Forma w lidze
Beşiktaş w tabeli
2. miejsce / 15 punktów Awans do kwalifikacji Ligi Mistrzów UEFA
Strata do lidera: 1 punkt
Przewaga nad 4. miejscem: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
6 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
12:3 bramki
3,00 gola/mecz
3 pkt
4:5 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Beşiktaşu
Wartość drużyny: 259 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Serbia | 26 | napastnik | 5 | 32 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Turcja | 25 | pomocnik | 7 | 28 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,54 średnia ocena | Serbia | 26 | napastnik | 5 | 32 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Niemcy | 30 | bramkarz | 7 | 10 mln € |
Przewidywany skład Beşiktaşu 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Beşiktaş w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 16 |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 14 |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 13 |
Wyniki Beşiktaşu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Beşiktaş
2
Kocaelispor
1
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Amed
3
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
|
|
17 Wrz Koniec
|
Beşiktaş
4
Olympique Marsylia
1
Liga Europy, 1. runda
|
Terminarz Beşiktaşu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 21:00
|
TSG 1899 Hoffenheim
Beşiktaş
Liga Europy, 2. runda
|
|
|
19 Paź 19:00
|
Trabzonspor
Beşiktaş
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
22 Paź 21:00
|
Beşiktaş
Crystal Palace
Liga Europy, 3. runda
|
Ostatnie transfery Beşiktaşu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 Wrz 2026 |
|
Libia |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja |
|
wypożyczenie |
Beşiktaş to klub piłkarski z Turcji występujący w Super Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Tüpraş Stadyumu, który może pomieścić 43 500 widzów. Zespół prowadzi Vincenzo Italiano. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 259 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Europy.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Beşiktaş?
Klub piłkarski Beşiktaş zdobył w swojej historii 37 trofeów — 37 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Turcji oraz Puchar Turcji. Ponadto triumfował w Superpuchar Turcji.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Beşiktaş w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Beşiktaşu trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 49,1 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 700 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Leandro Trossard z Arsenalu za 18 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Felix Uduokhai do Unionu Berlina za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Beşiktaş w tabeli Super Lig (Turcja)?
Beşiktaş zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 15 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Beşiktaşu?
W wyjściowym ustawieniu Beşiktaşu między słupkami staje A. Nubel, a linię obrony najczęściej tworzą A. Murillo, E. Agbadou, E. Topcu oraz R. Yilmaz. W środku pola grają F. Miretti, J. Olaitan, S. Ozcan, O. Kökcü oraz L. Trossard, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Vlahović. Trener Vincenzo Italiano ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Beşiktaş gra następny mecz?
Najbliższy mecz Beşiktaşu to spotkanie z TSG 1899 Hoffenheim, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie PreZero Arena w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Beşiktaşu?
Ostatni mecz Beşiktaşu to wygrana z Kocaelisporem 2:1 w Super Lig (Turcja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Kökcü, Da Silva Cafumana oraz Vlahović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Beşiktaş w tym sezonie?
Bilans Beşiktaşu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-0-2 przy 16 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 62%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Beşiktaşu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Beşiktaş w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Beşiktaşu
Beşiktaş terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
15 Paź 21:00
|
Liga Europy, 2. runda
|
PreZero Arena Wyjazd | – | |
|
19 Paź 19:00
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Papara Park Wyjazd | Trudny | |
|
22 Paź 21:00
|
Liga Europy, 3. runda
|
Tüpraş Stadyumu U siebie | – | |
|
26 Paź 17:00
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
Tüpraş Stadyumu U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 17:00
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Lis 21:00
|
Liga Europy, 4. runda
|
Celtic Park Wyjazd | – | |
|
08 Lis 19:00
|
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
Tüpraş Stadyumu U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 14:00
|
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Medaş Konya Büyükşehir Stadyumu Wyjazd | Łatwy | |
|
26 Lis 18:45
|
Liga Europy, 5. runda
|
Tüpraş Stadyumu U siebie | – | |
|
30 Lis 19:00
|
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Tüpraş Stadyumu U siebie | Trudny |
Kiedy Beşiktaş gra następny mecz?
Najbliższy mecz Beşiktaşu to spotkanie z TSG 1899 Hoffenheim, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie PreZero Arena w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Wyniki Beşiktaşu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Beşiktaş w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Beşiktaşu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Beşiktaş wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
2:1 | 4-1-4-1 | 4/11 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
3:2 | 4-1-4-1 | 10/11 | 5/14 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
4:1 | 4-1-4-1 | 3/6 | 2/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
3:0 | 4-1-4-1 | 12/13 | 3/3 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 7/9 | 3/7 | |
|
31 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
6:2 | 4-1-4-1 | 8/14 | 2/5 | |
|
27 Sie Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
1:0 | 4-3-3 | 5/7 | 1/2 | |
|
23 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 7/14 | 0/0 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
3:0 | 4-1-4-1 | 15/17 | 1/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
1:0 | 4-1-4-1 | 8/10 | 2/5 |
Beşiktaş ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 20 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 2,14 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Beşiktaşu?
Ostatni mecz Beşiktaşu to wygrana z Kocaelisporem 2:1 w Super Lig (Turcja), 11 października 2026. Bramki zdobyli Kökcü, Da Silva Cafumana oraz Vlahović. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Beşiktaş – tabela Super Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) zajmuje Beşiktaş w sezonie 2026/2027.
Miejsce Beşiktaşu w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beşiktaş
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Amed
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
Galatasaray
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Trabzonspor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 5 |
Kocaelispor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 6 |
İstanbul Başakşehir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 7 |
Fenerbahce
|
3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 6 | |
| 8 |
Erzurum BB
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 6 | |
| 9 |
Alanyaspor
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 10 |
Gençlerbirliği
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Konyaspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Yeni Çorumspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 13 |
Kasımpaşa
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 14 |
Eyüpspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gaziantep
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 16 |
Göztepe
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Samsunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 | |
| 18 |
Çaykur Rizespor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Çaykur Rizespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
Fenerbahce
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Alanyaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 4 |
Yeni Çorumspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | 3 | 7 | |
| 5 |
Kasımpaşa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Galatasaray
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Gaziantep
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Göztepe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 5 | |
| 9 |
Trabzonspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
Beşiktaş
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Kocaelispor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gençlerbirliği
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 3 | |
| 13 |
Samsunspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Amed
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Erzurum BB
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 16 |
İstanbul Başakşehir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 17 |
Konyaspor
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 18 |
Eyüpspor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Beşiktaş w tabeli Super Lig (Turcja)?
Beşiktaş zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 15 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 1 punkt, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Beşiktaşu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Beşiktaşu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Beşiktaş na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,3
- Strzały celne / mecz 6,3
- Asysty / mecz 1,29
- Udane dryblingi / mecz 7,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,14
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 12,7
- Przechwyty / mecz 8,3
- Wybicia / mecz 15,9
- Zablokowane strzały / mecz 5,3
Strzelcy Beşiktaşu
Rozkład bramek w czasie
Bramki Beşiktaşu i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Beşiktaşu to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Po przerwie pada 50% bramek Beşiktaşu.Przebieg meczu Beşiktaşu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Beşiktaş otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Beşiktaşu
75% bramek Beşiktaşu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 19% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Beşiktaş zdobywa w sezonie średnio 2,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,14.
Aktualne serie Beşiktaşu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Beşiktaşu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Beşiktaş wygra mecz TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Beşiktaş nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Beşiktaşu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 14%
W 71% meczów Beşiktaşu padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Powyżej 2,5 bramki padło w 71% meczów Beşiktaşu.Beşiktaş – faule i karne
- Faule / mecz 13,3
- Faule rywali / mecz 14,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Beşiktaş fauluje średnio 13,3 razy na mecz, a wymusza 14,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Beşiktaşu, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Beşiktaş popełnia 13,3 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Beşiktaş zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Beşiktaş wygra mecz TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Beşiktaş zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Beşiktaşu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Beşiktaşu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Beşiktaş wygra drugą połowę meczu TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Drugą połowę Beşiktaş wygrywał w 4 z 7 meczów.Beşiktaş – strzały
- Celne / mecz 6,3
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 19%
- Strzałów na gola 5,4
Beşiktaş oddaje 12,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Beşiktaş oddaje 12,3 strzałów na mecz.Beşiktaş – posiadanie piłki
- U siebie 62,3%
- Na wyjeździe 62,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 7
- Najniższe w sezonie 52%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 7 meczów. Średnio Beşiktaş utrzymuje przy piłce 62,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 52%.
Beşiktaş wygra mecz TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Beşiktaş utrzymuje średnio 62,4% posiadania piłki.Beşiktaş – podania
- Kluczowe / mecz 11,9
- Dośrodkowania / mecz 20,6
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 47
- Celność długich podań 61%
Beşiktaş wymienia średnio 525 podań na mecz przy celności 87%, z czego 11,9 to podania kluczowe.
Beşiktaş – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,14
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Beşiktaşu to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Czyste konto Beşiktaş zachowuje w 29% meczów.Beşiktaş – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 71%
- Rożne u siebie / mecz 8,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,0
Beşiktaş wykonuje średnio 8,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Powyżej 8,5 rożnego padło w 100% meczów Beşiktaşu.Beşiktaş – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 14%
Beşiktaş ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Beşiktaşu – 2,4.
Powyżej 3,5 kartki w meczu TSG 1899 Hoffenheim - Beşiktaş Beşiktaş ogląda średnio 2,3 żółtych kartek na mecz.Beşiktaş według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 4,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Beşiktaş zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Beşiktaş na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 2,00 | 2,25 2,33 | 1,25 2,00 |
|
2.
|
3,00 1,00 | 3,00 1,33 | 0,75 1,67 |
|
3.
|
3,00 0,67 | 3,25 1,33 | 0,75 2,00 |
|
4.
|
2,00 1,75 | 4,33 1,50 | 1,33 0,50 |
|
5.
|
3,00 1,00 | 3,67 1,25 | 0,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Beşiktaşu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Beşiktaşu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Beşiktaş - Yeni Çorumspor 6:2 Super Lig (Turcja), 31.08.2026
- Najwyższa porażka Alanyaspor - Beşiktaş 1:0 Super Lig (Turcja), 23.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Beşiktaş - Yeni Çorumspor 6:2, Super Lig (Turcja), 31.08.2026
- Najszybsza bramka 9. minuta Cerný, Beşiktaş - Yeni Çorumspor 6:2, Super Lig (Turcja), 31.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Kökcü, Amed - Beşiktaş 3:2, Super Lig (Turcja), 20.09.2026
Jakie statystyki ma Beşiktaş w tym sezonie?
Bilans Beşiktaşu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-0-2 przy 16 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 62%, a oddaje 12,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Beşiktaş – zawodnicy
Jak wygląda kadra Beşiktaşu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Beşiktaşu 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Beşiktaşu
-
Umit Akdag Obrońca Choroba pauzuje od 5 dniopuszczone: 1 mecz
-
Emirhan Topcu Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 10 dni
-
Orkun Kokcu Pomocnik Uraz palca stopy pauzuje od 24 dniopuszczone: 1 mecz
-
Leandro Trossard Napastnik Rana pauzuje od 32 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Beşiktaşu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
26 | Serbia | 32 mln € | 22,2 mln € | 5 | 71% | 6 | 0 | 369' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Czechy | 7 mln € | 3,1 mln € | 7 | 100% | 2 | 1 | 468' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
31 | Belgia | 18 mln € | 11,1 mln € | 6 | 86% | 1 | 1 | 475' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Korea Południowa | 15 mln € | 1,3 mln € | 7 | 100% | 0 | 1 | 209' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
30 | Kosowo | 2,5 mln € | 2,5 mln € | 3 | 43% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
22 | Holandia | 22 mln € | 940 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
21 | Turcja | 8 mln € | 560 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 63' | 0 | 0 | |||||||
| 66 |
|
19 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
19 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
25 | Austria | 800 tys. € | 690 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
|
19 | Turcja | 5 mln € | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
25 | Turcja | 28 mln € | 6,3 mln € | 7 | 100% | 2 | 2 | 585' | 3 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Turcja | 6 mln € | 3,8 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 547' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Turcja | 7 mln € | 60 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 238' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Włochy | 15 mln € | 1,9 mln € | 3 | 43% | 0 | 0 | 148' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | Benin | 12 mln € | 630 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 422' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Nigeria | 6 mln € | 3,1 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 162' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
22 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 12 mln € | 920 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 189' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Turcja | 2 mln € | 560 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 26' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 12 |
|
29 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 14 mln € | 5,1 mln € | 7 | 100% | 0 | 1 | 548' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
|
25 | Turcja | 7 mln € | 1,3 mln € | 6 | 86% | 1 | 0 | 441' | 0 | 0 | |||||||
| 62 |
|
30 | Panama | 10 mln € | 2,9 mln € | 7 | 100% | 1 | 0 | 451' | 1 | 0 | |||||||
| 53 |
|
26 | Turcja | 9 mln € | 750 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 373' | 2 | 0 | |||||||
| 35 |
|
26 | Portugalia | 8 mln € | 2,5 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 328' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
20 | Niemcy | 5 mln € | 1 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 179' | 0 | 0 | |||||||
| 50 |
|
23 | Turcja | 8 mln € | 130 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 58 |
|
20 | Turcja | 5 mln € | 450 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 63 |
|
18 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
30 | Niemcy | 10 mln € | 8 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
|
23 | Turcja | 2 mln € | 350 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
20 | Turcja | 100 tys. € | 90 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Beşiktaşu
276,4 mln €
śr. 8,9 mln € / zawodnika
Ile Beşiktaş wydaje na pensje
82,3 mln € rocznie
śr. 2,7 mln € / zawodnika
Narodowości w kadrze
15
najliczniej: Turcja (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Beşiktaşu w sezonie 2026/2027
Beşiktaş wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Beşiktaşu
Jak wygląda skład Beşiktaşu?
W wyjściowym ustawieniu Beşiktaşu między słupkami staje A. Nubel, a linię obrony najczęściej tworzą A. Murillo, E. Agbadou, E. Topcu oraz R. Yilmaz. W środku pola grają F. Miretti, J. Olaitan, S. Ozcan, O. Kökcü oraz L. Trossard, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Vlahović. Trener Vincenzo Italiano ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Beşiktaş – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Beşiktaş w sezonie 2026/2027.
Beşiktaş transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 Wrz 2026 |
|
Libia | 30 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Wrz 2026 |
|
Bośnia | 29 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Turcja | 21 |
|
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 03 Wrz 2026 |
|
Turcja | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Kolumbia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Turcja | 21 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Turcja | 23 |
|
7 mln € | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 33 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Włochy | 23 |
|
2,1 mln € |
Kluczowe transfery Beşiktaşu
Beşiktaş bilans transferowy
- -92,9 mln € 2026
- -5,1 mln € 2025
- -30,2 mln € 2024
- -18,2 mln € 2023
- -18,2 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Beşiktaşu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Beşiktaş w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Beşiktaşu trafiło 11 zawodników za łączną kwotę 49,1 mln €, a klub opuściło 17 piłkarzy, co przyniosło 700 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Leandro Trossard z Arsenalu za 18 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Felix Uduokhai do Unionu Berlina za 500 tys. €.
Beşiktaş – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Beşiktaş? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Beşiktaş?
Klub piłkarski Beşiktaş zdobył w swojej historii 37 trofeów — 37 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Turcji oraz Puchar Turcji. Ponadto triumfował w Superpuchar Turcji.
