 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
4:1 | 3-4-1-2 | 6/8 | 1/5 | |
|
10 Wrz Koniec
|
![]() Puchar Danii, 1/16 finału
|
0:7 | 4-2-3-1 | 6/8 | 1/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
2:2 | 4-3-1-2 | 5/8 | 1/1 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
0:2 | 4-2-2-2 | 5/13 | 3/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
1:1 | 3-4-1-2 | 7/11 | 1/1 | |
|
27 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
1:4 | 4-5-1 | 7/9 | 1/4 | |
|
23 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
1:0 | 3-5-2 | 10/15 | 1/3 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
2:0 | 3-5-2 | 5/9 | 1/4 |
FC Midtjylland ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-1-2 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-1-2 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Midtjylland zdobywa 2,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Midtjylland?
Ostatni mecz FC Midtjylland to wygrana z FC Kopenhagą 2:1 w Superlidze Danii, 11 października 2026. Bramki zdobyli Etim, Elyounoussi oraz Castillo. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Midtjylland – tabela Superligaen (Dania)
Jakie miejsce w tabeli Superligaen (Dania) zajmuje FC Midtjylland w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Midtjylland w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
10 | 3 | 3 | 4 | 18:19 | -1 | 12 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | -5 | 10 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
11
|
AGF Aarhus
|
9 | 0 | 5 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | |
12
|
Sønderjyske
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
10 | 3 | 3 | 4 | 18:19 | -1 | 12 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | -5 | 10 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
11
|
AGF Aarhus
|
9 | 0 | 5 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | |
12
|
Sønderjyske
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Midtjylland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 2 |
Nordsjælland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 13 | |
| 3 |
FC Kopenhaga
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 4 |
Viborg
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 5 |
Brøndby
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 6 |
Randers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
AC Horsens
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 9 |
Odense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 10 |
Lyngby
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 11 |
Sønderjyske
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 4 | |
| 12 |
AGF Aarhus
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:7 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Kopenhaga
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 2 |
FC Midtjylland
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Viborg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 4 |
AC Horsens
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 7 | |
| 5 |
Odense
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Nordsjælland
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 8 |
Brøndby
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 9 |
Randers
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 10 |
Lyngby
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 3 | |
| 11 |
AGF Aarhus
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 2 | |
| 12 |
Sønderjyske
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje FC Midtjylland w tabeli Superligi Danii?
FC Midtjylland zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 22 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 2 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 19:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki FC Midtjylland w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Midtjylland na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Midtjylland na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,2
- Strzały celne / mecz 4,8
- Asysty / mecz 1,50
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 16,9
- Przechwyty / mecz 10,1
- Wybicia / mecz 23,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Strzelcy FC Midtjylland
-
Friday Etim 5
-
Stanley Iheanacho 3
-
Denil Castillo 2
-
Cho Gue-Sung 1
-
Rasmus Kristensen 1
-
Julius Emefile 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Midtjylland i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Midtjylland to 61–75 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Egnatia - FC Midtjylland Po przerwie pada 47% bramek FC Midtjylland.Przebieg meczu FC Midtjylland i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 6-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-2-0 |
| Prowadził do przerwy | 6 | 5-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy FC Midtjylland otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla FC Midtjylland
100% bramek FC Midtjylland pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Midtjylland zdobywa w sezonie średnio 2,20 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,20.
Aktualne serie FC Midtjylland
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 4 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów FC Midtjylland, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Midtjylland wygra mecz Egnatia - FC Midtjylland FC Midtjylland nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach FC Midtjylland
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 90%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 30%
- Powyżej 4,5 20%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów FC Midtjylland padają co najmniej trzy bramki, a w 80% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Egnatia - FC Midtjylland Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów FC Midtjylland.FC Midtjylland – faule i karne
- Faule / mecz 12,6
- Faule rywali / mecz 16,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Midtjylland fauluje średnio 12,6 razy na mecz, a wymusza 16,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Midtjylland, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Midtjylland zdobywa 2,60 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
FC Midtjylland wygra mecz Egnatia - FC Midtjylland FC Midtjylland zdobywa u siebie 87% możliwych punktów, na wyjeździe 60%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach FC Midtjylland ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 47% goli FC Midtjylland, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 10 meczów.
FC Midtjylland wygra drugą połowę meczu Egnatia - FC Midtjylland Drugą połowę FC Midtjylland wygrywał w 4 z 10 meczów.FC Midtjylland – strzały
- Celne / mecz 4,8
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
FC Midtjylland oddaje 11,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Egnatia - FC Midtjylland FC Midtjylland oddaje 11,2 strzałów na mecz.FC Midtjylland – posiadanie piłki
- U siebie 49,2%
- Na wyjeździe 50,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio FC Midtjylland utrzymuje przy piłce 49,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
FC Midtjylland wygra mecz Egnatia - FC Midtjylland FC Midtjylland utrzymuje średnio 49,8% posiadania piłki.FC Midtjylland – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 21,3
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 49%
FC Midtjylland wymienia średnio 388 podań na mecz przy celności 79%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
FC Midtjylland – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 80%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 20%
Czyste konto FC Midtjylland to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Egnatia - FC Midtjylland Czyste konto FC Midtjylland zachowuje w 20% meczów.FC Midtjylland – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 6,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
FC Midtjylland wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
FC Midtjylland – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 30%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 10%
FC Midtjylland ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Midtjylland – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
FC Midtjylland według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,00 | 0,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,75 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz FC Midtjylland zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z dołu tabeli (9–12).
FC Midtjylland na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,00 | 2,50 2,33 | 0,75 1,17 |
|
2.
|
2,60 1,80 | 2,20 1,60 | 1,00 1,00 |
|
3.
|
2,40 1,60 | 2,20 1,20 | 0,80 0,80 |
|
4.
|
2,60 1,00 | 1,40 1,40 | 0,20 1,80 |
|
5.
|
2,00 1,00 | 2,00 1,25 | 1,50 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Midtjylland
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Midtjylland w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Midtjylland - Brøndby 4:1 Superligaen (Dania), 14.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Sønderjyske - FC Midtjylland 2:3, Superligaen (Dania), 26.07.2026
- Najszybsza bramka 1. minuta Kristensen, FC Midtjylland - Brøndby 4:1, Superligaen (Dania), 14.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Jensen, FC Midtjylland - Brøndby 4:1, Superligaen (Dania), 14.09.2026
Jakie statystyki ma FC Midtjylland w tym sezonie?
Bilans FC Midtjylland w tym sezonie to 10 meczów i wynik 6-4-0 przy 19 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 11,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Midtjylland – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Midtjylland w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny FC Midtjylland w ostatnim meczu 3-4-1-2

Zmiany
- 45' D. Martinez → Sofus Johannesen
- 54' K. Watjen → H. Hong
- 78' S. Iheanacho → J. Emefile
- 78' D. Castillo → G. Cho
- 90' F. Etim → M. Rajović
Kontuzje w kadrze FC Midtjylland
-
Martin Erlic Obrońca Uraz stopy pauzuje od 24 dniopuszczone: 1 mecz
-
David Martinez Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 28 dniopuszczone: 2 mecze
-
Hong Hyun-Seok Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 34 dniopuszczone: 4 mecze
-
Mads Bech Sorensen Obrońca Stłuczenie pauzuje od 42 dniopuszczone: 5 meczów
-
Junior Brumado Napastnik Uraz kolana pauzuje od 79 dniopuszczone: 15 meczów
-
Mikel Gogorza Napastnik Uraz biodra pauzuje od 79 dniopuszczone: 15 meczów
-
Ousmane Diao Obrońca Uraz stopy pauzuje od 79 dniopuszczone: 15 meczów
Kadra FC Midtjylland
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 90 |
|
24 | Nigeria | 800 tys. € | – | 10 | 100% | 5 | 3 | 610' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
21 | Nigeria | 500 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 1 | 449' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Korea Południowa | 2,5 mln € | 800 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 526' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
![]() |
19 | Dania | 150 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 188' | 0 | 1 | |||||||
| 9 |
|
27 | Dania | 800 tys. € | 430 tys. € | 4 | 40% | 0 | 1 | 32' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
32 | Dania | 2 mln € | 1,1 mln € | 6 | 60% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 41 |
|
20 | Dania | 3 mln € | 340 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 74 |
|
27 | Brazylia | 700 tys. € | 450 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Dania | 5,5 mln € | 2,1 mln € | 10 | 100% | 0 | 3 | 853' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Kolumbia | 4 mln € | 420 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 792' | 0 | 0 | |||||||
| 98 |
|
20 | Wenezuela | 7 mln € | 490 tys. € | 4 | 40% | 0 | 1 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
19 | Dania | 750 tys. € | 30 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 328' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Niemcy | 2,5 mln € | 280 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 355' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Korea Południowa | 2,5 mln € | 2,6 mln € | 2 | 20% | 0 | 0 | 36' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
20 | Gwinea Bissau | 200 tys. € | 120 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
28 | Chorwacja | 4 mln € | 1,1 mln € | 6 | 60% | 1 | 0 | 447' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
29 | Dania | 1 mln € | 320 tys. € | 7 | 70% | 1 | 0 | 514' | 2 | 0 | |||||||
| 22 |
|
27 | Dania | 6 mln € | 440 tys. € | 6 | 60% | 1 | 0 | 495' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Dania | 7,5 mln € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 785' | 4 | 0 | |||||||
| 0 |
|
32 | Dania | 1,2 mln € | 1,1 mln € | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Ekwador | 2,5 mln € | 450 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 538' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Senegal | 8 mln € | 120 tys. € | 1 | 10% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
23 | Dania | 4 mln € | 420 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 313' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 500 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 327' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
20 | Senegal | 100 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 70' | 2 | 2 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
26 | Islandia | 4 mln € | 450 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
28 | Holandia | 350 tys. € | 200 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
23 | Anglia | 150 tys. € | 180 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 60 |
|
22 | Nigeria | 0 € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry FC Midtjylland
72,2 mln €
śr. 2,5 mln € / zawodnika
Ile FC Midtjylland wydaje na pensje
14 mln € rocznie
śr. 483 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Dania (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Midtjylland w sezonie 2026/2027
FC Midtjylland wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Midtjylland
Jak wygląda skład FC Midtjylland?
W wyjściowym ustawieniu FC Midtjylland między słupkami staje N. Bakker, a linię obrony najczęściej tworzą Abdou Aziz Ndiaye, A. Maxso oraz Beni Junior. W środku pola grają D. Martinez, P. Billing, D. Castillo, P. Bravo oraz K. Watjen, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Iheanacho, F. Etim. Trener Mike Tullberg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
FC Midtjylland – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Midtjylland w sezonie 2026/2027.
FC Midtjylland transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Chile | 22 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 28 Wrz 2026 |
|
Dania | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Zambia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Korea Południowa | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Gwinea Bissau | 22 |
|
25 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Wenezuela | 20 |
|
7,3 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Portugalia | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Chile | 22 |
|
2 mln € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery FC Midtjylland
FC Midtjylland bilans transferowy
- +42,6 mln € 2026
- +14,1 mln € 2025
- -5,7 mln € 2024
- +25,5 mln € 2023
- +15,5 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii FC Midtjylland
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Midtjylland w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Midtjylland trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 10,9 mln €, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 57,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został David Martinez z Los Angeles FC za 7,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Franculino Gluda Dju do Trabzonsporu za 25 mln €.
FC Midtjylland – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Midtjylland? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Midtjylland?
Klub piłkarski FC Midtjylland zdobył w swojej historii 8 trofeów — 8 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Danii oraz Puchar Danii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Danii.