Aral Simsir jest piłkarzem występującym obecnie w Trabzonspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Aral Simsir
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Aral Simsir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Aral Simsir wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.88, a skuteczność strzałów to 12,5%. Aral Simsir oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Aral Simsir w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Aral Simsir rozegrał w barwach Trabzonsporu w Super Lig (Turcja) 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Turcji. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 832 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Aral Simsir
Pierwszy transfer Aral Simsir w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z FC Midtjylland do Trabzonsporu za 15 milionów euro.
Czy Aral Simsir ma kontuzję?
Obecnie Aral Simsir ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Turcji.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aral Simsir to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Aral Simsir?
Aral Simsir ma na koncie 8 trofeów — 6 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Puchar Danii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z FC Midtjylland — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Aral Simsir?
Aral Simsir najczęściej występuje jako Lewy pomocnik (11). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Aral Simsir?
Wycena 24-letniego Aral Simsir według stanu na wrzesień 2026 wynosi 15 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 15 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Aral Simsir?
Aral Simsir urodził się 19 czerwca 2002 w Danii, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Aral Simsir – statystyki
Szczegółowe statystyki Aral Simsir w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Trabzonspor oraz reprezentacja Turcji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Aral Simsir vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Aral Simsir w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Aral Simsir wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.88, a skuteczność strzałów to 12,5%. Aral Simsir oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Aral Simsir – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Aral Simsir w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
3:4 | 89' | 1 | 0 | – | 7.4 | ||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
2:0 | 19' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
2:0 | 81' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
2:4 | 74' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
0:3 | 84' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
05 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
3:1 | 70' | 1 | 0 | – | 7.2 | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
4:0 | 1' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
1:0 | 69' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
5:0 | 63' | 0 | 1 | – | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Aral Simsir w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Aral Simsir rozegrał w barwach Trabzonsporu w Super Lig (Turcja) 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 2 mecze oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Turcji. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 832 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Aral Simsir – transfery
W trakcie kariery Aral Simsir zmieniał klub 8 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 15 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Trabzonspor 2026 – obecnie
-
FC Midtjylland 2022 – 2026
-
Lillestrøm 2022 – 2022
-
FC Midtjylland 2022 – 2022
-
Jerv 2022 – 2022

-
FC Midtjylland 2021 – 2022
-
Midtjylland U19 2019 – 2021
-
Midtjylland (Youth) 2016 – 2019

-
HB Köge Youth do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Aral Simsir
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 07.07.2026 |
|
15 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 29.08.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 28.08.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 06.03.2022 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Aral Simsir
Pierwszy transfer Aral Simsir w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z FC Midtjylland do Trabzonsporu za 15 milionów euro.
Aral Simsir – forma
W ostatnich 5 meczach Aral Simsir zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,87. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Aral Simsir i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
26 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
3
Trabzonspor
4
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
2
Heart Of Midlothian
0
Liga Konferencji, 2. runda
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
2
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
KuPS
2
Trabzonspor
4
Liga Konferencji, 1. runda
|
74'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Samsunspor
0
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Włochy
3
Turcja
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy A
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Turcja
0
Francja
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
4
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Konyaspor
1
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Trabzonspor
5
Gençlerbirliği
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Amed
2
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Ferencvaros
4
Trabzonspor
0
Liga Europy, play offy
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
2
İstanbul Başakşehir
1
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Trabzonspor
0
Ferencvaros
1
Liga Europy, play offy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Kasımpaşa
1
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Wenezuela
1
Turcja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Brøndby
3
Superligaen (Dania), play offy
|
37'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
FC Kopenhaga
0
FC Midtjylland
1
Puchar Danii, finał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Viborg
3
Superligaen (Dania), play offy
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), play offy
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Sønderjyske
1
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), play offy
|
89'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
2
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Brøndby
1
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), play offy
|
84'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), play offy
|
72'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Viborg
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Mar
Karne
|
FC Midtjylland
(0)
1
Nottingham Forest
(3)
2
Liga Europy, 1/16 finału
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Nordsjælland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Nottingham Forest
0
FC Midtjylland
1
Liga Europy, 1/16 finału
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
1
AGF Aarhus
1
Puchar Danii, półfinał
|
78'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Brøndby
0
Superligaen (Dania), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Silkeborg
0
FC Midtjylland
4
Superligaen (Dania), 21. kolejka
|
75'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Odense
1
FC Midtjylland
4
Superligaen (Dania), 20. kolejka
|
65'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Lut
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
1
Puchar Danii, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Midtjylland
2
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Dinamo Zagrzeb
0
Liga Europy, 8. runda
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Brann
3
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 7. runda
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Nordsjælland
2
FC Midtjylland
1
Puchar Danii, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
FC Midtjylland
1
KRC Genk
0
Liga Europy, 6. runda
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Viborg
3
FC Midtjylland
3
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
FC Midtjylland
5
Nordsjælland
1
Puchar Danii, 1/4 finału
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
6
Nordsjælland
0
Superligaen (Dania), 17. kolejka
|
62'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
27 Lis
Koniec
|
AS Roma
2
FC Midtjylland
1
Liga Europy, 5. runda
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Sønderjyske
2
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 16. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Randers
0
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
06 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Celtic
1
Liga Europy, 4. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
FC Midtjylland
1
AGF Aarhus
1
Superligaen (Dania), 14. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Silkeborg
0
Puchar Danii, 3. runda
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
FC Fredericia
0
FC Midtjylland
4
Superligaen (Dania), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
0
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
5
Vejle
1
Superligaen (Dania), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Nottingham Forest
2
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 2. runda
|
58'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Randers
1
Superligaen (Dania), 10. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Sturm Graz
0
Liga Europy, 1. runda
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Viborg
0
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Aalborg
0
FC Midtjylland
3
Puchar Danii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Nordsjælland
1
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Brøndby
1
FC Midtjylland
3
Superligaen (Dania), 7. kolejka
|
71'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
KuPS
0
FC Midtjylland
2
Liga Europy, play offy
|
65'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Silkeborg
2
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
4
KuPS
0
Liga Europy, play offy
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Vejle
0
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
24'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Fredrikstad
0
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
3
FC Fredericia
3
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Fredrikstad
1
FC Midtjylland
3
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Lip
Dogryw.
|
Hibernian
1
FC Midtjylland
2
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
69'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
FC Midtjylland
6
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
7 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
24 Lip
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Hibernian
1
Liga Europy, 2. runda kwalifikacyjna
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Odense
3
Superligaen (Dania), 1. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Brøndby
1
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
4
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania), play offy
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Randers
2
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania), play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Mar
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Randers
2
Superligaen (Dania), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
FC Kopenhaga
1
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), 19. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
5
FC Midtjylland
2
Liga Europy, play offy
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Lut
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Lyngby
0
Superligaen (Dania), 18. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Lut
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Real Sociedad
2
Liga Europy, play offy
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sty
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Fenerbahce
2
Liga Europy, 8. runda
|
71'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Royale Union SG
0
Liga Europy, 3. runda
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Norwegia U-21
5
Turcja U-21
1
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Turcja U-21
3
Łotwa U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Brøndby
2
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Maccabi Tel Awiw
0
FC Midtjylland
2
Liga Europy, 2. runda
|
59'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
1
TSG 1899 Hoffenheim
1
Liga Europy, 1. runda
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Randers
2
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 9. kolejka
|
32'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
FC Kopenhaga
1
Superligaen (Dania), 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Slovan Bratysława
3
FC Midtjylland
2
Liga Mistrzów, play offy
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Sønderjyske
2
Superligaen (Dania), 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Slovan Bratysława
1
Liga Mistrzów, play offy
|
84'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Lyngby
1
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.9 | |
|
09 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Vejle
0
Superligaen (Dania), 4. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.5 | |
|
03 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Aalborg
0
Superligaen (Dania), 3. kolejka
|
30'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
2
FC Midtjylland
2
Superligaen (Dania), 2. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
26 Maj
Koniec
|
FC Midtjylland
3
Silkeborg
3
Superligaen (Dania)
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
2
FC Kopenhaga
2
Superligaen (Dania)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
AGF Aarhus
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Hvidovre
1
FC Midtjylland
4
Superligaen (Dania)
|
88'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Randers
2
Superligaen (Dania)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
FC Midtjylland
2
Odense
1
Superligaen (Dania)
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Nordsjælland
3
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Sie
Koniec
|
FC Midtjylland
5
Omonia Nikozja
1
Liga Konferencji
|
75'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Omonia Nikozja
1
FC Midtjylland
0
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Lyngby
4
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Dogryw.
|
![]()
Progres Niedercorn
2
FC Midtjylland
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Lip
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Hvidovre
0
Superligaen (Dania)
|
64'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Viborg
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
03 Cze
Koniec
|
FC Midtjylland
4
Odense
2
Superligaen (Dania)
|
67'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Midtjylland
1
Lyngby
0
Superligaen (Dania)
|
23'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Odense
1
FC Midtjylland
3
Superligaen (Dania)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Aalborg
0
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Brøndby
1
Superligaen (Dania)
|
10'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Lut
Koniec
|
FC Midtjylland
0
Sporting CP
4
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
Sporting CP
1
FC Midtjylland
1
Liga Europy
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Lillestrøm
3
Ham-Kam
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Aalesund
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Molde
1
Eliteserien (Norwegia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
2
Strømsgodset
1
Eliteserien (Norwegia)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Valerenga
3
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Strømsgodset
6
jerv
0
Eliteserien (Norwegia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Dogryw.
|
jerv
2
ODD Ballklubb
3
Puchar Norwegii
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Haugesund
3
jerv
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lip
Koniec
|
jerv
2
Valerenga
5
Eliteserien (Norwegia)
|
29'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Bodo/Glimt
5
jerv
0
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lip
Koniec
|
jerv
1
Sandefjord
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Rosenborg
3
jerv
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
02 Lip
Koniec
|
jerv
1
Haugesund
0
Eliteserien (Norwegia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Dania U-21
3
Turcja U-21
2
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Cze
Koniec
|
Turcja U-21
0
Kazachstan U-21
0
Mistrzostwa Europy U21 Kwalifikacje
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Aalesund
2
jerv
1
Eliteserien (Norwegia)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
22 Maj
Koniec
|
jerv
0
ODD Ballklubb
1
Eliteserien (Norwegia)
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Viking
3
jerv
0
Eliteserien (Norwegia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
jerv
1
Tromsø
1
Eliteserien (Norwegia)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Valerenga
1
jerv
0
Eliteserien (Norwegia)
|
64'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
jerv
1
Kristiansund BK
0
Eliteserien (Norwegia)
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Lillestrøm
4
jerv
0
Eliteserien (Norwegia)
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
jerv
1
Strømsgodset
0
Eliteserien (Norwegia)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Midtjylland U19
2
Benfica U19
3
UEFA Youth League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
0
FC Midtjylland
0
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
FC Midtjylland
1
FK Crvena zvezda
1
Liga Europy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Brøndby
2
FC Midtjylland
0
Superligaen (Dania)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lip
Dogryw.
|
FC Midtjylland
2
Celtic
1
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Brøndby
1
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Nordsjælland
0
FC Midtjylland
1
Superligaen (Dania)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
FC Midtjylland
3
AGF Aarhus
4
Superligaen (Dania)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Aral Simsir 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W ostatnich 10 meczach Aral Simsir 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.26, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.89 — wynik powyżej średniej ligowej (6.31).
W jakiej formie jest Aral Simsir?
Aral Simsir jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.87 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.88). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Aral Simsir – zarobki
Aral Simsir gra w Trabzonspor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 350 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Aral Simsir w Trabzonspor (2025/26)
| Rocznie | 350 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 29 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 959 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Aral Simsir w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
350 tys. € |
| 2024/25 |
|
350 tys. € |
| 2023/24 |
|
90 tys. € |
Aral Simsir – kontuzje
W trakcie kariery Aral Simsir zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 27 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Aral Simsir
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
pauzuje od 8 dni
25.10.26 (8 dni)
Turcja opuszczone: 2 mecze
- Stłuczenie 21.03.26 – 01.04.26 (12 dni)
- Uraz łydki 15.11.25 – 18.11.25 (4 dni)
-
Uraz mięśnia
16.04.25 – 11.05.25 (26 dni)
FC Midtjylland opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.10.24 – 11.01.25 (81 dni)
FC Midtjylland opuszczone: 9 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.11.23 – 31.01.24 (82 dni)
FC Midtjylland opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
03.09.23 – 13.09.23 (11 dni)
FC Midtjylland opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
13.07.21 – 26.07.21 (14 dni)
FC Midtjylland opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.03.21 – 31.03.21 (15 dni)
Midtjylland U19 opuszczone: 2 mecze
Czy Aral Simsir ma kontuzję?
Obecnie Aral Simsir ma uraz — uraz mięśnia dwugłowego uda — i pauzuje w Turcji.
Najpoważniejszy uraz w karierze Aral Simsir to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 82 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Aral Simsir – trofea
W trakcie kariery Aral Simsir zdobył 8 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Aral Simsir
Jakie trofea zdobył Aral Simsir?
Aral Simsir zdobył w karierze 8 trofeów — 6 drużynowych i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Midtjyllandzie — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Danii — 2 razy.
Aral Simsir – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Aral Simsir wynosi obecnie 15 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Aral Simsir na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Aral Simsir
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | 24 |
|
15 mln € |
| 24.05.2026 | 23 |
|
10 mln € |
| 14.12.2025 | 23 |
|
6 mln € |
| 15.06.2025 | 22 |
|
3 mln € |
| 08.12.2024 | 22 |
|
2,5 mln € |
| 09.06.2024 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 20.12.2023 | 21 |
|
1 mln € |
| 18.09.2023 | 21 |
|
1 mln € |
| 25.06.2023 | 21 |
|
700 tys. € |
| 08.12.2022 | 20 |
|
500 tys. € |
| 27.12.2021 | 19 |
|
300 tys. € |
| 03.06.2021 | 18 |
|
100 tys. € |
| 22.12.2020 | 18 |
|
100 tys. € |
| 30.07.2020 | 18 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Aral Simsir?
Wycena Aral Simsir wynosi obecnie 15 mln €. W szczycie kariery Aral Simsir wyceniano na 15 mln €, a najniżej na 100 tys. €.