Ulrik Jenssen jest piłkarzem występującym obecnie w Odense. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ulrik Jenssen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ulrik Jenssen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ulrik Jenssen wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ulrik Jenssen oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ulrik Jenssen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ulrik Jenssen rozegrał w barwach Lillestrømu w Eliteserien 11 meczów, a w barwach Odense w Pucharze Danii 3 mecze, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 114 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ulrik Jenssen
Pierwszy transfer Ulrik Jenssen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Tromso (Youth) do Lyon U19 za 220 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ulrik Jenssen było przejście z Tromsø do Nordsjællandu w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 350 tysięcy euro.
Czy Ulrik Jenssen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ulrik Jenssen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ulrik Jenssen to złamanie obojczyka z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ulrik Jenssen?
Ulrik Jenssen najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Ulrik Jenssen?
Wycena 30-letniego Ulrik Jenssen według stanu na październik 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ulrik Jenssen?
Ulrik Jenssen urodził się 17 lipca 1996 w Tromsø w Norwegii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Ulrik Jenssen – statystyki
Szczegółowe statystyki Ulrik Jenssen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Odense. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ulrik Jenssen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ulrik Jenssen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ulrik Jenssen wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.42, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ulrik Jenssen oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ulrik Jenssen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ulrik Jenssen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
4:1 | 1' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Danii, 1/8 finału
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
26 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
1:1 | 4' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
18 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
2:1 | 4' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
0:0 | 2' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
09 Wrz
Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
0:5 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | 6.7 |
Ile meczów rozegrał Ulrik Jenssen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ulrik Jenssen rozegrał w barwach Lillestrømu w Eliteserien 11 meczów, a w barwach Odense w Pucharze Danii 3 mecze, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 114 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Ulrik Jenssen – transfery
W trakcie kariery Ulrik Jenssen zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 782 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Odense 2026 – obecnie
-
Rosenborg 2026 – 2026
-
Lillestrøm 2026 – 2026
-
Rosenborg 2023 – 2026
-
Nordsjælland 2022 – 2023
-
Willem II Tilburg 2021 – 2022
-
Nordsjælland 2017 – 2021
-
Tromsø 2016 – 2017
-
Lyonnais II 2013 – 2016

-
Lyon U19 2013 – 2013

-
Tromso (Youth) do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ulrik Jenssen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 22.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2026/27 | 21.07.2026 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2025/26 | 03.03.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 07.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 18.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 23.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
350 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 03.08.2016 |
|
212 tys. € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.01.2013 |
![]() |
220 tys. € | Transfer definitywny |
Historia transferów Ulrik Jenssen
Pierwszy transfer Ulrik Jenssen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2013 roku, gdy przeniósł się z Tromso (Youth) do Lyon U19 za 220 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ulrik Jenssen było przejście z Tromsø do Nordsjællandu w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 350 tysięcy euro.
Ulrik Jenssen – forma
W ostatnich 5 meczach Ulrik Jenssen zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ulrik Jenssen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Odense
4
Silkeborg
1
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Odense
1
Puchar Danii, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
Odense
1
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Odense
2
Brøndby
1
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Nordsjælland
0
Odense
0
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Odense
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Randers
1
Odense
2
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Kolding IF
1
Odense
2
Puchar Danii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Odense
0
FC Kopenhaga
5
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Lyngby
1
Odense
1
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Odense
2
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Odense
1
AC Horsens
2
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Silkeborg
1
Odense
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Odense
1
Sønderjyske
0
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Viborg
1
Odense
0
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Lillestrøm
2
KFUM Oslo
1
Eliteserien (Norwegia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Fredrikstad
0
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Ham-Kam
2
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Rosenborg
2
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
4
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
0
Bodo/Glimt
2
Eliteserien (Norwegia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Valerenga
0
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia), 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Tromsø
0
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
3
Start
1
Eliteserien (Norwegia), 4. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Molde
0
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia), 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Aalesund
1
Lillestrøm
3
Eliteserien (Norwegia), 1. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Tromsø
1
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rosenborg
1
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia), 28. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Molde
4
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia), 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rosenborg
1
Sandefjord
1
Eliteserien (Norwegia), 19. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Rosenborg
2
Brann
3
Eliteserien (Norwegia), 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Bryne
2
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Rosenborg
2
Sarpsborg 08 FF
3
Eliteserien (Norwegia), 24. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Haugesund
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia), 21. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Viking
2
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia), 20. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Sie
Koniec
|
FSV Mainz 05
4
Rosenborg
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Rosenborg
2
FSV Mainz 05
1
Liga Konferencji
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Hammarby FF
0
Rosenborg
1
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Rosenborg
0
Hammarby FF
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Sie
Koniec
|
KFUM Oslo
4
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia), 16. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Banga
0
Rosenborg
2
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Rosenborg
4
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia), 15. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Rosenborg
5
Banga
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia), 14. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Sandefjord
2
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Rosenborg
1
Viking
1
Eliteserien (Norwegia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Kristiansund BK
4
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Rosenborg
1
KFUM Oslo
1
Eliteserien (Norwegia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Fredrikstad
0
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Bodo/Glimt
4
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia), 8. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Rosenborg
1
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia), 7. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Brann
0
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Maj
Koniec
|
Tromsdalen Uil
0
Rosenborg
5
Puchar Norwegii, 3. runda
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Rosenborg
3
Bryne
0
Eliteserien (Norwegia), 5. kolejka
|
21'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Rosenborg
1
Kristiansund BK
1
Eliteserien (Norwegia), 17. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Rosenborg
0
Molde
0
Eliteserien (Norwegia), 4. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Valerenga
0
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Rosenborg
1
Fredrikstad
0
Eliteserien (Norwegia), 2. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Strømsgodset
1
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Rosenborg
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Ham-Kam
0
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Rosenborg
1
Brann
2
Eliteserien (Norwegia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Rosenborg
4
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia), 15. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Rosenborg
2
Viking
1
Eliteserien (Norwegia), 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Fredrikstad
2
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Rosenborg
2
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia), 13. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Brann
3
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Fredrikstad
1
Rosenborg
0
Puchar Norwegii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Rosenborg
1
Strømsgodset
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Sandefjord
3
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Rosenborg
3
Molde
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
5
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
3
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Tromsø
3
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Rosenborg
4
Aalesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Ham-Kam
3
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Rosenborg
3
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
76'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Rosenborg
1
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Aalesund
1
Rosenborg
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Rosenborg
0
Sarpsborg 08 FF
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Stabaek
2
Rosenborg
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Rosenborg
1
Valerenga
3
Eliteserien (Norwegia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rosenborg
1
Sandefjord
1
Eliteserien (Norwegia)
|
71'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Molde
1
Rosenborg
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Frem
0
Nordsjælland
1
Puchar Danii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
0
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
Utrecht
0
Eredivisie
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Go Ahead Eagles
4
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Groningen
1
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Utrecht
5
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
3
Willem II Tilburg
0
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Twente
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Willem II Tilburg
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
Groningen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
0
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Vitesse
0
Willem II Tilburg
3
Eredivisie
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Randers
3
Nordsjælland
4
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
AGF Aarhus
0
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Vejle
2
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Nordsjælland
1
Randers
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Nordsjælland
2
Superligaen (Dania)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
4
Lyngby
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Odense
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Kopenhaga
2
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
0
Aalborg
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Brøndby
4
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Nordsjælland
0
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Cze
Koniec
|
AGF Aarhus
2
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Nordsjælland
2
Brøndby
2
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Aalborg
1
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Lyngby
1
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Nordsjælland
0
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Sønderjyske
1
Nordsjælland
4
Superligaen (Dania)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
2
Hobro
1
Superligaen (Dania)
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Sie
Koniec
|
FC Kopenhaga
3
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
2
Silkeborg
2
Superligaen (Dania)
|
93'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Randers
3
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lip
Koniec
|
AC Horsens
0
Nordsjælland
3
Superligaen (Dania)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Brann
2
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Tromsø
2
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Sogndal
0
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Tromsø
0
Rosenborg
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Tromsø
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Strømsgodset
2
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Tromsø
5
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Kristiansund BK
4
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Tromsø
3
Aalesund
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Valerenga
0
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Sandefjord
3
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Haugesund
2
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Molde
3
Tromsø
0
Eliteserien (Norwegia)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Tromsø
2
Valerenga
4
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Lillestrøm
4
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Rosenborg
1
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Tromsø
1
Kristiansund BK
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Aalesund
3
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Viking
1
Tromsø
2
Eliteserien (Norwegia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Tromsø
1
Brann
1
Eliteserien (Norwegia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Start
2
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Tromsø
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rosenborg
3
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Ulrik Jenssen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W ostatnich 10 meczach Ulrik Jenssen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (1.82).
W jakiej formie jest Ulrik Jenssen?
Ulrik Jenssen jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.42). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ulrik Jenssen – zarobki
Ulrik Jenssen gra w Odense na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 160 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ulrik Jenssen w Odense (2026)
| Rocznie | 160 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 438 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ulrik Jenssen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
90 tys. € |
| 2026 |
|
160 tys. € |
| 2025 |
|
90 tys. € |
| 2024 |
|
90 tys. € |
| 2023 |
|
90 tys. € |
| 2021/22 |
|
320 tys. € |
Ulrik Jenssen – kontuzje
W trakcie kariery Ulrik Jenssen zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ulrik Jenssen
- Wstrząśnienie mózgu 21.10.23 – 24.10.23 (4 dni)
- Wstrząśnienie mózgu 31.03.23 – 07.04.23 (8 dni)
-
Złamanie obojczyka
08.09.22 – 11.11.22 (65 dni)
Nordsjælland opuszczone: 10 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.03.22 – 04.04.22 (27 dni)
Willem II Tilburg opuszczone: 2 mecze
Czy Ulrik Jenssen ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ulrik Jenssen nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ulrik Jenssen to złamanie obojczyka z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 65 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ulrik Jenssen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ulrik Jenssen wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ulrik Jenssen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ulrik Jenssen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 30 |
|
400 tys. € |
| 27.05.2026 | 29 |
|
450 tys. € |
| 14.12.2025 | 29 |
|
500 tys. € |
| 17.06.2025 | 28 |
|
500 tys. € |
| 11.12.2024 | 28 |
|
500 tys. € |
| 11.06.2024 | 27 |
|
500 tys. € |
| 14.12.2023 | 27 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2023 | 26 |
|
500 tys. € |
| 21.12.2022 | 26 |
|
450 tys. € |
| 07.06.2022 | 25 |
|
450 tys. € |
| 04.01.2022 | 25 |
|
650 tys. € |
| 03.06.2021 | 24 |
|
800 tys. € |
| 22.12.2020 | 24 |
|
700 tys. € |
| 30.07.2020 | 24 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
725 tys. € |
| 21.12.2019 | 23 |
|
900 tys. € |
| 07.06.2019 | 22 |
|
900 tys. € |
| 20.12.2018 | 22 |
|
700 tys. € |
| 01.06.2018 | 21 |
|
400 tys. € |
| 22.12.2017 | 21 |
|
300 tys. € |
| 17.12.2016 | 20 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ulrik Jenssen?
Wycena Ulrik Jenssen wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Ulrik Jenssen wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 300 tys. €.