Emrah Bassan jest piłkarzem występującym obecnie w Pendikspor. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Emrah Bassan
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Emrah Bassan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emrah Bassan wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.33, a skuteczność strzałów to 28,6%. Emrah Bassan oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Emrah Bassan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Emrah Bassan rozegrał w barwach Pendiksporu w 1. Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 403 minuty. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Czy Emrah Bassan ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Emrah Bassan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Emrah Bassan to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Emrah Bassan?
Emrah Bassan ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Galatasaray — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Emrah Bassan?
Emrah Bassan najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Emrah Bassan?
Wycena 34-letniego Emrah Bassan według stanu na październik 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,6 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Emrah Bassan?
Emrah Bassan urodził się 17 kwietnia 1992 w Kocaeli, ma narodowość turecką. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Emrah Bassan – statystyki
Szczegółowe statystyki Emrah Bassan w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pendikspor. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Emrah Bassan
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Emrah Bassan
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Emrah Bassan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Emrah Bassan wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.33, a skuteczność strzałów to 28,6%. Emrah Bassan oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Emrah Bassan – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Emrah Bassan w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Mecze Emrah Bassan
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
2:2 | 75' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
2:0 | 84' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
1:2 | 82' | 1 | 0 | – | 6.9 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
4:1 | 56' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
1:1 | 27' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
1:1 | 28' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
01 Wrz
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Sie
Koniec
|
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1:1 | 6' | 0 | 0 | – | 6.3 |
Ile meczów rozegrał Emrah Bassan w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Emrah Bassan rozegrał w barwach Pendiksporu w 1. Lidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 403 minuty. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Emrah Bassan – transfery
W trakcie kariery Emrah Bassan zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pendikspor 2026 – obecnie
-
Amed 2025 – 2026
-
Sivasspor 2023 – 2025
-
Kayserispor 2021 – 2023
-
Erzurum BB 2018 – 2021
-
Vitoria Setubal 2018 – 2018

-
Galatasaray 2017 – 2018
-
Fortuna Sittard 2017 – 2017
-
Galatasaray 2016 – 2017
-
Çaykur Rizespor 2016 – 2016
-
Galatasaray 2016 – 2016
-
Antalyaspor 2011 – 2016
-
Pendikspor 2009 – 2011
-
Pendikspor Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Emrah Bassan
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 18.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 17.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 04.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 11.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 03.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 13.12.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 18.08.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 03.07.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 06.07.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
Emrah Bassan – forma
W ostatnich 5 meczach Emrah Bassan zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Emrah Bassan i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Fatih Karagümrük
0
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Pendikspor
2
Kayserispor
2
1. Lig (Turcja), 12. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Bursaspor
2
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Pendikspor
1
Van BB
2
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Sivasspor
4
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Pendikspor
1
BB Bodrumspor
1
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
27'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Boluspor
1
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Pendikspor
1
Ümraniyespor
0
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Sarıyer
2
Pendikspor
0
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Pendikspor
1
Bandırmaspor
1
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
76 Iğdır Belediyespor
3
Amed
3
1. Lig (Turcja), 38. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Amed
1
BB Bodrumspor
1
1. Lig (Turcja), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Bandırmaspor
2
Amed
0
1. Lig (Turcja), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Amed
2
Ümraniyespor
2
1. Lig (Turcja), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Erokspor
1
Amed
1
1. Lig (Turcja), 34. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Amed
6
Boluspor
1
1. Lig (Turcja), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Hatayspor
0
Amed
3
1. Lig (Turcja), 32. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Amed
2
Manisa BBSK
0
1. Lig (Turcja), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
İstanbulspor
0
Amed
4
1. Lig (Turcja), 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Amed
1
Serik Belediyespor
0
1. Lig (Turcja), 29. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Keçiörengücü
2
Amed
2
1. Lig (Turcja), 28. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Amed
1
Van BB
0
1. Lig (Turcja), 27. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Sarıyer
1
Amed
1
1. Lig (Turcja), 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Pendikspor
0
Amed
2
1. Lig (Turcja), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Amed
7
Adana Demirspor
0
1. Lig (Turcja), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sivasspor
1
Amed
1
1. Lig (Turcja), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
2
Amed
0
1. Lig (Turcja), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Amed
1
Yeni Çorumspor
0
1. Lig (Turcja), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Amed
2
Erokspor
1
1. Lig (Turcja), 15. kolejka
|
66'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Boluspor
4
Amed
1
1. Lig (Turcja), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Amed
0
İstanbulspor
0
1. Lig (Turcja), 11. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Serik Belediyespor
1
Amed
2
1. Lig (Turcja), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Amed
4
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja), 9. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Van BB
3
Amed
0
1. Lig (Turcja), 8. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Amed
2
Sarıyer
0
1. Lig (Turcja), 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Sakaryaspor
2
Amed
1
1. Lig (Turcja), 6. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Amed
2
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja), 5. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Amed
8
1. Lig (Turcja), 4. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 13% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Amed
4
Sivasspor
2
1. Lig (Turcja), 3. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Alanyaspor
2
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 38. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Samsunspor
1
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sivasspor
0
BB Bodrumspor
0
Super Lig (Turcja), 35. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Galatasaray
4
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja), 34. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
2
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja), 33. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sivasspor
1
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja), 25. kolejka
|
42'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Gaziantep
2
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja), 24. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Sivasspor
5
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja), 21. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
4
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 20. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Sivasspor
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja), 19. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Sivasspor
0
Beşiktaş
1
Puchar Turcji, 1. runda
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sivasspor
0
Samsunspor
0
Super Lig (Turcja), 17. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Keçiörengücü
1
Sivasspor
4
Puchar Turcji, 5. runda
|
63'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
BB Bodrumspor
2
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 16. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Sivasspor
0
Kasımpaşa
0
Super Lig (Turcja), 13. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Fenerbahce
4
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 12. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sivasspor
2
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Sivasspor
3
Hatayspor
2
Super Lig (Turcja), 9. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Konyaspor
0
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
3
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
2
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja), 4. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Sivasspor
0
Eyüpspor
1
Super Lig (Turcja), 3. kolejka
|
70'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Kayserispor
1
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja), 2. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sivasspor
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja), 1. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sivasspor
2
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
İstanbulspor
1
Sivasspor
3
Super Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sivasspor
1
Fatih Karagümrük
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Adana Demirspor
4
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Sivasspor
4
Pendikspor
1
Super Lig (Turcja)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Ankaragucu
0
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Antalyaspor
2
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Sivasspor
2
Gaziantep
2
Super Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Sivasspor
3
Keçiörengücü
2
Puchar Turcji
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sivasspor
1
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Fatih Karagümrük
3
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
1
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Pendikspor
2
Sivasspor
3
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.6 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
1
Ankaragucu
3
Super Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Gaziantep
1
Sivasspor
3
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
3
Kayserispor
4
Super Lig (Turcja)
|
77'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Antalyaspor
4
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Kayserispor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sty
Koniec
|
İstanbulspor
2
Kayserispor
4
Super Lig (Turcja)
|
22'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Kayserispor
2
Fatih Karagümrük
4
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Alanyaspor
3
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Kayserispor
1
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
80'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Kasımpaşa
0
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Kayserispor
2
76 Iğdır Belediyespor
1
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ümraniyespor
2
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Kayserispor
1
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
3'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Beşiktaş
1
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Maj
Dogryw.
|
Kayserispor
2
Sivasspor
3
Puchar Turcji
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Kayserispor
3
Yeni Malatyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Gaziantep
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Antalyaspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
13'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Kayserispor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Göztepe
1
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
55'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Fatih Karagümrük
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Fenerbahce
0
Kayserispor
1
Puchar Turcji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sty
Koniec
|
Kasımpaşa
3
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Kayserispor
1
İstanbul Başakşehir
0
Super Lig (Turcja)
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Adana Demirspor
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
28'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Kayserispor
4
68 Aksaray Belediyespor
0
Puchar Turcji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Gru
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
2
Kayserispor
2
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Kayserispor
0
Gaziantep
0
Super Lig (Turcja)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Konyaspor
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Alanyaspor
6
Kayserispor
3
Super Lig (Turcja)
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Kayserispor
1
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Kayserispor
3
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.5 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Kayserispor
1
Adana Demirspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Altay
3
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Erzurum BB
0
Kasımpaşa
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Erzurum BB
1
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Denizlispor
2
Erzurum BB
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Antalyaspor
3
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Erzurum BB
2
Super Lig (Turcja)
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Erzurum BB
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
1
Ankaragucu
0
Super Lig (Turcja)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Erzurum BB
1
Alanyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
06 Sty
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Denizlispor
2
Super Lig (Turcja)
|
28'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
5
Erokspor
1
Puchar Turcji
|
73'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Hatayspor
3
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja)
|
24'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
2
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Fatih Karagümrük
5
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
0
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
1
Sivasspor
2
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Altay
0
Erzurum BB
1
1. Lig (Turcja)
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
27 Cze
Koniec
|
Ankaraspor
1
Erzurum BB
3
1. Lig (Turcja)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Kayserispor
0
Erzurum BB
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Erzurum BB
2
Bursaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Antalyaspor
1
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Ankaragucu
2
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Beşiktaş
1
Erzurum BB
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Kayserispor
1
Super Lig (Turcja)
|
78'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Erzurum BB
1
Yeni Malatyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
1
Antalyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Erzurum BB
1
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Erzurum BB
0
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sivasspor
2
Erzurum BB
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Erzurum BB
0
Super Lig (Turcja)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Erzurum BB
1
Beşiktaş
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Vitoria Setubal
1
Portimonense
1
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
SC Braga
3
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Beşiktaş
3
Galatasaray
0
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Çaykur Rizespor
2
Adanaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Antalyaspor
1
Çaykur Rizespor
1
Super Lig (Turcja)
|
59'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Beşiktaş
1
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Galatasaray
2
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Akhisarspor
0
Super Lig (Turcja)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Kardemir Karabukspor
3
Çaykur Rizespor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Konyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Kasımpaşa
2
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Antalyaspor
3
Mersin Idman Yurdu
2
Super Lig (Turcja)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Konyaspor
3
Antalyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Akhisarspor
2
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Antalyaspor
1
Sivasspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Çaykur Rizespor
5
Antalyaspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.8 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Antalyaspor
2
Eskişehirspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Sie
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Antalyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Emrah Bassan ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.15, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W ostatnich 10 meczach Emrah Bassan 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.14, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (6.13).
W jakiej formie jest Emrah Bassan?
Emrah Bassan jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.33). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Emrah Bassan – zarobki
Emrah Bassan gra w Pendikspor na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 453 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Emrah Bassan w Pendikspor (2024/25)
| Rocznie | 453 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Emrah Bassan w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
453 tys. € |
| 2023/24 |
|
434 tys. € |
| 2022/23 |
|
241 tys. € |
| 2021/22 |
|
235 tys. € |
| 2020/21 |
|
348 tys. € |
| 2018/19 |
|
293 tys. € |
| 2017/18 | 110 tys. € | |
| 2017/18 |
|
116 tys. € |
| 2015/16 |
|
20 tys. € |
| 2013/14 |
|
36 tys. € |
Emrah Bassan – kontuzje
W trakcie kariery Emrah Bassan zanotował 15 kontuzji, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Emrah Bassan
-
Uraz pachwiny
26.10.25 – 15.11.25 (21 dni)
Amed opuszczone: 3 mecze
-
Braki w przygotowaniu
15.04.25 – 19.04.25 (5 dni)
Sivasspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
10.04.25 – 15.04.25 (6 dni)
Sivasspor opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
31.03.25 – 05.04.25 (6 dni)
Sivasspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
21.02.25 – 31.03.25 (39 dni)
Sivasspor opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.01.25 – 10.02.25 (14 dni)
Sivasspor opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
25.09.24 – 08.10.24 (14 dni)
Sivasspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.04.24 – 28.04.24 (4 dni)
Sivasspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.04.24 – 15.04.24 (6 dni)
Sivasspor opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
04.01.24 – 07.01.24 (4 dni)
Sivasspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.11.23 – 04.01.24 (37 dni)
Sivasspor opuszczone: 5 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.08.23 – 12.09.23 (19 dni)
Sivasspor opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
19.05.23 – 06.06.23 (19 dni)
Kayserispor opuszczone: 3 mecze
-
Uraz przywodziciela
20.08.22 – 22.09.22 (34 dni)
Kayserispor opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
10.02.22 – 07.03.22 (26 dni)
Kayserispor opuszczone: 5 meczów
Czy Emrah Bassan ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Emrah Bassan nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Emrah Bassan to uraz kolana z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 39 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Emrah Bassan – trofea
W trakcie kariery Emrah Bassan zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Emrah Bassan
Jakie trofea zdobył Emrah Bassan?
Emrah Bassan zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Galatasaray — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Turcji — 1 raz.
Emrah Bassan – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Emrah Bassan wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Emrah Bassan na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Emrah Bassan
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | 34 |
|
100 tys. € |
| 31.05.2026 | 34 |
|
125 tys. € |
| 11.03.2026 | 33 |
|
150 tys. € |
| 28.12.2025 | 33 |
|
200 tys. € |
| 07.10.2025 | 33 |
|
250 tys. € |
| 17.06.2025 | 33 |
|
275 tys. € |
| 19.03.2025 | 32 |
|
400 tys. € |
| 22.12.2024 | 32 |
|
450 tys. € |
| 03.10.2024 | 32 |
|
600 tys. € |
| 30.05.2024 | 32 |
|
700 tys. € |
| 14.03.2024 | 31 |
|
800 tys. € |
| 20.12.2023 | 31 |
|
900 tys. € |
| 26.09.2023 | 31 |
|
1 mln € |
| 07.06.2023 | 31 |
|
1,1 mln € |
| 13.03.2023 | 30 |
|
1,3 mln € |
| 26.10.2022 | 30 |
|
1,3 mln € |
| 31.05.2022 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 30.03.2022 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 03.01.2022 | 29 |
|
1,7 mln € |
| 11.10.2021 | 29 |
|
1,9 mln € |
| 20.05.2021 | 29 |
|
1,4 mln € |
| 15.03.2021 | 28 |
|
1,3 mln € |
| 22.12.2020 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 11.10.2020 | 28 |
|
1 mln € |
| 26.08.2020 | 28 |
|
900 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
950 tys. € |
| 03.02.2020 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 15.10.2019 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 03.06.2019 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 21.12.2018 | 26 |
|
1,3 mln € |
| 12.06.2018 | 26 | 1,3 mln € | |
| 06.02.2018 | 25 | 1,5 mln € | |
| 20.06.2017 | 25 |
|
2 mln € |
| 01.02.2017 | 24 |
|
2 mln € |
| 14.07.2016 | 24 |
|
4 mln € |
| 17.01.2016 | 23 |
|
4,6 mln € |
| 07.06.2015 | 23 |
|
3,3 mln € |
| 04.01.2015 | 22 |
|
2,9 mln € |
| 23.07.2014 | 22 |
|
2,7 mln € |
| 26.01.2014 | 21 |
|
2,7 mln € |
| 12.06.2013 | 21 |
|
2 mln € |
| 05.01.2013 | 20 |
|
2 mln € |
| 06.06.2012 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 08.01.2012 | 19 |
|
600 tys. € |
| 13.09.2011 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Emrah Bassan?
Wycena Emrah Bassan wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Emrah Bassan wyceniano na 4,6 mln €, a najniżej na 50 tys. €.