Forma w lidze
Odense w tabeli
9. miejsce / 10 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
3:8 bramki
0,75 gola/mecz
6 pkt
5:6 bramki
0,83 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Odense
Wartość drużyny: 9,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Niemcy | 25 | napastnik | 10 | 1,7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Szwecja | 27 | napastnik | 6 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,97 średnia ocena | Szwecja | 27 | napastnik | 6 | 600 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 828 minut | Dania | 21 | obrońca | 10 | 1 mln € |
Przewidywany skład Odense 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Odense w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 24 |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 22 |
| ··· | |||||||
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | 10 |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | 10 |
10
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | 7 |
Wyniki Odense
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Nordsjælland
0
Odense
0
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Odense
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Randers
1
Odense
2
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
Terminarz Odense
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Odense
Brøndby
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
|
|
26 Paź 19:00
|
FC Kopenhaga
Odense
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
|
|
28 Paź 18:00
|
FC Midtjylland
Odense
Puchar Danii, 1/8 finału
|
Ostatnie transfery Odense
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Holandia |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Norwegia |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania |
|
za darmo |
Odense to klub piłkarski z Danii występujący w Superligaen (Dania). Swoim domowym obiektem jest Nature Energy Park, który może pomieścić 15 790 widzów. Zespół prowadzi Thomas Thomasberg. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Danii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Odense?
Klub piłkarski Odense zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Danii oraz Mistrzostwo Danii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Danii, Puchar Intertoto oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Odense w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Odense trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 2,4 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 3,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Topi Keskinen z Aberdeen za 1,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Max Isaac Ejdum do Brøndby za 3,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Odense w tabeli Superligi Danii?
Odense zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 14 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Odense?
W wyjściowym ustawieniu Odense między słupkami staje V. Myhra, a linię obrony najczęściej tworzą Magnus Hvitfeldt Andersen, M. Mccoy, Julius Berthel Askou Harvey oraz J. Gomez. W środku pola grają C. Gammelgaard, N. Juul-Sandberg, J. Arp, Rasmus Falk Jensen oraz T. Keskinen, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Ganaus. Trener Thomas Thomasberg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
Kiedy Odense gra następny mecz?
Najbliższy mecz Odense to spotkanie z Brøndby, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Nature Energy Park w ramach Superligi Danii (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Odense?
Ostatni mecz Odense to remis z Nordsjælland 0:0 w Superlidze Danii, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Odense w tym sezonie?
Bilans Odense w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-4-4 przy 8 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Odense w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Odense w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Odense
Odense terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
Nature Energy Park U siebie | Trudny | |
|
26 Paź 19:00
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
Parken Wyjazd | Trudny | |
|
28 Paź 18:00
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
MCH Arena Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 14:00
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
Nature Energy Park U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 18:00
|
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
Nature Energy Park U siebie | Trudny | |
|
22 Lis 16:00
|
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
Sydbank Park Wyjazd | Umiarkowany | |
|
30 Lis 19:00
|
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
Nature Energy Park U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 16:00
|
Superligaen (Dania), 17. kolejka
|
Brøndby Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lut 18:00
|
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
MCH Arena Wyjazd | Trudny | |
|
28 Lut 18:00
|
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
Nature Energy Park U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Odense gra następny mecz?
Najbliższy mecz Odense to spotkanie z Brøndby, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Nature Energy Park w ramach Superligi Danii (11. kolejka). Transmisję pokażą Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV.
Wyniki Odense w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Odense w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Odense w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Odense wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
0:0 | 3-4-1-2 | 3/12 | 1/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
1:1 | 3-5-2 | 9/11 | 2/5 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 11/14 | 1/4 | |
|
09 Wrz Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:2 | 4-2-3-1 | – | – | |
|
06 Wrz Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
0:5 | 4-2-3-1 | 6/8 | 2/4 | |
|
30 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 6/10 | 4/8 | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Danii, 1/32 finału
|
1:2 | 4-2-3-1 | 7/16 | 2/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 0/15 | 6/6 | |
|
16 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 10/13 | 1/1 | |
|
10 Sie Koniec
|
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
1:0 | 4-4-2 | 3/9 | 3/4 |
Odense ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 10 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Odense zdobywa 0,83 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Odense?
Ostatni mecz Odense to remis z Nordsjælland 0:0 w Superlidze Danii, 9 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Odense – tabela Superligaen (Dania)
Jakie miejsce w tabeli Superligaen (Dania) zajmuje Odense w sezonie 2026/2027.
Miejsce Odense w tabeli Superligi Danii
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
10 | 3 | 3 | 4 | 18:19 | -1 | 12 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | -5 | 10 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
11
|
AGF Aarhus
|
9 | 0 | 5 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | |
12
|
Sønderjyske
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kopenhaga
|
10 | 8 | 0 | 2 | 24:10 | 14 | 24 | |
2
|
FC Midtjylland
|
10 | 6 | 4 | 0 | 19:10 | 9 | 22 | |
3
|
Viborg
|
10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | 9 | 20 | |
4
|
Nordsjælland
|
10 | 5 | 3 | 2 | 14:10 | 4 | 18 | |
5
|
Brøndby
|
10 | 5 | 1 | 4 | 17:17 | 0 | 16 | |
6
|
AC Horsens
|
10 | 3 | 3 | 4 | 18:19 | -1 | 12 | |
7
|
Silkeborg
|
10 | 2 | 5 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | |
8
|
Randers
|
10 | 3 | 1 | 6 | 11:16 | -5 | 10 | |
9
|
Odense
|
10 | 2 | 4 | 4 | 8:14 | -6 | 10 | |
10
|
Lyngby
|
10 | 1 | 4 | 5 | 12:21 | -9 | 7 | |
11
|
AGF Aarhus
|
9 | 0 | 5 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | |
12
|
Sønderjyske
|
9 | 1 | 2 | 6 | 12:21 | -9 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Midtjylland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 11:5 | 6 | 13 | |
| 2 |
Nordsjælland
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 13 | |
| 3 |
FC Kopenhaga
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 7 | 12 | |
| 4 |
Viborg
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 12 | |
| 5 |
Brøndby
|
6 | 4 | 0 | 2 | 12:9 | 3 | 12 | |
| 6 |
Randers
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | -4 | 7 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
AC Horsens
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 9 |
Odense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 10 |
Lyngby
|
5 | 0 | 4 | 1 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 11 |
Sønderjyske
|
5 | 1 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 4 | |
| 12 |
AGF Aarhus
|
4 | 0 | 3 | 1 | 5:7 | -2 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FC Kopenhaga
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 | 7 | 12 | |
| 2 |
FC Midtjylland
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 3 |
Viborg
|
5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 4 |
AC Horsens
|
5 | 2 | 1 | 2 | 11:10 | 1 | 7 | |
| 5 |
Odense
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 6 |
Nordsjælland
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | |
| 7 |
Silkeborg
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 5 | |
| 8 |
Brøndby
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 9 |
Randers
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | -1 | 3 | |
| 10 |
Lyngby
|
5 | 1 | 0 | 4 | 7:12 | -5 | 3 | |
| 11 |
AGF Aarhus
|
5 | 0 | 2 | 3 | 6:10 | -4 | 2 | |
| 12 |
Sønderjyske
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Odense w tabeli Superligi Danii?
Odense zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Superligi Danii z dorobkiem 10 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego FC Kopenhagi wynosi 14 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Odense w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Odense na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Odense na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,6
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,30
- Udane dryblingi / mecz 7,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,40
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 16,1
- Przechwyty / mecz 8,9
- Wybicia / mecz 26,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,2
Strzelcy Odense
Rozkład bramek w czasie
Bramki Odense i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Odense to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Odense - Brøndby Po przerwie pada 50% bramek Odense.Przebieg meczu Odense i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-3-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Odense otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Odense
88% bramek Odense pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Odense zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Odense
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Odense, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Odense wygra mecz Odense - Brøndby Odense nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Odense
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 60%
- Powyżej 2,5 40%
- Powyżej 3,5 20%
- Powyżej 4,5 10%
- Powyżej 5,5 0%
W 40% meczów Odense padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Odense - Brøndby Powyżej 2,5 bramki padło w 40% meczów Odense.Odense – faule i karne
- Faule / mecz 13,5
- Faule rywali / mecz 9,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Odense fauluje średnio 13,5 razy na mecz, a wymusza 9,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Odense, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Odense zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Odense wygra mecz Odense - Brøndby Odense zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Odense ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Odense, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 10 meczów.
Odense wygra drugą połowę meczu Odense - Brøndby Drugą połowę Odense wygrywał w 2 z 10 meczów.Odense – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 13,3
Odense oddaje 10,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Odense - Brøndby Odense oddaje 10,6 strzałów na mecz.Odense – posiadanie piłki
- U siebie 60,0%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 29%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio Odense utrzymuje przy piłce 52,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 29%.
Odense wygra mecz Odense - Brøndby Odense utrzymuje średnio 52,8% posiadania piłki.Odense – podania
- Kluczowe / mecz 10,9
- Dośrodkowania / mecz 23,6
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 45%
Odense wymienia średnio 505 podań na mecz przy celności 85%, z czego 10,9 to podania kluczowe.
Odense – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 6
- Stracone / mecz 1,40
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 30%
Czyste konto Odense to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Odense - Brøndby Czyste konto Odense zachowuje w 20% meczów.Odense – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 90%
- Pow. 10,5 w meczu 70%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Odense wykonuje średnio 6,5 rzutów rożnych na mecz wobec 6,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 90% spotkań.
Odense – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 20%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Odense ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Odense – 1,5.
Odense według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 0,25 | 1,75 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,00 | 1,33 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Odense zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Odense na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,20 1,00 | 1,40 1,60 | 1,60 1,40 |
|
8.
|
1,17 0,75 | 1,00 1,25 | 1,67 1,50 |
|
9.
|
1,00 1,00 | 0,75 0,83 | 2,00 1,00 |
|
10.
|
0,80 0,60 | 1,00 1,40 | 1,80 2,40 |
|
11.
|
0,75 0,40 | 1,25 1,20 | 1,75 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Odense
Skrajne wyniki i osiągnięcia Odense w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Odense - Sønderjyske 1:0 Superligaen (Dania), 3.08.2026
- Najwyższa porażka Odense - FC Kopenhaga 0:5 Superligaen (Dania), 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Odense - FC Kopenhaga 0:5, Superligaen (Dania), 6.09.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Moro, Odense - AC Horsens 1:2, Superligaen (Dania), 16.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Bonde Jensen, Lyngby - Odense 1:1, Superligaen (Dania), 30.08.2026
Jakie statystyki ma Odense w tym sezonie?
Bilans Odense w tym sezonie to 10 meczów i wynik 2-4-4 przy 8 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Odense – zawodnicy
Jak wygląda kadra Odense w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Odense 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze Odense
-
Peter Therkildsen Obrońca Rana pauzuje od 30 dniopuszczone: 4 mecze
-
Jona Niemiec Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 69 dniopuszczone: 12 meczów
-
William Christian Martin Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 102 dniopuszczone: 16 meczów

-
Mikkel Rakneberg Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 203 dniopuszczone: 19 meczów
Kadra Odense
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
|
27 | Szwecja | 600 tys. € | 380 tys. € | 6 | 60% | 1 | 2 | 319' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Niemcy | 1,7 mln € | 320 tys. € | 10 | 100% | 2 | 0 | 800' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Niemcy | 1,7 mln € | 720 tys. € | 8 | 80% | 2 | 0 | 498' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Dania | 250 tys. € | 80 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 480' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
28 | Surinam | 700 tys. € | 320 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Dania | 1 mln € | 150 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 380' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Niemcy | 550 tys. € | 320 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
19 | Dania | – | 90 tys. € | 5 | 50% | 0 | 0 | 39' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
34 | Norwegia | 200 tys. € | 430 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Finlandia | 1,5 mln € | 215 tys. € | 10 | 100% | 1 | 1 | 751' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
34 | Dania | 250 tys. € | 720 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 706' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Burkina-Faso | 1,2 mln € | 320 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 613' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Finlandia | 400 tys. € | 570 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 57' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
20 | Dania | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
24 | Norwegia | 700 tys. € | 180 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Dania | 25 tys. € | 50 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
19 | Dania | 600 tys. € | 210 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 13 |
![]() |
20 | Dania | 3 mln € | 90 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 753' | 3 | 0 | |||||||
| 29 |
|
24 | Gambia | 1,2 mln € | 150 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 798' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
28 | Dania | 400 tys. € | 120 tys. € | 6 | 60% | 0 | 0 | 287' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
21 | Dania | 1 mln € | 150 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 828' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
21 | Niemcy | 2,5 mln € | 380 tys. € | 4 | 40% | 0 | 0 | 206' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
30 | Norwegia | 400 tys. € | 160 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 298' | 3 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Dania | 750 tys. € | 320 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 342' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
18 | Dania | – | – | 3 | 30% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 16 |
|
30 | Norwegia | 750 tys. € | 270 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
36 | Dania | 25 tys. € | 420 tys. € | 10 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
18 | Dania | – | – | 2 | 20% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Odense
21,8 mln €
śr. 779 tys. € / zawodnika
Ile Odense wydaje na pensje
7,1 mln € rocznie
śr. 255 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Dania (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Odense w sezonie 2026/2027
Odense wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Odense
Jak wygląda skład Odense?
W wyjściowym ustawieniu Odense między słupkami staje V. Myhra, a linię obrony najczęściej tworzą Magnus Hvitfeldt Andersen, M. Mccoy, Julius Berthel Askou Harvey oraz J. Gomez. W środku pola grają C. Gammelgaard, N. Juul-Sandberg, J. Arp, Rasmus Falk Jensen oraz T. Keskinen, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Ganaus. Trener Thomas Thomasberg ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Superligaen (Dania) i pucharach.
Odense – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Odense w sezonie 2026/2027.
Odense transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Holandia | 30 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Niemcy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Norwegia | 34 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Dania | 32 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Dania | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Norwegia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Niemcy | 33 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Dania | 23 |
|
1,1 mln € | |
| 15 Sie 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Norwegia | 30 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Odense
Odense bilans transferowy
- +1,1 mln € 2026
- +5,8 mln € 2025
- -634 tys. € 2024
- +11,4 mln € 2023
- -610 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Odense
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Odense w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Odense trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 2,4 mln €, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 3,5 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Topi Keskinen z Aberdeen za 1,3 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Max Isaac Ejdum do Brøndby za 3,5 mln €.
Odense – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Odense? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Odense?
Klub piłkarski Odense zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Danii oraz Mistrzostwo Danii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Danii, Puchar Intertoto oraz Puchar Intertoto.