Porównanie kursów FC Midtjylland - Sønderjyske
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Midtjylland - Sønderjyske dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, dokładny wynik, 2. połowę (1X2), liczbę goli oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 14. kolejki Superligi Danii). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 470 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Midtjylland po kursie 1,30 w eToto, remis po kursie 5,50 w eToto oraz wygrana Sønderjyske po kursie 7,60 w Fortuna.
Najwyższy kurs na wygraną Sønderjyske wystawia Fortuna - 7,60, w porównaniu do najniższego 6,60 w Superbet. Daje to 100 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 285 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
18,00 | 1,00 | 5,90 | 1,09 | 2,85 | 1,36 | 1,78 | 1,90 | 1,33 | 3,00 | 1,12 | 5,10 | 1,04 | 8,80 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
23,00 | 1,01 | 5,75 | 1,10 | 2,90 | 1,37 | 1,80 | 1,92 | 1,34 | 3,00 | 1,13 | 5,25 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,75 | 1,13 | 2,85 | 1,36 | 1,77 | 1,90 | 1,33 | 2,95 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,25 | 1,08 | 2,77 | 1,32 | 1,75 | 1,82 | 1,32 | 2,77 | 1,12 | 4,35 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,01 | 5,50 | 1,10 | 2,85 | 1,36 | 1,80 | 1,90 | 1,33 | 2,95 | 1,13 | 4,90 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,12. To o 4,4% więcej niż najniższy kurs 2,03 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na FC Midtjylland strzeli
Kurs na Sønderjyske strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo FC Midtjylland i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Sønderjyske i liczbę goli
Kursy na Midtjylland - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Sønderjyske - handicap
Kursy na Midtjylland - handicap azjatycki
Kursy na Sønderjyske - handicap azjatycki
Kursy na Midtjylland - handicap azjatycki pełny
Kursy na Sønderjyske - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 27,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 21,00, więc różnica między bukmacherami sięga 28,6%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
21,00 | 9,20 | 25,00 | 9,60 | 7,00 | 50,00 | 7,40 | 20,00 | 15,00 | 8,00 | 100,00 | 8,40 | 60,00 | 17,00 | 45,00 | 50,00 | 12,00 | 100,00 | 12,00 | 100,00 | 26,00 | 100,00 | 80,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
27,00 | 8,25 | 22,00 | 8,75 | 6,25 | 45,00 | 6,60 | 17,50 | 13,25 | 7,00 | 140,00 | 7,50 | 55,00 | 15,00 | 40,00 | 45,00 | 10,50 | 600,00 | 11,00 | 225,00 | 23,00 | 175,00 | 70,00 | 200,00 | 300,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
22,00 | 9,50 | 26,00 | 10,00 | 7,25 | 53,00 | 7,75 | 21,00 | 16,00 | 8,25 | 100,00 | 8,50 | 65,00 | 18,00 | 48,00 | 55,00 | 12,00 | 100,00 | 13,00 | 100,00 | 27,00 | 100,00 | 85,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu FC Midtjylland - Sønderjyske dostępnych jest 496 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 427,3% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 5,80 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,10 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Midtjylland - Sønderjyske ma eToto, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.