Forma w lidze
AGF Aarhus w tabeli
10. miejsce / 8 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
3 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:7 bramki
1,60 gola/mecz
2 pkt
6:10 bramki
1,20 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy AGF Aarhusu
Wartość drużyny: 22,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Niemcy | 28 | napastnik | 7 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Dania | 19 | napastnik | 9 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,01 średnia ocena | Niemcy | 28 | napastnik | 7 | 450 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 746 minut | Norwegia | 23 | pomocnik | 9 | 6,5 mln € |
Skład i oceny AGF Aarhusu w ostatnim meczu 3-4-2-1


Zmiany
- 63' F. Emmery → C. Mccowatt
- 77' Daniel Leo Gretarsson → E. Kahl
- 78' J. Serra → S. Tchamche
- 90' Tobias Bech Kristensen → J. Bogere
- 90' R. Carstensen → J. Andersen
AGF Aarhus w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 24 |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 22 |
| ··· | |||||||
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | 10 |
10
|
AGF Aarhus
|
10 | 1 | 5 | 4 | 14:17 | 8 |
11
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | 7 |
Wyniki AGF Aarhusu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
AGF Aarhus
3
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
AC Horsens
2
AGF Aarhus
2
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
|
|
16 Wrz Koniec
|
Skjold Sæby
1
AGF Aarhus
6
Puchar Danii, 1/16 finału
|
Terminarz AGF Aarhusu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 18:45
|
KAA Gent
AGF Aarhus
Liga Konferencji, 1. runda
|
|
|
18 Paź 18:00
|
FC Kopenhaga
AGF Aarhus
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
|
|
22 Paź 21:00
|
AGF Aarhus
Egnatia
Liga Konferencji, 2. runda
|
Ostatnie transfery AGF Aarhusu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Islandia |
|
750 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Nowa Zelandia |
|
2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Ghana |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Dania |
|
400 tys. € |
AGF Aarhus to klub piłkarski z Danii występujący w Superligaen (Dania). Swoim domowym obiektem jest Ceres Park & Arena, który może pomieścić 22 175 widzów. Zespół prowadzi Jakob Poulsen. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 22,8 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Mistrzów,w Liga Konferencji,w Liga Europy orazw Puchar Danii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez AGF Aarhus?
Klub piłkarski AGF Aarhus zdobył w swojej historii 19 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Danii oraz Mistrzostwo Danii. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto oraz Mistrzostwo 2. ligi Danii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AGF Aarhus w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AGF Aarhusu trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 6 mln €, a klub opuściło 2 piłkarzy, co przyniosło 400 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Callum Mccowatt z Silkeborga za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jonas Jensen-Abbew do ADO Den Haag za 400 tys. €.
Które miejsce zajmuje AGF Aarhus w tabeli Superligi Danii?
AGF Aarhus zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 8 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 16 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład AGF Aarhusu?
W wyjściowym ustawieniu AGF Aarhusu między słupkami staje M. Christiansen, a linię obrony najczęściej tworzą C. Rosler, Daniel Leo Gretarsson oraz T. Molgaard. W środku pola grają R. Carstensen, Tobias Bech Kristensen, M. Knudsen, K. Arnstad, M. Anderson oraz F. Emmery, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Serra. Trener Jakob Poulsen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
Kiedy AGF Aarhus gra następny mecz?
Najbliższy mecz AGF Aarhusu to spotkanie z KAA Gent, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Planet Group Arena w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AGF Aarhusu?
Ostatni mecz AGF Aarhusu to wygrana z Sønderjyske 3:0 w Superlidze Danii, 12 października 2026. Bramki zdobyli Arnstad, Serra oraz Tingager. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma AGF Aarhus w tym sezonie?
Bilans AGF Aarhusu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-5-4 przy 14 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz AGF Aarhusu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra AGF Aarhus w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań AGF Aarhusu
AGF Aarhus terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 18:45
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
Planet Group Arena Wyjazd | – | |
|
18 Paź 18:00
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
Parken Wyjazd | Trudny | |
|
22 Paź 21:00
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
Ceres Park & Arena U siebie | – | |
|
25 Paź 18:00
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
Ceres Park & Arena U siebie | Trudny | |
|
28 Paź 20:00
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
Roskilde Idrætspark Wyjazd | – | |
|
01 Lis 18:00
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
Brøndby Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
05 Lis 18:45
|
Liga Konferencji, 3. runda
|
Ceres Park & Arena U siebie | – | |
|
08 Lis 14:00
|
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
Ceres Park & Arena U siebie | Trudny | |
|
20 Lis 19:00
|
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
Ceres Park & Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
26 Lis 18:45
|
Liga Konferencji, 4. runda
|
Brann Stadion Wyjazd | – |
Kiedy AGF Aarhus gra następny mecz?
Najbliższy mecz AGF Aarhusu to spotkanie z KAA Gent, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Planet Group Arena w ramach Ligi Konferencji UEFA (1. kolejka).
Wyniki AGF Aarhusu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub AGF Aarhus w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki AGF Aarhusu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
AGF Aarhus wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 3/10 | 0/1 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 2/5 | 2/4 | |
|
16 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:6 | 4-2-3-1 | 6/7 | 1/2 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
2:0 | 3-4-2-1 | 4/6 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 8/12 | 1/1 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
0:2 | 3-4-2-1 | 8/13 | 2/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
2:1 | 3-4-2-1 | 5/6 | 2/6 | |
|
27 Sie Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
1:3 | 3-4-3 | 3/7 | 2/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 15/15 | 0/6 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
3:1 | 3-4-2-1 | 1/12 | 1/3 |
AGF Aarhus ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 26 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 9 z 10 meczów, ze średnią 0,78 punktu. W pozostałych ustawieniach AGF Aarhus zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz AGF Aarhusu?
Ostatni mecz AGF Aarhusu to wygrana z Sønderjyske 3:0 w Superlidze Danii, 12 października 2026. Bramki zdobyli Arnstad, Serra oraz Tingager. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
AGF Aarhus – tabela Superligaen (Dania)
Jakie miejsce w tabeli Superligaen (Dania) zajmuje AGF Aarhus w sezonie 2026/2027.
Miejsce AGF Aarhusu w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
10 | 3 | 3 | 4 | 18:19 | -1 | 12 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | -5 | 10 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
AGF Aarhus
|
10 | 1 | 5 | 4 | 14:17 | -3 | 8 | |
11
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
12
|
Sønderjyske
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:24 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
10 | 3 | 3 | 4 | 18:19 | -1 | 12 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | -5 | 10 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
AGF Aarhus
|
10 | 1 | 5 | 4 | 14:17 | -3 | 8 | |
11
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
12
|
Sønderjyske
|
10 | 1 | 2 | 7 | 12:24 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Midtjylland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 2 |
Nordsjælland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 13 | |
| 3 |
FC Kopenhaga
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 4 |
Viborg
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 5 |
Brøndby
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 6 |
Randers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
AGF Aarhus
|
5 | 1 | 3 | 1 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 9 |
AC Horsens
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 10 |
Odense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 11 |
Lyngby
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 12 |
Sønderjyske
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Kopenhaga
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 2 |
FC Midtjylland
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Viborg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 4 |
AC Horsens
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 7 | |
| 5 |
Odense
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Nordsjælland
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 8 |
Brøndby
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 9 |
Randers
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 10 |
Lyngby
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 3 | |
| 11 |
AGF Aarhus
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 2 | |
| 12 |
Sønderjyske
|
5 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | -7 | 1 |
Które miejsce zajmuje AGF Aarhus w tabeli Superligi Danii?
AGF Aarhus zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 8 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 16 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki AGF Aarhusu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki AGF Aarhusu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
AGF Aarhus na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,1
- Strzały celne / mecz 4,2
- Asysty / mecz 0,90
- Udane dryblingi / mecz 8,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,70
- Czyste konta 10%
- Odbiory / mecz 14,9
- Przechwyty / mecz 8,4
- Wybicia / mecz 24,6
- Zablokowane strzały / mecz 4,9
Strzelcy AGF Aarhusu
-
Janni Serra 3
-
Kristian Arnstad 2

-
Magnus Knudsen 1
-
Frederik Emmery 1

-
James Bogere 1
-
Rasmus Carstensen 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki AGF Aarhusu i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres AGF Aarhusu to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu KAA Gent - AGF Aarhus Po przerwie pada 57% bramek AGF Aarhusu.Przebieg meczu AGF Aarhusu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-2-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-2-2 |
Gdy AGF Aarhus otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla AGF Aarhusu
86% bramek AGF Aarhusu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
AGF Aarhus zdobywa w sezonie średnio 0,80 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,80.
Aktualne serie AGF Aarhusu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów AGF Aarhusu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
AGF Aarhus wygra mecz KAA Gent - AGF Aarhus AGF Aarhus nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach AGF Aarhusu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 70%
- Powyżej 3,5 40%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 70% meczów AGF Aarhusu padają co najmniej trzy bramki, a w 70% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu KAA Gent - AGF Aarhus Powyżej 2,5 bramki padło w 70% meczów AGF Aarhusu.AGF Aarhus – faule i karne
- Faule / mecz 11,2
- Faule rywali / mecz 15,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
AGF Aarhus fauluje średnio 11,2 razy na mecz, a wymusza 15,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla AGF Aarhusu, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu KAA Gent - AGF Aarhus AGF Aarhus popełnia 11,2 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie AGF Aarhus zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
AGF Aarhus wygra mecz KAA Gent - AGF Aarhus AGF Aarhus zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 13%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach AGF Aarhusu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 57% goli AGF Aarhusu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
AGF Aarhus wygra drugą połowę meczu KAA Gent - AGF Aarhus Drugą połowę AGF Aarhus wygrywał w 3 z 10 meczów.AGF Aarhus – strzały
- Celne / mecz 4,2
- Niecelne / mecz 6,9
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
AGF Aarhus oddaje 11,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu KAA Gent - AGF Aarhus AGF Aarhus oddaje 11,1 strzałów na mecz.AGF Aarhus – posiadanie piłki
- U siebie 59,4%
- Na wyjeździe 51,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio AGF Aarhus utrzymuje przy piłce 55,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
AGF Aarhus wygra mecz KAA Gent - AGF Aarhus AGF Aarhus utrzymuje średnio 55,5% posiadania piłki.AGF Aarhus – podania
- Kluczowe / mecz 11,3
- Dośrodkowania / mecz 21,7
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 47
- Celność długich podań 40%
AGF Aarhus wymienia średnio 493 podań na mecz przy celności 85%, z czego 11,3 to podania kluczowe.
AGF Aarhus – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,70
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 80%
Czyste konto AGF Aarhusu to 10% meczów sezonu (1 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu KAA Gent - AGF Aarhus Czyste konto AGF Aarhus zachowuje w 10% meczów.AGF Aarhus – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 8,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
AGF Aarhus wykonuje średnio 6,7 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu KAA Gent - AGF Aarhus Powyżej 8,5 rożnego padło w 60% meczów AGF Aarhusu.AGF Aarhus – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 20%
AGF Aarhus ogląda średnio 1,4 żółtej kartki na mecz, a rywale AGF Aarhusu – 2,4.
Powyżej 3,5 kartki w meczu KAA Gent - AGF Aarhus AGF Aarhus ogląda średnio 1,4 żółtych kartek na mecz.AGF Aarhus według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-0-3 | 0,00 | 0,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 4 | 0-3-1 | 0,75 | 1,50 | 1,75 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 2,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz AGF Aarhus zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
AGF Aarhus na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,17 0,75 | 1,00 1,25 | 1,67 1,50 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 0,75 0,83 | 2,00 1,00 |
|
10.
|
1,20 0,40 | 1,60 1,20 | 1,40 2,00 |
|
11.
|
0,80 0,60 | 1,00 1,40 | 1,80 2,40 |
|
12.
|
0,80 0,20 | 1,60 0,80 | 2,60 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach AGF Aarhusu
Skrajne wyniki i osiągnięcia AGF Aarhusu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana AGF Aarhus - Sønderjyske 3:0 Superligaen (Dania), 12.10.2026
- Najwyższa porażka AGF Aarhus - FC Midtjylland 0:2 Superligaen (Dania), 2.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Lyngby - AGF Aarhus 2:2, Superligaen (Dania), 1.08.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Arnstad, AGF Aarhus - Sønderjyske 3:0, Superligaen (Dania), 12.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Serra, AGF Aarhus - Silkeborg 2:2, Superligaen (Dania), 5.09.2026
Jakie statystyki ma AGF Aarhus w tym sezonie?
Bilans AGF Aarhusu w tym sezonie to 10 meczów i wynik 1-5-4 przy 14 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 11,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
AGF Aarhus – zawodnicy
Jak wygląda kadra AGF Aarhusu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny AGF Aarhusu w ostatnim meczu 3-4-2-1


Zmiany
- 63' F. Emmery → C. Mccowatt
- 77' Daniel Leo Gretarsson → E. Kahl
- 78' J. Serra → S. Tchamche
- 90' Tobias Bech Kristensen → J. Bogere
- 90' R. Carstensen → J. Andersen
Kontuzje w kadrze AGF Aarhusu
-
Gift Links Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 46 dniopuszczone: 9 meczów
-
Frederik Tingager Obrońca Rana pauzuje od 68 dniopuszczone: 10 meczów
-
Oskar Haugstrup Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 72 dniopuszczone: 15 meczów

-
Nicolai Poulsen Pomocnik Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 81 dniopuszczone: 17 meczów
-
Kevin Yakob Pomocnik Uraz kolana pauzuje od 83 dniopuszczone: 18 meczów
Kadra AGF Aarhusu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
28 | Niemcy | 450 tys. € | – | 7 | 70% | 3 | 0 | 337' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Nowa Zelandia | 3 mln € | 120 tys. € | 3 | 30% | 1 | 0 | 127' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
19 | Dania | 1,5 mln € | 70 tys. € | 9 | 90% | 1 | 2 | 689' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
24 | Dania | 4,5 mln € | 70 tys. € | 9 | 90% | 0 | 1 | 528' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
18 | Uganda | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 359' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
26 | Dania | 500 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 2 | 549' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
20 | Dania | 150 tys. € | 70 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 125' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Senegal | 800 tys. € | 333 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
28 | RPA | 2,5 mln € | 320 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 268' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Norwegia | 3 mln € | 650 tys. € | 9 | 90% | 1 | 1 | 661' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Norwegia | 6,5 mln € | – | 9 | 90% | 2 | 0 | 746' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
25 | Dania | 1,7 mln € | 300 tys. € | 9 | 90% | 1 | 0 | 353' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
28 | Islandia | 1,8 mln € | 540 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 475' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
18 | Islandia | 200 tys. € | 70 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Norwegia | 2 mln € | 650 tys. € | 5 | 50% | 0 | 1 | 170' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
19 | Dania | 25 tys. € | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Dania | 700 tys. € | 791 tys. € | 8 | 80% | 1 | 0 | 119' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Dania | 150 tys. € | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
26 | Irak | 850 tys. € | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
25 | Szwecja | 3 mln € | 140 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 598' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Dania | 100 tys. € | 320 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 108' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
26 | Norwegia | 1,5 mln € | 322 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 400' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
22 | Dania | 500 tys. € | 100 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 398' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
20 | Dania | 750 tys. € | 70 tys. € | 8 | 80% | 0 | 0 | 311' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
31 | Islandia | 550 tys. € | 150 tys. € | 3 | 30% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Dania | 600 tys. € | 360 tys. € | 7 | 70% | 0 | 0 | 161' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
25 | Norwegia | 900 tys. € | 160 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
41 | Dania | 50 tys. € | 240 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry AGF Aarhusu
38,6 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile AGF Aarhus wydaje na pensje
6,4 mln € rocznie
śr. 228 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Dania (13 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy AGF Aarhusu w sezonie 2026/2027
AGF Aarhus wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry AGF Aarhusu
Jak wygląda skład AGF Aarhusu?
W wyjściowym ustawieniu AGF Aarhusu między słupkami staje M. Christiansen, a linię obrony najczęściej tworzą C. Rosler, Daniel Leo Gretarsson oraz T. Molgaard. W środku pola grają R. Carstensen, Tobias Bech Kristensen, M. Knudsen, K. Arnstad, M. Anderson oraz F. Emmery, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Serra. Trener Jakob Poulsen ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
AGF Aarhus – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub AGF Aarhus w sezonie 2026/2027.
AGF Aarhus transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Islandia | 31 |
|
750 tys. € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Nowa Zelandia | 27 |
|
2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Ghana | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Dania | 24 |
|
400 tys. € | |
| 01 Sie 2026 |
|
Norwegia | 26 |
|
700 tys. € | |
| 07 Lip 2026 |
|
Dania | 25 |
|
1 mln € | |
| 01 Lip 2026 |
|
Dania | 33 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Islandia | 28 |
|
1,5 mln € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Dania | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Uganda | 18 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery AGF Aarhusu
AGF Aarhus bilans transferowy
- -7,2 mln € 2026
- +6,3 mln € 2025
- -6,2 mln € 2024
- +16,5 mln € 2023
- +490 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii AGF Aarhusu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski AGF Aarhus w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do AGF Aarhusu trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 6 mln €, a klub opuściło 2 piłkarzy, co przyniosło 400 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Callum Mccowatt z Silkeborga za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jonas Jensen-Abbew do ADO Den Haag za 400 tys. €.
AGF Aarhus – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski AGF Aarhus? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez AGF Aarhus?
Klub piłkarski AGF Aarhus zdobył w swojej historii 19 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Danii oraz Mistrzostwo Danii. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto oraz Mistrzostwo 2. ligi Danii.