Forma w lidze
Randers w tabeli
8. miejsce / 10 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
6:10 bramki
1,00 gola/mecz
3 pkt
5:6 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Randers
Wartość drużyny: 5,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Francja | 25 | pomocnik | 10 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Dania | 20 | pomocnik | 10 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,97 średnia ocena | Francja | 25 | pomocnik | 10 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Dania | 35 | obrońca | 10 | 75 tys. € |
Przewidywany skład Randers 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Randers w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 24 |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 22 |
| ··· | |||||||
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 11 |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | 10 |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | 10 |
Wyniki Randers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Randers
0
Viborg
2
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Sønderjyske
4
Randers
2
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Vendsyssel FF
1
Randers
3
Puchar Danii, 1/16 finału
|
Terminarz Randers
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
23 Paź 19:00
|
Randers
Brøndby
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
|
|
30 Paź 19:00
|
Lyngby
Randers
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
|
|
03 Lis 18:00
|
Lyngby
Randers
Puchar Danii, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Randers
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Australia |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Dania |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Ghana |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Norwegia |
|
za darmo |
Randers to klub piłkarski z Danii występujący w Superligaen (Dania). Swoim domowym obiektem jest Cepheus Park Randers, który może pomieścić 12 000 widzów. Zespół prowadzi Rasmus Bertelsen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Danii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Randers?
Klub piłkarski Randers zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Danii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Randers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Randers trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 700 tys. €, a klub opuściło 7 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Amady Camara z Sturmu Graz za 700 tys. €.
Które miejsce zajmuje Randers w tabeli Superligi Danii?
Randers zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Randers?
W wyjściowym ustawieniu Randers między słupkami staje P. Izzo, a linię obrony najczęściej tworzą S. Hansen, D. Hoegh, S. Stuker oraz Nikolas Langberg Dyhr. W środku pola grają E. Mahmoud, L. Pedersen, M. Themsen, M. Greve oraz M. Sjolstad, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Junker. Trener Rasmus Bertelsen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
Kiedy Randers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Randers to spotkanie z Brøndby, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Cepheus Park Randers w ramach Superligi Danii (12. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Randers?
Ostatni mecz Randers to porażka z Viborgiem 0:2 w Superlidze Danii, 11 października 2026. Bramki zdobyli Hanza, Lunddal Friðriksson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Randers w tym sezonie?
Bilans Randers w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-1-6 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Randers w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Randers w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Randers
Randers terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16'
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
Nordstern Arena Horsens Wyjazd | Trudny | |
|
23 Paź 19:00
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
Cepheus Park Randers U siebie | Trudny | |
|
30 Paź 19:00
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
Lyngby Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
03 Lis 18:00
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
Lyngby Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 16:00
|
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
Cepheus Park Randers U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 14:00
|
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
Energi Viborg Arena Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 14:00
|
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
Cepheus Park Randers U siebie | Trudny | |
|
05 Gru 17:00
|
Superligaen (Dania), 17. kolejka
|
Ceres Park & Arena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lut 18:00
|
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
JYSK park Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lut 18:00
|
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
Cepheus Park Randers U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Randers gra następny mecz?
Najbliższy mecz Randers to spotkanie z Brøndby, które odbędzie się 23 października 2026 o godzinie 19:00 na obiekcie Cepheus Park Randers w ramach Superligi Danii (12. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Randers w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Randers w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Randers w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Randers wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
0:2 | 4-2-3-1 | 4/11 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
4:2 | 4-2-3-1 | 4/9 | 0/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:3 | 4-2-3-1 | 5/10 | 1/3 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/14 | 3/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
0:3 | 4-2-3-1 | 5/13 | 3/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 1/6 | 4/6 | |
|
23 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/15 | 2/3 | |
|
19 Sie Koniec
|
Puchar Danii, 1/32 finału
|
0:4 | – | 7/8 | 0/3 | |
|
16 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
0:4 | 4-2-3-1 | 6/10 | 1/1 | |
|
09 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
2:0 | 4-2-3-1 | 3/12 | 0/1 |
Randers ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 10 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Randers?
Ostatni mecz Randers to porażka z Viborgiem 0:2 w Superlidze Danii, 11 października 2026. Bramki zdobyli Hanza, Lunddal Friðriksson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Randers – tabela Superligaen (Dania)
Jakie miejsce w tabeli Superligaen (Dania) zajmuje Randers w sezonie 2026/2027.
Miejsce Randers w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
10 | 3 | 3 | 4 | 18:19 | -1 | 12 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | -5 | 10 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
AGF Aarhus
|
10 | 1 | 5 | 4 | 14:17 | -3 | 8 | |
11
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
12
|
Sønderjyske
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:24 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 13 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:16 | -5 | 11 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
AGF Aarhus
|
10 | 1 | 5 | 4 | 14:17 | -3 | 8 | |
11
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
12
|
Sønderjyske
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:24 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Midtjylland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 2 |
Nordsjælland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 13 | |
| 3 |
FC Kopenhaga
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 4 |
Viborg
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 5 |
Brøndby
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 6 |
Randers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
AGF Aarhus
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 9 |
AC Horsens
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Odense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 11 |
Lyngby
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 12 |
Sønderjyske
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Kopenhaga
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 2 |
FC Midtjylland
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Viborg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 4 |
AC Horsens
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 7 | |
| 5 |
Odense
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Nordsjælland
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 8 |
Brøndby
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 9 |
Randers
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 10 |
Lyngby
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 3 | |
| 11 |
AGF Aarhus
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 2 | |
| 12 |
Sønderjyske
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Randers w tabeli Superligi Danii?
Randers zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Randers w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Randers na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Randers na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 6,7
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,60
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 20,4
- Przechwyty / mecz 11,2
- Wybicia / mecz 35,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Randers
Rozkład bramek w czasie
Bramki Randers i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Randers to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Randers i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-0-6 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-0-5 |
Gdy Randers otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Randers
100% bramek Randers pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Randers zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Randers
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Randers, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Randers
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 10%
W 50% meczów Randers padają co najmniej trzy bramki, a w 40% spotkań trafiają obie drużyny.
Randers – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 10,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Randers fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 10,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Randers, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Randers zdobywa 1,17 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Randers ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 45% goli Randers, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Randers – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 6,9
Randers oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
Randers – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 42,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 10
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 10 meczów. Średnio Randers utrzymuje przy piłce 45,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Randers – podania
- Kluczowe / mecz 8,8
- Dośrodkowania / mecz 17,0
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 52
- Celność długich podań 43%
Randers wymienia średnio 433 podań na mecz przy celności 81%, z czego 8,8 to podania kluczowe.
Randers – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,60
- Bez straty do przerwy 40%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Randers to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Randers – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 70%
- Rożne u siebie / mecz 3,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Randers wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 7,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Randers – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 10%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 20%
Randers ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Randers – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Randers według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-0-4 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 2-0-2 | 1,50 | 1,75 | 1,75 |
Najwięcej punktów na mecz Randers zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Randers na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,00 1,40 | 1,40 2,20 | 1,80 2,00 |
|
7.
|
1,20 1,00 | 1,40 1,60 | 1,60 1,40 |
|
8.
|
1,17 0,75 | 1,00 1,25 | 1,67 1,50 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 0,75 0,83 | 2,00 1,00 |
|
10.
|
1,20 0,40 | 1,60 1,20 | 1,40 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Randers
Skrajne wyniki i osiągnięcia Randers w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Brøndby - Randers 0:3 Superligaen (Dania), 6.09.2026
- Najwyższa porażka Randers - FC Kopenhaga 0:4 Superligaen (Dania), 16.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Sønderjyske - Randers 4:2, Superligaen (Dania), 20.09.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Mahmoud, Brøndby - Randers 0:3, Superligaen (Dania), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 72. minuta Sankoh, Brøndby - Randers 0:3, Superligaen (Dania), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Randers w tym sezonie?
Bilans Randers w tym sezonie to 10 meczów i wynik 3-1-6 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Randers – zawodnicy
Jak wygląda kadra Randers w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Randers 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Randers
-
John Bjorkengren Pomocnik Rana pauzuje od 33 dniopuszczone: 4 mecze
-
Mike Themsen Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 34 dniopuszczone: 1 mecz
-
Cyril Edudzi Napastnik Rana pauzuje od 40 dniopuszczone: 5 meczów

-
Wessel Dammers Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 50 dniopuszczone: 6 meczów
-
Felix Sommer Obrońca Rana pauzuje od 54 dniopuszczone: 7 meczów

-
Benjamin Orn Obrońca Rana pauzuje od 70 dniopuszczone: 11 meczów
-
Lucas Lissens Obrońca Rana pauzuje od 70 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Randers
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
![]() |
23 | Holandia | 450 tys. € | 181 tys. € | 9 | 90% | 3 | 0 | 388' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
21 | Mali | 700 tys. € | 550 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 49' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
32 | Dania | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 460' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
20 | Ghana | 400 tys. € | 70 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 158' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
29 | Madagaskar | 500 tys. € | 350 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
25 | Francja | 900 tys. € | 350 tys. € | 10 | 100% | 3 | 1 | 816' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
20 | Dania | 1 mln € | 120 tys. € | 10 | 100% | 3 | 1 | 812' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
20 | Dania | 1,5 mln € | 70 tys. € | 10 | 100% | 1 | 2 | 827' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Szwecja | 1,7 mln € | 270 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 398' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Dania | 750 tys. € | 350 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 787' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Szwecja | 1 mln € | 770 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 118' | 0 | 1 | |||||||
| 14 |
|
29 | Dania | 200 tys. € | 180 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 159' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
17 | Dania | – | – | 10 | 100% | 0 | 1 | 76' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
19 | Senegal | 25 tys. € | 70 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
25 | Belgia | 650 tys. € | 320 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 121' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
31 | Holandia | 750 tys. € | 330 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
35 | Dania | 75 tys. € | 350 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
20 | Dania | 600 tys. € | 120 tys. € | 9 | 90% | 0 | 2 | 670' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
26 | Norwegia | 300 tys. € | 70 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 616' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
22 | Norwegia | 1,5 mln € | 200 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 270' | 3 | 2 | |||||||
| 23 |
|
22 | Szwecja | 300 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 30' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
25 | Dania | 1,2 mln € | 330 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 672' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
![]() |
– | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 61' | 0 | 0 | ||||||||
| 29 |
![]() |
19 | Dania | 100 tys. € | 60 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 93' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Australia | 250 tys. € | 90 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
31 | Australia | 450 tys. € | 270 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 495' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
33 | Dania | 25 tys. € | 180 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Holandia | – | 70 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Randers
15,7 mln €
śr. 562 tys. € / zawodnika
Ile Randers wydaje na pensje
5,7 mln € rocznie
śr. 204 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
11
najliczniej: Dania (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Randers w sezonie 2026/2027
Randers wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Randers
Jak wygląda skład Randers?
W wyjściowym ustawieniu Randers między słupkami staje P. Izzo, a linię obrony najczęściej tworzą S. Hansen, D. Hoegh, S. Stuker oraz Nikolas Langberg Dyhr. W środku pola grają E. Mahmoud, L. Pedersen, M. Themsen, M. Greve oraz M. Sjolstad, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Junker. Trener Rasmus Bertelsen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
Randers – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Randers w sezonie 2026/2027.
Randers transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06 Wrz 2026 |
|
Australia | 20 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Dania | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Ghana | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Norwegia | 22 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Mali | 21 |
|
700 tys. € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Irak | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Dania | 19 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Szwecja | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Ghana | 28 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Syria | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Randers
Randers bilans transferowy
- +2,1 mln € 2026
- +4,8 mln € 2025
- +4,4 mln € 2024
- +2,3 mln € 2023
- -9 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Randers
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Randers w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Randers trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 700 tys. €, a klub opuściło 7 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Amady Camara z Sturmu Graz za 700 tys. €.
Randers – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Randers? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Randers?
Klub piłkarski Randers zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Puchar Danii.