Noah Ganaus jest piłkarzem występującym obecnie w Odense. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Noah Ganaus
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Noah Ganaus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Noah Ganaus wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.91, a skuteczność strzałów to 15,4%. Noah Ganaus oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Noah Ganaus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Noah Ganaus rozegrał w barwach Odense w Pucharze Danii 2 mecze, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 158 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Noah Ganaus?
Na podstawie kontraktu z Odense, Noah Ganaus otrzymuje 320 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 26,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ganaus w listopadzie 2026 to 6,2 tysiąca euro, a dziennie około 877 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Noah Ganaus ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Noah Ganaus nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Noah Ganaus to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Noah Ganaus?
Noah Ganaus ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Noah Ganaus?
Noah Ganaus najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Noah Ganaus?
Wycena 25-letniego Noah Ganaus według stanu na październik 2026 wynosi 1,7 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,7 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Noah Ganaus?
Noah Ganaus urodził się 19 stycznia 2001 w Nürtingen w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Noah Ganaus – statystyki
Szczegółowe statystyki Noah Ganaus w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Odense. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Noah Ganaus vs. inni
Jakie statystyki ma Noah Ganaus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Noah Ganaus wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.91, a skuteczność strzałów to 15,4%. Noah Ganaus oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Noah Ganaus – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Noah Ganaus w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
4:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
2:1 | 63' | 1 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
1:1 | 74' | 1 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
2:1 | 86' | 1 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
0:0 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Wrz
Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
30 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
1:1 | 27' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Noah Ganaus w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Noah Ganaus rozegrał w barwach Odense w Pucharze Danii 2 mecze, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 158 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Noah Ganaus – transfery
W trakcie kariery Noah Ganaus zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Odense 2025 – obecnie
-
Jahn Regensburg 2023 – 2025
-
Stuttgart II 2022 – 2023
-
SSV Reutlingen 05 2020 – 2022

-
Chemnitzer U19 2019 – 2020

-
Stuttgarter Kickers Sv U19 2018 – 2019

-
VfB Stuttgart U17 2017 – 2018

-
VfB Stuttgart Youth do 2017

Noah Ganaus – forma
W ostatnich 5 meczach Noah Ganaus zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 3 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Noah Ganaus 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.36 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W ostatnich 10 meczach Noah Ganaus 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.88, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.12 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W jakiej formie jest Noah Ganaus?
Noah Ganaus jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 3 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.91). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Noah Ganaus – zarobki
Noah Ganaus gra w Odense na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Noah Ganaus w Odense (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
Ile zarabia Noah Ganaus?
Na podstawie kontraktu z Odense, Noah Ganaus otrzymuje 320 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 26,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ganaus w listopadzie 2026 to 6,2 tysiąca euro, a dziennie około 877 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Noah Ganaus – kontuzje
W trakcie kariery Noah Ganaus zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Noah Ganaus
-
Choroba
03.04.25 – 06.04.25 (4 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
21.11.24 – 27.11.24 (7 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
02.11.23 – 04.11.23 (3 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
08.08.23 – 23.08.23 (16 dni)
Jahn Regensburg opuszczone: 3 mecze
Czy Noah Ganaus ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Noah Ganaus nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Noah Ganaus to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Noah Ganaus – trofea
W trakcie kariery Noah Ganaus zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Noah Ganaus?
Noah Ganaus zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Noah Ganaus – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Noah Ganaus wynosi obecnie 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Noah Ganaus na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Noah Ganaus?
Wycena Noah Ganaus wynosi obecnie 1,7 mln €. W szczycie kariery Noah Ganaus wyceniano na 1,7 mln €, a najniżej na 75 tys. €.