Forma w lidze
Sønderjyske w tabeli
12. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 19 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
8:13 bramki
1,60 gola/mecz
1 pkt
4:11 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sønderjyske
Wartość drużyny: 1,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Gwinea | 21 | pomocnik | 10 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Macedonia | 26 | pomocnik | 10 | 800 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,73 średnia ocena | Gwinea | 21 | pomocnik | 10 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 900 minut | Francja | 27 | obrońca | 10 | 2 mln € |
Przewidywany skład Sønderjyske 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Sønderjyske w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 24 |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 22 |
| ··· | |||||||
11
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | 7 |
12
|
Sønderjyske
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:24 | 5 |
Wyniki Sønderjyske
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
AGF Aarhus
3
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Sønderjyske
4
Randers
2
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
AB Copenhagen
3
Sønderjyske
1
Puchar Danii, 1/16 finału
|
Terminarz Sønderjyske
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:00
|
Sønderjyske
Silkeborg
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
|
|
25 Paź 16:00
|
AC Horsens
Sønderjyske
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
|
|
02 Lis 19:00
|
Sønderjyske
FC Kopenhaga
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
Ostatnie transfery Sønderjyske
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Belgia |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Bułgaria |
|
300 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Islandia |
|
750 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Guyana |
|
wypożyczenie |
Sønderjyske to klub piłkarski z Danii występujący w Superligaen (Dania). Swoim domowym obiektem jest Sydbank Park, który może pomieścić 10 000 widzów. Zespół prowadzi Fatah Abdirahman. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sønderjyske?
Klub piłkarski Sønderjyske zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Danii oraz Puchar Danii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sønderjyske w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sønderjyske trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 970 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Stefan Velkov z Vejle za 300 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Olti Hyseni do Brøndby za 4 mln €.
Które miejsce zajmuje Sønderjyske w tabeli Superligi Danii?
Sønderjyske zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 5 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Sønderjyske?
W wyjściowym ustawieniu Sønderjyske między słupkami staje N. Shinton, a linię obrony najczęściej tworzą A. Munksgaard, M. Soulas, B. Bjarnason oraz P. Kristensen. W środku pola grają I. Seydi, J. Christensen, M. Haidara, S. Emini oraz Anders Raffnsoe Hoeg, a za skuteczność w ataku odpowiadają Osaze de Rosario. Trener Fatah Abdirahman ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
Kiedy Sønderjyske gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sønderjyske to spotkanie z Silkeborgiem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Sydbank Park w ramach Superligi Danii (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sønderjyske?
Ostatni mecz Sønderjyske to porażka z AGF Aarhusem 3:0 w Superlidze Danii, 12 października 2026. Bramki zdobyli Arnstad, Serra oraz Tingager. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sønderjyske w tym sezonie?
Bilans Sønderjyske w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-2-7 przy 12 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sønderjyske w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sønderjyske w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sønderjyske
Sønderjyske terminarz
Kiedy Sønderjyske gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sønderjyske to spotkanie z Silkeborgiem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:00 na obiekcie Sydbank Park w ramach Superligi Danii (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Sønderjyske w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sønderjyske w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sønderjyske w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sønderjyske wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 7/10 | 1/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
4:2 | 4-2-3-1 | 5/9 | 3/3 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
3:1 | 4-2-3-1 | 4/10 | 3/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/12 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
2:5 | 4-2-3-1 | 1/2 | 4/7 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/32 finału
|
0:2 | 4-2-3-1 | 9/13 | 0/1 | |
|
31 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
3:1 | 3-4-2-1 | 3/10 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
0:3 | 3-4-2-1 | 6/10 | 2/4 | |
|
17 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 1/11 | 4/6 | |
|
07 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 4/11 | 1/1 |
Sønderjyske ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 32 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 10 meczów, ze średnią 0,83 punktu. W pozostałych ustawieniach Sønderjyske zdobywa 0,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sønderjyske?
Ostatni mecz Sønderjyske to porażka z AGF Aarhusem 3:0 w Superlidze Danii, 12 października 2026. Bramki zdobyli Arnstad, Serra oraz Tingager. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sønderjyske – tabela Superligaen (Dania)
Jakie miejsce w tabeli Superligaen (Dania) zajmuje Sønderjyske w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sønderjyske w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
10 | 3 | 3 | 4 | 18:19 | -1 | 12 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | -5 | 10 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
AGF Aarhus
|
10 | 1 | 5 | 4 | 14:17 | -3 | 8 | |
11
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
12
|
Sønderjyske
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:24 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
11 | 3 | 4 | 4 | 18:19 | -1 | 13 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
11 | 3 | 2 | 6 | 11:16 | -5 | 11 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
AGF Aarhus
|
10 | 1 | 5 | 4 | 14:17 | -3 | 8 | |
11
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
12
|
Sønderjyske
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:24 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Midtjylland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 2 |
Nordsjælland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 13 | |
| 3 |
FC Kopenhaga
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 4 |
Viborg
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 5 |
Brøndby
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 6 |
Randers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
AGF Aarhus
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 9 |
AC Horsens
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Odense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 11 |
Lyngby
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 12 |
Sønderjyske
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Kopenhaga
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 2 |
FC Midtjylland
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Viborg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 4 |
AC Horsens
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 7 | |
| 5 |
Odense
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Nordsjælland
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 8 |
Brøndby
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 9 |
Randers
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 10 |
Lyngby
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 3 | |
| 11 |
AGF Aarhus
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 2 | |
| 12 |
Sønderjyske
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje Sønderjyske w tabeli Superligi Danii?
Sønderjyske zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 5 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 19 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:24, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Sønderjyske w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sønderjyske na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sønderjyske na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,1
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 1,20
- Udane dryblingi / mecz 7,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,40
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 16,0
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 24,9
- Zablokowane strzały / mecz 2,7
Strzelcy Sønderjyske
-
Mohamed Cherif 4

-
Ismail Seydi 2
-
Osaze de Rosario 2
-
Bubacarr Tambedou 1
-
Alexander Munksgaard 1
-
Brynjar Ingi Bjarnason 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sønderjyske i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sønderjyske to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sønderjyske - Silkeborg Po przerwie pada 50% bramek Sønderjyske.Przebieg meczu Sønderjyske i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 6 | 0-1-5 |
Gdy Sønderjyske otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Sønderjyske
100% bramek Sønderjyske pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sønderjyske zdobywa w sezonie średnio 0,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,50.
Aktualne serie Sønderjyske
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sønderjyske, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sønderjyske wygra mecz Sønderjyske - Silkeborg Sønderjyske przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Sønderjyske
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 80%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 40%
- Powyżej 5,5 20%
W 70% meczów Sønderjyske padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sønderjyske - Silkeborg Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów Sønderjyske.Sønderjyske – faule i karne
- Faule / mecz 13,4
- Faule rywali / mecz 10,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sønderjyske fauluje średnio 13,4 razy na mecz, a wymusza 10,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sønderjyske, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Sønderjyske - Silkeborg Sønderjyske popełnia 13,4 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sønderjyske zdobywa 0,80 punktu na mecz wobec 0,20 na wyjeździe.
Sønderjyske wygra mecz Sønderjyske - Silkeborg Sønderjyske zdobywa u siebie 27% możliwych punktów, na wyjeździe 7%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Sønderjyske ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Sønderjyske, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Sønderjyske wygra drugą połowę meczu Sønderjyske - Silkeborg Drugą połowę Sønderjyske wygrywał w 3 z 10 meczów.Sønderjyske – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,6
Sønderjyske oddaje 9,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,6 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Sønderjyske - Silkeborg Sønderjyske oddaje 9,1 strzałów na mecz.Sønderjyske – posiadanie piłki
- U siebie 38,2%
- Na wyjeździe 42,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 10 meczów. Średnio Sønderjyske utrzymuje przy piłce 40,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Sønderjyske wygra mecz Sønderjyske - Silkeborg Sønderjyske utrzymuje średnio 40,3% posiadania piłki.Sønderjyske – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 17,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 66
- Celność długich podań 39%
Sønderjyske wymienia średnio 364 podań na mecz przy celności 77%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Sønderjyske – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 2,40
- Bez straty do przerwy 20%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 70%
Czyste konto Sønderjyske to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Sønderjyske - Silkeborg Czyste konto Sønderjyske zachowuje w 10% meczów.Sønderjyske – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 90%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Sønderjyske wykonuje średnio 4,7 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Sønderjyske - Silkeborg Powyżej 8,5 rożnego padło w 90% meczów Sønderjyske.Sønderjyske – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 30%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,2
- Mecze bez kartki 0%
Sønderjyske ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Sønderjyske – 1,2. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Sønderjyske - Silkeborg Sønderjyske ogląda średnio 1,8 żółtych kartek na mecz.Sønderjyske według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 2,25 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 2,67 | 3,33 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Sønderjyske zdobywa z drużynami z środka tabeli (5–8), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Sønderjyske na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,17 0,75 | 1,00 1,25 | 1,67 1,50 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 0,75 0,83 | 2,00 1,00 |
|
10.
|
1,20 0,40 | 1,60 1,20 | 1,40 2,00 |
|
11.
|
0,80 0,60 | 1,00 1,40 | 1,80 2,40 |
|
12.
|
0,80 0,20 | 1,60 0,80 | 2,60 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach Sønderjyske
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sønderjyske w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sønderjyske - Randers 4:2 Superligaen (Dania), 20.09.2026
- Najwyższa porażka Sønderjyske - Nordsjælland 0:3 Superligaen (Dania), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Sønderjyske - AC Horsens 2:5, Superligaen (Dania), 6.09.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Munksgaard, FC Kopenhaga - Sønderjyske 3:1, Superligaen (Dania), 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Haidara, Sønderjyske - AC Horsens 2:5, Superligaen (Dania), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Sønderjyske w tym sezonie?
Bilans Sønderjyske w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-2-7 przy 12 zdobytych bramkach i 24 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 40%, a oddaje 9,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sønderjyske – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sønderjyske w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Sønderjyske 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Sønderjyske
-
Mathias Olesen Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 75 dniopuszczone: 8 meczów
Kadra Sønderjyske
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
25 | Guyana | 800 tys. € | 222 tys. € | 4 | 40% | 2 | 1 | 349' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
25 | Francja | 700 tys. € | 150 tys. € | 10 | 100% | 2 | 1 | 491' | 3 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | USA | 700 tys. € | 350 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 299' | 2 | 0 | |||||||
| 26 |
|
24 | Gambia | 350 tys. € | – | 8 | 80% | 1 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
19 | Ghana | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 233' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Norwegia | 500 tys. € | 50 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
28 | Macedonia | 750 tys. € | – | 6 | 60% | 0 | 0 | 91' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
17 | Dania | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
![]() |
21 | Gwinea | 900 tys. € | 60 tys. € | 10 | 100% | 4 | 0 | 858' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
25 | Dania | 700 tys. € | 400 tys. € | 7 | 70% | 0 | 2 | 358' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Luksemburg | 500 tys. € | 310 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 130' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
20 | Dania | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 1 | 405' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Macedonia | 800 tys. € | 150 tys. € | 10 | 100% | 0 | 2 | 615' | 4 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Dania | 700 tys. € | 180 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 323' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
21 | Dania | 25 tys. € | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 84' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
27 | Francja | 2 mln € | 270 tys. € | 10 | 100% | 0 | 1 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Dania | 350 tys. € | – | 6 | 60% | 1 | 1 | 539' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
26 | Islandia | 400 tys. € | 370 tys. € | 5 | 50% | 1 | 0 | 369' | 0 | 1 | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Nigeria | 400 tys. € | 120 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 747' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
29 | Bułgaria | 550 tys. € | 180 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 68' | 0 | 1 | |||||||
| 19 |
![]() |
19 | Dania | 100 tys. € | 70 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 257' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
32 | Dania | 150 tys. € | 150 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Nowa Zelandia | 150 tys. € | 70 tys. € | 8 | 80% | 0 | 1 | 209' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
25 | Dania | 350 tys. € | 180 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
21 | Dania | 50 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
26 | Islandia | 400 tys. € | 320 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
25 | Belgia | 800 tys. € | 372 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Dania | 750 tys. € | 150 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
31 | Dania | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Turcja | 500 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sønderjyske
14,6 mln €
śr. 488 tys. € / zawodnika
Ile Sønderjyske wydaje na pensje
4,1 mln € rocznie
śr. 137 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Dania (12 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sønderjyske w sezonie 2026/2027
Sønderjyske wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sønderjyske
Jak wygląda skład Sønderjyske?
W wyjściowym ustawieniu Sønderjyske między słupkami staje N. Shinton, a linię obrony najczęściej tworzą A. Munksgaard, M. Soulas, B. Bjarnason oraz P. Kristensen. W środku pola grają I. Seydi, J. Christensen, M. Haidara, S. Emini oraz Anders Raffnsoe Hoeg, a za skuteczność w ataku odpowiadają Osaze de Rosario. Trener Fatah Abdirahman ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
Sønderjyske – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sønderjyske w sezonie 2026/2027.
Sønderjyske transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Belgia | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Bułgaria | 29 |
|
300 tys. € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Islandia | 31 |
|
750 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Guyana | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Dania | 23 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Dania | 28 |
|
270 tys. € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Dania | 21 |
|
500 tys. € | |
| 09 Sie 2026 |
|
Dania | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 07 Sie 2026 |
|
Islandia | 26 |
|
250 tys. € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Dania | 29 |
|
1,1 mln € |
Kluczowe transfery Sønderjyske
Sønderjyske bilans transferowy
- +7,9 mln € 2026
- +770 tys. € 2025
- +340 tys. € 2024
- -124 tys. € 2023
- +1,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Sønderjyske
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sønderjyske w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sønderjyske trafiło 10 zawodników za łączną kwotę 970 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 7 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Stefan Velkov z Vejle za 300 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Olti Hyseni do Brøndby za 4 mln €.
Sønderjyske – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sønderjyske? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sønderjyske?
Klub piłkarski Sønderjyske zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Danii oraz Puchar Danii.