Forma w lidze
Amed w tabeli
3. miejsce / 14 punktów Awans do Ligi Europy UEFA
Strata do lidera: 2 punkty
Przewaga nad 4. miejscem: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
5 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
12 pkt
13:3 bramki
3,25 gola/mecz
2 pkt
4:6 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Amedu
Wartość drużyny: 7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Nigeria | 24 | napastnik | 7 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Nigeria | 24 | napastnik | 7 | 7 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,81 średnia ocena | Nigeria | 24 | napastnik | 7 | 7 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Wybrzeże Kości Słoniowej | 27 | bramkarz | 7 | 3 mln € |
Przewidywany skład Amedu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Amed w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 16 |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 14 |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 13 |
Wyniki Amedu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Gençlerbirliği
2
Amed
2
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Amed
3
Beşiktaş
2
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Amed
5
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
Terminarz Amedu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Amed
Konyaspor
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Samsunspor
Amed
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
|
|
01 Lis 11:30
|
Amed
Eyüpspor
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Amedu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Niemcy |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Turcja |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Turcja |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Turcja |
|
za darmo |
Amed to klub piłkarski z Turcji występujący w Super Lig (Turcja). Swoim domowym obiektem jest Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1, który może pomieścić 2 500 widzów. Zespół prowadzi Besnik Hasi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 7 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Amed w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Amedu trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 4,3 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 736 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Samuel Ballet z Antalyasporu za 1,6 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Florent Hasani do Kayserisporu za 450 tys. €.
Które miejsce zajmuje Amed w tabeli Super Lig (Turcja)?
Amed zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 14 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Jak wygląda skład Amedu?
W wyjściowym ustawieniu Amedu między słupkami staje A. Lafont, a linię obrony najczęściej tworzą E. Krasniqi, L. Dellova, D. Bates oraz C. Meras. W środku pola grają S. Ballet, R. Raveloson, D. Sabia, F. Soyalp oraz M. Khalil, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Orban. Trener Besnik Hasi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Kiedy Amed gra następny mecz?
Najbliższy mecz Amedu to spotkanie z Konyasporem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Amedu?
Ostatni mecz Amedu to remis z Gençlerbirliği 2:2 w Super Lig (Turcja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Sabia, Luis, Ballet oraz Da Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Amed w tym sezonie?
Bilans Amedu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-2-1 przy 17 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Amedu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Amed w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Amedu
Amed terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 15:00
|
Super Lig (Turcja), 8. kolejka
|
Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 U siebie | Łatwy | |
|
24 Paź 18:00
|
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 11:30
|
Super Lig (Turcja), 10. kolejka
|
Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 17:00
|
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
RAMS Park Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 14:00
|
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 17:00
|
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
Gaziantep Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
05 Gru 14:00
|
Super Lig (Turcja), 14. kolejka
|
Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 U siebie | Trudny | |
|
11 Gru 18:00
|
Super Lig (Turcja), 15. kolejka
|
Çorum Şehir Stadyumu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
20 Gru 13:00
|
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 U siebie | Łatwy | |
|
17 Sty 13:00
|
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
Chobani Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Wyjazd | Trudny |
Kiedy Amed gra następny mecz?
Najbliższy mecz Amedu to spotkanie z Konyasporem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Seyrantepe Spor Kompleksi Stadyumu 1 w ramach Super Lig (Turcja) (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV oraz Betclic TV.
Wyniki Amedu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Amed w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Amedu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Amed wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Super Lig (Turcja), 7. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 3/9 | 4/8 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 1/11 | 9/14 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
5:0 | 4-2-3-1 | 3/6 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 9/11 | 2/7 | |
|
31 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 2/7 | 5/8 | |
|
24 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
2:0 | 4-4-1-1 | 7/10 | 2/2 | |
|
16 Sie Koniec
|
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
3:0 | 3-4-2-1 | 4/8 | 1/1 | |
|
02 Maj Koniec
|
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
3:3 | 4-4-1-1 | 4/7 | 1/9 | |
|
26 Kwi Koniec
|
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 12/19 | 4/8 | |
|
19 Kwi Koniec
|
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
2:0 | 4-4-1-1 | 10/12 | 3/6 |
Amed ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 2,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Amed zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Amedu?
Ostatni mecz Amedu to remis z Gençlerbirliği 2:2 w Super Lig (Turcja), 10 października 2026. Bramki zdobyli Sabia, Luis, Ballet oraz Da Silva. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Amed – tabela Super Lig (Turcja)
Jakie miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) zajmuje Amed w sezonie 2026/2027.
Miejsce Amedu w tabeli Super Lig (Turcja)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | 5 | 16 | |
2
|
Beşiktaş
|
7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 8 | 15 | |
3
|
Amed
|
7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | 8 | 14 | |
4
|
Fenerbahce
|
7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | 13 | 13 | |
5
|
Trabzonspor
|
7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | 11 | 13 | |
6
|
Alanyaspor
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | 2 | 12 | |
7
|
Kocaelispor
|
7 | 4 | 0 | 3 | 8:6 | 2 | 12 | |
8
|
Yeni Çorumspor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | 4 | 10 | |
9
|
Kasımpaşa
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | |
10
|
Çaykur Rizespor
|
7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | |
11
|
İstanbul Başakşehir
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | |
12
|
Gaziantep
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | |
13
|
Gençlerbirliği
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | |
14
|
Erzurum BB
|
7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | |
15
|
Göztepe
|
7 | 1 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 6 | |
16
|
Konyaspor
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | |
17
|
Samsunspor
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
18
|
Eyüpspor
|
7 | 1 | 0 | 6 | 2:20 | -18 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Beşiktaş
|
4 | 4 | 0 | 0 | 12:3 | 9 | 12 | |
| 2 |
Amed
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
Galatasaray
|
4 | 3 | 1 | 0 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Trabzonspor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 10 | 9 | |
| 5 |
Kocaelispor
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
| 6 |
İstanbul Başakşehir
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 7 |
Fenerbahce
|
3 | 2 | 0 | 1 | 13:4 | 9 | 6 | |
| 8 |
Erzurum BB
|
3 | 2 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 6 | |
| 9 |
Alanyaspor
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
| 10 |
Gençlerbirliği
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Konyaspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 12 |
Yeni Çorumspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 3 | |
| 13 |
Kasımpaşa
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 14 |
Eyüpspor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 15 |
Gaziantep
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 16 |
Göztepe
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 17 |
Samsunspor
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | -9 | 1 | |
| 18 |
Çaykur Rizespor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Çaykur Rizespor
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
Fenerbahce
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 3 |
Alanyaspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 4 |
Yeni Çorumspor
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:9 | 3 | 7 | |
| 5 |
Kasımpaşa
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Galatasaray
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | 1 | 6 | |
| 7 |
Gaziantep
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Göztepe
|
4 | 1 | 2 | 1 | 11:8 | 3 | 5 | |
| 9 |
Trabzonspor
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 10 |
Beşiktaş
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | |
| 11 |
Kocaelispor
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 12 |
Gençlerbirliği
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:9 | -8 | 3 | |
| 13 |
Samsunspor
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 14 |
Amed
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 15 |
Erzurum BB
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | -6 | 2 | |
| 16 |
İstanbul Başakşehir
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 17 |
Konyaspor
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 18 |
Eyüpspor
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Amed w tabeli Super Lig (Turcja)?
Amed zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli Super Lig (Turcja) z dorobkiem 14 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Galatasaray wynosi 2 punkty, a przewaga nad 4. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 17:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 11 punktów.
Statystyki Amedu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Amedu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Amed na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 1,57
- Udane dryblingi / mecz 7,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 18,4
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 22,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy Amedu
-
Gift Orban 7
-
Dia Saba 4
-
Samuel Ballet 1
-
Mbaye Diagne 1
-
Furkan Soyalp 1
-
Gokhan Gul 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Amedu i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Amedu to 46–60 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Amed - Konyaspor Po przerwie pada 71% bramek Amedu.Przebieg meczu Amedu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Amed otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Amedu
88% bramek Amedu pada z gry. Z karnych odpowiadają za 6% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Amed zdobywa w sezonie średnio 2,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,00.
Aktualne serie Amedu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Amedu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Amed wygra mecz Amed - Konyaspor Amed nie przegrywa od 5 meczów.Bramki w meczach Amedu
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 86%
- Powyżej 3,5 57%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 0%
W 86% meczów Amedu padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Amed - Konyaspor Powyżej 2,5 bramki padło w 86% meczów Amedu.Amed – faule i karne
- Faule / mecz 14,1
- Faule rywali / mecz 10,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Amed fauluje średnio 14,1 razy na mecz, a wymusza 10,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Amedu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Amed zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Amed wygra mecz Amed - Konyaspor Amed zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Amedu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Amedu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Amed wygra drugą połowę meczu Amed - Konyaspor Drugą połowę Amed wygrywał w 4 z 7 meczów.Amed – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 21%
- Strzałów na gola 4,7
Amed oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Amed - Konyaspor Amed oddaje 11,4 strzałów na mecz.Amed – posiadanie piłki
- U siebie 40,3%
- Na wyjeździe 54,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Amed utrzymuje przy piłce 46,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
Amed wygra mecz Amed - Konyaspor Amed utrzymuje średnio 46,4% posiadania piłki.Amed – podania
- Kluczowe / mecz 11,1
- Dośrodkowania / mecz 12,4
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 47%
Amed wymienia średnio 394 podań na mecz przy celności 82%, z czego 11,1 to podania kluczowe.
Amed – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Amedu to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Amed - Konyaspor Czyste konto Amed zachowuje w 29% meczów.Amed – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 2,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 6,3
Amed wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Amed - Konyaspor Powyżej 8,5 rożnego padło w 57% meczów Amedu.Amed – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Amed ogląda średnio 3,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Amedu – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Amed według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,50 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 2,33 | 1,33 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 2,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Amed zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Amed na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,50 2,00 | 2,25 2,33 | 1,25 2,00 |
|
2.
|
3,00 1,00 | 3,00 1,33 | 0,75 1,67 |
|
3.
|
3,00 0,67 | 3,25 1,33 | 0,75 2,00 |
|
4.
|
2,00 1,75 | 4,33 1,50 | 1,33 0,50 |
|
5.
|
3,00 1,00 | 3,67 1,25 | 0,33 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Amedu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Amedu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Amed - İstanbul Başakşehir 5:0 Super Lig (Turcja), 13.09.2026
- Najwyższa porażka Kocaelispor - Amed 2:0 Super Lig (Turcja), 24.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Amed - İstanbul Başakşehir 5:0, Super Lig (Turcja), 13.09.2026
- Najszybsza bramka 13. minuta Orban, Amed - Beşiktaş 3:2, Super Lig (Turcja), 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90. minuta Orban, Amed - Trabzonspor 2:1, Super Lig (Turcja), 31.08.2026
Jakie statystyki ma Amed w tym sezonie?
Bilans Amedu w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-2-1 przy 17 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Amed – zawodnicy
Jak wygląda kadra Amedu w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Amedu 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Amedu
-
Muhammed Hasan Yildirim Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 107 dniopuszczone: 8 meczów

-
Dilhan Demir Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 235 dniopuszczone: 19 meczów

Kadra Amedu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 99 |
|
24 | Nigeria | 7 mln € | 2 mln € | 7 | 100% | 7 | 2 | 509' | 1 | 0 | |||||||
| 91 |
|
33 | Izrael | 800 tys. € | 1,2 mln € | 7 | 100% | 4 | 0 | 598' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Kosowo | 1 mln € | 360 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 619' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
25 | Szwajcaria | 3,5 mln € | 380 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 515' | 2 | 0 | |||||||
| 45 |
|
34 | Senegal | 700 tys. € | 491 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 221' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
23 | Niemcy | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 97 |
|
19 | Turcja | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
26 | Nigeria | 2,5 mln € | 720 tys. € | 3 | 43% | 1 | 0 | 217' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
28 | Niemcy | 1,5 mln € | 251 tys. € | 4 | 57% | 1 | 0 | 154' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Turcja | 400 tys. € | 380 tys. € | 6 | 86% | 1 | 1 | 343' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
29 | Madagaskar | 1,2 mln € | 960 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 620' | 2 | 0 | |||||||
| 93 |
|
23 | Komory | 800 tys. € | 150 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Austria | 700 tys. € | 500 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 152' | 0 | 0 | |||||||
| 74 |
|
25 | Syria | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 182' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
27 | Kosowo | 2 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 624' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Szkocja | 1,5 mln € | 350 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 601' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Turcja | 400 tys. € | 380 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 501' | 2 | 0 | |||||||
| 81 |
|
21 | Turcja | 600 tys. € | 125 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 46' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Turcja | 650 tys. € | 529 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 178' | 1 | 0 | |||||||
| 33 |
![]() |
20 | Gwinea | 800 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 154' | 2 | 2 | |||||||
| 3 |
![]() |
30 | Turcja | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
32 | Turcja | 50 tys. € | 202 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 40 |
|
27 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 3 mln € | 1,5 mln € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 27 |
|
26 | Turcja | 600 tys. € | 110 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 96 |
|
30 | Turcja | 50 tys. € | 30 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Amedu
30,2 mln €
śr. 1,2 mln € / zawodnika
Ile Amed wydaje na pensje
10,7 mln € rocznie
śr. 411 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
14
najliczniej: Turcja (10 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Amedu w sezonie 2026/2027
Amed wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Amedu
Jak wygląda skład Amedu?
W wyjściowym ustawieniu Amedu między słupkami staje A. Lafont, a linię obrony najczęściej tworzą E. Krasniqi, L. Dellova, D. Bates oraz C. Meras. W środku pola grają S. Ballet, R. Raveloson, D. Sabia, F. Soyalp oraz M. Khalil, a za skuteczność w ataku odpowiadają G. Orban. Trener Besnik Hasi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Super Lig (Turcja) i pucharach.
Amed – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Amed w sezonie 2026/2027.
Amed transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Niemcy | 23 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Turcja | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Turcja | 32 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Turcja | 27 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Turcja | 30 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Turcja | 34 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Turcja | 21 |
|
90 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Turcja | 27 |
|
36 tys. € | |
| 10 Sie 2026 |
|
Turcja | 19 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Niemcy | 28 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Amedu
Amed bilans transferowy
- -5,7 mln € 2026
- -2 mln € 2025
- -600 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +76 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Amedu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Amed w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Amedu trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 4,3 mln €, a klub opuściło 15 piłkarzy, co przyniosło 736 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Samuel Ballet z Antalyasporu za 1,6 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Florent Hasani do Kayserisporu za 450 tys. €.