Ismail Seydi jest piłkarzem występującym obecnie w Sønderjyske. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ismail Seydi
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ismail Seydi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ismail Seydi wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 20,0%. Ismail Seydi oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ismail Seydi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ismail Seydi rozegrał w barwach Sønderjyske w Pucharze Danii 2 mecze, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 762 minuty. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Czy Ismail Seydi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ismail Seydi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ismail Seydi to operacja kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 196 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ismail Seydi?
Ismail Seydi ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Ismail Seydi?
Ismail Seydi najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Ismail Seydi?
Wycena 25-letniego Ismail Seydi według stanu na październik 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ismail Seydi?
Ismail Seydi urodził się 15 lipca 2001 w Austrii, ma narodowość francuską. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Ismail Seydi – statystyki
Szczegółowe statystyki Ismail Seydi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sønderjyske. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ismail Seydi vs. inni
Jakie statystyki ma Ismail Seydi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ismail Seydi wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.00, a skuteczność strzałów to 20,0%. Ismail Seydi oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ismail Seydi – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ismail Seydi w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
dziś
Koniec
|
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
25 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
5:1 | 86' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
4:0 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Paź
Koniec
|
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
3:0 | 81' | 0 | 0 | ||||
|
20 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
4:2 | 82' | 1 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Puchar Danii, 1/16 finału
|
3:1 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
1:1 | 30' | 1 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
2:5 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
3:1 | 77' | 0 | 1 | ||||
|
23 Sie
Koniec
|
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Ismail Seydi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ismail Seydi rozegrał w barwach Sønderjyske w Pucharze Danii 2 mecze, w Superlidze Danii 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 762 minuty. Średnio dawało to 51 minut gry na spotkanie.
Ismail Seydi – transfery
W trakcie kariery Ismail Seydi zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sønderjyske 2026 – obecnie
-
Rapid Wien II 2026 – 2026
-
Torreense 2025 – 2026
-
Rapid Wien II 2024 – 2025
-
Rapid Wiedeń 2023 – 2024
-
Rapid Wien II 2023 – 2023
-
Mauerwerk 2022 – 2023

-
AS Portet Carrefour Récébédou 2021 – 2022

-
Toulouse MFC do 2021

Ismail Seydi – forma
W ostatnich 5 meczach Ismail Seydi zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,30. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ismail Seydi 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.56, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.30.
W ostatnich 10 meczach Ismail Seydi 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.56, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44.
W jakiej formie jest Ismail Seydi?
Ismail Seydi jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.30 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.00). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ismail Seydi – zarobki
Ismail Seydi gra w Sønderjyske na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ismail Seydi w Sønderjyske (2024/25)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
Ismail Seydi – kontuzje
W trakcie kariery Ismail Seydi zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ismail Seydi
-
Operacja kolana
27.04.24 – 08.11.24 (196 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 28 meczów
-
Uraz
01.04.24 – 05.04.24 (5 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kostki
10.02.24 – 02.03.24 (22 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 3 mecze
Czy Ismail Seydi ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ismail Seydi nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ismail Seydi to operacja kolana z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 196 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ismail Seydi – trofea
W trakcie kariery Ismail Seydi zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Ismail Seydi?
Ismail Seydi zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Torreense — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Portugalii — 1 raz.
Ismail Seydi – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ismail Seydi wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ismail Seydi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ismail Seydi?
Wycena Ismail Seydi wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Ismail Seydi wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 250 tys. €.